19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

Mertlík nebo Telička

Vláda měla jednat o českém kandidátovi na eurokomisaře. Sociální demokraté nabízejí Mertlíka, ANO Teličku. Neshodli se, a tak se má rozhodnout do poloviny srpna.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Varadinková 3.7.2014 16:43

Re: Do roka a do dne

Pošuku Hajková, normálně tam mohli přijet. Třeba jako ti, co stříleli po lidech, kteří chtěli hlasovat v referendu (viděla byste tu střelbu na vlastní oči, kdybyste si pustila ten dokument Vítejte v Nulandistánu, kterého se tak bojíte). Kdo asi měl zájem, aby to referendum proběhlo a kdo ho naopak nechtěl?

Z nás dvou je SLEPICE jen jedna a já to rozhodně nejsem.

Psala jsem už, že nevím, kdo všechno tam co vyraboval. A není to ani podstatné. Podstatné je, že tamní obyvatelé si něco odhlasovali v referendu a že na ně stát poslal armádu.

V. Hajková 3.7.2014 16:48

Re: Do roka a do dne

:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))   chudinko

O. Uživatel 3.7.2014 16:48

Uživatel požádal o vymazání
V. Hajková 3.7.2014 16:58

Re: Do roka a do dne

:-))))))))))))))))))))

E. Heusinger 3.7.2014 17:04

Špatná paralela

Sudety vrátila Říše. Ukrajina vrátila Krym.

S. Lazárek 3.7.2014 17:05

Re: Špatná paralela

Vrátila, říkáte?

M. Varadinková 3.7.2014 17:18

Re: Špatná paralela

Teď by ještě Polsko mohlo vrátit svou západní část Německu, Ukrajina vrátit svou západní část Polsku (a dalším zemím) a východní část vrátit Rusku.

A všichni by byli spokojení. Nebo ne?

V. Hajková 3.7.2014 16:52

Re: Do roka a do dne

J. Franke 3.7.2014 14:13

Koukám, že proruské komando spustilo své litanie

Jen mi není jasné komu jsou ty perly určeny. Já je ani nečtu, natož abych jimi byl jakkoliv dotčen. To přísloví o perlách a sviních na mě tedy sedí. A to vám řeknu, že radši budu ona svině než aby se ze mě stalo něco podobného jako jsou ty šílené perlorodky... ;-)))

S. Lazárek 3.7.2014 14:16

Re: Koukám, že proruské komando spustilo své litanie

Jo jo, balalajky se tu rozdrnčely na plne céres.

P. Novák 3.7.2014 14:21

Re: Koukám, že proruské komando spustilo své litanie

Proruské? Ruské.

M. Varadinková 3.7.2014 14:22

Re: Koukám, že proruské komando spustilo své litanie

Takhle otevřeně se pochlubit vlastní zaslepeností, to se hned tak nevidí:-)))))))

Co je proboha na kritice postupu USA, který vedl k dnes již jasně patrným tristním výsledkům, proruského?

Znáte jen dvě extrémní hodnoty, Rusko-Satan a USA-Bůh? Kdo nechválí Boha, je se Satanem?

Dovolíte si vůbec někdy kritizovat například českou vládu? Znamená ta kritika, že nenávidíte Česko (a tím pádem milujete nějakou Tramtárii, protože kdo nenávidí Česko, musí přece milovat Tramtárii), když tu vládu kritizujete?

O. Uživatel 3.7.2014 14:29

Uživatel požádal o vymazání
J. Franke 3.7.2014 14:37

Něco takového jsem snad napsal?

Ta vaše reakce má své jméno. Těm polopravdám a překrouceným faktům s tím, co se mi snažíte podsunout, se říká demagogie. Já jsem Vás ovšem k reakci nevyzýval a tím pádem vůbec nehodlám na Vaše, s prominutím, blbé otázky jakkoliv reagovat.

Přeji krásný den... ;-))

M. Varadinková 3.7.2014 14:47

Re: Něco takového jsem snad napsal?

Vy jste mně k reakci nevyzýval (na přímý souboj nemáte argumenty a o věcnou diskusi nestojíte), Vy jste si totiž jen tak po straně odplivnul.

A jak jinak - zapletl jste do toho svou vlastní fóbii z Ruska, ač se ten můj příspěvek Ruska vůbec netýkal.

J. Franke 3.7.2014 14:52

A jak víte, že jsem reagoval ausgerechnet na Vás?

Asi ta potrefená husa přeci jen funguje. Já jsem Vás perlorodkou nenazval, nuže chytila jste se sama.

V. Novak 3.7.2014 15:02

Re: A jak víte, že jsem reagoval ausgerechnet na Vás?

Na to, že "nečtete", jste se celkem dost rozepsal...

Jestli vy nekecáte...

J. Franke 3.7.2014 15:07

Když budete pozorný,

zjistíte, že reaguji jen na její výbrky v tomto vlákně, nic víc, nic míň.

V. Novak 3.7.2014 15:09

Re: Když budete pozorný,

Ovšem nečtete je, že...

J. Franke 3.7.2014 15:11

Vy budete asi komik...

Nečtu žádné pastované články, které sem perlorodky dávají. Reakce na moje vlákno samosebou čtu, je na tom něco nepochopitelného? ;-)

V. Novak 3.7.2014 15:17

Re: Vy budete asi komik...

No, pro mě je trochu nepochopitelné reagovat na něco, co neznám.

Už od ledna 77...

Ale de gustibus...

J. Franke 3.7.2014 15:19

To je marný, to je marný, to je marný...

V. Novak 3.7.2014 15:24

Re: To je marný, to je marný, to je marný...

No to víte - marno jest reagovat na něco, co nečtete...

J. Kombercová 3.7.2014 15:40

Re: A jak víte, že jsem reagoval ausgerechnet na Vás?

Zamíchám se mezi vás... týká se to i včerejší diskuse... pokud budu mít zájem o články publikované na parlamentních listech nebo v Literárkách, najdu si je sama... nemusí mi je sem pravidelně nikdo pastovat, protože podporují zrovna jeho názor... a asi to tak nemám sama.

E. Heusinger 3.7.2014 15:51

Re: A jak víte, že jsem reagoval ausgerechnet na Vás?

Ani paní Hájková?

Ale ta sem dává vše "co je v linii"

J. Kombercová 3.7.2014 16:23

Re: A jak víte, že jsem reagoval ausgerechnet na Vás?

Píšu o pastování, ne dávání linku.

E. Heusinger 3.7.2014 16:36

Re: A jak víte, že jsem reagoval ausgerechnet na Vás?

Ach tak. Ostatně soudím, že je to jedno a totéž.

M. Varadinková 3.7.2014 17:08

Re: A jak víte, že jsem reagoval ausgerechnet na Vás?

Já myslím, že není. Naopak bych uvítala, kdyby každý kromě linku dal i ukázku, zejména, když nelze zadávat přímo hypertextový odkaz na prosté kliknutí. Protože když mne nezaujme ukázka, tak nemusím ten odkaz pracně kopírovat a pak pod ním najít třeba něco, co mne vůbec nezajímá.

M. Varadinková 3.7.2014 17:01

Re: A jak víte, že jsem reagoval ausgerechnet na Vás?

No a mně zase vůbec nezajímá, co měli pan Franke nebo paní Franková nebo pan John k obědu. Pokud budu mít zájem o nějaké jídlo, najdu si informace o něm sama.

Tak co s tím uděláme, paní Kombercová?

M. Varadinková 3.7.2014 16:51

Re: A jak víte, že jsem reagoval ausgerechnet na Vás?

Aha, takže jste mluvil o perlorodce Hajkové? Hajková, tak to vidíte! Pan Franke Vás obvinil, že jste proruská!:-)))))))

Nebo o nějakých svých halucinacích?

Tak moc nás tady zase není, kdo dal nějaký odkaz, který by byl tou perlou pro svini, za kterou jste se sám označil.