30.4.2024 | Svátek má Blahoslav


Diskuse k článku

Kontroly českých řidičů v Německu

Pražský řidič má smůlu v Brně. I jinde. Vzpomínám, jak jsem jednou dostal botičku jako jediné auto v dlouhé řadě v Plzni - jediný Pražák. Nevím, zdali Brňáci a Plzeňáci dostávají pokuty v Praze, nedivil bych se, kdyby ano. No a nás stírají Rakušáci a Němci.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Andy 15.6.2009 21:32

Re: Už jsi hlasoval(a) při výběru "nej" pro sokolovský festival politické písně?

:-/ spíš bych řekla- je krize a ještě k tomu ten suchar

pepa 15.6.2009 21:33

Re: Už jsi hlasoval(a) při výběru "nej" pro sokolovský festival politické písně?

aby se komisarek jeste nehodil.

humor nehumor ;-D

Ladislav N :-))) 15.6.2009 21:27

Re: Už jsi hlasoval(a) při výběru "nej" pro sokolovský festival politické písně?

 Nadějný kandidát, který již nyní bezkonkurenčně vítězí... velké foto

Paroubek: Chtějí ze mě udělat papaláše roku;-)

Modrá volička 15.6.2009 20:56

ODS už nechce v praze Olympiádu....

Kolik ta odéesácká kosočtvercovina stála....kolik třicetikorun???

baranka 15.6.2009 21:03

Re: ODS už nechce v praze Olympiádu....

hlavně , že se na olympiádě chtěla podílet většina měst,no nevadí, jyrka příjde určitě s větší kosočtvercovinou ;-D;-D;-D

Herakleitos 15.6.2009 21:07

Re: ODS už nechce v praze Olympiádu....

Kdyby ODSS vymyslela seběvětší pytchovinu, tak vy to budete obhajovat!;-)

baranka 15.6.2009 21:11

Re: ODS už nechce v praze Olympiádu....

mě je to úplně volné ,u nás ve znojmě stejně žádná její část být neměla,ale některé města zapláčou...ps i za komančů se o olympiádu čssr pokoušela a nikdo se neptal kolik třicetikorun....;-D;-D;-D

pepa 15.6.2009 21:13

Re: ODS už nechce v praze Olympiádu....

nekrmte , pls, toho trolla ;-);-€

antik 15.6.2009 21:13

Re: ODS už nechce v praze Olympiádu....

Líbíš se mi mladý bolševiku. Určitě ráno vstáváš a máš oheň v srdci a písničku na rtech: kupředu levá ...

clay 15.6.2009 21:04

Re: ODS už nechce v praze Olympiádu....

zeptejte se;-P

Petr H 15.6.2009 20:49

Ladislave,

Hájek má stejný nárok říkat co si myslí stejně jako Vy nárok to kritizovat.Potud vše v pořádku,jenom tvrdím,že udělat si názor na základě článku evidentně zaujatého novináře je chyba.Jinak kreationismus je součástí výuky velkého počtu škol v US.Nedělních škol všech.

Ladislav N 15.6.2009 21:17

Re: Ladislave,

My jsme se taky kdysi i za totality učili ve škole, co je to kreacionosmus (v rámci srovnání názorů na vývoj života na Zemi), ale v biologii se za prokázaný považuje evoluční vývoj života na Zemi a důkazy se neustále rozšiřují.

Blábolení Hájka v jeho textu (je veřejně dostupný na Internetu), že darwinisté jsou marxisté apod., to snad ani nestojí za komentář. Díky tomuhle jsem Hájka zcela přestal brát vážně. Proč si ho vydržuje Klaus, je mi záhadou. Asi na komunikaci se Šloufem. ;-P

Modrý pták 15.6.2009 21:30

Ladislave,

co Vám konkrétně vadí? Že se pan Hájek zesměšňuje, protože nebere ohled na prokázaný evoluční vývoj života na Zemi? Nebo, že ho pan Klaus za to nevyhodil?

pepa 15.6.2009 21:35

Re: Ladislave,

on se nekdo zesmesnuje kdyz vyslovi jinej nazor ?

Ladislav N 16.6.2009 0:53

Re: jinej nazor ?

Když hlásá zjevné nesmysly jako Hájek, pak rozhodně ano. :-)

Ladislav N 16.6.2009 0:50

Re: Ladislave,

Já jenom konstatuji, jak se věci mají. Jinak je mi to fuk. Zarážející na tom je ale skutečnost, že člověk, který blábolí takové nesmysly jako Hájek, dělá poradce Václavu Klausovi, který tolik lpí na vědeckých metodách a důkazech.

Co mi na tom vadí? Hájkovy nesmysly hlásané v době, kdy je zaměstnancem KPR. Jak s ním naloží Klaus, je mi lhostejné. Nicméně, jak jsem již konstatoval, Hájek prezentuje i Klausův výběr a řadu podobných exotů - poradců, sahající hluboko do minulosti (po roce 1990).;-)

Kajan 15.6.2009 21:31

Re: Ladislave,

Ano, darvinisté jsou většinou marxisty, to však nic nemění na podstatě věci ! Nic, co věda a lidstvo momentálně opravdu ví a může dokázat, nenasvědčuje tomu, že by evoluce nebyla oním nosným procesem vývoje v čase a prostoru !  Ono neustálé přizpůsobování a spontaneita jsou oním faktorem , který vedl  zatím k dnešku ! Dzp.

