29.6.2024 | Svátek má Petr, Pavel


Diskuse k článku

Krajské volby – vzestup a pád

Volební účast ve volbách do krajů a třetiny senátu ve výši skoro 38 procent, to je první překvapení pátečních a sobotních voleb. Čekalo se, že koronavirus odradí zejména starší ročníky, že důchodci, deklarovaní jako hlavní voličská skupina ANO, z obav zůstanou doma. Zkrátka, nestalo se tak, ani se nepotvrdily predikce, že druhořadé volby nevzbudí dostatečný zájem.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Mokrý 3.10.2020 8:06

A dělá dobře.

V. Hájková 3.10.2020 8:08

ŘEKL- PRIMITIVNÍ KOMOUŠ Rv

V. Mokrý 3.10.2020 8:11

No nepovídej ?

Pavlačová domovní důvěrnice !

J. Vobr 3.10.2020 8:09

VYJÁDŘENÍ EVOLUČNÍHO JSOU JAKO SLOVO BOŽÍ !!!

O tom nebudiž pochyb !!!;-D;-D;-D

P. Hofman 3.10.2020 8:12

https://1url.cz/wzC1j

V. Hájková 3.10.2020 8:20

Děkuji p. Hofmane ! Přesně tento rozhovor jsem myslela!R^ Dobře jste s cenzurou vyběhl R^

P. Boublíková 3.10.2020 8:28

Pan Nováček možná myslel tohle https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/prymula-v-cr-je-druha-vlna-epidemie-hospitalizovanych-pribude/1932337

nebo jiné vystoupení prof. Flegra, on toho totiž pro jistotu navěštil víc :-)

D. Novak 3.10.2020 8:28

Flégr je duševně nemocný člověk. Otázka zní, proč ta žumpa mu dává příležitost strašit lidi. Myslím, že svými stanisky zavinil smrt více lidí než Corona.

V. Heidlerová 3.10.2020 8:05

Snad titulek k článku parafrázuje včerejší nesmírně smutné bláboly MZ u volební urny. Příjezd i vystoupení před kamerami a neustálé mumlání protagonisty už u mne vyvolalo jen pocit studu, že okolí presidenta dovolí v tomto stavu jeho vstup na veřejnost. Velmi smutná je též role tzv. první dámy, která by mohla hodně ovlivnit , včetně svého zjevu, tak se podobá nějaké kolchoznici Matrjoši. Kde jsou poradci??? Proč nemohl pár volit v Lánech - v komorním prostředí???;-(Rv Kdo jsou manipulátoři s touto velmi smutnou postavou???

V. Hájková 3.10.2020 8:07

Opět máte velikou pravdu a Váš popis toho divadla je dokonalý! Moc si vážím Vašich příspěvku .

Přeji hezký den p. Heidlerová

V. Heidlerová 3.10.2020 8:11

Děkuju, dobrá duše. Já zase obdivuji Vaši bojovnost a výdrž, já už na to ve svém věku nemám. Ale bavím se výborně, když nějakého toho junáka rozvzteklím, já jsem totiž splachovací. Život mne naučil. I Vám pěkný den a i ty další!!!V

V. Hájková 3.10.2020 8:16

I já děkuji za Vaše přání! V

J. Drobný 3.10.2020 8:18

Jestli vy dvě nenávistné krůty jste dobré duše, tak já budu nejspíš nový dalajláma! Neustále nad něčím ofrňujete frňáky, stále se vám něco nelíbí, kritizujete cizí oblečení a samy chodíte v teplácích! Ať žijí Babovřesky!;-D

V. Heidlerová 3.10.2020 8:27

Velký omyl! Já jako příslušnice buržoasní třídy chodím upravená, žádné tepláky, žádné Babovřesky, ostatně ty jsem viděla jen na upoutávkách. Vyjadřovat svůj názor, byť kritický, není přečin, ale zásada umožněná Ústavou. Jak by potom měli politici zpětnou vazbu na názory části veřejnosti?? Jako menšina jsme zákonem chráněni a máme stejná práva jako vládnoucí většina. Buďte tolerantní, jste-li demokrat. Též budu vděčná, když vystoupíte z anonymity a zašlete nám fotku, jak vypadáte Vy? Já mám Vás v představě jako Lenina s placaticí.;-DV;-D Nebo že by červené trencle?;-D;-D;-D;-D;-€

J. Drobný 3.10.2020 8:41

A kde máte svoje foto paní Kelišová? Můžete mi nějak popsat, jak taková příslušnice buržoasní třídy vypadá, kdybych vás náhodou potkal, abych stačil smeknout a hluboce se uklonit. Hlavně, že se máte čím pochlubit, takže jste celý život nic nedělala a žila z renty, že?

Jinak vám ty Babovřesky vřele doporučuji, určitě se tam s Hájkovou poznáte!:-P

V. Hájková 3.10.2020 8:44

ŠKODA - slov na utoky tohoto zmetka.

