19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

Lékařská zpráva

Kdyby nebylo před volbami (u nás je permanentně před volbami), byla by aféra radního Bartíka spíš komická. Napsal na svém Facebooku, že podle jeho informací má prezident Miloš Zeman rakovinu a do tří měsíců až půl roku končí. Následuje dementi a žaloba. Veřejnost ale má právo na plnohodnotnou kvalifikovanou a objektivní zprávu, na zdravotní dokumentaci.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Schořík 10.11.2017 0:17

Re: Magie zla

Já to četl. A hodně často. Sám Babiš to tím vysvětloval pořád dokola.. Podívejte se, nepochybuji že najdete.

H. Balzám 9.11.2017 23:52

Re: Magie zla

To, že Babiš je zlo a ostatní politici jsou dobro, jsem se neodvážil ani naznačit!

H. Balzám 9.11.2017 23:45

Re: Magie zla

Nesouhlasím, i když chápu tvůj pohled.

V. Klepetko 9.11.2017 23:47

Emanace dobra.

Spíše bych se zabýval tou ČSSD...Babiš si už nějak pořadí a my ho nějak hlavně uhlídáme.

Je to komické, ale například pan Podracký tvrdí, že se Babiš pro lid stal symbolem dobra... Napsal jsem mu, že ta mytologizace je velmi nebezpečná. Ale to je na delší diskuzi.

V. Klepetko 9.11.2017 23:42

Vy jste Dobro? :-))))))

Dobrou noc.

K pochopení magie zla stačí přečíst ten dnešní Astonův úvoník:-(((((((((((

J. Vobr 9.11.2017 23:49

JSOU OPILÍ SEBEMYSTIFIKACÍ !!!

:-)))

J. Vobr 9.11.2017 23:03

NĚMEC PĚKNĚ ZRYCHTOVAL SCHOŘÍKA !!!

Ten tu teď lítá jak knock-outovaný boxer po ringu !!!

TO JE NA RUČNÍK !!!

:-)))

:-)))

K. Němec 9.11.2017 23:06

Re: NĚMEC PĚKNĚ ZRYCHTOVAL SCHOŘÍKA !!!

To není pravda. Pepe je jeden z nemnoha, se kterým se dá diskutovat s argumenty a dá se přemýšlet o tom co píše. Lepew není ořezávátko.

J. Schořík 9.11.2017 23:10

Re: NĚMEC PĚKNĚ ZRYCHTOVAL SCHOŘÍKA !!!

Díky, taky bych uvítal diskusi bez rozhodčího :).

H. Balzám 9.11.2017 23:13

Re: NĚMEC PĚKNĚ ZRYCHTOVAL SCHOŘÍKA !!!

Jen jim nalož, co se do nich vejde! Je to děsná sranda, hlavně když se to neděje mně! :-)

J. Schořík 9.11.2017 23:16

Re: NĚMEC PĚKNĚ ZRYCHTOVAL SCHOŘÍKA !!!

Ale ne Honore. Pro mne bude úspěchem pokudse alespoň někdo zamyslí nad tím, proč opakuje Babišovu propagandu a pokládá ji bez dalšího za pravdu.

H. Balzám 9.11.2017 23:22

Re: NĚMEC PĚKNĚ ZRYCHTOVAL SCHOŘÍKA !!!

Já myslím, že to nevyjde. Hodím to výš jako nové vlákno.

V. Klepetko 9.11.2017 23:23

Re: NĚMEC PĚKNĚ ZRYCHTOVAL SCHOŘÍKA !!!

Protože ve slušné společnosti se člověk považuje za bezúhonného a poctivého, dokud soud neprokáže opak! Obzvlášť v době roztodivných Ištvanů...

K tomu žádné propagandy netřeba. Neurážejte lidi, kteří se jen chovají podle sveho svědomí.

J. Schořík 9.11.2017 23:25

Re: NĚMEC PĚKNĚ ZRYCHTOVAL SCHOŘÍKA !!!

Už ne pane Klepetko. Naše pozice jsme si vyjasnili, Vaše je jasná, Vás skutečně k vnímání jiného pohledu nepohnu. Další diskuse je tak pro mne zbytečná.

R. John 9.11.2017 23:38

Ukonči to ... pěkně na solar...

... napiš tomu nad tebou, jestli mu nevadí , že bude mít za premiéra konfidenta Stb.. snaživého a kladně estébáky hodnoceného... třicet estébáků s ním přímo a nepřímo přišlo do služebního styku...jak se podařilo z jiných spisů rekonstruovat... viz Respekt...

J. Schořík 9.11.2017 23:44

Re: Ukonči to ... pěkně na solar...

Já vím, ale jemu to nevadí. Jemu nevadí nic. :)

M. Prokop 9.11.2017 23:25

Re: NĚMEC PĚKNĚ ZRYCHTOVAL SCHOŘÍKA !!!

