23.5.2024 | Svátek má Vladimír


Diskuse k článku

Komunista na Hrad?

Volba prezidenta republiky začne za sedm měsíců a my stále nemáme jiného kandidáta než současného prezidenta Václava Klause. Ten už své odhodlání usilovat o funkci prezidenta i pro druhé funkční období oznámil a občanští demokraté se dohodli, že jej jako kandidáta navrhnou.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Kajan 6.8.2007 22:04

Re: Zieleniec na Hrad?

Ne-e !!! Dzp.

mik 6.8.2007 22:07

Re: Zieleniec na Hrad?

Zabalit? A predat komu? Bolsevikum? NE !!!

Rumburác 6.8.2007 22:13

Re: Re: Zieleniec na Hrad?

Vono by stačilo zrušit definitivně hranice, čili šengen, zrušit korunu, čili euro, vypráskat rusky mluvící mafie, podřídit se přímo Bruselu a tvářit se jako okresní město v EU. Není to sice žádná velká výhra, ale pořád lepší než rusky mluvící gheto s hotentotem na hradě a bandou zlodějů v parlamentu;-D

AeroKarel 6.8.2007 22:16

Re: Re: Re: Zieleniec na Hrad?

Koukám, Sládek má následovníka v jednoduchých řešeních pro alternativně inteligentní.

Jenom teď už to tolik nenese.

AAA 6.8.2007 22:18

Re: Re: Zieleniec na Hrad?

Kdepak bolševikům, příteli - obnovit království a nejlépe absolutní monarchii (alespoň dokud se to tady nepropucuje). A protože jsem legitimista, tak si můžete být jist, že žádný Habsburg neměl nikdy s komouši nic společného, byli bolševiky milováni stejně vroucně , jako nacisty a tahle příchylnost byla oboustranná.

huhu 6.8.2007 22:07

Re: Zieleniec na Hrad?

proč, vyhlašovat kandidaturu může každý občan přes 40 let. K registraci na kandidáta, ale už musí mít podporu potřebného počtu poslanců/senátorů a je otázka zda to je vůbec Zielenec schopen sehnat....ostatně i králem může být kdejaký trotl...

AAA 6.8.2007 22:21

Re: Re: Zieleniec na Hrad?

Rozdíl je v tom, příteli, že král (ač trotl) nikdy nemůže napáchat tolik škod, jako špatný president (ostatně nevím, kde dnes vládne nějaký panovník-trotl, ale trotlů presidentů (kandidáty raději nepočítaje) jsme tady myslím měli až příliš. Co myslíte?

AeroKarel 6.8.2007 22:24

Re: Re: Re: Zieleniec na Hrad?

Král bez pravomocí opravdu ne, ale ten je zase na nic. Takže prd rozdíl.

huhu 6.8.2007 22:25

Re: Re: Re: Zieleniec na Hrad?

král nebo prezident - závisí na pravomocích. Král se liší především tím, že je to v rodině, takže když se narodí magor je král. A že těch degenerů v těchto rodech je ze známých důvodů hotnět.. Trotlů bylo králi dost, včetně toho posledního českého korunovaného - vy opravdu neznáte historii ?

AAA 6.8.2007 22:36

Re: Re: Re: Re: Zieleniec na Hrad?

Jak vidno, tak historii studujete ve Švejkovi sepsaném zuřivým bolševikem a notorikem Haškem, nevím nic o tom, že by císař Karel (I.) byl trotl. Ale můžeme pokračovat s presidenty - Beneš byl krom obyčejného pomstychtivce a narcise zejména vlastizrádce, který tuto zemi prodal komunistům (nejprve ovšem Hitlerovi a přesto má desku v Parlamentě, že se zasloužil o stát, ovšem, ale o ten komunistický), Gottwald byl ožralý syfilitik a vrah, Zápotocký potměšilý harmonikář ze Žižkova, Novotný narcistický hlupák, Svoboda (krom toho, že byl tajným členem KSČ už za války a nejspíš i agentem NKVD) byl sklerotický stařec trpící Alzheimerem, a to už vůbec nepřipomínám, že krom toho prvního šlo o samé bolševiky, mám pokračovat ve výčtu?

ivoš 6.8.2007 23:15

Re: Re: Re: Re: Re: Zieleniec na Hrad?

Tak v tomhle má huhu pravdu. Poslední korunovaný český král (1836) byl Ferdinand V (Dobrotivý), který byl patrně slabomyslný, je ovšem možné že byl (bez ironie) "alternativně inteligentní", na panovníka se ovšem nehodil. Jiný pohled na tohoto monarchu je zde: http://www.ibabylon.cz/content/view/166/42/.

AAA 7.8.2007 18:54

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zieleniec na Hrad?

Pravdivý je ovšem onen názor z Babylonu, v Čechách byl vždycky za blba považován ten, kdo byl slušný, ale hlavně jiný. Každá odlišnost je v Česku považována za podezřelou, ne-li za duševní poruchu. Odtud i ty tradované nacionalistické mýty o blbství všech ostatních (vyjma Čechů ovšem).

Ať žije král!

pet 7.8.2007 21:45

Re: Re: Re: Zieleniec na Hrad?

až mne napadá, jestli my nejsme nějakej blbej národ !?

