29.5.2024 | Svátek má Maxmilián, Maxim


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
R. John 15.9.2011 15:22

Tak pane Kadleci,

  Na humanitních studiích je "úmrtnost" zhruba 25-30%. Slíbil jsem Vám to zjistit. Bavili jsme se o tom asi před pár týdny.  

O. Kadlec 15.9.2011 15:47

Re: Tak pane Kadleci,

Děkuji! Jsem rád že jste to nosil v hlavě. Ještě - to je skutečná "úmrtnost", tojest číslo, které vyjadřuje procento lidí, kteří nakonec nedosáhnou na zvolený gradus, čili nechají toho uprostřed? Nebo jsou tam započítáni i ti, kdo zanechají studia po dosažení bakalářského resp. magisterského stupně?

R. John 15.9.2011 16:05

Někteří toho nechají sami,

 Ale většina vyletí během tří semestrů. Te´d již běží asi čtrnáct dnů státnice, kámoš říkal, že vyletěli dva, že to nešlo ani když by zavřel obě oči a hlavu strčil do šuplete. :-))

P. Hofman 15.9.2011 15:15

Re: Tak už v listopadu :)))

Od Kalouska bych je skutečně nekoupil, i kdyby ručili společně s Hámou. Tyto ale naštěstí vydává stát.

O. Uživatel 15.9.2011 15:20

Uživatel požádal o vymazání
R. John 15.9.2011 15:16

Asi si je někdo koupí,

   chtěl bych ty lidi vidět, asi finanční masochisté. I tací se najdou. Třeba je uvidím s transparenty na Hradě, jako tehdá "kampeličkáře".  Ale zase je sranda.

O. Uživatel 15.9.2011 15:18

Uživatel požádal o vymazání
R. John 15.9.2011 15:27

Dyť to píšu, že jsou někteří , co se půjdou "napakovat" .:-)))

O. Uživatel 15.9.2011 15:33

Uživatel požádal o vymazání
J. Anděl 15.9.2011 15:38

Re: Dyť to píšu, že jsou někteří , co se půjdou "napakovat" .:-)))

Nám zeměpisářka na základce říkávala, že myslet znamená houby vědět. Kdo ví? Teď se to nezdá nijak zvlášť pravděpodobné, že?

O. Uživatel 15.9.2011 15:43

Uživatel požádal o vymazání
R. John 15.9.2011 15:38

Tak se juknem na inflaci,

  není důvod si myslet že klesne, mrknem na zdražování , sečtem, odečteme, hergot, já si asi také nějaké Kalouskovo papírky koupím, abych měl na rozdělávání ohýnku nějaký papír.

O. Uživatel 15.9.2011 15:44

Uživatel požádal o vymazání
P. Hofman 15.9.2011 13:56

RTL v Bruselu

Tato privátní televize RTL ideálním bulvárním způsobem trefila hřebíček lidské závisti na hlavičku vyčůranosti poslanců.

Je to jistota, že takový pořad zabere. Něco, jako když v bulvárním deníku AHA čteme zprávu: Topolánek (měsíční příjem 98000,-Kč) byl přistižen s Talmanovou (68000,-Kč) jak se líbali za rohem Poslanecké sněmovny v době jejího zasedání... A prosťáček reaguje a to naprosto spolehlivě: za mý prachy, fuj!

A navíc ještě ty odvážné investigativní novináře vyvede ochranka ven z budovy. A nikdo se neptá, jak to, že je vyvedli? Pokud byli v prostorách, vyhrazených novinářům, nikdo je vyvést nemůže. Nebo že by byli jinde? Kam nesmí!

S. Lazárek 15.9.2011 14:00

Re: RTL v Bruselu

Dobře jim tam ten prasečák provětrali, ta baba si málem vyrazila zuby o výtah, jak si leknutím prdla do gatí.

P. Hofman 15.9.2011 14:06

Re: RTL v Bruselu

Mně se líbilo, jak byli vesměs schopni rychle reagovat na krizovou situaci. Přesvědčili mně, že jsou to profesionálové a lidé na svém místě.

S. Lazárek 15.9.2011 14:11

Re: RTL v Bruselu

Jo jo, na to jak měli kostru a mozek obalený sulcem, byli docela hbití......:-))

Na Hradě zase sedí jeden, kterému je šoufl z toho, že bychom se my, kteří si ho platíme dozvěděli, na kolik nás měsíčně přijde. Asi je mi houvno po tom, za co utrácím svoje prachy....zajímavě pojatá svoboda......:-)))

 

P. Hofman 15.9.2011 14:17

Re: RTL v Bruselu

Já znám jeho bráchu, právníka. Taky se povedl. Tyhle věci musí mít člověk asi v gemech (jak říká jeden můj přítel cikán).

