2.7.2024 | Svátek má Patricie


Diskuse k článku

Nejmocnější muž Evropy

Václav Klaus se ocitl v roli Pepíčka, který je s krabičkou sirek uprostřed prachárny a škrtá. Všichni na něho volají, aby toho nechal a Pepíček se slabomyslně usmívá. Jak je důležitý!

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
No... 13.10.2009 7:34

Štěpáne,co dělá tvoje SSM ?

Hlava už taky neslouží a blbne, viď...

Štěpán 13.10.2009 7:43

Re: Štěpáne,co dělá tvoje SSM ?

No tak to bylo k věci.

Náhodný kolemjdoucí 13.10.2009 7:36

Re: Nazvat věci pravým jménem

R^R^R^

MLOK 13.10.2009 7:55

Re: Nazvat věci pravým jménem

Štěpáne, ve výčtu "titulů" V.K. jste ještě zapomněl na  "vrtošivého staříka", jak našeho pana presidenta žertovně nazval svého času MUDr. D.Ráth.:-)

      

Jura 13.10.2009 7:21

Dost bylo Klause.

PŘESNÝ POPIS STÁVAJÍCÍ SITUACE. Nejdřív Klaus použil pablba Paroubka k oslabení exekutivní moci ČR a dnes postupnými kroky nás stát směřuje k izolaci od dosahu právního prostředí - do bezprávního nevědomí. Řešení je jediné - ABY SE STRANY, PŘÍPADNĚ ÚSTAVNÍ SOUD ZABÝVALI POSOUZENÍM KROKŮ PRESIDENTA. Zdánlivě nesouvisející kauza plzeňské právní fakulty - Kindl a spol. nechtějí opustit neudržitelné pozice.  Jak jednoduché - mafie dostala minimálně signál, ne-li instrukce - držte své pozice - náš stát si rozvracet nenecháme. Jak komunisti v roce 1989. Závěr - CO TO JE VLASTNĚ ČR? JE TO POLE PŮSOBNOSTI RŮZNÝCH MAFIÍ (TA SOUDNÍ JE JEN JEDNA Z NICH) - NEBO ZEMĚ OBYVATEL, VOLIČŮ, KTEŘÍ CHTĚJÍ ŽÍT V PRÁVNÍM STÁTĚ, KDE PODVOD JE PODVODEM A NE KVALIFIKACÍ K VYSOKÝM POSTŮM VE STÁTNÍ HIEARARCHII???? ZDÁ SE, ŽE NÁŠ STÁT JE OPRAVDU NA ROZCESTÍ. Nevěřím tomu, že obyvatelstvo našeho státu jsou takoví ignoranti, aby se sebou nechali manipulovat - 17. LISTOPAD SE BLÍŽÍ A ZŘEJMĚ JE ZNOVU POTŘEBA VYTÁHNOUT KLÍČE Z KAPSY. >-

:-) 13.10.2009 7:24

Re: Dost bylo Klause.

A to já bych zase řekl na adresu zdejšího obyvatelstva, že to jsou takoví ignoranti.

Jura 13.10.2009 7:29

Re: Dost bylo Klause.

Stačí stranám připomenout - ABY TRVALY NA ÚSTAVNÍM PROSTŘEDÍ NAŠEHO STÁTU. A pokud Klaus provádí rozvratnou politiku našeho státu - ČINIT PŘÍSLUŠNÉ KROKY.

idol 13.10.2009 7:34

Re: Dost bylo Klause.

......... skvělé Juro! Máš můj 100% souhlas!

Mard 13.10.2009 7:11

Pánbu zaplať že ho volila ODS! Kdyby to byla na astonech, tak je tady reich!

Eurohujerský HNUS!

Zeměžluč 13.10.2009 7:18

Re: Pánbu zaplať že ho volila ODS! Kdyby to byla na astonech, tak je tady reich!

Úžasný příspěvek, na úrovni debila z pomocné školy čtvrté kategorie. Zkuste někdy napsat alespoň pět řádků se třemi argumenty proti EU a vyjmenovat dva až tři národní zájmy. Možná po dvaceti letech studia  a tréninku pod vedení učitelů ze základní školy dokážete lidem , že už jste slezl za stromu. Vrtíce ocasem a slintajíce můžete čekat na pohlazení od profesora, ale pozor, bude vás hladit černá ruka trhu a mohla by vám prodat kožich přímo pod nosem..

Dom 13.10.2009 7:23

Re: Pánbu zaplať že ho volila ODS! Kdyby to byla na astonech, tak je tady reich!

Jen ho dnechte. On pan soudruh redaktor proti takovému Jakešovi nic neměl, nebo se neodvážil a teď se může denně vyřádit. Dnes mu stačí sledovat Klause a Paroubka a má úvodník.

jirkammm 13.10.2009 7:09

jedno řešení by tady bylo

Dallas 22.11.1963

ovšem k takovýmto politickým krokům (na rozdíl od Klausova oblíbence Vladimíra Vladimíroviče, který je údajně tím nejdemokratičtějším) nikdo v EU nesáhne

za sebe můžu říct, že by se mi to moc nelíbilo, ale líto by mi ho nebylo, napáchal víc škod než Mečiar na Slovensku

Hanka 13.10.2009 7:06

NEZKLAMAL

jste pane  NEFFF!!!!!!!!!!Jeden  den je Váš uvodník- okopáváním našeho prezidenta - druhý den prezidenta USA!  Už je to nuda!!

