17.5.2024 | Svátek má Aneta


Diskuse k článku

Kozel zahradníkem

Andrej Babiš si myslel, že se to vyřeší vtipem, ale ono se to nevyřešilo. Novým ministrem dopravy má být Dan Ťok, doposud šéf stavební firmy Skanska. Bohuslav Sobotka se s ním ve čtvrtek sešel a pak oba na tiskové konferenci seznámili veřejnost s výsledky. Ťok má do soboty předložit koncept svých úmyslů a má premiérovi i veřejnosti objasnit, jak se chce vyhnout střetu zájmů.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Varadinková 14.11.2014 22:58

Re: Kdo je to K.Laus..?

Podle čeho to poznáte? Uveďte aspoň jednu chybu, kterou by rodilý mluvčí neudělal.

S. Lazárek 14.11.2014 23:05

Re: Kdo je to K.Laus..?

Nechám to na Vás milá milko, je tam minimálně jedna věc hodná pozoru (pozoruhodná?) Vy ukažte, co umíte a ne, že tu někomu budete opravovat diktát z angličtiny....:-)

Lol noob u first...:-)

M. Varadinková 14.11.2014 22:50

Re: Kdo je to K.Laus..?

Tak vidíte, pane Tellnere, on sám se k tomu hlásí, že je Jílek:-)))))

I. Tellner 14.11.2014 22:52

Re: Kdo je to K.Laus..?

ne ne ne... -)..ani náhodou.. -)

K. Laus 14.11.2014 22:55

Re: Kdo je to K.Laus..?

přečtěte si tam komentář Pegucka_ua :-)

tak je to MIG nebo SU? A co ta zpráva o průstřelech kokpitu?

M. Varadinková 14.11.2014 22:25

Není práskač jako práskač, že, pane Franke?

http://franke.blog.idnes.cz/c/16045/Pro-pana-Hutku.html

Vaše pomluvy, kterými mne opakovaně oblažujete, vnímám taky jako "jedovatou slinu, která má za cíl jen ublížit". Děláte totiž přesně totéž, za co kritizujete Hutku.

S. Lazárek 14.11.2014 22:35

Re: Není práskač jako práskač, že, pane Franke?

Je nejvyšší čas zvolat: stůj nebo prásknu, pane Franke!

M. Varadinková 14.11.2014 22:40

Re: Není práskač jako práskač, že, pane Franke?

Vy raději vybalte ty chyby v tom anglickém textu. Já je tam fakt nevidím.

V první chvíli mne napadl člen, že by mělo být místo "an MIT graduate" jenom "a MIT graduate", jenže vzápětí mi došlo, že se to čte "em aj tý" a tudíž je to "an" zřejmě správně.

S. Lazárek 14.11.2014 22:44

Re: Není práskač jako práskač, že, pane Franke?

Jak vybalte, Vy kravko? Nejsme tu u táboráku. Pokud umíte anglicky, jistě víte, o čem je řeč a pokud ne, napíchněte si dalšího buřta a neopruzujte. Přece.

M. Varadinková 14.11.2014 22:47

Re: Není práskač jako práskač, že, pane Franke?

Z Vaší vzteklé a sprosté reakce usuzuju, že tam žádné chyby nejsou že jste jenom blafoval, když jste předstíral, že tam jsou.

S. Lazárek 14.11.2014 22:49

Re: Není práskač jako práskač, že, pane Franke?

To si usuzujte, co je ctěná libost. Je tam pár neobratností, které by ani Angličan ani Američan nepoužil. Určitě je vidíte sama.

M. Varadinková 14.11.2014 23:01

Re: Není práskač jako práskač, že, pane Franke?

Po desáté opakuju, že nevidím. Nejsem ale rodilý Angličan, takže tam být mohou. Pokud je Vy vidíte, proč Vám dělá takový nepřekonatelný problém je uvést?

S. Lazárek 14.11.2014 23:09

Re: Není práskač jako práskač, že, pane Franke?

Když nevidíte, tak nevidíte, to se nedá nic dělat.

J. Franke 14.11.2014 22:52

Práskla jste pana Udatného?

Jakápak pomluva? Jen jsem napsal, že můžete mít prsty i v jiných banech a vůbec bych se nedivil, kdyby to tak bylo. Jinak vidím, že vaše slídičství je na úrovni, blahopřeji Vám!!!

M. Varadinková 14.11.2014 23:09

Re: Práskla jste pana Udatného?

Takže se Vás opětovně ptám, jak byste řešil situaci, kdy nějaký slídič, úmyslně proti Vám poštvaný, bude šířit na webu jednak osobní údaje Vás a Vaší manželky včetně plné adresy, bude Vám vyhrožovat smrtí a bude Vás a Vaši manželku veřejně křivě obviňovat z trestných činů, které jste nespáchali? Poraďte, co má v takové situaci člověk dělat? Jakou má možnost se bránit, abyste ho za tu obranu neodsoudil?

