Diskuse
Máme tu volby
Nejsou to volby se zásadním celostátním významem, ale naproti tomu jsou mnohem významnější, než jak by naznačovala malá volební účast. Ta zatím je po přečtení necelé poloviny hlasů někde na 33 procentech a to je méně než minule. Škoda. Kraje si postupem času vybudovaly pozici jakýchsi států ve státě a občanům by nemělo být jedno, kdo jim vladaří.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz