19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

Metalizace do kocoviny

Jako vizi scény z hororového divadla Grand Guignol předestřel viceprezident Jiří Ovčáček, když oznámil, že se prezident Miloš Zeman rozhodl osobně rozdávat medaile na Nový rok. Představujeme si, jak do shromáždění s obličeji opuchlými posilvestrovskou kocovinou vjíždí na vozíku Miloš Zeman po čtvrtroční hospitalizaci na JIP a uděluje Jiřině Bohdalové Řád Bílého lva.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Ilsner 26.10.2021 18:09

Vy jste nemehlo! Každý ví, že mám pořád dres stejný. Chytrému napověz, ...

M. Moravcová 26.10.2021 18:13

Opravdu? Každý týden v jiném dresu , podle toho, odkud vítr vane.

M. Ilsner 26.10.2021 18:17

Lžete. Ale aspoň vím, co jste VY zač!

M. Moravcová 26.10.2021 18:19

:-) Nelžu.

M. Ilsner 26.10.2021 18:28

lžete až se hory zelenají, s těmi dresy obzvláště - vždy jsem byl příznivec KDU, pamatujte si to, než zase porodíte nějakou sviňárnu

M. Moravcová 26.10.2021 20:02

Tak KDÚ. To je skoro to samé. S každým.

J. Urban 26.10.2021 17:26

Hm, a kdo po Zemanovi? Ne, Babis neni ten, kdo bude mit podporu Ruska. Tim kralikem z klobouku, ktereho sloufiste a spol. vytahnou, bude Vladimir Dlouhy. Je to v teto chvili posledni z kagebackeho prognostaku. Neznamena jeste, ze vyhraje volby, ale sance na zvoleni bude mit obrovske, i proti Babisovi. I ti, kteri by to Babisovi nikdy nehodili, to klidne hodi Dlouhemu.

M. Ilsner 26.10.2021 17:27

mám obavu, že máte pravdu

I. Kellner 26.10.2021 17:28

Blbost.

J. Urban 26.10.2021 17:30

Muhehe! Kellnere, tys mi pred volbami tvrdil, ze cssd projde do PS. TO byla blbost. Holt na blbosti jses tady ty.

M. Ilsner 26.10.2021 17:36

je to mamlas

V. Novák 26.10.2021 17:54

Že by Rusko podpořilo ausgerechnet Dlouhého, který likvidoval RVHP - to tedy nevím proč.

Vy víte?

T. Kohout 26.10.2021 18:44

Tak za svým cílem jde pomalu, ale jistě. I já bych na to sázel, ne moc, ale asi víc, než na jiné. Má to rozehrané na všechny strany, mluvit umí i házet pohledy. Hlásám to asi 15 let, rok od roku více. Ale, uvidíme. Každý pion má v tornistře maršálskou hůl. A to ani nemyslím býti "vrchním velitelem", to je asi nějaká ústavní směšnost, tohle "velitelství".

M. Ilsner 26.10.2021 17:24

F.R.Čech nakreslil mimo jiné obraz Zvířátka obdivují obra. Dnes jsem se definitivně přesvědčil, že Kombercová obdivuje drobného fízla a skvěle si s ním rozumí.

To jsou konce, to jsou konce... Rv

M. Varadinková 26.10.2021 17:20

Babiš píše Válkovi:

...Velmi mě mrzí Váš přístup. Mohu Vás ujistit, že naše vláda po celou dobu naslouchá odborníkům. Rada vlády pro zdravotní rizika je platformou, kde se setkávají zástupci vlády a krajů s odborníky. Účastní se jí odborníci ministerstva zdravotnictví (ředitel ÚZIS Ladislav Dušek, hlavní hygienička Pavla Svrčinová, náměstkyně Martina Koziar Vašáková, dále zástupci Armády ČR), profesor Roman Chlíbek, docent Marián Hajdúch a doktor Petr Smejkal jako zástupce mezioborové skupiny MeSES. Kompletní seznam členů Rady zasílám v příloze tohoto dopisu.

Mimochodem si nemyslím, že jsou zmínění experti marketéři a důrazně odmítám Vaše nařčení, že opatření přijímáme na základě rad nějakých marketérů. Řídíme se vždy bezvýhradně radami odborníků, ministerstvo zdravotnictví má za úkol na základě jejich doporučení přijmout rozhodnutí, která v maximální možné míře ochrání obyvatele České republiky. Přestaňte proto, prosím, útočit. V předvolební době by se tomu rozumět dalo, teď už je ale po volbách. Vy jste vyhráli a my nabízíme spolupráci.

