Sobota 20. července 2024, svátek má Ilja
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Klimatické hodiny na Letné

Pamětníci si připomínají, že na kamenném soklu na letenském svahu nad mostem Svatopluka Čecha stával kamenný Stalin a připomínal obyvatelstvu, že kdo cekne, ucítí jeho pěst o velikosti náklaďáku. Stalin na tom místě už dávno není, smetla ho doba. Teď tam montují něco jiného, výstrahu jiného druhu. Už ne hrozba gulagu, ale hrozba rovnou konce světa.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

....První nebinární osoba Sam Brinton na vysokém postu v americké vládě končí, protože ukradla na letišti kufr jedné cestující. Hrozí jí vězení i pokuta.

Když Joe Biden v únoru jmenoval Sama Brintona poradcem pro likvidaci jaderného odpadu, bylo to označeno jako průlom, protože šlo o prvního člověka na vrcholu americké administrativy, který o sobě tvrdil, že má proměnlivou pohlavní identitu. Jaderný fyzik a aktivista za práva sexuálních menšin Brinton měl funkci zástupce náměstka ministra energetiky....

...Žena nahlásila, že kufr na pásu nenašla, a kamery ukázaly, že si ho vzal Brinton, utrhl visačku „a rychlým tempem opustil prostor“.

Při výslechu často měnil výpověď. Uvedl, že byl unaven a spletl se, neuměl však uspokojivě vysvětlit, proč kufr nevrátil, když z kódu zámku a věcí uvnitř poznal, že nebyl jeho. Nejdřív lhal, že obsah mu patřil, pak přiznal, že si to vymyslel. S kufrem dál běžně cestoval.....

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/sam-brinton-usa-biden-namestek-kradez-nebinarni-lgbt.A221129_181925_zahranicni_albe?zdroj=vybava_recombee.

Neuvěřitelné 8-o8-o8-o

0 0
možnosti
PS

Ale jo, stát se může cokoli, i náměstkovi ministra. :-P

0 0
možnosti
VK

Venušané neuhlídali CO2 na Venuši, teplota se jim za 1000 let zvýšila víc, nežli jim rada chytrých dovolila a podívejte se, jak to tam dnes vypadá!!;-D;-D;-D

0 0
možnosti
PS

To se nám stát nemůže my máme radu chytrých v Euro sojuzu, však Mařák furt píše o nějaké matičce dobrotivé. :-P

0 0
možnosti
FD

Šťáva si najal zahraniční vymahačskou firmu proti ČR a chce svých vysouzených 15,5 mld Kč.

Původně se soudil o 52 mld Kč.

0 0
možnosti
PS

Už ten výdaj zahrnulo nabarvené ptáče do rozpočtu na příští rok?

0 0
možnosti
FD

Pustil jsem na sebe z ČT24 na chvíli opoziční "masírku" ve sněmovně, a právě tam poslanec Rais z ANO plamenně žádal o navýšení kapitoly školství o 1 BILION na platy vysokoškolských pedagogů.

Tak takovéhle exoty v tom ANO mají:-/

0 0
možnosti
MP

Když byl Karel Rais v ČT dotazován, co konkrétního udělala jeho vysoká škola (ve směru pokroku), uvedl, že zbudovala Museum Výpočetní Techniky.

Komentář

Pokud se v důsledku toho zvýší česká a moravská konkurenceschopnost v muzeální činnosti, k poklesu inflace to určitě nepovede.

0 0
možnosti
JF

Tak takto to je s novým rusáckým automobilem značky MOSKVIČ : " Vůz je v Číně kompletně vyroben, pak se z něj odstraní některé části, jako v tomto případě kola, nápravy a motor s převodovkou, mimo pár dalších drobností, v takovémto stavu se vůz doveze do moskevské továrny a tam je smontován nazpátek." -

TAK TOTO JE TO PRAVÉ RUSKO 21. století... Umí jen vyvrtat díry do země, kterou zabrali-ukradli jiným národům a drancovat ze země suroviny... A vyrobit zbraně, kterými podpalují ty nejhorší režimy na světě.

0 0
možnosti
JU

J50a91n 54U62r38b91a73n

30. 11. 2022 12:55

Hmm...hej, ruSSmrdi, proc byla v ruSSacku ta mobilizace, kdyz ruSSaci nemaji skoro zadne ztraty a odevsad se vcas stahnou?

0 0
možnosti
PS

A to říká kdo?

0 0
možnosti
LN

Tak ty stalinské "zelené" hodiny prý nejsou "klimatické", ale skrytě prý naznačují konec Zemana na Hradě... :-P

No zaplaťpámbu, že ten prolhaný šmejd z Hradu vypadne...

0 0
možnosti
JU

J71a60n 14U29r17b74a66n

30. 11. 2022 12:56

No von aby nevypadal jak uplnej kkt, tak se vobklopil jeste vetsima kktama, nez je sam.

0 0
možnosti
MP

Možná, že vás moje zpráva uklidní.

Středověký Nostradamus klade konec světa na planetě Zemi až někdy za cca tisíc let. Nicméně, v roce 2023 by měly vyhynout 2/3 lidské populace na planetě Zemi.

To vyhynutí 2/3 lidské populace ještě nemůže být klimatickými změnami. Tak rychle ty klimatické změny určitě nepůjdou. To by mohlo způsobit něco jiného.

0 0
možnosti
LN

Přestaň žrát tu hrachovou kaši! Komunismu se stejně nedočkáš... :-P

0 0
možnosti
VZ

Nepříjemná zpráva pro jisté persony:

Fico byl zbaven obvinění. Ale účelu bylo dosaženo.

0 0
možnosti
LN

Bolševici oslavují darebáka Fica...Rv!!

0 0
možnosti
JH

Jeste si Aston zapomel kopnout do Babise a do rusu.

Pripomina mit Wolovitze z Teorie velkeho tresku, ktery, kdyz se vratil z kosmu, dokazal do kazde vety zakomponovat, ze je kosmonaut. Tak i Aston propasuje do kazdeho clanku Zemana , Babise nebo rusy, ackoliv to nekdy mnohdy nesouvisi.

0 0
možnosti
JA

Aston dnes zapomněl, vy však ne :-)

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz