4.7.2022 | Svátek má Prokop


Diskuse k článku

Likvidace nastupuje

Mráz přichází už ne z Kremlu, ale z Reichstagu v Berlíně. Němečtí zákonodárci chystají ekologickou daň, takže litr nafty bude dražší o 13 korun a levnější bude elektřina pro elektroauta. Jinak že se nepodaří do lidí ten nesmysl zvaný e-auto nabušit.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Matuška 4.8.2019 15:33

Re: Domovy pro seniory loni odmítly 35 tisíc žádostí

Smířit se s tím nedokážu...

J. Matuška 4.8.2019 15:32

„Nečekal jsem, že budu muset optimalizovat

proces odstraňování graffiti s ohledem na to, že to je něco, co muselo město řešit už tisíckrát,“ řekl Seznamu Zdeněk Hřib.

Pondělní akci si Miloslav Černý, který se stal jedním z impulzů pro její svolání, nenechá ujít.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/fantoma-od-karlova-mostu-zve-primator-do-souteze-v-cisteni-graffiti-ve-hre-je-i-odmena-76794

Primátorovi Zdeňku Hřibovi /za Piráty/ držím palce, aby ho "památkáři" neutopili na lžíci vody. /Pan Miloslav Černý si je vědom, co učinil - chová se podle toho. trest si odseděl. Že někteří lidé jsou zlí, bohužel, s tím dělat nic nejde./

F. Brabec 4.8.2019 15:26

Re: Neberte jim jejich kulturu!

Jo, jsou tam extrémy na obě strany. Od úplného zákazu nošení po extrémní volnost.

L. Kolman 4.8.2019 15:26

Re: Ale málem....

Džone, vám to v makovici vynechává, nebo proč tam máte ty tečky?

R. John 4.8.2019 15:22

Ale málem....

...tu Varšavu rusobolševik zachránil...chybělo tak málo...strategii ale nejde poručit...ale po válce je rusobolševik odškodnil..dal jim Wratislav a široké, kam až oči kozáka dohlédlo, okolí. Však soudruh Gomulka byl vděčen ,za ten převzácný dar, svým soudruhům bolševikům..

J. Mikeska 4.8.2019 15:21

Re: JIRKOVSKÝ A VENC SE PŘIPOJILI K BOJKOTU NP !!!

Jirkovský je hlavně nevychovanec a hulvát. To, že jeho čeština je pod psa a všeobecné znalosti na úrovni vlastivědy pro 4. ročník ZDŠ, to bych mu i odpustil.

V. Kotas 4.8.2019 15:18

Re: Dny LGBTQ+ hrdosti se blíží.

Když to chtěj, maj to mít, jenom to do nás televize ( v čele s ČT ) nemusej cpát horem dolem.

L. Kolman 4.8.2019 15:17

Re: Neberte jim jejich kulturu!

Také jsem to zmínil. V některých státech mi ta jejich legislativa přijde, jako kdyby tam furt měli tu z 19. století. A v mnoha ohledech tomu tak i je.

J. Krásenský 4.8.2019 15:13

Re: Odpověď pro Jana Krásenského

Vaše představy o tržní ekonomice mi blíže vysvětlete. Dosud jsem měl zřejmě mylně za to, že užitečný výrobek si svého kupce najde (nabídka-poptávka) a nepotřebuje k tomu státní podporu. Ani si nepamatuji, že by například Ford v tržních USA požadoval, aby vláda USA či státu přispívala z daní poplatníků novým majitelům automobilu Ford model T, aby se tato technologická novinka prosadila na trhu. Prosím o bližší vysvětlení s ověřitelnými příklady.

V. Kotas 4.8.2019 15:13

Re: Domovy pro seniory loni odmítly 35 tisíc žádostí

Nemůžeš se divit chlape, to přece bylo na tu " utlačovanou " Menšinu.

J. Kombercová 4.8.2019 15:13

Re: Neberte jim jejich kulturu!

Ano. A nějaké náznaky na zglajchšlatování nejsou.

