15.6.2024 | Svátek má Vít


Diskuse k článku

Malá poznámka k jednomu gestu

Premiér Petr Fiala oznámil, že nikdo z ministrů jeho vlády nepojede do Číny na olympijské hry. Nabíledni je otázka, proč by ministři měli jezdit na jakékoli hry, olympijské nebo neolympijské. Pokud je zajímá sport, mohli by si vybrat dovolenou a jet za vlastní peníze, koupit si letenku, zaplatit si hotel, nakoupit lístky na stadiony a užívat sportovní vzrušení.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Novak 30.1.2022 10:03

Gesta mají svou cenu.

Tu, kterou za ně zaplatíme.

My - Tchajwanec Vystrčil ne...

V. Mokrý 30.1.2022 10:17

Ono je také gesto a

gesto.

I. Pávek 30.1.2022 10:17

R^

L. Beneš 30.1.2022 10:20

Čeští politici vydávají gesta a potom vysílají signály. Jinak jsou ouplně na kulowku. Jsou u vesla pár týdnů a už si nas*ali do bot vícekrát.

F. Sojka 30.1.2022 10:36

Oni nic jiného než gesta neumí, protože na na nic jiného, než na gesta nemají. Jsou chudí. Nejenom ekonomicky, ale i nápady (duchem). Rv

K. Kotek 30.1.2022 9:56

kabinet Petra Fialy se přihlásil ke Green Dealu jako velké příležitosti pro českou ekonomiku....no proč néééé ?

I člověk, který si uřízne obě nohy, může vnímat možnost jízdy na vozíčku jako velkou příležitost. Super!

Já bych řekl, že je to srovnatelné s oběma světovými válkami.....EU se musí rozpadnout !! .....jinak to nevidím.

V. Mokrý 30.1.2022 10:01

Dojde k tomu !!

Rád bych se toho dožil.

P. Čech 30.1.2022 10:02

Osobně dávám EU tak ještě max. 8 let.Ono totiž než lidé dostanou rozum, tak to vždynějakou "chvíli" trvá.

V. Mokrý 30.1.2022 10:19

Do konce letošního února pořádný blekaut, v Bruseli, Berlíně + okolí a bude to rychlé.

I. Pávek 30.1.2022 10:22

Já tomu 8 let nevěřím pane Čechu, blbství v naší vlasti narůstá, o tom svědčí výsledky voleb.

J. Havelka 30.1.2022 9:45

Nadal - Medvěděv - třešinka...

F. Šimek 30.1.2022 9:48

Zdravím.....to vysílá ČT?

H. Lukešová 30.1.2022 9:41

Biden opět pozastavil vojenskou pomoc Egyptu ve výši 130 milionů dolarů. No jen tak dál, takto podrážet americké spojence na Blízkém východě.

Bidenovo chování hraje do korat Íránu, zatímco Egypt Bidenova administrativa sankcionuje, tak na druhé straně uvažuje o zrušení některých sankcí proti Íránu, které na něj uvalil Trump.

Japonsko a Jižní Korea si stěžuje na agresivní chování Severní Koreje, ovšem Bidenovy uši jsou hluché.

D. Mach 30.1.2022 9:45

Aha, tak když se strážce světové demokracie angažuje, je to špatně. Ale když se neangažuje, je to ještě horší. No nestálo by za to Američanům předepsat, kdy se mohou angažovat a kdy ne?

F. Šimek 30.1.2022 9:50

Ten strážce světové demokracie, nesmí u toho angažování usnout.....;-(V!!

I. Kellner 30.1.2022 9:51

Nebo se zase usrat...!!X

V. Zadák 30.1.2022 10:00

Tak, tak. Kdo by dal těm co se nechovají podle mustru dal přes hubu?

F. Šimek 30.1.2022 10:12

Vašík by řekl ....ZLATÝ KOMUNISTI!!

D. Mach 30.1.2022 11:28

Za co by vás měl chválit?