J. Strmiska 3.10.2020 12:48

Po hrubém útoku p. Drobného na Vás a pí Hájkovou 8:18, už jsem se Vás musel zastat 8:50. Jak se dalo čekat, taky jsem to od p. Drobného schytal ve stylu jemu vlastním. Je to marný, je to marný, ... , starého psa novým kouskům nenaučíš. Zvláštní člověk, tolik nenávisti v něm.

V. Heidlerová 3.10.2020 13:47

Děkuji, ještě se najdou rozumní a slušní lidé, to je moje naděje. Samozřejmě, že mám raději chytré diskutéry s argumenty, nad nimiž se může člověk zamyslet. Ale pan Drobný je už od přirození takový vzteklý jezevec-prskavec, že mne to s ním baví, musí se mu rozlévat žluč po celém těle. Moudřejší by bylo se s ním vůbec nebavit, ale to by zase nebyl takový gejzír blbosti a pro mne zdroj radosti a smíchu. Jsem zlomyslná a nic mi neudělá větší radost, než naštvat rudou hlavu! Díky ještě jednou.V;-D;-D

J. Strmiska 3.10.2020 8:50

Na toto se musí už reagovat. Ve Vašich příspěvcích pane Drobný není nic než nenávist, dehonestace a zešměňování diskutérů s jinými názory, komolení jmen atp. Smysluplné příspěvky veškeré žádné. Takový člověk se hned tak nevidí. Nevím co Vás k tomu vede, jestli vlastní blbost nebo cizí peníze.

Poslušte si, mám hroší kůži.

J. Drobný 3.10.2020 11:29

Vážený pane, nevím jestli jste si někdy přečetl příspěvky obou výše diskutujících stařen. Se slušným člověkem dokážu diskutovat o čemkoliv, ale v tomto případě se držím přísloví "na hrubý pytel, hrubá záplata"! Dostalo se mi od nich tolik nadávek a urážek, co jsem předtím neslyšel za celý svůj život. Hledáte-li nenávist, dehonestaci, zesměšňování a sprostotu, přejděte na značku Hájková(hnusný ovád) a Heidlerová (řehtající kobyla). Přeji vám příjemnou zábavu!;-)

Až se příště rozhodnete sem zase vstoupit, tak jestli smím prosit, tak nějaký smysluplný příspěvek, děkuji blbečku!:-P

V. Zadák 3.10.2020 8:08

Hmmm, ani neměl módní strniště a drdůlek aby vypadal jako chlapák.

K. Salajka 3.10.2020 8:13

Ale prášky nějaký snad vzal.

J. Drobný 3.10.2020 8:21

A co vy, bez medikace se obejdete? Zdá se, že jste po ránu zapomněl.:-/

V. Heidlerová 3.10.2020 8:19

Na módní zjev není dost materiálu, ačkoli čínský drdůlek či copánek by byl podtržením hodnoty osobnosti. Vzpomínám, jak jsem byla svazáky kritizována za "koňský ocas" ze zdravých, ondulací nespálených, dlouhých vlasů. Vím, že jsem tehdy veřejně vystoupila s myšlenkou, že nejsou důležité vlasy, ale co je pod nimi. My, staří, bychom neměli mladým diktovat módu, i my jsme se kdysi chtěli lišit. Zajímavé je, ale že se nikdy neujala u nás ruská móda, furažky, kazaky (ruské košule), láptě, sarafány atd. Proboha, snad hlavu státu jeho služebnictvo aspoň umyje a oholí.;-D

V. Hájková 3.10.2020 8:22

R^R^R^R^R^;-D

J. Drobný 3.10.2020 8:26

Vím, že jsem tehdy veřejně vystoupila s myšlenkou, že nejsou důležité vlasy, ale co je pod nimi.

Tak proč se této rozumné zásady nedržíte i teď? Zřejmě vám vlasy ještě zůstaly, ale pod nimi už toho moc nezbylo!;-(

V. Heidlerová 3.10.2020 8:31

Až budete v mém věku, nebudete ani vědět, jak se jmenujete. Už teď se mi zdá, že vám pod chocholkou vlasů nic nezbývá. Já Vám aspoň občas napíšu i báseň, a to je dost dobrý výkon na stařenu. Mně to baví se s Vámi hádat, řehtám se tu jako stará kobyla!;-D;-D;-D

J. Drobný 3.10.2020 8:45

Tak si řehtejte dál, stará kobylo, hlavně dejte pozor, abyste při tom nespolkla zubní buržoasní protézu!;-)

V. Heidlerová 3.10.2020 13:38

Bůh mi udělil výsadu, že mám ještě 28 vlastních zubů, to mám dobré dědictví po tatínkovi. R^;-D

J. Kombercová 3.10.2020 8:34

Ani kacabajky, košule, kanafasky, nic z toho, do prčic.