1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

Nechce se mi tomu věřit

Našinec to označí za nesmysl, zhůvěřilost, barbarství, podle letory. Správně a úředně se to jmenuje právní positivismus.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Mishule 4.7.2007 0:46

RE: Nevidím tak zásadní rozdíl mezi tím, kdy je dítě v nemocnici a když je na psychiatrii.

OPRAVDU???? Zkus si to někdy.

Dag Badman 4.7.2007 0:47

Re: RE: Nevidím tak zásadní rozdíl mezi tím, kdy je dítě v nemocnici a když je na psychiatrii.

Byla jste tam? Budete referovat? :-P

Mishule 4.7.2007 0:49

Re: Re: RE: Nevidím tak zásadní rozdíl mezi tím, kdy je dítě v nemocnici a když je na psychiatrii.

Já ne, ale ty zřejmě ano, když víš, že to není zásadní rozdíl. Dle mého názoru je zásadní rozdíl strávit prázdniny v blázinci nebo kdekoliv jinde.

Dag Badman 4.7.2007 0:49

Re: Re: Re: RE: Nevidím tak zásadní rozdíl mezi tím, kdy je dítě v nemocnici a když je na psychiatrii.

Kolik dětí stráví prázdniny v nemocnici s polámanýma končetinama...

Mishule 4.7.2007 0:54

Re: Re: Re: Re: RE: Nevidím tak zásadní rozdíl mezi tím, kdy je dítě v nemocnici a když je na psychiatrii.

Z nařízení soudu????

Dag Badman 4.7.2007 0:57

Re: Re: Re: Re: Re: RE: Nevidím tak zásadní rozdíl mezi tím, kdy je dítě v nemocnici a když je na psychiatrii.

Soudce se prostě rozhodl tak, že škoda způsobená pobytem na psychiatrii bude menší než škoda způsobená tím, že dítě bude u matky. Možná bylo rozumnější zavřít matku do basy, ale to je otázka...

baltahsar 4.7.2007 1:09

Re: Re: Re: Re: Re: RE: Nevidím tak zásadní rozdíl mezi tím, kdy je dítě v nemocnici a když je na psychiatrii.

Z blbýho odhadu nebo nevyspání svých vlastních rodičů, aspoň většinou. Pokud to přežije.

zk 4.7.2007 6:50

Re: Re: Re: Re: RE: Nevidím tak zásadní rozdíl mezi tím, kdy je dítě v nemocnici a když je na psychiatrii.

To snad je rozdíl. S polámanými končetinami by těžko trávil prázdniny někde jinde než v nemocnici;-D

Jenda 4.7.2007 10:19

Re: Re: Re: RE: Nevidím tak zásadní rozdíl mezi tím, kdy je dítě v nemocnici a když je na psychiatrii.

Zajimalo by me jestli si ten "blazinec" predstavujete podle Preletu nad kukaccim hnizdem nebo rovnou podle nejakeho stredovekeho hororu. Netusim v jakem je ta holka stavu, ovsem par dni s odborniky by ji mohlo spis pomoct. Skotsky striky, elektrosoky, sveraci kazajku a podobne tam na ni nikdo zkouset nebude. A ze se ji tam nechce? Me se k zubari taky nikdy nechce!

Šumavák 4.7.2007 0:28

pak byste jistě pokládal za správné,

kdyby se soudce rozhodl Vás vymanit z psychického teroru Vašich oponentů zde na NP, a poslal Vás do blázince, že?

PS.

občas mám dokonce pocit, že by to nebylo od věci.... ;-P

Dag Badman 4.7.2007 0:37

Re: pak byste jistě pokládal za správné,

možná si připadnete jako nesvéprávný nebo jako dítě, ale nevidím důvod, proč chcete tyto parametry přisuzovat mně ;-P

Melein 4.7.2007 0:29

Bo dvou de.bilů o dítě, hezky řečeno

Tomu dítěti je deset let, jak ho chcete logicky přesvědčit, že má jít k otci, když nechce? Tím, že ho soudce umístí na psychiatrii asi těžko něčeho docílí. Logika s tím má asi pramálo společného! Ten soudce má zřejmě velmi obsáhlé znalosti, co se týče myšlení desetiletých dětí:-/

Jirka 4.7.2007 0:32

Re: Bo dvou de.bilů o dítě, hezky řečeno

Já myslím,že na psychiatrii by měli zavřít toho soudce.;-€

Melein 4.7.2007 0:40

Re: Re: Bo dvou de.bilů o dítě, hezky řečeno

Dost těžko by ho zavírali! Však se ho zastal Cepl i prezident soudcovské unie. Možná je soudce bezdětný nebo si nevzpomíná na své vlastní dětství. I když mne napadá, že je to možná obyčejný b.bec:-(

Jirka 4.7.2007 0:54

Re: Re: Re: Bo dvou de.bilů o dítě, hezky řečeno

To je. A že se ho zastal Cepl,o kterém jsem si dosud myslel,že je normální, mě dost udivilo. I když asi vráná vráně oči nevyklove.8-o

Lera 4.7.2007 6:37

Re: Bo dvou de.bilů o dítě, hezky řečeno

Souhlas. Když už, tak měl soudce poslat na psychiatrii matku dítěte. To ale PAN soudce neměl odvahu udělat, protože by narazil. Desetileté dítě je ještě nedospělé (proto je to dítě, že) a o jeho zdravotním stavu by měli rozhodvat lékaři. Jak by to asi vypadalo, kdyby lékaři začali soudit.

Jenda 4.7.2007 10:23

Re: Re: Bo dvou de.bilů o dítě, hezky řečeno

A jak vite, ze nerozhodli lekari? Ze lekari na zaklade vysetreni nedosli k nazoru, ze by bylo, pro tu divku, lepsi, kdyby par dni stravila nekde jinde nez u rodicu a mohla to probrat s odborniky? A soudce to jenom odklepl ... prave proto, ze souhlasi s vami, ze o zdravotnim stavu by meli rozhodovat lekari.

k 4.7.2007 11:21

Re: Re: Re: Bo dvou de.bilů o dítě, hezky řečeno

Český právní absurdistán Hlavně,že zůstala kontinuita s totalitním komunistickým právem - že pane Rychetský a soudruhu Jičínský. O našich soudcích je snad zbytečné mluvit.Grebeníčka k soudu nedostali - Nyní zase nechali Pitru útéci i když normálním lidem bylo jasné, že uteče ! Nehrají v tom náhodou roly peníze ? To je tak, když soudci kontrolují sami sebe ! Kámoš kamaráda přece nepodrazí !