Ladislav N :-))) 16.6.2009 1:04

Re: Kajan !!! Dzp.

Kajane, vy zřejmě netušíte, že evoluce a vaše spontaneita je v podstatě totéž, jenom řečeno jinými slovy. Dovzdělejte se v biologii, nebo si promluvte s někým, kdo jí rozumí, a pak pochopíte, že to, co jste teď napsal, je nebetyčný blábol (z pohledu racionální argumentace k problematice Darwina a jeho základů evoluční teorie). ;-)

loula 16.6.2009 8:59

Re: Ladislave,

Hájek, stejně jako každý jiný, si opravdu může říkat co chce. Na druhou stranu při výběru do funkcí, tím spíše do funkcí representujících hlavu státu, by takoví lidé pronikat neměli. Za ministra války jsme měli hvězdopravce. Nic proti romu, ale kdyby byl fundamentalista a z postavení planety Mars by usoudil, že je třeba vyhlásit válku, tak co potom.Stejně tak onen fanatik, šéf okresního finančního úřadu, který zakládal nějakou tisícíletou říši v Itálii a utekl s fůrou peněz, které vybral od zblblých oveček. Klika byla, že neutekl s okresní kasou. Prostě jsou profese, které nejsou slučitelné s některými osobnímu postoji. Představte si notorického alkoholika ve funkci ředitele protialkoholní léčebny.

Petr H 15.6.2009 20:36

Kryso,na tobě je nejzábavnější,

když si představím,jak se ti u počítače potí nohy i pleška a snažíš se mne virtuálně nas/rat.Jdi nakrmit do parku vrabce a nepruď,komediante.

Herakleitos 15.6.2009 20:24

Voliči a příznivci ODSS - podhoubí extremismu !

Vadí jim rázný přístup k potírání extremismu ze strany překlenovací vlády. Také jim asi vadí, že si s tím problémem neporadil Íčko!

Honza 15.6.2009 20:57

Re: Voliči a příznivci ODSS - podhoubí extremismu !

Evidentně si to pletete s exkrementismem. To je Vaše parketa, to sem netahejte. Hlavně nezapomeňte po sobě spláchnout.

pepa 15.6.2009 20:58

Re: Voliči a příznivci ODSS - podhoubí extremismu !

nekrmte , pls, trolla ;-€

baranka 15.6.2009 21:06

už je alespoň zavřenej ten hajlující dorostenec z ...!

...ČSSD?;-D;-D;-D

Herakleitos 15.6.2009 21:08

Re: už je alespoň zavřenej ten hajlující dorostenec z ...!

AVE cézar!;-D;-D;-D

pepa 15.6.2009 21:11

Re: už je alespoň zavřenej ten hajlující dorostenec z ...!

nekrmte , pls, toho trolla ;-);-€

tich@dohoda 15.6.2009 20:24

Ja ho take cim dal vic beru na vedomi, coz je na tomto milem foru zajiste kredit zvysujici pozice.

viz titulek, nick ibn/. Obavam se soudruhu, ze vas kredit je totalne down. Tedy minimalne u soudruha Bzuka, ktery vas vcera totalne odepsal. Sice konstatoval, ze jste byvlal slusny socan, ovsem to uz pry take neni pravda, nebot se uchylujete k vulgaritam. Byt vami soudruhu, jsem rad, ze vam jeste vubec dovoli sem obcas neco okomentovat a zapomente na budovani kreditu :-). Cest :-)

Herakleitos 15.6.2009 20:42

Re: Ja ho take cim dal vic beru na vedomi, coz je na tomto milem foru zajiste kredit zvysujici pozice.

Zřejmě ťal ibn do živého. Zřejmě si těch pár modrých, zfanatizovanýchz nul myslí, že tady je to jejich.Tráví tady celé dny a svými výkřiky se utvrzují, že ovlivňují politiku. Ovlivní prd. Spíš se stanou magory a někteří už dokonce jsou. Oni sami jsou důkazem, jak se na nich minulý režim podepsal. Byli zřejmě zbabělí a teď, když jim nic nehrozí a jsou v anonymitě tak jsou hrdiny!Čest bývalí kolaboranti!:-)

. 15.6.2009 20:18

rozpad EU

Varuji každého, kdo má v úmyslu cestu do Francie, aby tam mluvil německy.  Oficielní stanovisko Francie a Německa je jakési zapomenutí na staré sváry. Opak je ve skutečnosti pravdou. Francouzi nikdy Němce akceptovat (natož milovat) nebudou a je otázka času, kdy se začnou tyto dva velké národy v rámci  EU handrkovat o výsostné postavení. Nikoliv malé národy, ale žabojedi se skopčáky se postarají o rozpad EU. Přejme si jen, aby to proběhlo bez krveprolití.

Andy 15.6.2009 20:23

Re: rozpad EU

tak já bych řekla, že jet do Francie, nebýt Němec a hovořit tam německy s Francouzy je poněkud hloupé.

A stejně vám pak nikdo nerozumí.

Jen René ;-)