1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

Kde je Trump?

Píši tyto řádky ve čtvrtek ráno, tedy doslova jen několik hodin po neslýchaných výtržnostech ve Washingtonu, kde příznivci poraženého Donalda Trumpa vtrhli do Kapitolu. Opravdu nejsem kvalifikovaný na to, abych rozespalý hodnotil ze zasněžené vesnice Zvole události v hlavním městě Spojených států. Na jedno ale mám právo, totiž čekat, jak se k věci postaví Donald Trump.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Němec 7.1.2021 21:57

Škoda, že není mladší, dotáhl by to daleko.

P. Jirkovský 7.1.2021 22:13

Nojo, je to blbý. Starej a perspektivní - to nevypadá dobře.

V. Církva 7.1.2021 21:44

Tak alespoň že jsi sebekritický.

P. Jirkovský 7.1.2021 21:51

Dělá vám to dobře, tykat lidem, který neznáte? Byl jste bachař nebo vyšetřovatel SNB, či dokonce estébák? Vaše jednání by tomu nasvědčovalo.

S. Lazárek 7.1.2021 21:55

Pan Církva je zábavný mužik.

V. Církva 7.1.2021 22:13

Když už sám se sebou mluvíš, je to divné, ale vypni si alespoň klávesnici. Když nedokážeš pít nepij, když nedokážeš napsat slušně větu nepiš.

S. Lazárek 7.1.2021 22:19

V. Církva 7.1.2021 16:34

Lazárku, ty chudáčku infantilní, ostravská lopato zatrolená, STBácká ;-D.

Umíš ty něco jiného než tyhle zvratky trole zatrolená.

A když to sám děláš, tak neraď Církva.

J. Drobný 7.1.2021 22:06

No tak slušné to zrovna není, ale zřejmě si někde přečetl toto:

P. Jirkovský 4.7.2020 19:44

Táhni doprdele, ksindle, jen se tady mrvíš a vochcáváš ploty. Provokuješ a těžíš ze svý anonymity, chcípáku krysí.

Marně přemýšlím jakému chování to nasvědčuje, že by řeznický pes?

V. Církva 7.1.2021 22:09

Jirkovský si pravděpodobně prochlastal hlavu v mládí a teď už umí jenom pouštět zblitky proto si ho nevážím.

V. Církva 7.1.2021 22:06

Jen reflektuji tvoji úroveň trolíku. Nálepky typu STB či SNB může vytahovat jen někdo jako ty 0, které si nelze vážit ožralo.

O. Uživatel 7.1.2021 21:45

Uživatel požádal o vymazání
M. Němec 7.1.2021 21:52

Viním farmaceutické firmy, že bezostyšně propagují své testy a své vakcíny, i když vím, že jim to přináší zisky, o kterých se těmto firmám v normální situaci nemůže ani zdát. Viním i nefarmaceutické firmy, které „zastupují“ či nahrazují stát v okamžitém vyžadování testování a vakcinace od svých zaměstnanců, což je něco, o co bude na úrovni státu obrovský politický střet, zatímco byznysu to tiše prochází.

O. Uživatel 7.1.2021 21:55

Uživatel požádal o vymazání
O. Uživatel 7.1.2021 21:59

Uživatel požádal o vymazání
S. Lazárek 7.1.2021 22:01

Jka začne autentickej pravičák a vynálezce české pravice hovořit o nepřiměřených (legálních) ziscích firem, je někde v matrixu chyba.

J. Matuška 7.1.2021 21:52

George Orwell už před mnoha desetiletími vyslovil jednu moudrou větu: „čím více je společnost vzdálena od pravdy, tím více jsou nenáviděni ti, kteří pravdu vyslovují“. PRAVDU JE MOŽNÉ HLEDAT JEN VEŘEJNOU DISKUSÍ, V NÍŽ NEJSOU - POLITICKÉ A MEDIÁLNÍ ELITĚ SE NELÍBÍCÍ - NÁZORY Z DISKUSE PŘEDEM VYLUČOVÁNY. Tento vysoce okleštěný způsob veřejné diskuse jsme si dostatečně užili za komunismu, proto musíme protestovat, když se něco podobného vrací. /Část z rozhovoru VK pro lednové číslo časopisu Xantypa./

M. Němec 7.1.2021 22:03

Tohle žvástání je jistě půvabné vést večer "apres ski" v Davosu či s drinkem v ruce ve stínu palem - těžce nemocným nebo umírajícím s covidem nepomůže.

M. Němec 7.1.2021 22:17

Dokážu si, pane Matuško, živě představit, že by na podzim roku 1938 v době mnichovské krize, kdy se jednalo o tom - mobilizovat nebo nemobilizovat, přišel by Klaus co prezident s podobnou úvahou, kterou jste uvedl.

Podobné cancy se krásně vedou v hlubokém míru.

Ale my jsme teď - ať chceme nebo nebo, ať se tomu bráníme nebo ne - taky tak trochu ve váílce.

J. Matuška 7.1.2021 21:14

Covid naboural chod nemocnic. Chybí jim lidé i prostory. PŘEHLED /Titulek./

J. Drobný 7.1.2021 21:23

Též mě to zaujalo, škoda že nám madam Hájková nepodala nějaké bližší informace o špatné situaci v karlovarském kraji, kde údajně vyjednávají se sousedy o převozu pacientů do Německa! Přitom tam mají desítky volných a nevyužitých lázeňských domů, včetně odborného vyškoleného personálu.

J. Matuška 7.1.2021 21:09

Rychetský: Zvýhodnění očkovaných nemusí narušit princip rovnosti

Lidé, kteří se nechají naočkovat proti koronaviru, by podle ministra zdravotnictví Jana Blatného (za ANO) mohli být v budoucnu oproti těm neočkovaným v určitých oblastech zvýhodněni. Z ústavněprávního hlediska je to podle předsedy Ústavního soudu Pavla Rychetského možné. Bude však nutné posuzovat případ od případu, aby nedošlo k narušení demokratického principu rovnosti.

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/rychetsky-zvyhodneni-ockovanych-nemusi-narusit-princip-rovnosti-40347149

J. Matuška 7.1.2021 21:05

Zdravotníků s covidem je zatím míň než v listopadu

Dnes 19:58 zr, ČTK, Právo

Zdravotníků, kteří se aktuálně léčí s covidem-19, je zatím méně než ve druhé vlně epidemie, která vrcholila na přelomu října a listopadu.

M. Němec 7.1.2021 21:08

Já se domníval, že zdravotníků, kteří se aktuálně léčí s covidem, je více, a ono jich je méně.

Děkuji.

J. Drobný 7.1.2021 21:09

Hlavně jestli si v kvelbu správně spočítal ty brambory!;-)

L. David 7.1.2021 21:02

Co se to s Neffem stalo , že nám jaksi zlevicovatěl?

a) Doporučuje Trumpovi, aby uznal grandiózní volební podvody a vzdal se!

b) Horuje pro nejen zbytečnou, ale závažně nebezpečnou vakcinaci!

Donedávno jsem jej považoval za rozumného chlapa!

M. Kolář 7.1.2021 21:07

Přesně tak. Demokracii bez adjektiv si bořit nenecháme..

P. Forejt 7.1.2021 20:49

já řku, copak by chtěli smradlaví liberálové vyčítat soudruhovi Fojtíkovi ??? Přece když někde natáhnu dráty .....tak nechci, aby se mi courali sem a tam lidi ??? ....to dá rozum.....n-tsss

M. Kolář 7.1.2021 20:54

Forejt, máte ještě schovanou tu červenou pásku na ruku ? Jak jste s ní vždycky pomáhal těm příslušníkům ?

S. Lazárek 7.1.2021 20:59

Nechci se hádat, ale nebyla ta páska žlutá? Jednou mi šedej mor sebral kolo páč nemělo blatník a táta pro něj musel jít na fízlárnu. Když mi ho Forejt tehdy bral, vsadil bych se, že měl na rukávu pásku žlutou.

M. Kolář 7.1.2021 21:05

Je to možný .. :-) .. Já si zase pamatuju, že vždy, když jsme jeli na I. máje na chatu, tak ve vesnici nás tam vůbec nechtěli pustit a dirigovali to tam nějací soudruzi s červenými páskami.. Ale možná měli nějaké sváteční...A je to už let, jejeje.. ..