Protože mu pasuje do spiklenecké teorie. A spiklenecké teorie jsou v módě.

Mimo to, věří dokonce i na Burešovy poctivé úmysly s Čapím hnízdem a to už je vůbec rarita.

V. Klepetko 9.11.2017 23:58

Re: NĚMEC PĚKNĚ ZRYCHTOVAL SCHOŘÍKA !!!

Nezazněl žádný rozumný argument, proč by ty úmysly s Čapím hnízdem nebyly poctivé... Nechápu jak můžeme znát cizi motivaci a proč musíme predikovat zrovna tu nejhorší z deseti možných!

Jen protože to tak chtěl Sobotka?

J. Schořík 10.11.2017 0:00

Re: NĚMEC PĚKNĚ ZRYCHTOVAL SCHOŘÍKA !!!

Sobotka se k tomu nějak podrobně vyjadřoval? nějak hodnotil motivaci babiše nebo jeho postavení v té věci? Vážně?

V. Klepetko 10.11.2017 0:09

Re: NĚMEC PĚKNĚ ZRYCHTOVAL SCHOŘÍKA !!!

Slyšel jsem ho několikrát mluvit u Moravce. On se nikdy k ničemu jasně nevyjadřoval.

O roli Pokorného v některých záležitostech ale mám naprosto přesné informace z první ruky! Ty věci kolem Babiše vnímám, když extrapoluji tyto své vědomosti prostě jen o kus dál! Nikdy jsem nevěřil žádné propagandě. Nenechám si ale lhát do očí! Na základě svých znalostí nejsem ochoten věřit Sobotkovi ani nos mezi očima.

Na Babiše v tomto ohledu jsem si ještě názor neudělal.

J. Schořík 10.11.2017 0:15

Re: NĚMEC PĚKNĚ ZRYCHTOVAL SCHOŘÍKA !!!

Tak určitě.. Jste Vy ale lišák pane Klepetko. Za tu maskou naprosto fanatického babišovce, který ani nepřipouští jiný pohled se skrývá moudrý neovlivnitelný muž. Děláte to moc dobře.. Dobrou noc.

V. Klepetko 10.11.2017 0:34

Re: NĚMEC PĚKNĚ ZRYCHTOVAL SCHOŘÍKA !!!

Opravdu znám lidí, od kterých mám k Sobotkovi velmi relevantní informace. Zato o Babišovi vím relativně prd.

Jenže to první mi natolik bohatě stačí, že je opravdu osobnost a hříchy tech Sobotkových oponentů nepodstatná - Babiš nebo jiný...

Mám základní nedůvěru, založenou na dost otřesné realitě v konkrétních jednotlivostech. Mohu i mýlit v tom zevšeobecňování... Ale ... Nezávidím Vám.

K. Němec 9.11.2017 23:16

Re: NĚMEC PĚKNĚ ZRYCHTOVAL SCHOŘÍKA !!!

Já Vás někdy utiskoval Honoré?

H. Balzám 9.11.2017 23:20

Re: NĚMEC PĚKNĚ ZRYCHTOVAL SCHOŘÍKA !!!

Cože cože? To jsem někdy řekl? Nebo naznačil? To jsem z toho paf! :-)

K. Němec 9.11.2017 23:30

Re: NĚMEC PĚKNĚ ZRYCHTOVAL SCHOŘÍKA !!!

"Jen jim nalož" píšete a zatím co mi Pepe nakládá dost a dost. Já myslel že jsem Vám někde něco přišláp nevědomky, což bych nerad. Když ne tak v poho.

H. Balzám 9.11.2017 23:34

Re: NĚMEC PĚKNĚ ZRYCHTOVAL SCHOŘÍKA !!!

Já se to snažím jenom odlehčit, přece jen mi přijde lepší, když se budeme bavit :-):-) I když máte diametrálně odlišné pohledy na věc, myslím, že spolu vycházíme korektně.

J. Vobr 9.11.2017 23:17

NEJLEPŠÍ JE DISKUSE SÁM SE SEBOU,cooo ???

:-)))

H. Balzám 9.11.2017 23:21

Re: NEJLEPŠÍ JE DISKUSE SÁM SE SEBOU,cooo ???

Jo, v tom je tady velmistr nějakej Vobr nebo co...

J. Vobr 9.11.2017 23:20

PROF.CEPL TAKOVÉ JAKO VY NAZÝVAL MEDVÍDCI !!!

:-)))

:-)))

J. Vobr 9.11.2017 23:15

Re: NĚMEC PĚKNĚ ZRYCHTOVAL SCHOŘÍKA !!!

Argumentuje pomocí minuciosních reglementací.Je to takovej Mlsna v bleděmodrém.