19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

Mrňousové do jeslí

Je to příjemné zjištění, že se podaří zabránit očividnému nesmyslu. Někde nějak vznikl nápad, že by mateřské školky měly povinně přijímat i dvouleté děti.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Boublíková 20.7.2018 15:55

Re: Dárce krve

Jestli myslíte cikány z tzv. vyloučených lokalit, tak tam jsou časté epidemie žloutenky A z důvodů nedodržování elementární hygieny a skutečně mnoho z nich tu nemoc prodělává už jako děti. A pak specielně o ostravských Romech je známo, že spousta z nich si píchá pervitin nebo heroin. Oni by si možná rádi přivydělávali placeným dárcovstvím krve nebo plazmy, ale fakt ani to nejde. Pro změnu žloutenka typu B :-)

P. Boublíková 20.7.2018 15:56

Re: Dárce krve

Plus tu a tam HIV :-)

D. Švik 20.7.2018 16:05

Re: Dárce krve

To mi nemusíte psát, vzhledem k tomu, že jsem dlouholetý dárce, podmínky znám velice dobře. Také jsme pár let s Cikány dělal, takže jsem s jejich životním stylem obeznámen velice zblízka...a přesto za šestnáct let docházky ani jeden? Nevypovídá to jednoduše o tom, že kromě toho, že to jsou špinavci (žloutenka) a fetky, že prostě nejsou ochotni udělat vůbec nic pro druhé?

J. Franke 20.7.2018 16:12

Re: Dárce krve

Zároveň se mnou dostal zlatou plaketu Milan Nový. Cigán, kterému když jste řekl Rom, tak se urazil. Dnes žije v USA, tehdy dělal referenta na Úřadu práce.

D. Švik 20.7.2018 16:16

Re: Dárce krve

To je dobře a mám z toho radost. V Ostravě nic ( o čem bych věděl).

J. Franke 20.7.2018 16:23

Re: Dárce krve

Jeho táta byl opravář deštníků a Milan vystudoval sociologii. Podle Kajana na prd, protože kompostovku nezná.

D. Švik 20.7.2018 16:28

Re: Dárce krve

Ano tyto "měkké" obory jsou samozřejmě na prd, v tom má Kajan pravdu. Nicméně každý vzdělaný Cikán, by mohl být pro svůj národ přínosem.

P. Boublíková 20.7.2018 16:15

Re: Dárce krve

Nechci být rasista, ale vzhledem k výše uvedenému je snad lepší, když nechodí :-)

No a jinak - oni jsou možná ochotní udělat něco pro ostatní ze své komunity, pro nás asi opravdu ne. Když už se najde bílá vrána, Rom studující VOŠ nebo dokonce VŠ, obvykle se pak zaměří na sociální nebo pedagogickou práci se svými soukmenovci.

Co se týče černochů, muslimů a bůhvíjaké havěti :-), potkávám jich ve škole opravdu dost. Učím 20 let, za to dobu jsem učila cca 3000 studentů, a v jednom jediném případě jsem měla podezření, že studentka je Romka (ze Slovenska). Tož tak.

P. Portwyn 20.7.2018 16:40

Re: Dárce krve

Krev dávám přes 20 let. Připojuju se k mínění paní Boublíkové.

L. Kolman 20.7.2018 15:17

Zrovna jsem chtěl napsat něco v tom smyslu,

čím mě předběhl Matuška. Pochybuji, že Trump je takový tydýt, aby nevěděl, která skupina drží v Americe kasu a též ovládá zbrojní průmysl. A šel proti ní. Pročež všechny jeho kroky směřují v nějaké podobě proti Číně a Íránu. K tomuto i Putin dobrý. Však také Trump vytrubuje už dost dlouho, že největším soupeřem i nepřítelem Ameriky je na prvním místě Čína. To samé hlásá Izrael o Íránu. Proto je Netanjahuovi Ukrajina u zádele a je s výsledkem jednání Trumpa s Putinem spokojen. A také ví o banderovcích sví, co se jejich postojů k židům týče. A historie taky hovoří jasnou řečí.

D. Švik 20.7.2018 14:47

Kriminalita negrů- vyřešeno

Němci přišli na to, jak vyřešit nezvladatelnou kriminalitu negerských nájezdníků- přestali ji evidovat.

M. Moravcová 20.7.2018 14:52

Re: Kriminalita negrů- vyřešeno

hlavně si ti lidskoprávníci myslí, že když neuvedou rasu, že nikdo nepozná, že jsou černí. U nás taky nesmíte označit cikána cikánem. A přesto všichni víme, že to cikán byl.

O. Uživatel 20.7.2018 14:56

Uživatel požádal o vymazání
D. Švik 20.7.2018 15:04

Re: Kriminalita negrů- vyřešeno

Další idiot, který si myslí, že problém zmizí tím, když ho přejmenujeme- takže černochům budeme říkat afroameričané, Cikánům Romové a palestinským Arabům Palestinci... a ejhle všude se rozprostřel klid a mír...

O. Uživatel 20.7.2018 15:18

Uživatel požádal o vymazání
D. Švik 20.7.2018 15:31

Re: Kriminalita negrů- vyřešeno

Asi proto, že jsem rasista jsem v Ostravě v šalině sám bránil Cikánku proti třem skínum...

S. Netzer 20.7.2018 15:12

Re: Kriminalita negrů- vyřešeno

Agresivní hovado a pseudista.

https://www.urbandictionary.com/define.php?term=%5Bpseudist%5D

B. Hančl 20.7.2018 15:55

Re: Kriminalita negrů- vyřešeno

Pizdo, co 14 lidí pobodaných v Lübecku?

D. Kugluv 20.7.2018 14:58

Re: Kriminalita negrů- vyřešeno

M. Moravcová že to cikán byl a cikanem zustane

O. Uživatel 20.7.2018 14:54

Uživatel požádal o vymazání
D. Švik 20.7.2018 15:16

Re: Kriminalita negrů- vyřešeno

Mě by jenom zajímalo, kde vždycky jste, vy udatní mávači lidskými právy, když jde opravdu do tuhého? Třeba, když jsem (shodou okolnosti v tramvaji) sám bránil jednu Cikánku před třemi holými lebkami..?! Dostal jsem sice naloženo, Cikánka taky trochu, ale nácci nakonec utekli. Široko daleko žádný udatný Čepek, který by svoje prázdné slova mohl proměnit na něco reálnějšího...

O. Uživatel 20.7.2018 15:22

Uživatel požádal o vymazání
D. Švik 20.7.2018 15:26

Re: Kriminalita negrů- vyřešeno

Já nechci (na rozdíl od multikulturalistů) vyhladit žádnou rasu. Já jen tvrdím, že s machometánští negři představuji vážný problém bezpečností, sociální a ekonomicky. A já ty problémy ve své zemi nechci, máme tu dost vlastních problému. Pokud říkáte tomuto rasismus ,je mi to u zádele, multikulturní fašisto.

O. Uživatel 20.7.2018 15:30

Uživatel požádal o vymazání
D. Švik 20.7.2018 15:32

Re: Kriminalita negrů- vyřešeno

Tak to je argument :-)

B. Hančl 20.7.2018 15:58

Re: Kriminalita negrů- vyřešeno

Jak nazýváte negry a cikány Vy?

R. Neveselý 20.7.2018 16:04

Re: Kriminalita negrů- vyřešeno

Aleši, označení Cikán není nadávka. Pozor na to! Negr je možná trochu expresivnější, ale oni si tak říkají sami.

M. Moravcová 20.7.2018 16:44

Re: Kriminalita negrů- vyřešeno

a co gadžo, to je přijatelný? To nejsou nadávky, to jsou normální, staletí používaná označení pro vzhled, či etnikum. Není to rasismus, i kdybyste se rozkrájel a posílal za to do kriminálu.

L. Kolman 20.7.2018 14:58

Re: Kriminalita negrů- vyřešeno

Co si vzpomínám, tak s těmito praktikami se začalo po rozbití Jugoslávie. Když někde lapli kosovského Albánce při pašování zbraní, s kilem kokainu, nebo někde někoho zabil, vždycky se hlásilo nebo psalo, že se jedná o občana bývalé Jugoslávie. Aby si někteří mysleli, že to byl možná Srb.

J. Matuška 20.7.2018 14:38

Rozbor summitu v Helsinkách od bývalého náčelníka

generálního štábu. Trump uvažuje mnohem výše a strategičtěji, než jeho kritici dovedou pochopit

ROZHOVOR Evropa a její bezpečnost už není pro USA podle bývalého náčelníka Generálního štábu Armády ČR generála Jiřího Šedivého v centru pozornosti. „Spojené státy americké chtějí mít v Evropě klid, protože vidí, že se svět opravdu mění a že v budoucnosti se závažnější problémy, ať už potenciálně vojenského nebo nevojenského charakteru, rýsují úplně někde jinde, například v Číně. A pokud by se Rusko a Čína daly dohromady, tak je to pro Spojené státy v horizontu několika desítek let opravdový a pravděpodobně nepřekonatelný protivník,“ prohlásil generál Šedivý po schůzce amerického prezidenta Donalda Trumpa a ruského prezidenta Vladimira Putina, která vyvolala v celém světě obrovskou pozornost.

ParlamentníListy.cz