J. Matuška 4.8.2019 15:12

Re: Domovy pro seniory loni odmítly 35 tisíc žádostí

Letos jsem kupoval pro dvě osoby /starší 65 let/ z ciziny jízdenky autobusem co Českého Krumlova. Za jednu zpáteční jízdenku jsem platil 49 Kč, takže vlastně TO bylo zadarmo. Informoval jsem o tom Gretu. Líbilo se jí TO, protože jsem je tam nevezl autem, TO bych byl blázen, ŽE. Je škoda, že mnoho lidí to neví, předevčírem v Jízdárně, kamarád Pavel na mě koukal nedůvěřivě, když na to přišla řeč. Stačí ubrat peníze na debilní zbrojení a bude stačit jak na zlevněné jízdné, tak i na domovy pro seniory... Bunga bunga!

L. Kolman 4.8.2019 15:11

Poláci s Ukrajinci soutěží

o největšího blba. Kdo vymyslí větší kravinu, aby někde nevyšli Rusové v dobrém světle. Přímo unikum jsou výmysly kolem II. světové války. Naposled polská vládní reprezentace zazářila kolem oslav Varšavského povstání. Že už to bylo i mnohým Polákům blbé a kolem toho se veřejně vyjádřili. Představitelé nynější moci překrucují dějiny a jejich manipulace jsou pouze její protikomunistické fantazie, prohlásil účastník povstání. Politici při projevech blábolili, skutečnosti se účastníci akcí nedozvěděli. Politici slavili spolu s Němci, asi proto nikdo nezmínil, že o život přišlo 224 tisíc civilistů a přes 700 tisíc lidí nacisté deportovali z města, jež srovnali se zemí.

M. Rejewski 4.8.2019 15:10

Re: Neberte jim jejich kulturu!

Jj. Vemte si třeba Rusko. Jdete ser v Moskvě projít a dostanete gumoléčbu. Pak vás svezou antonem, ukradnou vám kolo a vyhoděj z továrny, kde pracujete na soudruha Putina za 12 tisíc rublů.

Rubl je asi 38 haléřů, kdybyste se ptal.

V. Čermák 4.8.2019 15:08

Re: Neberte jim jejich kulturu!

No tak jim kulturu neberme, jen to mějme v patrnosti, až někdo bude nekriticky zpochybňovat kulturu, např. Rusů....

J. Mikeska 4.8.2019 15:03

Re: Dny LGBTQ+ hrdosti se blíží.

A co nato pravicová část LGBTQ+??? A co na to páter Halík????????

F. Brabec 4.8.2019 15:01

Re: Neberte jim jejich kulturu!

S těmi procházkami s koltem za pasem je to velmi, velmi individuální. Rozdíly mezi jednotlivými státy jsou obrovské.

M. Prokop 4.8.2019 15:00

Re: Dny LGBTQ+ hrdosti se blíží.

TO asi nejsou, ŽE? :-P

J. Matuška 4.8.2019 14:58

Re: Dny LGBTQ+ hrdosti se blíží.

TY řeči, které tady vedeme jsou podstatné? Nebo podstatné jsou otázky, které zvysoka pokládáte? Nebo se jenom tak tady bavíme?

J. Mikeska 4.8.2019 14:58

Re: Malé jaderné reaktory jsou perspektivní technologií,

Z vlastní hlavy možná, z vlastní kapsy určitě nééééééééééé!!!!!!!

V. Čermák 4.8.2019 14:58

Re: Domovy pro seniory loni odmítly 35 tisíc žádostí

Myslím, že zbouraný zatím nebyl, jen Schwarzenberkům již nesmrdí v lesích...

R. John 4.8.2019 14:54

Dneska máš koukám volno..

...ale víš cos v IVK(b) slíbil...že budeš mít samostudium ..proto tě vod kliky pustili..když to poučení z kapitalistického vývoje nebudeš jak bičem mrskat, tak nejen že své chlebodárce nepotěšíš, ale tu EU nerozbijem...pomni na budoucnost Oldy...

J. Matuška 4.8.2019 14:54

Re: Neberte jim jejich kulturu!