J. Láníček 15.9.2011 14:07

A jestli někdo zveřejní můj plat,

podám  na něj žalobu k Mezinárodnímu soudnímu dvoru - za snížení mé důstojnosti a nactiutrhání. Protože bych byl vyhlášen za vola, když jsem ochoten za takový peníz vykonávat kvalifikovanou práci (dokonce vysoce kvalifikovanou, jak se vždycky píše v auditech ISO) ! S Jaklem z Hradu to podáme společně, ať to má větší váhu. A on na to určitě domluví k zastupování jasného Sokola, takže šance bude velká !

P. Hofman 15.9.2011 14:13

Re: A jestli někdo zveřejní můj plat,

To vám jasný Sokolík neveme. Šlo tam asi jenom o bláhových cca. 250,-Euro za den, to by měl móc malé palmáre. Jedině, že byste to dostal do TV, od NOVY počínaje až po tu RTL konče. Pak to vezme možná i zadara.

J. Anděl 15.9.2011 14:39

Re: RTL v Bruselu

Jistě, že to bylo bulvární.

Reakce těch lidí byly takové, jak bych asi reagoval, kdybych se rozespale ve tři ráno došoural na záchod, přičemž kalhoty bych spustil na půl žerdi ještě přede dveřmi - a za dveřmi by na mě čekaly kamery. Máte pravdu, že takové záběry lidi zaujmou.

Pokud jde o obsah - zda tam byli pracovat, nebo si jenom odškrtnout nějakou čárku, aby měli o nějaké to euro víc (nebo o co šlo, mně je to celkem jedno, k volbám ani na Staromák kvůli tomu nepůjdu), tak to podle mě splňuje kritéria, dle kterých investigativci plní správně svojí úlohu, i když tím porušují pravidla. Nebo ne?

P. Hofman 15.9.2011 14:48

Re: RTL v Bruselu

Pokud jste měl na mysli investigativce bulváru, tak ano.

J. Anděl 15.9.2011 14:57

Re: RTL v Bruselu

Pane Hofmane, víte, že mě nezvedne ze židle ani zpráva o tom, že někde pracuje něčí brácha. Že si jdou někde nějací poslanci možná jenom udělat čárku? Myslíte, že jsem nikdy nepracoval na úřadě?

V mém současném životě to nejde. Navíc mám vyzkoušeno, že všechny kačky, získané neprávem, se nějak zase divně rozkutálejí a konce jsou pak horší, než začátky.

P. Hofman 15.9.2011 15:09

Re: RTL v Bruselu

Tak já většinou vedle vaší židle nestojím a skrz net to skutečně vidět není. Navíc tady tolik lidí hraje přes své nicky takové divadlo, že by možná i Havel bral.

Avšak vyjádření některých nicků jsou natolik autentická, že si říkám ano, to není jenom uměle vytvořený imidž, za tím počítadlem sedí tento člověk. Vás mezi takové řadím a tak vám věřím i tu poslední větu.

J. Anděl 15.9.2011 15:22

Re: RTL v Bruselu

Myslím, že to tak je, snažím se lhát Vám jen tolik, jak obelhávám sám sebe.

J. Láníček 15.9.2011 13:51

Vida s jakou lehkostí to hradní pán řeší, bych si tipnul,

že doma pro jistotu spá

J. Láníček 15.9.2011 13:59

Závada není ve vašem přijímači ...

takže jedině byznys je důležitý pro našeho papá, v tom se shodne s Američany, ale pro jistotu doma spává v kyslíkové rakvi a na Ostravsko moc často nejezdí. Žádná div, když jsem viděl tu mapu znečištění ovzduší v naší krásné vlasti, oplývající strdím. Američani zas pro jistotu odpakovali výrobu hmotného zboží do rozvojového světa, ať si tam také ten "neškodný" drek z výroby pěkně vydýchají a snědí ! 

P. Hofman 15.9.2011 14:07

Re: Závada není ve vašem přijímači ...

Za toto si, pane Láníčku, nevysloužíte pochvalu od nicka J.Hejna. To ten první pokus byl nosnější.

J. Kulheim 15.9.2011 14:00

Re: Vida s jakou lehkostí to hradní pán řeší, bych si tipnul,

Jak a co řeší hradní pán?

J. Láníček 15.9.2011 14:16

Re: Vida s jakou lehkostí to hradní pán řeší, bych si tipnul,

Nejradši by neřešil nic kromě byznysu, jediná věda, která stojí za řeč,  je ekonomie, ale jinak kafrá úplně do všeho, jelikož jen on všechno nejlépe ví a zná ! A skoro všude též byl, kde ještě náhodou nebyl, tam jej brzy pozvou. Protože takového exota na vlastní oči vidět a vlastní uši slyšet, to už se asi podruhé nepoštěstí !