3.6.2024 | Svátek má Tamara


Diskuse k článku

Kde budeme

Německo popřelo zvěsti, že chystá s Francií rozdělení EU, a z toho můžeme usoudit, že se chystá rozdělení EU a v čele toho všeho jsou Francouzi a Němci.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
A. Fritscher 11.11.2011 10:17

Re: Tak co, kde jste členem ODS ? Nebojte se. Nic se vám nestane !

Já mám "Bobika", maminka byla pudlice a tatínek "asi rotvajler", výhoda je že nepouští chlupy.

je to udělanej čoklisko, váží 17 kilo, a ač je mazel, nenechá si nic líbit ( od cizejch ), stačí náznak a jde do toho................celej paneček  :o))

S. Netzer 11.11.2011 10:19

Re: Tak co, kde jste členem ODS ? Nebojte se. Nic se vám nestane !

Jak můžete tak urazit vlastního psa! To je jako kdybych napsala, že má fenka, která se ráda dívá na televzi, je jako diskutérka Hájková. :-)))

P. Vandas 11.11.2011 10:22

Re: Tak co, kde jste členem ODS ? Nebojte se. Nic se vám nestane !

Jaképak urážení. Také všechno ví, všude musí být první, chová se jako hovádko, kousne každého bez rozdílu a když mám vzácnou návštěvu tak se ještě, k tomu všemu uprdne. Celý Janyška. Ostatně i toho mám rád.

J. Kombercová 11.11.2011 10:24

Re: Tak co, kde jste členem ODS ? Nebojte se. Nic se vám nestane !

:))

K. Drobková 11.11.2011 10:25

Re: Tak co, kde jste členem ODS ? Nebojte se. Nic se vám nestane !

 Dobrý. Bezvadný.......

S. Netzer 11.11.2011 10:25

Re: Tak co, kde jste členem ODS ? Nebojte se. Nic se vám nestane !

:-))))

A. Fritscher 11.11.2011 10:37

Re: Tak co, kde jste členem ODS ? Nebojte se. Nic se vám nestane !

:o))

A. Fritscher 11.11.2011 9:40

Re: Co se to tu sešla za tlupa levičáckých kriplů a psychopatů....Dzp.

Já už jsem vás nenazval dlouho něčim hanlivým janyško................ zjistil jsem, že by to bylo nošení dříví do lesa, vy to činíte sám a dobře, vaše presentace je příkladná, a pak nazývat vás třeba "dámským přirozením" by bylo hodně hloupé!

Protože toto je tak nádherná věc, která se Bohu nebo přírodě opravdu povedla,a bylo by tedy hodně nemístné tím plýtvat na vás :o))

J. Anděl 11.11.2011 10:40

Já prostě neodolám, i když se to VŮBEC netýká Janyšky

Napadlo Vás už někdy, že mohl vyrobit, co chtěl, a jenom muži podsunout potřebu a touhu?

Je to asi téma, které se studuje v oboru estetiky. A také se týká filosofického rozporu mezi pohledem platónským (svět ideálů a snaha hmoty se mu přiblížit) a aristotelovským (je, co je, to se rozvíjí a ideály jsou až produktem úvah o tom, co je).

Existuje estetický ideál přirození (či člověka celého: muže, ženy...), nebo se nám líbí proto, abychom nevyhynuli?

Uznávám, že udělat filozofické téma z tlupy levičáckých kriplů je poněkud ujeté, ale já jsem taky ujetý, takže je to asi normální.

PS: znáte Červeného trpaslíka a díl, ve kterém se Kryton stane člověkem? Jeho prvním velikým zklamáním je, když se podívá do kalhot.

M. Prokop 11.11.2011 10:16

Re: Co se to tu sešla za tlupa levičáckých kriplů a psychopatů....Dzp.

Chcípající kobyla nejvíc kope.

Hroutí se jim celoživotní sen.

:-P

S. Netzer 11.11.2011 9:40

Re: Co se to tu sešla za tlupa levičáckých kriplů a psychopatů....Dzp.

Z opravdu seriózního diskusního fóra by Vás už dávno vyhodili, Vy šašku.

P. Hofman 11.11.2011 9:53

Re: Co se to tu sešla za tlupa levičáckých kriplů a psychopatů....Dzp.

Janyšku nelze vyhodit, on je tady služebně na pokyn se zhora.

K. Drobková 11.11.2011 9:56

Re: Co se to tu sešla za tlupa levičáckých kriplů a psychopatů....Dzp.

Že by ?

S. Netzer 11.11.2011 9:57

Re: Co se to tu sešla za tlupa levičáckých kriplů a psychopatů....Dzp.

Pravděpodobně. Jiný důvod, proč je zde něco takového trpěno, si neumím představit.

M. Prokop 11.11.2011 10:23

Re: Co se to tu sešla za tlupa levičáckých kriplů a psychopatů....Dzp.

Ryzí demokratka, zřejmě jako EU .......

F. Šimek 11.11.2011 10:10

Re: Co se to tu sešla za tlupa levičáckých kriplů a psychopatů....Dzp.

máte pravdu! Jen taková blbost....papíry na hlavu máte vy!...Dzp.

K. Drobková 11.11.2011 9:33

Není to tak, že ODS, svého spoluzakladatele, 18-ti letého managera a ideového souputníka V.K. vyhodila ze svých řad ?

