3.6.2024 | Svátek má Tamara


Diskuse k článku

Kde je Trump?

Píši tyto řádky ve čtvrtek ráno, tedy doslova jen několik hodin po neslýchaných výtržnostech ve Washingtonu, kde příznivci poraženého Donalda Trumpa vtrhli do Kapitolu. Opravdu nejsem kvalifikovaný na to, abych rozespalý hodnotil ze zasněžené vesnice Zvole události v hlavním městě Spojených států. Na jedno ale mám právo, totiž čekat, jak se k věci postaví Donald Trump.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Milan 7.1.2021 23:52

Já psal o tom, že s tím nic nebudu dělat já. Nejenže starý pes už se moc nemění, ale ani necítím potřebu v tomhle směru něco měnit. Hysterčení přenechávám jiným, pana Johna to zrovna pěkně draplo.

Jo takhle zhubnout, tam jo. Tam bych měnit měl.

J. Venc 7.1.2021 23:59

:-)

Měli bychom se na to vybodnout všichni a nechat to mladším. Patrně. Blbneme. Prostě blbneme.

S. Lazárek 7.1.2021 23:46

To si nalháváme všichni pane Prokope, ale jen někteří tomu opravdu věří....:-P

P. Milan 7.1.2021 23:49

Račtež sám za sebe, za "všechny" fakt nejste mluvčí.

S. Lazárek 7.1.2021 23:56

Pane Prokope, měníme se všichni, to je lidská přirozenost. Pokud jste ale vy vytesanej ze žuly a mozek máte z obsidiánu, pak beru zpět, to jste pak fakt hódně výjimečnej.

Já se pohledu zvenčí nebráním, naopak, občas díky tomu třeba přijdu na to, že se chovám jako pitomec, což je občas dobrá zpětná vazba. Někdy to fakt není od věci, doporučuju.

P. Milan 8.1.2021 0:01

Měníme, zajisté, ale málokdo v zásadních věcech. Jestli jsem vyjímečnej nebo ne, to nevím. Vím jen, že v těch zásadních věcech už mám tak asi půl století jasno.

Pohled zvenčí je zajisté přínosný, záleží ovšem na tom, čí pohled. nebo taky jaký, což konec konců souvisí. Hysterické obviňování pana Johna, nebo vaše občasné vzteklé prskání moc nepomáhá. Klidná polemika pana (například) Čepka už je přínosnější.

Taky doporučuji.

A, dobrou noc.

S. Lazárek 7.1.2021 23:26

Ale bordel a rabování v rámci BLM byl v době, kdy náš Doník zrovna dělal Ameriku great again. Tak asi zrovna někde jinde, teď už to nevyřeší, to je pravda.

P. Milan 7.1.2021 23:37

A teď určitě zavládne božský mír a beránek vedle vlka bude lehat! :-P

Mimochodem, ta banda kolem BLM má nějaké výhrady proti policii. Nezdá se, že by teď chtěli zrušit nebo vyhladovět policii ve Washingtonu DC.

S. Lazárek 7.1.2021 23:44

Určitě ne pane Prokope a vy přece nejste tak hloupý, abyste mi tu psal to, co mi tu píšete. BLM mě nezajímá, Bidenovu administrativu neznám a je mi volná, ale že je ten prostoduchý a teď už vím, že velmi nebezpečný idiot pryč jsem rád, to jsem nepopíral nikdy. Kyvadlo se vrací do klidu a to je dobře.

R. John 7.1.2021 23:45

Že se s tím pitomcem vůbec bavíš...

J. Venc 8.1.2021 0:05

Neblázněte.

:-)

J. Urban 7.1.2021 23:10

Kremlofilni kamarila se fakt tak nejak muze po § rat, ze trumpeta ve White House konci ... a ted ani ten ozbrojenej puc nevysel ... zoufalstvi, ze? No Biden Rusko fakt moc nemusi.. ale treba by tady konecne mohl stat aspon ten radar.

R. John 7.1.2021 23:20

Jéžíšmarjá radar... to se tu někteří zas vobtáhnou vzteky a budou mít mladý... :-))

P. Milan 7.1.2021 23:23

Že by senilní Biden zrušil Trumpovy sankce?

I. Kellner 7.1.2021 23:26

Di do (_._) s radarem!.. -)

R. John 7.1.2021 23:02

Tak zfanatizovaná husa dokejhala, na Kapitolu... nádhernej paradox... Trumpeta jí dohnal k sebevraždě... a prej to bude velký, kejhala, ... nebo bučela ?... Trumpeta si na ní jednou vzpomene při golfu, jak by toho mohl využít pro sebe...

S. Lazárek 7.1.2021 23:04

Vybaldovanej mozek. Chtěla boj, měla ho.

R. John 7.1.2021 23:07

... se stráží kapitolu bych nechal zavést disciplinární řízení, minimálně, že to nechali dojít tak daleko... měli je sejmout už ve dveřích...

I. Kellner 7.1.2021 23:10

To by pak mohli dorazit tvrdý konzervy z texasu a tak, a oplátkou pověsit tam každýho, na koho přijdou.

To by se mi líbilo. Co pro to můžu udělat..?

R. John 7.1.2021 23:13

To těžko... voni jsou tvrďáci jen v hospodě, jinak moc ne...

S. Lazárek 7.1.2021 23:16

Mohl by třeba uvést Noční vlky do bojový pohotovsti, že by tam na svých gárlejích vyrazili na bratrskou a nezištnou pomoc?

J. Venc 7.1.2021 23:17

:-)

P. Milan 7.1.2021 23:26

Drží vás ta pravá P&L, když jste na to dva. :-P

S. Lazárek 7.1.2021 23:33

Prosím?:-)

S. Lazárek 7.1.2021 23:12

Měla smůlu, protože pár vteřin po výstřelu se za ní objevila policie se sapíkama, ti by jí stáhli. Ti za dveřmi nechtěli střílet, ale ona do těch dveří vlezla i když věděla, že je to no go zona. Byla voják, musela vědět co přijde, když leze rozbitýma doveřma do Kapitolu a za ní je další stovka nabuzenejch pitomců, sama by na druhé straně udělala to samé. Umřela jen proto, že někdo jiný neumí prohrát, to je celé.

R. John 7.1.2021 23:17

To ano, ale dá se předpokládat, že zná míru... bu ́d byla v rauši a všehoschopná, nebo si myslela, že jí to projde.... každopádně kráva ... a Trumpeta nabádal ke zločinu... a né jednou...

S. Lazárek 7.1.2021 23:20

Šla si svýmu štěstíčku tak nějak naproti, ale je mi jí líto, byla to mladý holka a vojanda, ale její guru Jára ji nechal odháčkovat . Někým jiným. Na furt.

R. John 7.1.2021 23:28

Vůbec mně jí není líto... tihle jsou schopní všeho... nic se jí nedělo , její práva nikdo nenapadal.... ani její svobodu... jen byla chybně přesvědčená, že má spolu s tím hovadem napudrovaným pravdu.... neměla... porušovala zákon a výzev policistů...

S. Lazárek 7.1.2021 23:36

Chtěla boj, měla ho. Člověk si myslí že ho nic nezastaví a pak stačí kousek olova a je to.

J. Venc 7.1.2021 23:01

Z jakého obskurního důvodu toho debila vůbec krmíte (!)

Však víte.

:-)