Pozváním na Radu vlády pro zdravotní rizika na Vás nechceme přenášet žádnou zodpovědnost. Zodpovědnost samozřejmě neseme my. Zvali jsme Vás, abyste si jako předseda AntiCovid týmu a budoucí člen budoucí vlády poslechl argumenty a aktuální informace od týmu odborníků. Abyste věděl, proč ministerstvo zdravotnictví a potažmo vláda přijímá aktuální opatření a měl možnost říct svůj názor, který by byl určitě zohledněn. Znovu opakuji, že naše vláda chce přijímat udržitelná opatření v boji proti covidu-19 a předejít situaci, že s nástupem Vaší vlády dojde k jejich rušení....

https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Premier-Babis-Pochopil-jsem-ze-nase-iniciativa-a-snaha-je-aktualne-zbytecna-681406

J. Polesny 26.10.2021 17:25

Dobrý vtip. Snad i sklerotici si pamatuji postup vlády loni na podzim. Babiš rozhodl a odborníci šli do....

T. Kohout 26.10.2021 18:38

Tak to je opravdu "negace negace" dle Hegela. I nesklerotici si musí pamatovat postup opozice. Rozvolňovat, rozvolňovat, rozvolňovat! A pak nadávat vládě. Jo, to se nedá zapomenout...

Ale já jsem rád, že opozice to tu přebírá a ukáže nám to, jak se to dělá. Jak říkal "klasik": Učit masy na jejich vlastních zkušenostech. Jinak to nepůjde. Je to škoda, si tohle protrpět, ale jinak to asi nepůjde.

M. Ilsner 26.10.2021 17:26

Válek nechce mít nic společného s eštébákem blbaňo, to jste nepochopila?8-o

J. Polesny 26.10.2021 17:28

Ona a pochopila?;-D

S. Lazárek 26.10.2021 17:43

Válek to v několika rozhovorech vysvětlil naprosto jasně. Je divné, že Babiš nepíše třeba Skopečkovi, aby pomohl Alče s tou gigasekerou, kterou zaťala.

J. Polesny 26.10.2021 17:51

Ví že opět zaspal počátek. A hledá viníka. Ten co měl přijít zase nepřišel...

P. Černý 26.10.2021 18:35

Protože měnit rozpočet bude nová vláda. A schválovat rozpočtové provizorium bude nový parlament.

Račte rozumět, že stále ještě nebezpečná epidemie by v rozporu se zavedeným zvykem nikdy neměla být předmětem politických her. Zatímco státní rozpočet je naopak věc veskrze politická.

Pikantní je, že velkou sekeru do rozpočtu zaťala i ODS, když spolu s ANO prosadila zrušení superhrubé mzdy při zachování sazby daně z příjmů FO ve výši 15%.

Ono je to všechno složitější než to vaše štěkání na měsíc, Lazarku. Ale dokud trefíte na záchod sám bez asistenta, je to pořád dobré.

V. Pavelka 26.10.2021 19:00

Jen Kecy ![>-]

M. Varadinková 26.10.2021 17:34

...Pan ministr zdravotnictví již inicioval a 14.10. s Vámi formou videokonference vedl samostatné jednání k opatřením a předložil Vám návrhy opatření. Také velmi korektně zareagoval na Vámi zveřejněné stanovisko AntiCovid týmu. Bohužel už se nedočkal odpovědi, ani další možnosti s Vámi probrat aktuální možnosti řešení epidemie, protože odmítáte veškeré návrhy na spolupráci a konstruktivní diskusi.

Pochopil jsem tedy, že naše iniciativa a snaha je aktuálně zbytečná, přesto bych rád zmínil, že pokud změníte názor, naše pozvání na Radu vlády pro zdravotní rizika, která opět zasedne v pondělí ráno, nadále platí.

Zároveň Vás ujišťuji, že pan ministr Vojtěch a jeho odborný tým je připraven se s Vaším AntiCovid týmem sejít. A to i přesto, že je, dle dostupných informací na stránkách skupiny, složen výhradně z politiků. Vaše koalice brzy převezme vládu a já jsem přesvědčený, že právě v těchto dnech je více než kdy jindy klíčové, abychom našli cestu ke spolupráci.

S pozdravem

Andrej Babiš

J. Polesny 26.10.2021 17:48

Exponenciálu snad znáte i vy. Takže teď už je pozdě....další vlna promoření začala a teď už je to jen o náhodě...

M. Ilsner 26.10.2021 17:17

dělá mi radost, jak se na mě lepěj drobná fízlovská lejna a prdellner s lejnem za uchem

;-D R^

P. Han 26.10.2021 17:24

Jste prostě takovej koprofág.

M. Ilsner 26.10.2021 17:37

proč se lepíš, odpal

P. Han 26.10.2021 17:48

Myslel jsem, že se na vás lepí jen lejna, což nejsem, a máte z toho radost. Tak promiňte. Podle tykání jste pravděpodobně ještě vzrušenej ze stranické schůye.

M. Ilsner 26.10.2021 17:54

tykám hanům a podobnejm pitomcům, vy schůye :-P