2.7.2024 | Svátek má Patricie


Diskuse k článku

Nejmocnější muž Evropy

Václav Klaus se ocitl v roli Pepíčka, který je s krabičkou sirek uprostřed prachárny a škrtá. Všichni na něho volají, aby toho nechal a Pepíček se slabomyslně usmívá. Jak je důležitý!

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Zeměžluč 13.10.2009 7:21

Re: Jsem zvědav,

Sudetští Něci byli odškodnění vládou spolkové republiky Německo a neají už na nic nárok. Tečka.

baranka 13.10.2009 7:20

Re: Problém je hlubší

kolikrát vyhrála parlamentní volby ČSSD?;-)

Zeměžluč 13.10.2009 7:18

Re: Pánbu zaplať že ho volila ODS! Kdyby to byla na astonech, tak je tady reich!

Úžasný příspěvek, na úrovni debila z pomocné školy čtvrté kategorie. Zkuste někdy napsat alespoň pět řádků se třemi argumenty proti EU a vyjmenovat dva až tři národní zájmy. Možná po dvaceti letech studia  a tréninku pod vedení učitelů ze základní školy dokážete lidem , že už jste slezl za stromu. Vrtíce ocasem a slintajíce můžete čekat na pohlazení od profesora, ale pozor, bude vás hladit černá ruka trhu a mohla by vám prodat kožich přímo pod nosem..

Huaskaran 13.10.2009 7:16

Re: Role Václava Klause na mezinárodní scéně

VK jako světový politik? Tak to je nejlepší fór za posledních dvacet let.

mirek 13.10.2009 7:14

Re: Sudetští Němci

Pošli odkaz na tu fotku, rád bych ji viděl a ostatní taky, za to dám krk.

mirek 13.10.2009 7:13

Re: Role Václava Klause na mezinárodní scéně

No, našel jsem si to na netu, jsa HLUPÁČEK a nevěříc vlastní paměti :

Vedle Baracka Obamy, Muammara Kaddáfího, Mahmúda Ahmadínežáda a dalších státníků promluvil včera ve Valném shromáždění OSN v New Yorku i český prezident Václav Klaus.

Hovořil především o hospodářské krizi. Podle očekávání řekl, že vládní zásahy ekonomické problémy nevyřeší. Krize je podle něj důsledkem selhání vlád, nikoliv trhů.

Podle agentury ČTK také Václav Klaus krátce hovořil s americkým prezidentem Barackem Obamou. O radaru ale podle českého prezidenta nemluvili, Obama při setkání zavzpomínal na svoji dubnovou návštěvu Prahy.

Nějak mi tam chybí to OSOBNÍ POZVÁNÍ, já totiž zdvořilostní fráze v sále při jakékoliv události nepovažuji za osobní pozvání. Ale děkuji za připomínku, fórum, kde hovoří Kaddáfí a Ahmanídežád muselo být opravdu výživné  :-))  A Barack Obama tam hovořil o ekologii planety, čili určitě téma, nad kterým si s Klausem neposedí....

Mard 13.10.2009 7:11

Pánbu zaplať že ho volila ODS! Kdyby to byla na astonech, tak je tady reich!

Eurohujerský HNUS!

jirkammm 13.10.2009 7:09

jedno řešení by tady bylo

Dallas 22.11.1963

ovšem k takovýmto politickým krokům (na rozdíl od Klausova oblíbence Vladimíra Vladimíroviče, který je údajně tím nejdemokratičtějším) nikdo v EU nesáhne

za sebe můžu říct, že by se mi to moc nelíbilo, ale líto by mi ho nebylo, napáchal víc škod než Mečiar na Slovensku

Jan 13.10.2009 7:07

Re: NEZKLAMAL

:-D

Hanka 13.10.2009 7:06

NEZKLAMAL

jste pane  NEFFF!!!!!!!!!!Jeden  den je Váš uvodník- okopáváním našeho prezidenta - druhý den prezidenta USA!  Už je to nuda!!

fany 13.10.2009 7:06

Problém Astona není ani tak ODS, kterou nedávno vychvaloval až do nebes (před tím zase US-DEU...), ale Klaous

Je to už směšné.

fany 13.10.2009 7:04

Re: Problém je hlubší

Tohle je základní pravidlo demokracie. Což ovšem rudí neznají a ani neuznávají. Proto často používají frázy, že za vším špatným je VK....

mas 13.10.2009 7:03

koment

Volit ods nepujdu, budu volit Top09 ale v kazdem vasem prispevku z posledni doby psat o tom za co muze ODS a proto ji nevolit je humus ktery se k Vam nehodi....

