18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

Kde je Zaorálek?

Blíží se sjezd sociální demokracie, kupodivu jenom jednodenní, kupodivu v neděli a ne v sobotu, kupodivu za zavřenými dveřmi po většinu doby svého trvání. A kupodivu o post nového předsedy se ucházejí figury dobře známé, nicméně nikoli oblíbené.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Rajman 16.2.2018 8:29

Re: Hon na komunistické rozvědčíky

Agent nebo rozvědčík. Pochopil jsi a to tě žere

L. Vrána 16.2.2018 8:02

Re: Hon na komunistické rozvědčíky

Určitě. Vzhledem k povolební nejistotě v Německu se to dá očekávat. Už se těším.

Mimochodem ten náš Bureš - není o čem. Ale co ten jasnojunácký tvůrce Mirka Dušína a spol.- Jaroslav Foglar, zvaný Jestřáb, jinak u STB též Šípek v letech 1954-56. Viz Wikipedie.

P. Rajman 16.2.2018 8:32

Re: Hon na komunistické rozvědčíky

Řeč je o politice, ne o románech. Jinak pro Vás platí pro Vás to co pro Jelínka.

L. Němec 16.2.2018 7:11

Zaorálek je na štábu

kde připravuje se svými nejbližšími generální plán na nedělní konečný útok - dobytí kóty předsedy ČSSD. Zjeví se jako deus ex machina a všecko to převálcuje.

Psali to v Guardianu.

J. Vobr 16.2.2018 8:06

PSALI TO V GUARDIANU !!!

:-)))

:-)))

V. Hájková 16.2.2018 6:43

Dnes po ránu

něco pro pobavení :

http://forum24.cz/dvojnasobny-vrah-kajinek-chce-kandidovat-na-prezidenta/

I když i on to patrně bere ze stejného duvodu, vubec by mě nepřekvapilo, kdyby jej české ovce v počtu vubec ne malém volili:-))))))))))))))))

J. Štrobl 16.2.2018 7:08

Re: Dnes po ránu

No mě by snad vůbec nepřekvapilo, kdyby ho zvolili. Podle mne není zas tak jisté, že je Kajínek vrah. Zloděj to ovšem je určitě, ale takových v politice máme.

J. Mrázek 16.2.2018 7:32

Má křišťálově jasných 23 let..

...bez většího škraloupu a většina českých prezidentů prošla vězením, nebo místy přišla o práci a navíc doba je zlá a zlý kukuč z Hradu bude potřeba ! :-)))

F. Šimek 16.2.2018 8:02

Re: Dnes po ránu

tele 383 ! Tady kandidovalo tolik "KAJÍNKŮ" ! Dokonce-jeden tvůj kůň byl s.kpt. Toplánek- pak jakejsi p.prof. Drahoš, co uměl na rozdíl od Kajínka stáhnout zaživa králíka....____ˇˇˇˇˇˇ:::::!!!!!""""" !!! :-)))))))))))))))))))))

J. Fridrich 16.2.2018 5:37

ČSSD a další nestátotvorné a nekomunikativní

ČSSD a další nestátotvorné a nekomunikativní strany dostanou ještě méně hlasů občanů ( v příštích volbách ) - budou to bezvýznamné pidistrany.

P. Jirkovský 16.2.2018 5:41

Pravil pan Jaromír Fridrich

Pravil pan Jaromír Fridrich. Tak to muší bejt pravda.

J. Fridrich 16.2.2018 6:47

Re: Pravil pan Jaromír Fridrich

Malá oprava pane Jirkovský - vzdělanci jako jste vy, ví že se říkává - dle názvu skvělé knihy Friedricha Nietzscheho " Tak pravil Zarathustra "..

J. Holíček 16.2.2018 6:55

Re: Pravil pan Jaromír Fridrich

Co je na té knize skvělé? Protože je proslulá, to ano, tak jsem udělal, že jsem ji přečet celou. Ale tu skvělost, kterou jsem v ní nenašel, bych rád uchopil.

P. Jirkovský 16.2.2018 7:26

Re: Pravil pan Jaromír Fridrich

Oprava čeho? Nějak nechápu. A taky nepovažuju zmíněnou knihu za nějakej zázrak v myšlení, Antikrist od stejnýho autora je podstatně svižnější. Ale že by nějak posunul cokoli kamkoli, myslím autor, tak bych snad ani neřek. Navíc: já mám jen srandu z toho, jak si svejch slov vážíte tolik, že považujete za nutný nadpis zatuplovat v textu.

J. Vobr 16.2.2018 8:03

DI DO PRDELE,DEBILE !!! (c)Lazárek

Jsem to taky zatuploval !!!

D. Polanský 16.2.2018 6:59

ČSSD těžko bude pidistrana

i přes současné plácání se, stále by se do parlamentu dostala. Potenciální voliče má, jenomže momentálně šéfstvo za moc nestojí. ČSSD uškodilo především divoké zvyšování platů ve státní sféře, čímž významně ztratila hlasy zaměstnanců soukromých firem.

P. Rajman 16.2.2018 7:25

Re: ČSSD těžko bude pidistrana

Tam se platy nezvedaly? A pokud ano, co je na tom asociálního nenechat jít výkonou moc o žebrácké holi. Chyba bude jinde.

M. Klas 16.2.2018 7:59

Re: ČSSD těžko bude pidistrana

Z vlastní zkušenosti vím, že platy ve státní sféře, která je placená z daní, se zvedaly podstatně více, než v naší soukromé, kde si naopak na každý přídavek musíme tvrdě vydělat.

M. Krátký 16.2.2018 5:05

Eva Samková je třetí

dobré ráno přátelé

L. Sindi 16.2.2018 6:20

Konečně něco pozitivního, díky!

L. Němec 16.2.2018 7:25

Re: Eva Samková je třetí

To byla paráda a nervy zároveň. Skvělé. A její rozesmátá tvář, jak sdělovala, že si celý den neskutečně užila. NÁDHERA.

Vobr, vstyk a buntujte na poplach, že si olympionici jezděj do Koreje užívat za dělnický peníze . To je přece neslýchané :o)))))

J. Franke 16.2.2018 7:29

Re: Eva Samková je třetí

;-)

F. Šimek 16.2.2018 8:09

Re: Eva Samková je třetí

to je super ! Dokonce- naši hokejisti dokázali porazit KOREU.....!

J. Franke 16.2.2018 8:12

Re: Eva Samková je třetí

Franto, jako sportovec přeci víš, že každý den není posvícení.

J. Franke 16.2.2018 2:45

Dobré ráno z temné Svobodné Republiky Králický Sněžník

Samková vyhrála kvalifikaci a Zaorálka jsem tam neviděl. Patrně do závodu nenastoupil.

M. Krátký 16.2.2018 3:34

Re: Dobré ráno z temné Svobodné Republiky Králický Sněžník

Taky je mi to podezřelé. Dobré ráno - čekám na finále. Možná, že ZAO číhá za bukem ( rostou vůbec v Koreji buky ??? )

J. Franke 16.2.2018 4:51

Re: Dobré ráno z temné Svobodné Republiky Králický Sněžník

BUKy jsou zcela jistě v Rusku či na Ukrajině...

V. Kolacik 16.2.2018 4:58

Re: Dobré ráno z temné Svobodné Republiky Králický Sněžník

A ládujou je bukvicemi a žaludy. Rumcajs.

J. Franke 16.2.2018 5:01

Re: Dobré ráno z temné Svobodné Republiky Králický Sněžník

Samková bravo!