H. Lukešová 30.1.2022 10:07

Tak já upřímně považuji Bidenovo chování v Asii a na Blízkém východ katastrofální, i jeho stažení z Afghánistánu. V této otázce jsem naprosto konzistentní.

V. Novak 30.1.2022 10:00

Pokud se chce Biden vrátit ke smlouvě o omezení íránského jaderného programu, musí zrušit sankce. Bez toho nemá Írán žádný důvod dodržovat omezení dané smlouvou, kterou druhá strana nedodržuje - USA protože ji vypověděly a evropští signatáři protože nedokážou nebo nechtějí americké sankce překonat. Mimo jiné to tlačí Írán do historicky absurdního svazku s Ruskem.

Nepodpora Egypta je hloupost, i když Sísí je diktátor - ale když byl odstraněn předchozí diktátor Mubarak, dostali se k moci Muslimští bratři, což si těžko může přát kdokoli kromě nich - ani Amerika. A co jsem napsal o Rusku a Íránu, platí pro Egypt taky.

H. Lukešová 30.1.2022 10:10

To máte jak s Asadem v Sýrii. Asad je také diktátor a vrah, dopustil se mnohých otřesných zločinů v rozporu s lidskými právy, v Sýrii bylo vyhlazeno stovky tisíc lidí, Asadových odpůrců i příznivců, přesto však, kdyby padl, kdo by měl nastoupit místo něho?

P. Čech 30.1.2022 10:05

Co si Američané zvolili, to mají. Nám do toho nic moc není až na to, že ten senilní stařík má prst na tlačítku s nukleárními zbraněmi.

K. Kotek 30.1.2022 9:36

tak exdiplomat chce ukázat reálnou sílu (sic) ?? ...pche.

Která to asi bude ? .....politická, ekonomická, nebo ta vojenská ?? .....ani jedna totiž není moc na ukazování ...tssss

K. Kotek 30.1.2022 9:33

zdravím vespolek .... jdu náhodou kolem a tak si říkám, zastavíš se, jestli nepotřebuje někdo dovzdělat !!

A ejhle, ti samí, co do noci tloukli do kláves, jsou tu zase ....no toto???

Tak co demokrati, trochu zafoukal vítr .....a republika je v kolapsu .... jak je to možné ??? ....kdo to ví ??

J. Jelínek 30.1.2022 9:39

Zdar magore, tak dopí tu culifindu a pokračuj.

J. Fridrich 30.1.2022 9:32

Dnes se moje rodina trochu odbude, spěcháme do Vídně na odpolední koncert filharmoniků. Můj komorník mně právě přinesl na pergamenu ručně psané dnešní skromné menu - budeme mít za předkrm langusty na kaviárovém lůžku, želví polévku, tajemství paní Nadlesní s Adjunktovou směsí a Chateaubriandův steak a jako milovníci luxusních desertů oběd zakončíme lehce - Fondantem s rybízovou omáčkou, Čokoládovou lávou a Pozdravem z Piemontu.. Tiramisu asi vynechám a Balkánské pohlazení také.. Půjdu si do kuřárny raději zapálit Kubánský doutník a dát si kalíšek koňaku Martell V.S.O.P. Na závěr dnešního lunche si dám před odletem do Vídně našim Business Jetem ještě kalíšek Remy Martinem Louis XIII za 72 228 Kč za láhev.. Mohu to všem doporučit, není špatné takto lehce poobědvat před odpoledním koncertem..

R. Tesařík 30.1.2022 9:36

Tajemství paní nadlesní s adjunktovou směsí jaxi narušuje svým názvem vznešenost vašeho menu. Zní to jako z Myslivny v Blansku.

J. Fridrich 30.1.2022 9:40

Jsme kosmopolitní, tedy nepodceňujeme ani česká a moravská jídla.

J. Jelínek 30.1.2022 9:37

Doufám, že si Vaše Lordstvo nezapomene na cestu přibalit chleba mezi dva řízky. Jo - a dost fouká, nechť tedy Jeho Vysokoblahorodí ráčí letět pomalu a nízko. A pozdravujou tam v tý Vídni starýho Procházku!