16.5.2024 | Svátek má Přemysl


Diskuse k článku

Komunisté do vlády

Tak tohle je druhý Sobotkův předvolební tah. Nejdříve slíbil, že každý dostane přidáno, a v druhém kroku se vyslovil pro koalici s komunisty. Prohlásil to v rozhovoru s Hospodářskými novinami. Nasadil citovou notu, zahrál na housličky v mollové tónině.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
S. Lazárek 19.2.2017 22:02

Re: Letadlová loď USA zahájila hlídku v Jihočínském moři

Máte pravdu, v americkém námořnictvu jsem to nedotáhl vůbec nikam a v české armádě jsem skončil jako úplně zbytečný desátník na ještě zbytečnější ošetřovně na VÚ 3607.

R. Sorge 19.2.2017 22:06

Re: Letadlová loď USA zahájila hlídku v Jihočínském moři

Přesně to jsem si myslel. Já už jsem číslo VÚ dávno zapomněl.

Prezident USA vojenské akce schvaluje, ale nevymýšlí, to byste i jako desátník mohl tušit.

S. Lazárek 19.2.2017 22:10

Re: Letadlová loď USA zahájila hlídku v Jihočínském moři

Jak to mají geňové amerického námořnictva vs jejich hlavní velitel, to opravdu netuším, ale u kterého útvaru jsem před 30ti lety sloužil, to si ještě pamatuji, tak špatně na tom ještě nejsem.

R. Sorge 19.2.2017 22:17

Re: Letadlová loď USA zahájila hlídku v Jihočínském moři

Tak já si také pamatuji, kde jsem sloužil, ale číslo VÚ jsem odložil z paměti jako zcela nepotřebné už dávno.

S. Lazárek 19.2.2017 22:39

Re: Letadlová loď USA zahájila hlídku v Jihočínském moři

Však o ničem jiném nepíšu, i jako blbej desátník pořád dám i číslo útvaru, kde jsem sloužil. Z paměti neodkládám já nic, to tak nějak, ona sama......

R. Sorge 19.2.2017 22:41

Re: Letadlová loď USA zahájila hlídku v Jihočínském moři

Asi jste lékař, já jsem technik, máme každý jiný "typ" paměti.

S. Lazárek 19.2.2017 21:10

Pavle, ty bejku

ty jsi určitě zase jen rozsypal zrní po dvorku a já na to zase skočiil a pozobal....:-)

R. John 19.2.2017 21:12

Hned to vyflusni !

.. jedna si tu zobla, pěkně zakvokala a kde je jí konec...

J. Fialová 19.2.2017 21:17

Re: Hned to vyflusni !

Jsem vám psala, že sedím na vejcích :))

R. John 19.2.2017 21:30

:-))

.. ale že umím vyvolávat "duchy".. :-)

J. Fialová 19.2.2017 21:33

Re: :-))

Přišla jsem akorát :)

P. Vandas 19.2.2017 21:15

Re: Pavle, ty bejku

Ale hovno. Vezmi to tak, že se nám líbí každému jiné holky a i jiní politici. To snad není nic strašného. Stejně na dění ve světě i onde máme vliv, jako na včerejší poledne. :-):-):-)

S. Lazárek 19.2.2017 21:18

Re: Pavle, ty bejku

Beru to tak, že je někdo, komu se nějaký politik vůbec může takhle líbit. Pro mě je to nový poznatek a nechám to tak, páč se s Tebou nechci hádat a Vobr by mě sejmul foukačkou s kurare a z toho mám fakt vítr.....:-)

Ať žije Donald Trump a jeho žena Livie!.....:-)

P. Vandas 19.2.2017 21:23

Re: Pavle, ty bejku

Mně se líbí ta kontrarevoluce. Takové poslední vzepětí před úplnou a definitivní kapitulací mého světa, který mám tak rád a který směřuje do prdele. :-):-):-)

J. Fialová 19.2.2017 21:26

Re: Pavle, ty bejku

Jojo. V dobách Rudého práva měli mé sympatie všichni ti, kterým média nadávala do ztroskotanců a zaprodanců. Dnes holt také.

P. Vandas 19.2.2017 21:46

Re: Pavle, ty bejku

Mám stejně vyvinutý pavlovův reflex. Jak zacinkají na talíře, tak hned sliním. :-):-):-)

S. Lazárek 19.2.2017 21:27

Re: Pavle, ty bejku

Tomu rozumím, ale já jsem rozený ve Vahách, a ty to mají s tím odcházením do prdele a definitivní kapitulací trochu nejednoznačné. Někdy je to výhoda a někdy zase v rozpálené peci nevidíme, co tam vidí ostatní. No tak uvidíme.....:-)

J. Matuška 19.2.2017 21:34

Re: Pavle, ty bejku

Pavle, kdo ví. Prý někdy i pohyb motýlího křídla dělá divy...

J. Peřina 19.2.2017 21:00

Jak typické pro české pisálky.

Článek je o nastávajícím návratu komunistů k moci,ale drtivá většina zde píše o Trumpovi.Je to asi vůbec nestraší,neboť mají asi k těm hrdlořezům blízko.

R. John 19.2.2017 20:54

Ale stejně je to hlína...

... zatímco komunistická Čína propaguje volný obchod, Trumpeta prosazuje cla .. nějak se to zašmodrchává..

P. Vandas 19.2.2017 20:21

Ten Drahoš je docela slušný ogar. :-):-):-)

Ten by to být mohl. :-):-):-)

R. John 19.2.2017 20:58

Třeba jo...

..třeba ne.. stojí ve společnosti opodál a kouká, aby nic neřekl... to Fischer byla jiná liga...ten se vrtichvostil i u mne... s někým si mě spletl...

P. Boublíková 19.2.2017 21:08

Re: Ten Drahoš je docela slušný ogar. :-):-):-)

Ještě počkám, co řekne na současnou eu, usa, Rusko, Ukrajinu (i když to tak nějak tuším :-) ), koneckonců prezident nas reprezentuje hlavně v zahraničí.

Jinak dost dám na manžela a ten prohlásil, že Drahošovi to nehodí ani náhodou (zná ho osobně) :-)

R. John 19.2.2017 20:21

Zdař.. takhle se mně to líbí...

..zatímco naondulovanej Tronda z Doníkova obluzuje své dvěstěkilové fanynky někde v okresním městě, kongres převzal otěže, nějakej kongresman Graham slíbil na konferenci v Mnichově rusobolševikovy , že mu nakopou pudel a zavedou další sankce... To nebyl špatnej tah s Trumpetou...nechaj ho blafat a budou sami dělat politiku..

P. Vandas 19.2.2017 20:25

Re: Zdař.. takhle se mně to líbí...

No a zatímco nějaký Graham sliboval v Mnichově, tak Trump na vesnickém posvícení zase slíbil, že s těmi lháři ve Washingtonu pěkně zamete. Až jsem o něj měl starost. :-):-):-)

R. John 19.2.2017 20:29

Tak to tam letos nepojedu...

..abych nedostal vobuchem.. von je Donda vostrej...novináři to schytali, za ty fotečky z inaugurace...jak je falšovali...

P. Vandas 19.2.2017 20:32

Re: Tak to tam letos nepojedu...

No a? Od novinářů to schytává už rok a bez ustání lžou v mnoha jiných věcech, tak proč by se neohnal? :-):-):-)

S. Lazárek 19.2.2017 20:35

Re: Tak to tam letos nepojedu...

Úplně stejnej chudák, jako náš Vašík a náš Miloš, po nich taky média šla pořád a furt. Tlačí mi to slzy hněvu do očí.....:-)

P. Vandas 19.2.2017 20:38

Re: Tak to tam letos nepojedu...

Ale Donda to nese statečně. To se mi moc líbí. :-):-):-)

R. John 19.2.2017 20:42

To jo..

..voni tihle duševně poznamenaní si totiž neuvědomují realitu..