26.5.2024 | Svátek má Filip


Diskuse k článku

Kauza lančmít

Provalilo se, že jeden a ten samý lančmít obsahuje na západ od Chebu vepřové maso a na východ od Chebu kuřecí separát: to se vezmou kosti už opracovaných kuřat a pod tlakem se od nich odstraní zbytky a ty se pak zahustí a to je pak v tom separátu a následně v lančmítu. Jo, a ještě jeden rozdíl se dá najít, na západ od Chebu ten lančmít stojí míň než na východě. Což budí pochopitelně nelibost.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Kombercová 4.2.2018 13:28

Re: Kdyby byly předčasné volby tak bych

Ano, on to říkal. Špatně posloucháte svého vyvoleného.

Kubera (zase dobrý rozhovor) na DVTV říkal, že pokud se Drahoš tedy hlásí k pravici, měl by se přihlásit do ODS, protože další strana k těm, co už máme, není reálná, a s tím potenciálem, co tedy má (než ho ztratí), by to byla dobrá volba. Jen nevím, jestli by to jeho někteří voliči skousli... zrovna ODS. :)

M. Prokop 4.2.2018 15:35

Re: Kdyby byly předčasné volby tak bych

Říkal.

Pobavil mne.

M. Moravcová 4.2.2018 15:48

Re: Kdyby byly předčasné volby tak bych

si děláte srandu

J. Tolman 4.2.2018 13:16

Citát

Na triumfech Babiše a nyní Zemana je však i něco pozitivního - totiž vědomí stavu, ve kterém se Česko ocitlo. Iluze o sobě má rozmetané, i české premiantství je mrtvé. Toto je dno.

Týdeník Týždeň

P. Spáčil 4.2.2018 13:19

Re: Citát

Zkuste s těmi depresemi zajít k odborníkovi. Třeba Vám pomůže.

E. Erat 4.2.2018 13:20

Re: Citát

Jo, drotári Zemanovi neodpustí, že ukázal slabocha Dubčeka v plné nahotě. A Babišovi, že podniká a platí daně v ČR.

I. Semrád 4.2.2018 13:34

Re: Citát

No, zas když si vezmete Klause, který se podělal třeba při stávce železničářů, nebo při podpisu Lisabonské smlouvy, tak je Dubček, kterému opravdu mohlo jít o kejhák, (byl(i) ve fyzické moci Rusáků), proti němu ještě hrdina.

K. Němec 4.2.2018 14:54

Re: Citát

On toho Dubčeka ani nejmenoval. Jen správně podotkl, že Kriegel jediný zůstal rovný a ostatní se ohnuli.

A. Trick 4.2.2018 13:20

Re: Citát

Hríb

D. Švik 4.2.2018 13:12

Dluhy

Dluh země vztažený k HDP je v ČR 35%, v Eurozóně krásných 88 %. To se nám to žije, když nám druzí půjčují :-)

P. Spáčil 4.2.2018 13:17

Re: Dluhy

Je vidět, že to Sobotka, Kalousek a Babiš dobře řídili. (:-))

D. Švik 4.2.2018 13:20

Re: Dluhy

Spíš bych řekl, že ten náš dluh je katastrofa (i když jsme na čtvrtém místě v Evropě), zatímco dluh zemí eurozóny je v podstatě takový neřešitelný překladatelský oříšek :-)

L. Kolman 4.2.2018 13:11

Jsem slyšel, že Drahoš byl takový borec,

že by dokázal sjednotit i slávisty, sparťany a baníkovce.

D. Švik 4.2.2018 13:13

Re: Jsem slyšel, že Drahoš byl takový borec,

Ty pražské tajtrlíky snad, NÁS nikdy :-)

V. Kotas 4.2.2018 13:21

Re: Jsem slyšel, že Drahoš byl takový borec,

Když se náhodou sejdou v národním mužstvu a vyhrávají, tak jsou sjednoceni a to i fanouškové.

D. Švik 4.2.2018 13:24

Re: Jsem slyšel, že Drahoš byl takový borec,

Nikdy! Raději smrt, než hrát pod sparťanským kapitánem :-)

P. Rajman 4.2.2018 13:09

Kdo se nezreformuje prohraje

a to už příští volby ať budou za týden nebo až přijde čas.

D. Švik 4.2.2018 13:10

Re: Kdo se nezreformuje prohraje

Tak to , aby jste už začal.

P. Spáčil 4.2.2018 13:15

Re: Kdo se nezreformuje prohraje

Proč vůbec píšete takové blbosti? Příští volby za týden?

D. Švik 4.2.2018 13:21

Re: Kdo se nezreformuje prohraje

Já myslím, že frčí na nějakém tripu (už od rána) :-)

D. Švik 4.2.2018 12:45

Calais

Eritrejští inženýři vedou nad afghánskými lékaři tři nula. Ozývá se střelba a kulturní obohacovače, není policie schopná zvládnout :-)

P. Spáčil 4.2.2018 13:00

Re: Calais

Měla by tam jít pí. Václavíková. Ta by jim vysvětlila, jak se má obohacovat. (:-))

L. Kolman 4.2.2018 13:04

Re: Calais

Ta by je obohatila, jak uran.

M. Varadinková 4.2.2018 12:41

Ještě něco k té budoucí válce v Evropě

Pro zaslepeného Jirkovského:

...Televize Prima přinesla záběry přímo z Calais. Reportáž je k vidění také na sociální síti Facebook. Město podle reportérky prožívá tak těžké časy, jaké dosud nezažilo. Střelba mezi migranty je nebezpečnou novinkou. „Viděli jsme scény jako z války, nerozumím tomu,“ uvedl na kameru jeden z humanitárních pracovníků, Loane Torondelle. Údajně spolu uprchlíci sváděli boj o teritorium...

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Rezba-migrantu-v-Calais-VIDEO-a-nove-informace-TV-Prima-Je-to-cim-dal-horsi-523005

J. Kombercová 4.2.2018 12:45

Re: Ještě něco k té budoucí válce v Evropě

Jj. boj o teritorium. To by si měl humanitární pracovník, který tomu nerozumí, zapamatovat.

D. Švik 4.2.2018 12:45

Re: Ještě něco k té budoucí válce v Evropě

Byla jste rychlejší, nevšiml jsem si :-)

R. Neveselý 4.2.2018 12:46

Re: Ještě něco k té budoucí válce v Evropě

Humanitární pracovníci se v zásadě dělí na dvě skupiny:

1) vychcánci, kteří se tím živí

2) idioti, kteří nechápou, co se děje

P. Rajman 4.2.2018 12:38

Až Babiš poprvé prohraje, ANO skončí

na hodinu.

L. Kolman 4.2.2018 12:43

Re: Až Babiš poprvé prohraje, ANO skončí

A přijde někdo další, mnohem méně schopný... Lidé už by mohli konečně pochopit, že žádný spasitel nepřijde.

P. Spáčil 4.2.2018 13:03

Re: Až Babiš poprvé prohraje, ANO skončí

Co myslíte pod pojmem prohraje?