2.6.2024 | Svátek má Jarmil


Diskuse k článku

Metalizace do kocoviny

Jako vizi scény z hororového divadla Grand Guignol předestřel viceprezident Jiří Ovčáček, když oznámil, že se prezident Miloš Zeman rozhodl osobně rozdávat medaile na Nový rok. Představujeme si, jak do shromáždění s obličeji opuchlými posilvestrovskou kocovinou vjíždí na vozíku Miloš Zeman po čtvrtroční hospitalizaci na JIP a uděluje Jiřině Bohdalové Řád Bílého lva.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Moravcová 26.10.2021 9:43

Myslíte, že jen ouřadové pracují v kanceláři? Hmm, a představte si, že mě neživí stát. To koukáte, co? Ale hlavně, houby je vám po tom.

S. Lazárek 26.10.2021 9:49

Je a taky jsem se vás na to neptal, jak jste si jistě všimla.

M. Moravcová 26.10.2021 9:56

Ne neptal, ani bych vám to neřekla. Hlavně že jste si napsal svoje smyšlenky o mmě.

S. Lazárek 26.10.2021 10:00

Já si tu budu psát co chci, klidně i smyšlenky i vvás a jestli se vám to nelíbí tak buď skočte do zdi nebo si postěžujte adminovi.

M. Moravcová 26.10.2021 10:08

Co to je skočit do zdi? Neznám. Děláte to často? Vy si stěžujete adminovi? Já ne. Já vám napíšu, že jste otravný, ulhaný vůl. Nepotřebuji udávat, jako někdo.

S. Lazárek 26.10.2021 10:11

Zeptejte se dětí, ony vám to řeknou.

Jako kdo? Jako já?:-)

M. Moravcová 26.10.2021 10:25

Já nemám blbé děti, ale chytré. Nevím proč by používali vaše debility.

M. Moravcová 26.10.2021 10:26

Jako vy. Asi vaše běžná praxe, když to doporučujete jiným.

S. Lazárek 26.10.2021 12:00

Logika báby z OPBH.

M. Moravcová 26.10.2021 14:37

Tam sedí vaše stará? To vám přeju.

J. Černý 26.10.2021 11:20

Tak by soudci už s tim měli konečně začít.

P. Jirkovský 26.10.2021 9:19

Za to vy se v práci jistě nezastavíte. Kolikrát jste byla za posledních, řekněme dvacet let, u soudu, že to tak umíte posoudit?

M. Moravcová 26.10.2021 9:21

Ale vidím, jak se soudí kauzy 10 a více let, s diametrálně rozdílnými rozsudky. Na to nepotřebuji chodit k soudu. Soudím dle dostupných informací, nejsem odborník, ale ten cirkus platím. Dokonce i vysouzená odškodnění. :-P

P. Jirkovský 26.10.2021 9:24

Víte vůbec, kolik je za rok rozsouzenejch věcí na jednoho soudce a jakej je nápad novejch věcí? Samozřejmě, že některý věci trvají dlouho, ale málokdy (!) je na vině soudce; šikovnej advokát dokáže ze tří let udělat osum jak nic.

M. Moravcová 26.10.2021 9:25

Nevím, a nevím taky, proč by mě to mělo zajímat. Zajímají mě výsledky.

P. Jirkovský 26.10.2021 9:32

Ale to jsou taky výsledky, dokonce ty hlavní. Na základě několika věcí, kterejm navíc nerozumíte, je fakt šikovný si udělat kategorickej názor.

M. Moravcová 26.10.2021 9:34

Pane Jirkovský, se soudy nechci mít nic společného. Komentuji jen to, co se dozvím z médií a tvořím si názor. A to snad můžu, ne?

P. Jirkovský 26.10.2021 9:38

Můžete. A já vás zase můžu upozornit na to, že to vaše hodnocení je nesprávný. Ale stačí říct, přestanu.

