19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

Krize skončena, nebo odročena?

Bohuslav Sobotka akceptoval třetího kandidáta na nástupce Andreje Babiše do pozice ministra financí. Měl by se jím stát dlouholetý manažer, převážně v oblasti IT, poslanec za ANO Ivan Pilný. Sobotka na něm nenašel žádný kádrový škraloup, nebyl zaměstnancem Agrofertu, ani jeho dcera nepracuje pro Agrofert.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Franke 18.5.2017 8:32

Re: Dobré ráno z prosluněné Svobodné Republiky Králický Sněžník

Možné to je!!!

J. Lepka 18.5.2017 8:56

Re: Dobré ráno z prosluněné Svobodné Republiky Králický Sněžník

To se bude odvíjet od obsahu jeho "složky"

I. Schlägel 18.5.2017 7:57

Pilný je rozumný kompromis.

Nezáleží pouze na tom, co se vylíhne v hlavě sveřepě nenávistného Miloše Zemana, ale co se se vylíhne v hlavách jeho mazaných našeptávačů. Miloš Zeman neměl a nemá svou kariéru zcela ve svých rukách, jak by se z jeho siláckých řečí mohlo zdát.

J. Jelínek 18.5.2017 8:09

Re: Pilný je rozumný kompromis.

Takže dobrý car avšak špatní rádcové? Nabízí se tuto floskuli s posměškem odmítnout. Avšak! Vzhledem k jeho fyzickému a hlavně duševnímu stavu je to zřejmě tak, jak říkáte. Není přece možné, aby se v mozku této potácející se pomočené loutky vylíhla jakákoliv myšlenka, která by jen trochu reflektovala realitu. Jinými slovy - tajtrdlík.

I. Schlägel 18.5.2017 8:18

Re: Pilný je rozumný kompromis.

Nikoliv, car stojí za houno a rádcové dobře vědí, jak s tím naložit. Vražedná kombinace.

J. Jelínek 18.5.2017 8:22

Re: Pilný je rozumný kompromis.

Máte pravdu, přečetl jsem si to po sobě jednou a je to tak, trochu jsem to zmotal.

I. Schlägel 18.5.2017 9:58

Re: Pilný je rozumný kompromis.

:-)

M. Prokop 18.5.2017 8:35

Re: Pilný je rozumný kompromis.

Ani kvalita rádců není nijak vysoká.

Kam se hrabou na Šloufa.

I. Schlägel 18.5.2017 8:51

Re: Pilný je rozumný kompromis.

Já bych Nejedlého úplně nepodceňoval. ;-)

M. Prokop 18.5.2017 8:32

Re: Pilný je rozumný kompromis.

Řekněme, že je to dost nevypočitatelný kompromis, sveřepě nenávistný x tlaky našeptávačů. Výsledky mohou být velmi neočekávané.

L. Písařík 18.5.2017 7:50

Sobotka neprokádroval

Pilného dokonale, měl se zeptat, kdo byli jeho rodiče, babička a dědeček a na rodovou linii Pilného ženy. Teprve tak by dosáhl mistrovství komunistických kádrováků. Takto je jen málo schopný amatér.

L. Florner 18.5.2017 8:23

Re: Sobotka neprokádroval

I mistr testař se někdy utne.

Žádný učený z nebe nespadl...však on to vylepší.

M. Berka 18.5.2017 7:46

Lakomý a Pilný

Pilný je skvělý manažer, ministr má být manažer, nemusí všemu do mrtě rozumět. Stropnický asi taky neumí střílet z kaťuše... :D :D :D Horší jsou ti, kteří všemu rozumí, ale manažeři nejsou, třeba Bohuš... :D

M. Marek 18.5.2017 8:33

Re: Lakomý a Pilný

Má zase jiné klady. Rovné zuby, elegantní obleky a tak.

M. Berka 18.5.2017 7:44

Tisíce lidí protestovaly....

Možná necelý tisíc v Praze a v ostatních krajských městech necelá stovka. To jsou zase titulky. Člověk by si mohl myslet, že je první máj roku 1960.... :D :D :D

P. Kučera 18.5.2017 7:34

Opravdu si stále myslíte...

... že ing. Miloš Zeman je ten nejlepší ze všech možných kandidátů na halvu státu? Schválně ponechávám stranou důvody, i když... Neměly by se ho (nejen na cestách) ujmout sestry Boromejky? Třeba by mu nabídly nějaké lepší (vhodnější) cesty, než jsou ty do daleké Číny.

Na fotografii z letošního Vítkova 8.5. prezident chybí. Stalo by se něco, kdyby chyběl i na fotce v Pekingu? Všiml by si toho svět? Pochybuji. Jeho touha býti světovým postrádá zpětnou vazbu. Dobrý den.

M. Prokop 18.5.2017 8:36

Re: Opravdu si stále myslíte...

Já jsem si to nemyslel nikdy.

J. Chaloupka 18.5.2017 10:57

A vy si myslíte, že by Schwanzenberga na vozíku

nevozili? Zatím ani neslyší, o čem je řeč. Což neznamená, že jim mozky nefungují, jen těla jaksi odcházejí, ale to je věc mnoha lidí na této planetě. Takže netřeba z toho dělat aféru.

P. Jansky 18.5.2017 7:24

pilny bez totalitni minulosti

mnozi upozornuji ze v zivotopise pana pilneho schazi roky 72-92.. copak asi pan delal? byl v ksc?..

M. Malovec 18.5.2017 7:11

Více mne zajímá

proč je stále ticho po pěšině co se týká účasti Bohouška na kauze Mostecké uhelné. Jako by si to téma zakázali i rádoby investigativní novináři (Kroupa, Josef Klíma, Nora Friedrichová) i opozice. Proč ji nevyužije ani Babiš? Jsou namočeny všechna strany a novináři mají strach?

Proč?

J. Jelínek 18.5.2017 7:20

Re: Více mne zajímá

To máte těžký, každého zajímá něco jiného. Mě třeba, kdo zabil Mrázka, kdo nechal "prchnout" Krejčíře, kdo je Nejedlý, kdo platí Ovara, kdo........Je toho hodně.

M. Malovec 18.5.2017 7:46

Re: Více mne zajímá

Taky se nic nedozvíte, ale z oněch témat nemají, zdá se, novináři takový strach a šmajdají kolem toho - opatrně.

P. Kmoníček 18.5.2017 8:10

Re: Více mne zajímá

Nedivte se,oni se bojí likvidace.

J. Chaloupka 18.5.2017 11:00

A mne zajímá, co dělal minulý týden Sobotka v Lu-

cembursku. O tom také ani špitnutí. A s kým se setkal, o čem jednali. (asi s nástupcem Junckerse, který ho učil, jak na to).

N. Bílková 18.5.2017 7:10

komentář

Dobrý den, Astone!

Je to jistě těžké, každý den napsat - vtipného, výstižného, k věci.A když se nedostaví inspirace tak by snad bylo lepší pro ten "zavřít krám".

Protože dnešní první část to je takové ble, ble, a ta druhé?

Proboha Astone, proč si takovou ubohost neušetříte?

Moc bych si přála znát,jaký máte ze sebe pocit?

J. Mrázek 18.5.2017 7:08

macekvbotach.cz

Včera dostal Ivan Pilný nabídku stát se ministrem financí, kterou

přijal. Předevčírem na dotaz aktualne.cz odpověděl: „Ta nabídka nepadla

a jsem rád. Musel bych ji totiž odmítnout. Když něčemu nerozumím, tak to

nedělám.“ Učí se rychle, hoch, co říkáte?

M. Šejna 18.5.2017 7:22

a protože tomu nerozumí ...

a protože tomu Pilný nerozumí, tak je pro Sobotku ideálním kandidátem na ministra financí. Kdyby tomu rozuměl, byl by pro Sobotku nepřijatelný.

L. Němec 18.5.2017 6:33

Na Bělehrad !

Mě začíná bejt Emana Zemana líto. Když vylezl z vozíku a doberlil se mezi ostatní, měl situaci zachránit výkřikem Na Bělehrad ! Ruskej car a čínskej císař museli chvilku čekat a pak si to svižným krokem hasili parkem, zatímco Emánek Zemánek už zase pajdal k vozejku. Bylo zřetelně vidět, jak říká Putin Číňanovi něco v tom smyslu, že to jde s Emanem z kopce. Nebo se bavili o něčem jiném ? Neměl by jít do důchodu ?

J. Vobr 18.5.2017 6:27

KOČÁRNÍK VČERA V ČT24 EXCELOVAL !!!

Hovořil k věci ... jako inženýr ekonom se zkušeností na postu ministra financí !!!

Jaký markantní rozdíl oproti zfanatizované blbce Němcové !!!

Tu-ááá.

F. Šimek 18.5.2017 6:29

Re: KOČÁRNÍK VČERA V ČT24 EXCELOVAL !!!

čau-já se nedíval...měla ta bába okolo krku prostěradlo ?