3.5.2024 | Svátek má Alexej


Diskuse k článku

Musí to tak být?

Jihomoravské tornádo odkrylo i dobré stránky lidské povahy. Finanční sbírky překročily hranici jedné miliardy, pomáhají i dobrovolníci a taky stát nabídl pomoc kromě už tradičně efektivního zásahu hasičů, policistů, zdravotníků i vojáků. To je tedy pozitivní stránka neštěstí, které postihlo tolik lidí a udělalo jim trvalý zásek do života.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Jirkovský 7.7.2021 17:33

"Ne, ne, ne!" řekla slepička Pepička.

To je citát z jedný velice známý knihy světovýho autora. Vůbec nevím, jak mě to napadlo.

M. Varadinková 7.7.2021 17:35

To je u Vás setrvalý stav, že nevíte, proč Vás něco napadá. Proto sem píšete samé blbosti, které pak nejste schopen v diskusi obhájit.

P. Boleloucký 7.7.2021 17:34

U politiků platí, "Po nás potopa "!

J. Franke 7.7.2021 17:11

Umřeli...

R. Toman 7.7.2021 17:32

Jo, to bude z části pravda. A jejich děti volí Piráty, ANO, SPD a možná už i vnoučata. Vymřela i část voličů lidovců, socanů, komoušů, topkařů a jejich děti volí také jinak.

M. Varadinková 7.7.2021 17:50

Topka je relativně mladá strana a volili ji relativně mladí (zblblí) lidé. Takže si nemyslím, že zrovna oni vymřeli. Spíš přešli od Topky k Pirátům (tak jako předtím od Unie svobody k Topce). Progresivistické pravdoláskařské strany mají obvykle krátkou životnost.

L. Zach 7.7.2021 17:28

Volili byste stejnou stranu jako v roce 2017?

https://1url.cz/dKW17

Poslední (nejmenší %) ... ČSSD 32%

ODS si nestála tak špatně.

V každém případě je nemalé procento voličů, kteří se rozhodují těsně před volbami. Třeba na základě lživého inzerátu, podaného v den voleb, bez udání inzerenta (což bylo v rozporu s volebním zákonem) a kandidát ani jeho tým, v jehož prospěch pomluva protikandidáta směřuje, o ničem samozřejmě "nevědí"...

https://ceskapozice.lidovky.cz/tema/ringier-pomaha-zemanovi-v-rozporu-se-zakonem.A130125_103224_pozice_92955

V. Hodorka 7.7.2021 16:56

Znevyhodnovat obcany, kteri se chovaji zodpovedne a plati si pojistky, je snad nejvetsi nehoraznost co z teto vlady vypadlo. Chovej se zodpovedne, chovej se slusne, mysli na sebe a svoji rodinu a stat te nemilosrdne ztresta. Tohle jim pri volbach nemuze prece projit.

P. Milan 7.7.2021 17:00

Obávám se, že může, docela snadno.

V. Novák 7.7.2021 17:32

Co to furt žvaníte, člověče?

https://www.lidovky.cz/domov/dostalova-dotace-z-programu-zivel-se-nesnizi-o-dary-pojisteni-budou-zvyhodneni.A210707_084519_ln_domov_hetom

P. Spáčil 7.7.2021 17:48

To se měl stát na občany, kteří se nechovají zodpovědně a neplatí si pojistky vykašlat?

M. Hoblík 7.7.2021 16:40

Skvělé! V několika málo větách autor prokázal, že je stoprocentní blb.

R. Tesařík 7.7.2021 16:47

A to voláte z balkónu, nebo do světlíku?

P. Jirkovský 7.7.2021 16:34

K Vrběticím asi zbytečně, ale přesto. Napsal jsem, že není třeba předkládat důkazy J. Novýmu a ani přátelům z EU. Z toho paní Varadinková udělala s křivostí sobě vlastní, že jsem napsal, že není předkládat důkazy, že přátelé z EU "... jen tak bez důkazů slepě uvěří tomu, co jim předkládá naše BIS? Proč by ale měli slepě věřit něčemu bez důkazů? Nebo snad chcete říct, že to je ve skutečnosti jejich vlastní politické zadání, které naše BIS jenom splnila?".

Takže: BIS nepředkládala nikdy žádný důkazy "přátelům z EU" už proto, že to po ní nikdo nechce a byla by to pitomost, aby kdokoli chtěl po BIS, aby předkládala důkazy tomu, kdo nemá pro to zákonnej důvod. Od toho jsou demokraticky ustavený instituce, hlavně Komise pro kontrolu BIS. Tý důkazy předloženy byly, a to úplně stačí. Důkazy se nikdy nebudou předkládat ani paní Varadinkový, ani zahrádkářům z Kerska proto, protože na to nemají gebír. K těm pindům V. Nováka jen to, že trouba zelenej nikdy nepochopí argument a contrario, takže nic.

A. Jaroš 7.7.2021 16:44

Nemáme přátele v eu ani ve v4, každý má jen svoje zájmy , které se jen občas načas sejdou, momentálně je všeobecný zájem to rusákum nandat, tak nám naši "přátelé" uvěří cokoliv protiruského. Když někdo věří tak věří a dukazy netřeba , víra není založená na dukazech, stejně jako neposkvrněné početí a pod. Čučkařum se nedá duvěřovat,těm se muže jen věřit , protože duvěra je založená na zkušenosti s daným subjektem....

S. Lazárek 7.7.2021 16:51

Ale máme, jen se poslední dobou chováme tak trochu jako pitomci a ti čučkaři jsou navzdory mínění různých rusomrdů na naší straně pane Jaroši, na té její je úplně někdo jiný.

P. Jirkovský 7.7.2021 17:06

To je neskutečný, NESKUTEČNÝ, co z těch divnejch lidí leze. A když do toho zapletou víru, i když jen stěží chápou, co to vlastně je, tak by se jeden pominul.

M. Varadinková 7.7.2021 16:48

S křivostí sobě vlastní pouze odkláníte od podstaty věci. Jestli důkazy předkládá "přátelům z EU" BIS, nebo naše vláda, nebo ministr zahraničí, je z pohledu této debaty přece šumák.

Podstatné je, že dříve, než oni udělají to, co po nich žádáme (a například poškodí své obchodní vztahy s Ruskem), by takové důkazy měli žádat a dostat. Dostali je? Existují vůbec takové důkazy? Já se obávám, že neexistují. Proto také, až na výjimky, žádné kroky směrem k Rusku neučinili.

A o tom to je.

L. Zach 7.7.2021 17:01

Já myslím, že je to spíš o tom, zda:

Na východ (eventuálně do Číny)

nebo na západ.

Náš současný jakobyprezident si vybral.

Já taky.

https://zpravy.aktualne.cz/domaci/zeman-pristi-rok-navstivi-cinu-oznamil-po-telefonatu-s-cinsk/r~32c12486df1711ebad06ac1f6b220ee8/

M. Varadinková 7.7.2021 17:05

Co má cesta do Číny společného s důkazy o Vrběticích?

P. Milan 7.7.2021 17:17

Zemana. Tradičně si neodpustil blbé kecy.

P. Jirkovský 7.7.2021 17:04

Prokristovydrahýrány, tolik blbostí pohromadě, co z vás leze, to se snad ani nesmí. Vy byste podstatu věci nepoznala, ani kdyby vám uštrikovala tříbarevnou vestu. Nikdy se nikde nebudou předkládat důkazy, pokud pro to není zákonnej důvod, to jest ani vám, ani plzeňskejm včelařům. To je podstata věci. A že vy se obáváte, že důkazy neexistujou, i když celá zákonná procedura byla uzavřena s tím, že jsou, že jsou pádný a namístě, to je úplně egál, vy se bojte třeba kominíka.

M. Varadinková 7.7.2021 17:15

Vy nechápete ani tak elementární věc, jako že pokud po někom něco žádám, tak mu musím zdůvodnit, proč to chci. Třeba když budu po někom žádat, aby Vám dal přes hubu, tak mu jako důkaz, že si to zasloužíte, předložím seznam těch urážek, kterými mne tady zahrnujete.

K tomu, abych mu předložila důkazy, nepotřebuju mít žádný "zákonný důvod". Zcela postačí, že to předkládané zdůvodnění je pravdivé. Na něm pak bude, jestli se kvůli mně rozhodne jít do rvačky s Vámi, nebo ne. Ale chtít po něm, aby šel kvůli mně do nějakého rizika a nepředložit mu žádné prokazatelné zdůvodnění, proč tak má učinit, je hloupost.

P. Jirkovský 7.7.2021 17:21

Definitivně končím, to nemá smysl. Co vy dokážete smotat dohromady, když nevíte, kudy kam, to je neskutečný. Něcom tak pitomýho jsem neviděl, ani nepamatuju.

M. Varadinková 7.7.2021 17:24

Jste to Vy, kdo teď evidentně neví, kudy kam ;-D;-D;-D

V. Novák 7.7.2021 17:41

Tak ona byla zákonná procedura byla uzavřena? A to i někde jinde, než ve vaší zcela uzavřené - a pusté - mozkovně?

V. Novák 7.7.2021 17:39

Policejní vyšetřovatel, který to nakonec vyžere, protože on je povinen vyšetřit a předložit důkazy, s nimiž se státní zástupce odváží jít k soudu, říká, že dosud nemá takové důkazy, které by umožnily někoho obvinit.

Jirkovskému, Lazárkovi a spol ovšem stačí, když z ricinBIS vypadne protiruské tvrzení - a kdo nepanáčkuje a neplácá "sláva BIS! sláva BIS!" je pro ně zrádce národa, nikoli jen v Chotěboři.

Zkrátka míra vlastenectví je dle nich dána mírou sežrání jakéhokoli jógra - z toho správného zdroje, samozřejmě.

P. Boleloucký 7.7.2021 17:29

Pěkně se kroutíš, maškaro !;-D

J. Kombercová 7.7.2021 15:27

STEM zveřejnilo červnový průzkum. Výsledky jednotlivých stran a hnutí:

ANO 27, Piráti 15,5, SPD 11,1, ODS 10,9, STAN 8,7, KSČM 5,6, Přísaha 5, KDU 3,2, TOPo9 3%.

J. Kombercová 7.7.2021 15:28

Rozepsala jsem záměrně, potvrdilo se mi tvrzení, že ODS táhne na zádech mrtvoly. :))