J. Franke 14.11.2014 23:18

Ale Vy děláte to samé

Sprostě mi nadáváte, slídíte po mé identitě na internetu, zveřejňujete můj sedm let starý blog a ještě máte odvahu po mě chtít odpověď na Vaše dotazy. Co ode mne chcete slyšet? Já nejsem povinen Vám odpovídat, ale jedno Vám přeci jen povím. Nebuďte tak sebestředná, ve skutečnosti nikomu nestojíte za to, aby kvůli Vám riskoval případný fyzický kontakt s Vámi.

M. Varadinková 14.11.2014 23:58

Re: Ale Vy děláte to samé

Ten blog jste přece zveřejnil Vy, ne já. Já jsem na něj dala pouze odkaz. A ejhle, jak Vás to rozzuřilo. A teď si představte, že někdo zveřejní Vaši plnou adresu, jméno Vaší ženy, doprovodí to výhrůžkami a smyšlenými pomluvami. Líbí se Vám ta představa? Pokud ne, tak proč se zastáváte lidí, kteří to dělají a proč kopete do jejich obětí za to, že se tomu brání?

Já nejsem sebestředná. To Vy se do mne opakovaně, znovu a znovu navážíte, že jsem práskač, aniž byste vzal v potaz okolnosti, které mne k vybanování Udatného vedly. Děláte tedy to samé, co jste v tom blogu vytýkal Hutkovi. A jdete dokonce ještě dál, obviňujete mne z vybanování kdekoho, ačkoliv jsem Vám opakovaně napsala, že v těch dalších banech já prsty nemám. To je jako kdyby Hutka falešně obvinil Nohavicu, že donášel ještě na spoustu dalších lidí.

A děláte to jenom proto, že se Vám nelíbí moje názory. Fakt se za sebe ani trochu nestydíte, pane Franke? Vždyť ve skutečnosti Vy jste ten práskač a já Vaše oběť. Stejně jsem hodnotila i Hutku - že on se stal tou písničkou tím práskačem (a udělal to dobrovolně), zatímco Nohavica k tomu byl donucen sprostými estébáckými metodami.

P. Vandas 14.11.2014 22:17

Petr Havlík mluvil dobře na ČT24. To se Kajanovi ...

...muselo líbit. :-):-):-)

M. Prokop 14.11.2014 22:30

Re: Petr Havlík mluvil dobře na ČT24. To se Kajanovi ...

Neviděl jsem, ale poslední dobou se v politice nějak "nechytá". Tedy Havlík, o Kajanovi nemá cenu meditovat.

M. Varadinková 14.11.2014 22:31

Re: Petr Havlík mluvil dobře na ČT24. To se Kajanovi ...

Copak ten se někdy chytal?:-)))))) Zhrzený a zneuznaný.

K. Laus 14.11.2014 22:14

rusáci zveřejnili "důkaz" o sestřelení MH17

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=FWv0e1ry0DU

na záběru je zásah do ocasu.... :-)

I. Tellner 14.11.2014 22:24

Re: rusáci zveřejnili "důkaz" o sestřelení MH17

Tam není žádný záběr zásahu.

M. Varadinková 14.11.2014 22:30

Re: rusáci zveřejnili "důkaz" o sestřelení MH17

Jílek jako obvykle odklání a lže. Když jsem mluvila o tomtéž níže, tak mlel cosi o Bundestagu.

K. Laus 14.11.2014 22:37

Re: rusáci zveřejnili "důkaz" o sestřelení MH17

http://i.imgur.com/gTidXou.png

K. Laus 14.11.2014 22:32

Re: rusáci zveřejnili "důkaz" o sestřelení MH17

ale je...resp. tváří se to tak

I. Tellner 14.11.2014 22:37

Helejte, nedělejte si kozy, kdo je to ten K.Laus..?

Kdo ví, ať řekne.. -)

K. Laus 14.11.2014 22:38

Re: Helejte, nedělejte si kozy, kdo je to ten K.Laus..?

http://i.imgur.com/gTidXou.png

K. Laus 14.11.2014 22:45

Re: Helejte, nedělejte si kozy, kdo je to ten K.Laus..?

jo, to má být ta stíhačka.....a rozstřílela z boku kokpit zepředu ...jště lepší :-)

E. Heusinger 14.11.2014 22:31

Re: rusáci zveřejnili "důkaz" o sestřelení MH17

Tím se netrapte. Vy jste přece jediný na světě, který ví jak to bylo.

Tak se neupejpejte a rozešlete to všem agenturám.

K. Laus 14.11.2014 22:38

Re: rusáci zveřejnili "důkaz" o sestřelení MH17

opět exklusivní argument