Jan 13.10.2009 7:07

Re: NEZKLAMAL

:-D

mas 13.10.2009 7:03

koment

Volit ods nepujdu, budu volit Top09 ale v kazdem vasem prispevku z posledni doby psat o tom za co muze ODS a proto ji nevolit je humus ktery se k Vam nehodi....

fany 13.10.2009 7:06

Problém Astona není ani tak ODS, kterou nedávno vychvaloval až do nebes (před tím zase US-DEU...), ale Klaous

Je to už směšné.

Jarda 13.10.2009 7:02

Odečtěte z půlmiliardy dva lidi

Mluvil jsem se dvěma známými z Francie a ti žádné prohlášení. Tak je prosím odpočítejte. Ale možná to nebude komplet, ještě se prý poptají sousedů, jestli prohlášení nevydali oni, ale spíše prý ne; to by se o tom vědělo. Nakonec prý to bude Sarkozy nebo snad ještě parlament. Pak by bylo potřeba škrtnout odhadem 60 875 000 lidí.

fany 13.10.2009 7:00

Vidím, že jsou zde soudruzi, kteří zase chyběli na školení ohledně EU.....

Znovu připomínám, že i před LS a i v rámci LS není možné vyloučit nějaký stát z EU. Jediná možnost je, že o to, onen stát, požádá sám. Že to nechápou někteří zdejší přátelé rudých pořádků bych pochopil, ale co novinář Aston?

tomtnt36 13.10.2009 6:56

Domnívám se,

že autor vše velmi zjednodušuje a nalézá tak i jednoduché pravdy a řešení....ale je to jen a jen můj názor. :)

Hanka 13.10.2009 6:59

Re: Domnívám se,

R^R^R^R^R^R^R^R^R^R^R^

astro 13.10.2009 6:55

Sudetští Němci

Dostala se ke mně zajímavá fotografie z návštěvy papeže v Brně: Němci v krojích s dvojjazyčným transparentem " Sudetští Němci zdraví papeže ve své vlasti - v Čechách a na Moravě ". Náš státní znak tam byl poněkud upraven. Dost zajímavá je také mapa budoucích euroregionů, tedy oblastí společných s jinými státními celky.Česká republika by končila zhruba u Mělníka. Vzhledem k tomu, že názvy většiny jsou psány německy (na severu Moravy polsky), něco mi to připomnělo.

mirek 13.10.2009 7:14

Re: Sudetští Němci

Pošli odkaz na tu fotku, rád bych ji viděl a ostatní taky, za to dám krk.

astro 13.10.2009 9:37

Re: Sudetští Němci

Ta fotka mi byla poslána kolegou, jehož syn to fotil. Poslal prý to všem europoslancům. Před chvílí mi tady říkal další kolega, že ji objevil na stránkách Bobošíkové. Tak snad tam? Bohužel tu adresu nevím, sám to zkusím ještě vyguglovat.

astro 13.10.2009 9:48

Re: Sudetští Němci

Tak jsem to objevil: na stránkách Bobošíkové je mezi štítky Lisabonská smlouva. Tam je mezi články Návštěva papeže benedikta v Brně. Já vím, že jsou vůči této dámě velké výhrady, ale žádný jiný z těch, kterým to bylo posláno, to neuveřejnil. Mimochodem, byl prý udělán pokus i na Psu ( to bylo samoyřejmě beznadějné předem, ne?).

znovu 13.10.2009 10:07

Re: Sudetští Němci

a mapa euregionů je zde:

http://jdemcz/cbdj9

Euregion Česko, který na nás zbyde, je menší než onehdy Protektorát.

Dušan Polanský 13.10.2009 6:53

Problém je hlubší

Česká společnost v 90tých letech tleskala mafiózním praktikám zavedeným především ODS. Teď část společnosti je raději tiše, neboť ví, že má na současném stavu svým způsobem podíl. Koneckonců ODS byla vždy stranou, která dostávala většinou nejvíce hlasů. Minulost jsou kleště. I Neviditelný pes opěvoval ODS, není to až tak dávno.  Takže spíš probíhá proces postupného vystřizlivění z modrého snu.  

Typickou ukázkou jak umíme se zákony mafiózně naložit je případ Univerzity v Plzni. Dokonce jsme už tak daleko, že říkáme, že vlastně se až  tak nic nestalo. Lumpové učitelé nechtějí odejít ze školy, a přitom by měli jít za katr. Neoprávněně získané tituly jsou vlastně oprávněné. A vůbec to nestojí za řeč. Takže ono to není o Klausovi, ale o morálce slušnosti, a tu on již v 90tých letech zavrhl coby frázi. 

Říkám: Plzeň bude test toho, zda to myslíme s evropanstvím opravdu vážně, nebo se chceme jenom svézt s bohatými. Klaus je nepodsatný. Rozhodujeme my.  

yorik 13.10.2009 6:56

Re: Problém je hlubší

Nechci se nikoho zastávat, ale nejdříve je třeba prokázat vinu a až potom věšet. Obráceně by se to dělat nemělo. :-/

fany 13.10.2009 7:04

Re: Problém je hlubší

Tohle je základní pravidlo demokracie. Což ovšem rudí neznají a ani neuznávají. Proto často používají frázy, že za vším špatným je VK....

baranka 13.10.2009 7:20

Re: Problém je hlubší

kolikrát vyhrála parlamentní volby ČSSD?;-)

fox 13.10.2009 7:23

Re: Problém je hlubší

Vrchní mafiozo ZČU Průša je ,jak jinak socan.A teď pište.