3.6.2024 | Svátek má Tamara


Diskuse k článku

Kde je Trump?

Píši tyto řádky ve čtvrtek ráno, tedy doslova jen několik hodin po neslýchaných výtržnostech ve Washingtonu, kde příznivci poraženého Donalda Trumpa vtrhli do Kapitolu. Opravdu nejsem kvalifikovaný na to, abych rozespalý hodnotil ze zasněžené vesnice Zvole události v hlavním městě Spojených států. Na jedno ale mám právo, totiž čekat, jak se k věci postaví Donald Trump.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Drobný 7.1.2021 21:10

Jasánek, máte v tě páskách nějaký chaos, ale dobře že si to pamatujete, můžete to šířit dál mezi lidi!

S. Lazárek 7.1.2021 21:13

Na 1. Máj mám taky jednu pěknou příhodu z natáčení. Na čábrdle jsme měli na Komorním Hrádku, kde bydlel můj nejlepší kamarád bečku s pípou a řekli jsme si, že dokud jí nevypijeme, nekončíme. Dopíjeli jsme jí na ránem a když jsme scházeli dolů do Chocerad, v maskáčích, špinaví, s pípou a bečkou na zádech vrátit vercajk do hotelu Ostende, procházeli jsme průvodem, který se začal pomalu řadit, dokonce na nás cosi křičel traktorista, kterému jsme blokovali průjezd se zapřaženým alegorickým vozem a pionýři na nás mávali mávátkama, asi si nás s někým spletli. To byly časy:-)

J. Drobný 7.1.2021 21:18

Lazárku a už jste s tím neuvěřitelným zážitkem byl aspoň v televizi? ;-)

V. Církva 7.1.2021 21:51

Tak to jo, vypadalo to u tebe sice na trávu, ale může jít i o líh v nedměrném množství a dlouhodobě. A já si dělal iluze o možnosti zlepšení.

M. Pivoda 7.1.2021 20:47

Šéf a spoluzakladatel americké společnosti Tesla Elon Musk se ve čtvrtek stal nejbohatším člověkem světa. Jeho majetek podle agentury Bloomberg přesahuje 188 miliard dolarů (přes čtyři biliony Kč). Musk, který stojí i za úspěchem firmy SpaceX, v prvenství předstihl zakladatele internetového obchodu Amazon Jeffa Bezose. Ten se titulem nejbohatšího člověka světa podle žebříčku agentury Bloomberg pyšní od října 2017.

Zdroj: https://www.lidovky.cz/byznys/firmy-a-trhy/elon-musk-se-stal-nejbohatsim-clovekem-sveta-predstihl-sefa-amazonu-bezose.A210107_171120_firmy-trhy_lihem

Vzpomeňte si na prognózy blízkého Muskova krachu od zde nadměrně aktivního "odborníka" Karla Šebesty (agenta Milana Prokopa). Lze dohledat na Neviditelném psovi, ale byla by to ztráta času. Existují mnohem zajímavější zprávy.

Tržní hodnota firmy Tesla je založena lidské důvěře v akcie firmy Tesla. Ta důvěra může samozřejmě stoupnout, ale také klesnout. Zatím stoupá.

P. Milan 7.1.2021 21:42

V zoufalství už lžete, Pepíku montovno.

P. Forejt 7.1.2021 20:34

také už vám leze lockdown krkem ??? .....máte ideální možnost to letost změnit. Máme volební rok a tak požadujme po stranách, aby se věřejně zavázaly ke zrušení všech nesmyslných opatření.

Ta strana, která to udělá bude vítězem voleb 2021 !!

M. Kolář 7.1.2021 20:41

Forejt, běžte si olízat kliky někam do špitálu.. A pak si rovnou narvěte hadici do tlamy.. Ať je od vás pokoj ..

J. Urban 7.1.2021 20:42

Taky by si mohl slehnout Savo do zily, jak radil jeho oblibenec Trump. Holt vzdelani a inteligence se nezaprou. ;-D;-D;-D

P. Forejt 7.1.2021 20:44

éééé?? ....copak trdlo??? ....nervy ??? ...zkoušel jste vlažnou vodu na ohanbí ??

P. Forejt 7.1.2021 20:30

vsadím se, že nikdo, dokonce ani v té přiblblé EU, si po včerejšku už netroufne vzpomenout na Bělorusko ???

I. Kellner 7.1.2021 20:30

Pavel Durov nabízí Trumpovi zřízení výhradního účtu na platformě Telegram a VKontakte, když teď Facebook a Twitter Trumpovy účty zrušil nebo omezil.

Stará treska Pelosi se nemůže dočkat zahajuje impícment podle 25. dodatku. Když už se ten první tak povedl. Lol!..-)

Janukovyč nabízí Trumpovi společné bydlení v Rostově.

M. Kolář 7.1.2021 20:36

https://1url.cz/8zPqq

Rusáčci jsou pod dozorem...

I. Kellner 7.1.2021 20:40

Platformy. Jako všude.

S. Lazárek 7.1.2021 20:41

:-)

M. Mařák 7.1.2021 20:48

Velké očekávání je hlavně na platformě Parler, řekl bych.

I. Kellner 7.1.2021 20:49

No, dost se o tom mluví. Teď jde o to, kolik a jací lidé se tam převalí.

M. Mařák 7.1.2021 20:51

Trumpovců je tam již dávno hromada.

M. Mařák 7.1.2021 20:59

Tady máte třeba toho týpka s buvolími rohy a vikingskými tetůvkami, jak byl včera všude v médiích z toho hemžení v Kapitolu.

https://parler.com/profile/JakeAngeli/posts

P. Forejt 7.1.2021 20:10

co já už jsem se nahledal těch hromad mrtvých po covidu .....a nikde nic. Jediné, co jsem našel je graf ČSÚ o úmrtí v ČR 1945 - 2020 .......a ono je to téměř souvislá křivka s počtem ca. 120 tisíc za rok.

Jediný peak byl v roce 1980 - 135tis. .....minimum pak v roce 2006 - 105tisíc ......2020 - 117tis. ...no toto ??!!

J. Urban 7.1.2021 20:46

Jedte do Ostravy, tam je najdete urcite.

J. Drobný 7.1.2021 20:03

Tak nám stíhají soudruha Fojtíka, prý se spolupodílel na vraždění osob prchajících přes státní hranici. Zřejmě si při VIP honu spletl uprchlíka s jelenem!

To jsou ale paradoxy pane Vaněk. Jsem zvědav, jestli také budou v USA soudit ty úspěšné střelce, kteří vraždili v Capitolu protestující návštěvníky prohlídky vládních budov a sundat zrovna válečnou veteránku to je skutečně mistrovský kousek.

Jaké neštěstí, že se to stalo v USA a nikoliv v Rusku, to by zde místní rusofobové měli žně!:-(

J. Polesny 7.1.2021 20:04

Ty jsi ale moták...

J. Franke 7.1.2021 20:08

Jsem rád, pane Drobný, že Vám stíhají soudruha. Sice pozdě, ale přece.

A navíc se mi líbí, že jste se k soudružství s Fojtíkem sám přiznal.

P. Forejt 7.1.2021 20:12

určitě se najde podvržené video, kde chodí soudruh Fojtík se samopalem vz.58 kolem drátů .....to bude důkaz.....cha.

J. Drobný 7.1.2021 20:19

Soudruh Fojtík byl členem ÚV KSČ, to se mu 30 let po plyšáku stalo osudným. Ostatní už zemřeli. A naši přátelé z Německa přece poslali befel, že je třeba trestat, ne?

Kolik stíhali v Německu válečných veteránů, kteří se zúčastnili akce Drang nach ost? Máte to spočítané?

A jak jste přišel na to, že jsem se k něčemu přiznal, to je bohužel jen vaše zbožné přání!;-)

J. Havelka 7.1.2021 20:24

Dr.Obný, zabuč búúúúúúú, vole a moc nevyskakuj..:-/

P. Jirkovský 7.1.2021 20:27

Stíhaj mu soudruha, tak je nějakej rozhozenej.

J. Drobný 7.1.2021 21:08

Zaštěkal sis, tak zase zalez do boudy!;-)

V. Církva 7.1.2021 21:54

Komouši jsou tvoji soudruzi.