Jarda 13.10.2009 7:02

Odečtěte z půlmiliardy dva lidi

Mluvil jsem se dvěma známými z Francie a ti žádné prohlášení. Tak je prosím odpočítejte. Ale možná to nebude komplet, ještě se prý poptají sousedů, jestli prohlášení nevydali oni, ale spíše prý ne; to by se o tom vědělo. Nakonec prý to bude Sarkozy nebo snad ještě parlament. Pak by bylo potřeba škrtnout odhadem 60 875 000 lidí.

yorik 13.10.2009 7:01

Re: Být poslancem, taky bych tehdy vybral Klause

Chápu, že někdo pracuje rukama a někdo hlavou. VK bude asi ten druhý případ. I když jako trenér tenisu, nebo instruktor lyžování by se asi také uživil. ;-) 

mirek 13.10.2009 7:01

Re: Být poslancem, taky bych tehdy vybral Klause

Netuším, kde jsem psal nacionalisticky o Švejnarovi, popsal jsem jen skutečný stav věci, po neúspěšné volbě slíbil Švejnar větší angažovanost, dokonce hovořil o nějaké volitelné straně, ale ? Skutek utek, nic se nekonalo, až nyní nominace na eurokomisaře.

V dalším svém souvětí jsi popletl slůvka "už" a "až". věta měla znít ......jak AŽ v době předsednictví pochopil i tupý Topolánek....

Jinak u Švejnara podle mne není jisté nic. Není to tak dávno, kdy tvrdil, že ON je otcem myšlenky na kupónovou privatizaci, ale že to Klaus a jeho ministři zkazili. Tak do prde..le, jak to, že celou dobu mlčel ??!! Celou dobu, kdy se tady za Klausova přihlížení, bez zákonné reakce ze strany Klausovy vlády rozkrádaly státní majetky a naše peníze ??!!

fany 13.10.2009 7:00

Vidím, že jsou zde soudruzi, kteří zase chyběli na školení ohledně EU.....

Znovu připomínám, že i před LS a i v rámci LS není možné vyloučit nějaký stát z EU. Jediná možnost je, že o to, onen stát, požádá sám. Že to nechápou někteří zdejší přátelé rudých pořádků bych pochopil, ale co novinář Aston?

Hanka 13.10.2009 6:59

Re: Domnívám se,

R^R^R^R^R^R^R^R^R^R^R^

Hanka 13.10.2009 6:58

Re: Role Václava Klause na mezinárodní scéně

Tento žvást myslíte  vážně??? :-D:-D:-D:-D Tak mě napište, kdy byl pozván do Bílého domu naposledy třeba nějaký prezident  pidi zemičky jako jsme my?To bude ticho co? Já třeba vím, že na posledním zasedání OSNcca před 3 týdny- byl VK jako jeden z mála svtových politiku pozván k osobnímu rozhovoru s B. Obamou! Náš slavný tisk se k tomu vyjádřil jen okrajově! JSTE SMĚŠNÝ  HLUPÁČEK!!

yorik 13.10.2009 6:56

Re: Problém je hlubší

Nechci se nikoho zastávat, ale nejdříve je třeba prokázat vinu a až potom věšet. Obráceně by se to dělat nemělo. :-/

tomtnt36 13.10.2009 6:56

Domnívám se,

že autor vše velmi zjednodušuje a nalézá tak i jednoduché pravdy a řešení....ale je to jen a jen můj názor. :)

astro 13.10.2009 6:55

Sudetští Němci

Dostala se ke mně zajímavá fotografie z návštěvy papeže v Brně: Němci v krojích s dvojjazyčným transparentem " Sudetští Němci zdraví papeže ve své vlasti - v Čechách a na Moravě ". Náš státní znak tam byl poněkud upraven. Dost zajímavá je také mapa budoucích euroregionů, tedy oblastí společných s jinými státními celky.Česká republika by končila zhruba u Mělníka. Vzhledem k tomu, že názvy většiny jsou psány německy (na severu Moravy polsky), něco mi to připomnělo.