AndyO 6.8.2007 21:55

co se bruntálského senátora týče,

tak můj názor v tomto případu je naprosto neochvějný- ten chlap by měl rezignovat na všechny politické funkce, vystoupit z ODS, pokud ho nedokáže vedení té strany vykopnout samo a pak by mohl mistr fakturace zalézt někde do brlohu a následujících třicet let nevylézat.

Senátoři, kteří nedokážou takového pitomu sami vypráskat by měli vypadnout z Valdštejnského paláce všichni, žádná horní sněmovna to není, jen spolek alibistů.

Kajan 6.8.2007 22:00

Re: co se bruntálského senátora týče,

Vím o případu Žák úplně všechno a znám osobně všechny jeho protagonisty !   Výsledek soudního sporu jsem předpověděl minutu poté, co jsem se o něm dověděl a na toto téma jsem se šeredně utkal s celou oblastní radou ODS !!! Ještě teď je mi z toho nazvracení !!! Dzp.

huhu 6.8.2007 22:05

Re: Re: co se bruntálského senátora týče,

a proč jstre nezvracel již když se uvažovalo o jeho kandidatuře ? 8-o

Kajan 6.8.2007 22:12

Re: Re: Re: co se bruntálského senátora týče,

Prohrál jsem s ním primárky o dva hlasy ! Dzp.

clay 6.8.2007 22:20

Re: Re: Re: Re: co se bruntálského senátora týče,

vy jste jak ta bývalá soudkyně, co natočila o jiné soudkyni, co jí vyhodila, pro čt publicistický pořad...

Haf 6.8.2007 22:01

Re: co se bruntálského senátora týče,

R^

Jen vobčanskoprávní spor . Sice vodsouzen (zatím jen k placení, padělaný podpisy u senátora jsou normálka) ale s morálkou to nemá nic společnýho, že, Karle. A sobotka netuší, vo co gou.

clay 6.8.2007 22:05

Re: Re: co se bruntálského senátora týče,

ještě jste nepodepsal nic za manželku? Já už kolikrát. Do vězení se mnou;-D

AndyO 6.8.2007 22:09

Re: Re: Re: co se bruntálského senátora týče,

mne tedy moc nezajímá, zda něco podepsal za manželku, i když to jen dokazuje, jak málo si váží zákonů, což je u zákonodárce celkem zajímavá úchylka, ale podváděl a ještě ke všemu úplně blbě. To i director Kraus má víc rozumu, a že je to pěknej idiot. A vrchol je ten soud-co si o sobě myslel ? Že je tak nepostižitelný, že může vyhrát ? Potěšpánbu.

Haf 6.8.2007 22:20

Re: Re: Re: co se bruntálského senátora týče,

Von totiž podepsal i za slečnu asistentku ! ;-P

clay 6.8.2007 22:24

Re: Re: Re: Re: co se bruntálského senátora týče,

tu smlouvu? Ne, tu nikoliv. Tu podepsala slečna asistentka

Haf 6.8.2007 22:33

Re: Re: Re: Re: Re: co se bruntálského senátora týče,

Ne, ale v TV ukazovali jakousi fa, kterou za ni podepsal. :-(

Jen se divím, že takový prase vpodstatě hájíte.

huhu 6.8.2007 22:10

Re: Re: co se bruntálského senátora týče,

je vlastně poctivý "trouba". Pokud by tvrdili oba, že jsou to manželky podpisy, tak není problém...nebyl by zdaleka sám, kdo to v tomhle národě běžně dělá

mik 6.8.2007 22:02

Re: co se bruntálského senátora týče,

Vzhledem k tomu, ze poslanci jsou uplne stejna banda tak bychom velmi rychle byli bez obou komor.

Faktem je, ze pokud se jej ODS nezbavi tak je to jako celek banda darebaku a nic na tom nezmeni fakt, ze KSCSSD, KDU, ... nejsou lepsi.

Kajan 6.8.2007 22:07

Re: Re: co se bruntálského senátora týče,

Nepřehánějte ! Členocé ODS jsou zrovna takovými darebáky i dobráky jako ostatní občané České republiky. Jen se snaží politicky podporovat kapitalismus. A dělají to v drtivé většině zadarmo a ještě musí platit členské příspěvky !!! Dzp.

AeroKarel 6.8.2007 22:13

Re: co se bruntálského senátora týče,

Ostatní senátoři mnoho nadělat nemohou, strana by se měla minimálně distancovat.

AAA 6.8.2007 21:51

Ad Dienstbier for President?

Aby mi někdo (třeba F. Vízek) nevyčetl, že ve stručném curriculum vitae Dienstbierově zamlčuju kariéru posrpnovou - samozřejmě podepsal CH77 a aktivně se účastnil lecjakých konání tehdy už protirežimních. Ovšem jako většina osmašedesátníků se jenom holt ocitl na té špatné straně (prostě vsadil na spolusoudruha Dubčeka a ten to projel), kde jinde se tedy měl  ocitnout, než v disentu, doufaje v obrat. Ovšem bolševikem zůstal stejným, stačí si ho jenom poslechnout, už pomlčím o jeho panslavismu a jaksi neúměrné příchylnosti (což je pouhý eufemismus), k těm správným srbským soudruhům, což ostatně nad veškerou pochybnost prokázal v době operací NATO proti Srbsku i ve funkcích poněkud impotentní OSN. Hoc est. (Ve vší stručnosti)

Wabi. 6.8.2007 22:01

Re: Ad Dienstbier for President?

Srby nech na pokoji , moulo. Ani nevíš, kolikrát se nás v historii zastali.