K. Drobková 11.11.2011 9:36

Re: Není to tak, že ODS, svého spoluzakladatele, 18-ti letého managera a ideového souputníka V.K. vyhodila ze svých řad ?

Tedy pana Janyšku. V.K. odešel sám .....

J. Kombercová 11.11.2011 9:37

Re: Není to tak, že ODS, svého spoluzakladatele, 18-ti letého managera a ideového souputníka V.K. vyhodila ze svých řad ?

Paní Drobková, jste umanutá stejně jako Kajan. Bych se přimlouvala, abyste ho nechala. On se vám jistě odmění, protože každý dobrý skutek musí být po zásluze potrestán. :) Hezký den přeji.

S. Lazárek 11.11.2011 9:39

Re: Není to tak, že ODS, svého spoluzakladatele, 18-ti letého managera a ideového souputníka V.K. vyhodila ze svých řad ?

A hlavně nezná kompozitivní teorii.....v tom to vězí.

K. Drobková 11.11.2011 9:44

Re: Není to tak, že ODS, svého spoluzakladatele, 18-ti letého managera a ideového souputníka V.K. vyhodila ze svých řad ?

To je fakt. Tu volovinu opravdu neznám.

A. Fritscher 11.11.2011 10:09

Re: Není to tak, že ODS, svého spoluzakladatele, 18-ti letého managera a ideového souputníka V.K. vyhodila ze svých řad ?

No abych řekl pravdu tak je to možná škoda.................protože podle této teorie všechno je propleteno se vším, a třeba podle nejnovějších poznatku z jaderné fyziky, se báječně pletou vzory na svetry a čepice .o))

K. Drobková 11.11.2011 9:42

Re: Není to tak, že ODS, svého spoluzakladatele, 18-ti letého managera a ideového souputníka V.K. vyhodila ze svých řad ?

Dokud mě nepřestane nadávat, tak nepřestanu. Nevidím důvod proč bych si měla nechat od něj nadávat. Já mu nenadávám, jenom se slušně ptám .....

S. Lazárek 11.11.2011 9:45

Re: Není to tak, že ODS, svého spoluzakladatele, 18-ti letého managera a ideového souputníka V.K. vyhodila ze svých řad ?

Možná to ještě nevíte, ale mistr nemá rád konkrétní otázky. Na ty Vám nikdy neodpoví. Jinak má ovšem pindů, jako čuba blech, to zase jo..... Nemá to cenu, vzdejte se, nic se vám nestane.....:-))

A. Fritscher 11.11.2011 9:33

Démon janyška nám udělil lekci chování pravicového "politika" suprmažoreta OF, a kamaráda presidenta :o))

Díky karle už vím ejak se má chovat prvicově smýšlející občan ke svým spoludiskutérům...........doufám že nežerete vepřový, protože to by vás pan Jílek musel "strašit" při každém soustu :o))

J. Tolman 11.11.2011 9:26

Vzpomínáček (2009)

Prezident Václav Klaus dvacet let od pádu komunismu brání České republice plnému začlenění do evropského prostoru a ohrožuje polistopadový vývoj v Česku. Řekl to místopředseda KDU-ČSL David Macek.

"Václav Klaus tím, co hlásá, fakticky ohrožuje náš plnohodnotný návrat do Evropy," prohlásil David Macek. Místopředsedovi lidovců se nelíbí ani to, že se prezident nijak nesnažil zabránit pádu kabinetu Mirka Topolánka (ODS) během českého předsednictví Evropské unie v březnu tohoto roku.

"Někteří se nás snaží po dvaceti letech od pádu komunismu přesvědčit, že Brusel je druhá Moskva. Václava Klause je tedy proto třeba vnímat jako potenciálního ohrožení polistopadového vývoje v České republice," sdělil Macek.

K. Janyška 11.11.2011 9:28

Re: Vzpomínáček (2009)

Macek je známý cvok. EU se rozpadá a Vy křepčíte a křepčíte, jako Jakeš... Dzp.

V. Hajková 11.11.2011 9:41

Re: Vzpomínáček (2009)

že  se  na  tohoto-  bývalého  konfidenta  STb-   a  stále  komouše  jako  hrom  -Nevyprdnete?

P. Hofman 11.11.2011 9:49

Re: Vzpomínáček (2009)

No, to máte pane Tolmane s tím Klausem těžký. Vždyť přece "Koho chleba jíš, toho píseň zpívej".

F. Šimek 11.11.2011 9:17

Líbí se mi, jak Janyška a další nesoudruzi obhajujou tajemnýho, neviditelnýho, tichýho démona a špílmachra...

jen taková blbost. Celej život jsem pracoval a na rozdíl od Janyšky dělal včerní střední školu. On vyšel prej z devítky, ale prej ovládá kompostovou teorii líp he Hájek, nebo jak se ten soudruh jmenuje! Janyška je asi o 20 let mladší. Je půl života v invaliďáku. Já ale furt ještě dělám! Když vidím takový hejsky, kteří ještě včera měli holou prdel a dneskA ODKLÁNÍ, pak se divím, že dnes nesoudruzi nepoznali, že si ti hoši z nich dělají prdel! Tak je to spravny, tak to ma byt....Dzp.