M. Moravcová 26.10.2021 9:44

Vy že přestanete? ;-D;-D;-D;-D;-D největší fór, který jsem zde četla.

J. Drobný 26.10.2021 9:39

Nedělej tu ze sebe chytrého dědouši. Byl jsem na soudě mnohokrát a proto mohu zodpovědně tvrdit, že se tam nikdo rozhodně nepřetrhne, natož aby se upracoval k smrti. Tam totiž vládne neskutečný klídek a pohoda, ticho na chodbách, sem tam přejede nějaká sekretářka s vozíkem spisů, aby strany viděly, jak jsou tam zavaleni!

Pokud by se všude tak tvrdě makalo jako na soudech, žili bychom teď ve středověku!:-/

I. Polák 26.10.2021 9:25

Vážený pane, byli jsme na chatě vykradeni a nejen, že nám celkem pochopitelně nikdo nikdy nic nevrátí, ale navíc nás čtyři další roky prudili s předvoláváním k soudu, jakožto očité svědky. 37 vykradených chat řešit čtyři roky, to snad uznáte nesvědčí o soudcovských schopnostech. Navíc když vás předvolají uprostřed prázdnin a pak s úsměvem sdělí, že obžalovaný má rýmu a nemůže se proto dostavit...Potom si o soudcích myslíte ...Jinak policie v daném případě zabodovala skvěle.

I. Polák 26.10.2021 9:26

Reakce na toho podivného dědka Jirkovského

P. Jirkovský 26.10.2021 9:31

Reakce na podivnýho troubu I.Poláka nebude.

S. Lazárek 26.10.2021 9:08

Včera v Praze na Hlaváku fronta na očkování až ven a pak že to nende. Jak jde o prachy, jde o všechno.

J. Drobný 26.10.2021 9:09

Takže dožívající vláda si vede kromobyčejně dobře. Zejména když ten všehoschopný vynikající odborník Válek ji stále ignoruje.;-)

S. Lazárek 26.10.2021 9:14

To asi moc ne pane Drobný, doočkovat seniory 70+ se jí moc nedaří a jak jsme byli best in covid, to si taky dobře pamatuju. Válek svojí nechuť vysvětloval a nedivím se mu. Vojtěch si holt bude ještě muset počkat na další letadlo.

I. Polák 26.10.2021 9:20

No tak bych tipoval, že se občané obávají, že Válek očkování se svým týmem v rámci úspor stopne, Tak pro jistotu vzali očkovací centra útokem.:-)

M. Moravcová 26.10.2021 9:15

z Macka:

Pavel Říha v diskusi na Seznam.cz: Nechápu neustálé brečení, že někteří lidé nemají o očkování proti covidu zájem. No a co? Buď jsem očkovaný a tedy se jich bát nemusím, nebo očkovaný nejsem a pak je to moje volba. A kdo nemá v pořádku imunitu, ať se chrání a nechodí mezi lidi. Stejně tak lidé, kteří mají z covidu obavy. Očkování proti covidu je dobrovolné. Tak si to prosím, jako demokraté pamatujme a mějme úctu jeden ke druhému, i když na něco v životě máme jiný názor. Kdo má jiný názor, není automaticky nepřítel. Velmi se těším na konec COVIDOKRACIE. Doufám, že po ní nastane klid a nenastoupí něco horšího. Většině lidí je COVID u zadele! Delta mutace je sice víc nakažlivá, ale výrazně méně škodlivá. Pro většinu lidí není problém. Pro děti zvlášť. Už nás nechte žít bez věčných omezování!

S. Lazárek 26.10.2021 9:18

K osobní svobodě patří i osobní zodpovědnost a někteří sobci na to zapomínají. Jejich boj, ale kvůli nim zase začíná tuhnout provoz v nemocnicích a nebude trvat dlouho, kdy se zase začnou omezovat některé operační výkony, kvůli očkovaným to ale nebude, bude to kvůli neočkovaným idiotům.

F. Svoboda 26.10.2021 9:24

R^R^R^