Pane Kolmane, pro klid duše, bychom se měli smířit s tím, že někde se nesmějí zabíjet krávy, jinde není dovoleno mít v kapse pepřový sprej. Je dobré si uvědomit, jak se historicky vyvíjely Spojené státy. Tak např. z východního pobřeží se vydávalo v povozech mnoho osadníků na pouť cca 4000 km. Bez pušky by jich řada nepřežila. Kovbojové kolty nenosili jenom pro zábavu. A to mluvíme o poměrně "moderní" době.

Zkrátka, na severoamerickém kontinentě by Spojené státy bez zbraní nevznikly. Existuje obecná platnost tvrzení, že za všechno se musí platit. Být Američanem, nikdy bych nebyl pro zrušení práva vlastnit zbraň.

J. Vobr 4.8.2019 14:49

A TAKY SE U TOHO ŠKRTÍTE ???

???

:-)))

:-)))

M. Prokop 4.8.2019 14:48

Re: NWO je pasé, blíží se globální European Union Order

Tady je to přesněji? :-P

"Čecháček - Pavel Eisner - Slovo jako stvořené na důkaz, že mohou být na světě i zdrobněliny odporné. Slovo v nedobrém smyslu, sebemrskačské a mazochistické. Vím sic, dobře vím, a dovedl bych toho uvést i příklady: vyšlo už i z per drahých i mně, zaznělo už i z úst mužů, které bolela přízemní malost, slamostrusná okresnost jejich okolí, žabomyšiáda života, který viděli kolem sebe. Ale daleko častěji - tak za protektorátu - jsem to slovo četl od lidí nanicovatých, od podlců. Oháněli se tím slovem, aby stáhli lidi své krve tam, kde oni sami vězeli odjakživa. (...) Nenávidím to slovo, tu lotrovskou zdrobnělinu Čecháček, a bylo by dobře, kdybyste je nenáviděli se mnou; neboť kdekoli zazní, bude pravděpodobnost 99:1, že zazněla z úst skutečného Čecháčka, tedy tvora, jehož každé dechnutí by mělo být políčkem pro každého Čecha. Čeština poklepem a poslechem 1948"

R. John 4.8.2019 14:45

Jardo... musíš za soudruhy...

... a jdi rovnou na ÚV... nenech to tak...tak senioři na bolševika makaj, podporují ho angažovaně , volí ho a on se jim takhle odvděčí...Já letos pojedu na Krym, je tam bezva domov pro důchodce, ale to víš, není pro každého....jen pro nás soudruhy zocelené v třídních bojích, je tam dámská obsluha nahoře bez, večer hra na žabáka...krmě výborná...pití co hrdlo ráčí..se soudruhem Falmrem tam lítáme i na prodloužené víkendy...

J. Vobr 4.8.2019 14:44

Re: Domovy pro seniory loni odmítly 35 tisíc žádostí

Památník v Letech je cílem romských cestovních kanceláří z celého světa !!!

Na prohlídku je nutno se dopředu objednat, jak je tam narváno !!!

:-)))

:-)))

M. Prokop 4.8.2019 14:43

Re: Malé jaderné reaktory jsou perspektivní technologií,

Jaderná fůze bude cca za dvacet let. Už nejméně půl století.

Zelenáči blbnou z vlastní hlavy a v naději na vlastní vydírání. Na to nepotřebují arabské ani ruské šejky.

M. Prokop 4.8.2019 14:40

Re: Liberté, Égalité, Fraternité

https://knihy.heureka.cz/obchodnici-se-strachem-pruvodce-skeptika-po-klimaticke-apokalypse-vitezslav-kremlik/?gclid=EAIaIQobChMIh5D3kZ7p4wIVzOWaCh3q4QOmEAAYAiAAEgL65PD_BwE

J. Vobr 4.8.2019 14:39

Re: JIRKOVSKÝ A VENC SE PŘIPOJILI K BOJKOTU NP !!!

Jirkovský je uznávaný meteorolog ... propagátor měření teploty v polostínu !!!

:-)))