Sobota 20. července 2024, svátek má Ilja
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Klimatické hodiny na Letné

Pamětníci si připomínají, že na kamenném soklu na letenském svahu nad mostem Svatopluka Čecha stával kamenný Stalin a připomínal obyvatelstvu, že kdo cekne, ucítí jeho pěst o velikosti náklaďáku. Stalin na tom místě už dávno není, smetla ho doba. Teď tam montují něco jiného, výstrahu jiného druhu. Už ne hrozba gulagu, ale hrozba rovnou konce světa.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

P33a41v64e67l 71M97o60l98í31k

30. 11. 2022 12:10

Módní vlna strašení údajnými zhoubnými důsledky klimatu se šíří z Bruselu, který se už jasně etabloval jako centrum, z něhož jsou šířeny jedovaté dezinformace s cílem strašit lidi. Orgány činné v trestním řízení nekonají a nechávají dál šířit poplašné zprávy. Klimatickou bublinu nelze nafukovat pořád, proto jsou šiřitelé poplašných zpráv Timmermans & spol. čím dál nervóznější, protože čas běží a lidé nechtějí propadat zelenému šílenství a radostně se oddávat autodestruktivním aktivitám podle scénáře Evropské komise, Evropského parlamentu a dalších prohnilých škůdcovských organizací. Naštěstí se zelené šílenství uchytilo jen v Evropě, v ostatních zemích zaujímají tamní představitelé realistické, střízlivé a především racionální postoje k zelené hysterii.

0 0
možnosti
PD

Biden taky dost blbne.

0 0
možnosti
OV

Tak mám po svačině. Dal jsme si RUSKÉ vejce. Sice jsem porušil sankce, ale když vono bylo tááááák dobrý!!!

0 0
možnosti
Foto

Nazvete to "ukrajinské vejce" a šance dodržíte.

Ruský plyn taky teď odebíráme jako americký LNG.;-)

0 0
možnosti
PO

Jana Bobošíková svléká kandidáta Fischera do naha :

Aby bylo jasno .....poslechněte si :

https://youtu.be/CNsRwTQTZSo

0 0
možnosti
VM

TO BY MĚLI DĚLAT

investigativní novináři u všech kandidátů, je jich v médiích jak much.

0 0
možnosti
PO

Kouzlo amerických voleb.

Jistě, elektronické, korespondenční volby jsou neodolatelné a proto bychom to měli zavést i u nás. Vezměte si takovou Ameriku. Je teprve 18 dní po volbách a v šestém volebním obvodu v Kalifornii mají spočítáno už 82% hlasů! Ve třetím obvodu dokonce 85% hlasů! Budoucnost je tady!

Tímhle tempem budou vědět přesné výsledky snad ještě před Vánoci! V New Yorku mají sečteno neuvěřitelných 95%! No není to úžasné? Taková rychlost! To by ještě před pár lety tradičními metodami nebylo vůbec možné a sčítalo by se určitě až do vyhlášení dalších voleb!

Nejzásadnější je, že v USA jde hlasovat bez toho, aniž byste někomu museli ukazovat doklad kdo jste. To by totiž byla diskriminace lidí, co nemají doklady! Zaregistrovat k volbám se lze online formulářem kde musíte uvést číslo řidičáku...... no toto!!

0 0
možnosti
VM

TO JE HOLT TA

jejich demokracie.

0 0
možnosti
PO

Jarek Nohavica tnul evidentně do živého ??

Hned se vyhrnuli, krom politiků, progresivní žurnalisté, např. Šimkanič z Deníku N, či Honezjk z iRozhlasu ....a už to jelo.

Nicméně v kultuře, v politice i v jakémkoliv dalším oboru platí jedno železné pravidlo:

Kdo to umí, ten to dělá.

Kdo to neumí, ale rozumí tomu, ten to učí.

A kdo to neumí a nerozumí tomu, ten sepisuje kritiky.

PS ...a tak mezitím Jarek dál vyprodává koncerty a české sály ......no toto ?!!

0 0
možnosti
VM

Tnul do živého a

to ani poprvé, ani naposledy.

0 0
možnosti
JU

J67a20n 17U47r45b92a12n

30. 11. 2022 11:26

Hm. Tak cena ropy klesla na cenu pred valkou. I cena plynu setrvale klesa. To asi ruSSak nema radost.... Navic se ten plyn podivne preprodava, takze kapsu si namasti prekupnik a ne ruSSak - a tak taky dobry.

