14.10.2019 | Svátek má Agáta


Diskuse k článku

Myš, která zařvala

To byl takový film kdysi, o fiktivním státě, který si chtěl přilepšit podle zásady, že země dostane štědrou pomoc, když prohraje válku s Amerikou. V roli myši se teď ocitl filipínský prezident Duterte.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

 0
Jste přihlášen jako


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Václavíková 25.4.2019 23:33

Re: Takhle tu revoluci nezvládnete, pane Matuško

Beru zpět, spletla jsem si vás panem Němcem :-)

J. Václavíková 25.4.2019 23:33

Re: Takhle tu revoluci nezvládnete, pane Matuško

Teď jsem na něj narazila někde v hloubce diskuse. Můžu se zeptat? Vy jste někde z Jižní Moravy? Nebo jste tu výslovnost jen parodoval?

P. Novák 25.4.2019 23:20

Re: Takhle tu revoluci nezvládnete, pane Matuško

Já porád čekám na pana Matušky referát, a.......kde nic, tu nic. Nepřehlíd jsem to někde? Možná někde na afterparty paří s LePen.

V. Fenzel 25.4.2019 23:07

Re: Takhle tu revoluci nezvládnete, pane Matuško

Vy Pražáci máte všeobecně zvrácené choutky.

J. Minarčík 25.4.2019 23:04

Re: Tady bych se Janyškovi

Staneme se tedy,nebo už jsme Německo-Francouzskými koloniemi,nelíbí se mi to-to jsme si v 89 asi nepřáli-nebo snad ano?

J. Václavíková 25.4.2019 23:04

Re: Hlučná samota

Takhle ta sláva vypadala? Kolik jich tam bylo?

K. Berka 25.4.2019 23:03

Re: Takhle tu revoluci nezvládnete, pane Matuško

Je vidět, že tam chyběla Bára Štěpánová a Kocáb.

J. Laurin, Ing. 25.4.2019 22:55

Re: To, co předvádí Zeman v komunistické Číně je podle mne

Kajane... jděte tam, kde záda ztrácí slušné pojmenování....

J. Venc 25.4.2019 22:44

Hlučná samota

© však všichni víte kdo.

:-)

J. Venc 25.4.2019 22:41

Takhle tu revoluci nezvládnete, pane Matuško

Byl jsem se dnes mrknouti na kabaretní vystoupení SPD a dělali pravověrným národovčíkům zastydlým i nezastydlým ostudnou ostudu.

Absurdní, až existenciálně bolestná podívaná.

:-)

M. Prokop 25.4.2019 22:39

Re: Tady bych se Janyškovi

Německo-Francouzským komplot by mi zase až tak nevadil, kdyby nebyl proklatě byrokratický a rudý dozelena.

J. Matuška 25.4.2019 22:26

Re: A tak hurá na Václavák, jako za mých mladších časů.

Paní Moravcová, slibuji, že to byl poslední pokus o ironii. Odešel jsem z domova v 15:30 a vrátil v 19:30. Jména pozvaných celebrit nenaplnila Václavák a jsem zvědavý jak účast budou komentovat média. Trvalo něco přes hodinu, než se policie po řadě opakovaných výzev rozhoupala k opatrnému odsunu hlučícího davu směrem ke středu náměstí. Tak jsem si jenom v duchu říkal, jak rychle by zasáhla policie v opačném případě, že shromáždění by bylo narušováno takovým způsobem příznivci SPD. S extremisty, nácky, rasisty by se nikdo nemazal. Mám v tom zkrátka zmatek, ani když lidé zpívaly hymnu, vuvuzely, píšťalky a skandování pokračovalo dál. Vzpomínám si, že v únoru 48 při demonstraci studentů na Hradčanském náměstí, jednotka SNB při zpěvu hymny se postavila do pozoru. Jak se říkalo těm hromotlukům, kteří pomáhali Hitlerovi k moci tím, že narušovali jiným politickým stranám jejich shromáždění? Jsem nakonec rád, že nedošlo ke konfliktu, protože by se TO hodilo na hlavu "extremistů". Jsem zvědavý, kolik získá SPD procent ve volbách do EP. MUDr. David nebude v Evropském parlamentu dělat ČR ostudu, o tom jsem přesvědčený.

J. Minarčík 25.4.2019 22:13

Tady bych se Janyškovi

vůbec nesmál,jeho litánie jsou sice možná přehnané,ale bohužel základ je pravdivý,EU se stává Německo-Francouzským komplotem,ten kdo to nevidí je buď slepý,nebo s tím souhlasí-tedy je zrádce naroda!

M. Jandáková 25.4.2019 21:59

Re: To, co předvádí Zeman v komunistické Číně je podle mne

Zasmála s chutí. Protože tohle je humor. Ne nenávist, tvářící se vtipně. )

R. John 25.4.2019 21:50

Bacha na něj... je to provokatér....

... zarytej zemanovec, iinovec a teď burešovec... navíc bruselskej agent...chce..abychom se zde my odbojáři proti bruselu odhalili a von nás napráská sluníčkářům...:-))

J. Jelínek 25.4.2019 21:45

Re: pan Pávek říkal "do žní" ....

Ne toliko Měsíc, ani Forejt neexistuje. Jednou vlezl do Schrödingerovy krabice a chtěl tomu všemu přijít kloub, nějak se blbě zamlel a rozbil ampuli s jedem. A tak se bojí vylézt ven, aby se nezhroutila jeho vlnová funkce. Žije v podivném světě, ani mrtvej, ani živej. Jen blbej je furt stejně.

R. John 25.4.2019 21:43

Nechci nic mladejm vyčítat.....

... ale jak tak jezdím na kole po vlastech českých, tak to vidím.... všude trávníček, kterej v šedesátých neměla ani Sparta...kabiny jak prase velké...nevím, aha, už jsem si vzpomněl, Lásenice... to je za Jindřichovým Hradcem... tam maj hříště dvě, jedno s umělou trávou a osvětlením... asi se to přehání...si myslím...na to, že se kopou za uši...a nechaj toho za chvilku.....

R. Neveselý 25.4.2019 21:39

Re: tak co učitelé, už je lépe ??

je zmatenej, jako obvykle :-)

R. Neveselý 25.4.2019 21:36

Re: INTEGRACE NÁRODŮ EVROPY V NÁROD JEDEN, V POSLEDKU NĚMECKÝ,

už zase fantazíruješ estébáku?

R. John 25.4.2019 21:34

Ty ses dneska zase rozvášnil....

...to ta Lepenka s Wildersem a polojaponcem...sem čekal, že na Václaváku také vystoupíš a ty nic... to si říkáš buditel a vlastenčík ?... ztratil jsem v tebe důvěru....:-)

M. Prokop 25.4.2019 21:33

Re: EUpitomci, všimli jste si, že kandidát na prezidenta USA

Ne.

Dokud byly diktatury, tak to udržely (s vyjímkou předválečného Československa). Jakmile diktatury padly, tak se to sesypalo a národy se do sebe pustily.

K. Janyška 25.4.2019 21:27

Re: To víš že jo....

Kam to chodíte ? Na včeličku ?

Estébáku, estébáku, no není divu. Něco se s vámi dělat musí. Vypadáte, že nemáte všech pět pohromadě, anonyme... Dzp.

K. Berka 25.4.2019 21:24

Re: To, co předvádí Zeman v komunistické Číně je podle mne

Teď jsem se s chutí zasmál!

M. Prokop 25.4.2019 21:20

Re: Wildersův slovní průjem.

To není debata, to jsou výlevy. A ne zrovna pravdy a lásky.

V. Kotas 25.4.2019 21:19

Re: A co dědoušek ...?

Peníze do toho jdou samozřejmě i od rodiny a na venkově to není o rozmazlenosti.

M. Kolář 25.4.2019 21:17

Re: To, co předvádí Zeman v komunistické Číně je podle mne

Zeman bude Všečínským shromážděním lidových zástupců jmenován vůdcem Terakotové armády. Tímto okamžikem naroste vojenský rozpočet ČR na 300 % HDP..

K. Janyška 25.4.2019 21:17

Re: INTEGRACE NÁRODŮ EVROPY V NÁROD JEDEN, V POSLEDKU NĚMECKÝ,

A intergrace, tedy podřízení národních států a národů Evropské unii prostřednictvím tzv. implementace tzv. evropského práva, čti evropského, tedy vlastně novoněmeckého, příkaznického práva, postupuje. Někdy tempem až závratným. Najednou se mluví o Evropanech, o Evropě jako státu, o evropanství a populismu těch, kteří se odmítají takovému vývoji podřídit. A Macron do toho přijde na poradě se svojí rupočernou německou soudružkou s návrhem na urychlení integrace a zapojení do této nelidskosti dalších a dalších oblastí tak, aby evropský stát skutečně vznikl, a to co možná nejrychleji.

Neznikne však. Vznikne jen strašné napětí, které může skončit obřím krveprolitím při zpětném osvobozování národů a národních států z područí tohoto zločinného molochu. Návrhy na evropskou armádu a společnou policii a zdanění nejsou ničím jiným, než dalšími střípky do mozaiky euvýstavby, tedy v budoucnu podřízení Evropy tomu nejsilnějšímu, tedy v posledku právě Německu. To, že si to Francouzi a další neuvědomují, není vůbec důležité. Prostě jim chybí vzdělání stran spontánního řádu lidského světa.

Nemá cenu nikoho o takovém vývoji přesvědčovat. Pro sečtělého je však až neuvěřitelně a nápadně shodný s vývojem a koncem SSSR a pěstováním tzv. sovětského člověka, mimochodem, u nás Čechoslováka a v EU teď tzv. Evropana, které tak krutě a přirozeně selhalo. Stalo se to proto, že se to stát muselo. Spontánní řád lidského světa nic jiného nedovolí a už vůbec ne lidskou hloupost a nadutost ve věcech, které náleží jen a jen jemu, coby nezničitelné neosobní spontánní řídící struktuře všeho ve vesmíru, tedy i lidského světa. Je jedinou možností existence lidstva... Dzp.

K. Janyška 25.4.2019 21:16

Re: INTEGRACE NÁRODŮ EVROPY V NÁROD JEDEN, V POSLEDKU NĚMECKÝ,

Německo a Francie se dohodly pod tlakem svých mocenských choutek, tažených inspirací socialismem, který má ve Francii své "vědecké" rodné hnízdo a kterým se Němci velmi rychle nakazili už dávno. Dokonce přes linie první světové války se hádaly, řečeno s mistrem Hayekem z jeho slavné Kontrarevoluce vědy, kdo z nich lépe ovládá umění socialismu, tedy kdo umí lépe zorganizovat lidský svět. No a taková ideologická nálož v obou národech se Bilderbergu velmi hodila a hodí. Tlačí je už roky k založení jednoho evropského velkostátu, který by mohli mocní lépe svými penězi ovládat. EU ničím jiným, než takovým zárodkem, neustále se vyvíjejícím v tomto směru, není.

Ale vraťme se k tzv. integraci Evropy, tedy neustále omílanému termínu, jakoby vůbec nešlo o pohlcení malých velkými a likvidaci národních států a dokonce národů na evropském kontinentu. Ano, tzv. integrace Evropy nic jiného neznamená. Kdo si pod takovým termínem představuje něco jiného, měl by to vyložit. Já, coby znalec kompozitivní teorie, to nedokáži. Kdo potom jiný, mi není jasné.

Momentální model EU podle LS, jak jinak, byla přijata za předsednictví Německa, je skvělým nástrojem pro tak zločinný úkol. Vždyť z ní vycházející euorgány neslouží ničemu jinému, než podřízení všeho v EU Německu, coby nejsilnějšímu jeho členovi. Každý vidí, že za EU v případě skutečně velkých věcí jedná Merkelová, ne ty loutky, které Německu v čele EU slouží. Mimochodem, Německo už těží z EU a eura teď. Má největší přebytek státních financí na světě, přestože růst HDP jen průměrný.

K. Janyška 25.4.2019 21:16

INTEGRACE NÁRODŮ EVROPY V NÁROD JEDEN, V POSLEDKU NĚMECKÝ,

PROSTŘEDNICTVÍM EU ?

Název, jak z hororu, co ? A přesto popisující realitu. Co se tedy děje ?

Lidský svět, coby celek, se snaží zorganizovat (já vím, že marně, ono to nejde ze známých důvodů, je navždy lidmi nezorganizovatelným spontánním řádem, který řídí je, ne oni jeho) skupina nejbohatších lidí světa, tedy špičkových socialistů. Ano, bohatí mentálně propadnou dojmu, že když umějí zorganizovat tak obří a výnosné firmy a majetky, že by to mohlo jít i z celým lidským světem. A tak pilně zasedají v různých světových podivných institucích a radí se, jak to udělat.

Špičkou a centrem takového celosvětového radění, tedy socialistického řádění, je Bilderberg. Na něm se tajně, naposledy na konci minulého roku na 3 denním jednání, domlouvají. Kdo to nechce vidět - nevidí, stačí však vyhledat všechno na netu a jen ignorant si myslí, že na tajném jednání si porovnávají, kdo má dražší slipy nebo hodinky. Dohodnou se a konají. A samozřejmě, že v první řadě ovlivňují politické dění všude ve světě tak, aby to jejich záměrům vyhovovalo. A jedním z jejich hlavních zájmů je samozřejmě Evropa.

Mimochodem, Macron pracoval přímo v administrativě Bilderbergu a tak není divu, že náhle z ničeho nic získal takovou podporu Francouzů prakticky neznámý člověk, když mu Bilderberg patřičně pomohl. Totéž platí o předsedovi francouzské vlády, který byl účastníkem Bilderbergu také. Také, o podle všeho vydírané, Merkelové. Každý si pamatuje, když vypukla aféra s tím, že ji sledovala roky tajně polostátní americká agentura, jak rychle změnila názor na jí před tím tolik kritizovaný mulitikulturalismus.

R. John 25.4.2019 21:14

To víš že jo....

... tak na včeličku a spát...:-)