yorik 13.10.2009 6:54

Re: Role Václava Klause na mezinárodní scéně

Já sice pokládám VK za dobrého prezidenta ale na stěnu bych si ho nepověsil, dávám přednost umělecké fotografii. Pokud jde o ten EU, tak odešly jen trefené kejhající husy. Že je ten spolek odtržený od voličů i reality, není žádné tajemství. Jinak by nemohl v době ekonomické krize vyhazovat stovky miliónů za neustálé kočování po Evropě. :-/

Dušan Polanský 13.10.2009 6:53

Problém je hlubší

Česká společnost v 90tých letech tleskala mafiózním praktikám zavedeným především ODS. Teď část společnosti je raději tiše, neboť ví, že má na současném stavu svým způsobem podíl. Koneckonců ODS byla vždy stranou, která dostávala většinou nejvíce hlasů. Minulost jsou kleště. I Neviditelný pes opěvoval ODS, není to až tak dávno.  Takže spíš probíhá proces postupného vystřizlivění z modrého snu.  

Typickou ukázkou jak umíme se zákony mafiózně naložit je případ Univerzity v Plzni. Dokonce jsme už tak daleko, že říkáme, že vlastně se až  tak nic nestalo. Lumpové učitelé nechtějí odejít ze školy, a přitom by měli jít za katr. Neoprávněně získané tituly jsou vlastně oprávněné. A vůbec to nestojí za řeč. Takže ono to není o Klausovi, ale o morálce slušnosti, a tu on již v 90tých letech zavrhl coby frázi. 

Říkám: Plzeň bude test toho, zda to myslíme s evropanstvím opravdu vážně, nebo se chceme jenom svézt s bohatými. Klaus je nepodsatný. Rozhodujeme my.  

dvd 13.10.2009 6:52

Jsem zvědav,

jak se bude parta zde se projevivších eurohujerů tvářit, až se bude u Evropského soudu probírat první sudetská žaloba na odškodnění. Modus operandi těchto žalob je již dávno připraven a B.Posselt se s tím také nikdy netajil.

A že dotyčný Posselt začal ječet jak Viktorka u splavu potvrzuje, že se cítí případným dodatkem značně ohrožen.

idol 13.10.2009 6:52

Re: Opět "Proti všem", jako ve středověku?

.......... rozhodně nehovořím za DIKy! Tvůj názor je hloupost, resp. omezenost člověka, který Listopad pochopil pouze jako kuponovou privatizaci. Hovořím jako zakladatel stavební společnosti, která úspěšně podnikala a dávala českým lidem práci, dokud Klaus ve "velké privatizaci" neudělal ze skutečných podnikatelů II. až III. ligu po propachtování vybavených státních firem Husákovským gaunerům, kterým pro zahraniční investory pak poctiví začínající podnikatelé nemohli konkurovat!

Mirek F. 13.10.2009 6:50

Re: Role Václava Klause na mezinárodní scéně

Hostitele8-o? To jako že jsme v EU jen podnájemníci, co musí pro jistotu vše odkývat?

Hanka 13.10.2009 6:49

Re: kopání do Klause

R^R^R^R^R^R^R^!!

mirek 13.10.2009 6:45

Role Václava Klause na mezinárodní scéně

Ironický titulek na Klause opravdu sedí. Doma se tváří jako spasitel, jako mesiáš, který jediný ví, jak to má být a jak to v současnosti vůbec, ale opravdu vůbec, není. Ale skutečnost je zoufale odlišná.

A tak postrádám fotky z oficiální návštěvy českého prezidenta v Bílém domě, nějak delší dobu postrádám fotky z jiných oficiálních návštěv českého prezidenta ve světě, zatímco si užívám vydávání jeho knížek zde v Čechách, spojených s autogramiádami.

A když už dostane, jako prezident předsedající země, slovo v Evropském parlamentu, zkritizuje hostitele tak, že půlka poslanců odchází ze sálu, pobouřena nezdvořilým hostem. ALE ! Ani v tomto vypjatém momentě, při možnosti mezinárodní prezentace požadavku na nejlepší možné půdě v zákonodárném sboru EU se však ani půlslůvkem nezmíní o tom, čím zarazil celou Evropu, o tom, že by českým občanům hrozilo až tak vážné nebezpečí.....

Mám pocit, že to zahraniční politici vidí diametrálně jinak, než to vidíme prezentováno my v našich médiích a určitá izolace Klause je toho důsledkem.

Jan 13.10.2009 6:45

Re: ANO

A já pamatuji, že prezident Klaus byl zvolen 141 hlasy volitelů, komunisté nekomunisté.....:-D