0 0
možnosti
JP

J17a47n 31P34o75l72e15s94n62y

30. 11. 2022 11:28

Jo, jo, jde to pomaličku dolů a s tím i elektřina.... Zjistilo se, že Evropa to dá i přes zimu....;-D;-D

0 0
možnosti
OM

O61. 69M88.

30. 11. 2022 11:23

Na Seznamu psali, že prý to má příkon jako kuchyňský sporák, tj. plusmínus 4 kW. Tedy denně pěkných zbytečně vyplácaných 100 kWh. Toť šetření energií, aby se globálně neoteplovalo, což? Ale v boji za Krásný nový svět se může všechno.

0 0
možnosti
JA

Plus výroba, doprava, instalace. Všechno stojí nějaké zdroje. Ale jestli si to zaplatili ze svého, tak je to jejich věc. A přeci jen lepší, než ničení obrazů.

Akorát že ty hodiny vyburcují i k dalšímu ničení obrazů. Tak snad to aspoň nikoho nevyburcuje k exkurzi na Capitol či na střechu Hradu nebo Strakovky.

0 0
možnosti
PO

Jak se EVropa zbavila ruského plynu ....cha ...to si nechte vyprávět :

Většina států si jede po své koleji, to asi nepřekvapí. Ale to, že sama Uši Layen podepsala smlouvu s Azerbajdžánem se moc neví. Ani ona nevěděl, že většina toho plynu je ruská, jak nedávno prohlásil Gazprom.

Velká část ruského plynu se také zkapalňuje a stáčí na zařízení PAO Novatek Jamal LNG na Dálném severu Ruska. Firma Novatek je nestátním, nezávislým ruským producentem zemního plynu, takže žádný problém. Žádné ošklivé Rusko. Normální akciovka... Největším evropským odběratelem tohoto „Jamalského“ zkapalněného zemního plynu je Francie. Jen za období od letošního ledna do října, ho dovezla 4,45 Mt. V průběhu letošního února a března dokonce předstihla v odběru Japonsko a stala se tak vůbec největším světovým dovozcem tohoto, původem ruského, LNG.,,,no toto ?!! ....vida, že to jde.

0 0
možnosti
LN

Dezinformace je lživá informace se záměrem zmatení veřejnosti

https://www.nelez.cz/

0 0
možnosti
JU

J11a75n 65U12r72b50a28n

30. 11. 2022 11:17

Rusko nemá lidi. I kdyby mobilizovalo milion lidí, nemá jak je zásobit, nemá jak je vybavit, na solidní výcvik je potřeba 6 měsíců, které Rusko nemá. Ty mobiky potřebuje teď hned, takže je spotřebovává šíleným tempem, protože proti ukrajinské armádě nejsou schopni ničeho. Počet mrtvých mobiků u Bachmutu roste tempem typickým pro Verdun. Navíc: Rusku dost vymlátil populaci alkoholismus a v neposlední řadě covid; není to země, kde by se dalo hrát na „nas mnogo“, protože jich není mnogo, naopak, ubývá jich. Ale oni tak hrají, protože to neumějí jinak. A tak Ukrajina vyhraje.

0 0
možnosti
SL

Putin má své priority jinde, vyrábí Sovětský svaz. Sice mu to moc nejde, ale nerušit!

0 0
možnosti
PO

30.11. končí pandemický zákon ....a ani pes neštěkl !!

Zákon umožňoval rozsáhlé zásahy do práv lidí. Původně měl skončit v únoru 2022, ale Fialova vláda prosadila jeho prodloužení do konce listopadu 2022 proti vůli Senátu a za porušení jednacího řádu Poslanecké sněmovny. Ukázalo se, že poslanci SPD a ANO i senátoři z ODS a jiných vládních stran měli pravdu, když prodloužení vnímali jako zbytečné.

Po dvou letech obrovského mrhání prostředky jsme přistoupili na to, co někteří lékaři, právníci i politici říkali od začátku – chovejme se ke covidu jako k jinému virovému onemocnění. Nepanikařme, ale lečme jeho těžký průběh a chraňme rizikové skupiny, obdobně jako u jiných virových onemocnění. Covid není mor.

0 0
možnosti
VM

108 je 108 a

přes to vlak - NEJEDE !

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz