Diskuse
Kampáň v největším stylu
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
R75i51c81h45a25r93d 95T74o79m42a28n
Tak ještě, že stihli Babiš, Bartoš a Fiala vydat ta svá svěží politická dílka, když nebude dostatek papíru. A zase ta Čína, to je furt něco.
V54l39a11s84t87a 98M49o86k74r34ý
R. Toman 22:04
to dnešní mladí neznají/nemají a nemohou pochopit, když jim to člověk vypráví
J68i19n76d75r50a 50H94a25v90e16l97k49a
Ty Kotaz, už kopíruješ jako fízl Drob búú nebo fajtík...
J18a27r11o51s28l23a50v 85M24a16t45u30š22k79a
Vladimír Dlouhý: Riskujeme vysoký růst cen elektřiny a tepla
V60l36a93s56t86a 14M18o58k33r77ý
ňákej chytrej, najednou
co proti tomu dělal, když byl ministrem !
E91v33a 74N52o92v78o68t95n14y
Tak jsem na to prisla. On byl v pondeli, kdy by normalne meli odvazet weekendove odpadky, svatek. Takze se to protahne do patku, to se mi zda prestrelene, ale tak mi to bylo vysvetleno, co s tim. Je to dnes paty den a v patek sedm dni, kdy se to tu hromadi. To normalni neni, ale k tomu organizaci protestujich nesvolam, nic naplat.
P96a91v45e47l 49J26i37r87k92o48v47s35k23ý
https://zpravy.aktualne.cz/domaci/kauza-firmy-kanc...
Bodejť by to prase nebylo hladový, když chudáka Mynáře takhle tejraj.
J80a69r14o30s46l46a95v 14M18a14t81u18š84k68a
... EU v tomhle udělala mohutný skok kupředu, kdy pod pláštíkem postCOVIDOvé obnovy prosadila masivní transformaci ekonomiky pod vlajkou Green Dealu. Výsledkem téhle politiky bude zdražování. Příplatíme si za energii a ještě k tomu se prodraží doprava, protože přece vše musí být zelené a bezemisní.
Nechci a nebudu tady polemizovat o tom, nakolik je Green Deal dobrá nebo špatná politika, ale je k uzoufání, že žádná debata s voliči o ní neproběhla. Podstatou demokracie přece je nejen, že si volič volí své zástupce, ale že je s ním politika konzultována, že se k ní vyjadřuje ve volbách, ŽE SE VEDE DISKUSE. O tom, jestli si v zájmu boje za zelenější planetu přejeme platit měsíčně vyšší účty za elektřinu, se s námi nikdo nebavil. NIKDO SE NÁS VE VOLBÁCH NA GREEN DEAL NEPTAL A I TEĎ K NĚMU POLITICKÉ STRANY CUDNĚ MLČÍ. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove... 

![[>-]](http://1gr.cz/u/disk/vlajkaCZ.gif)
P46a42v73e63l 96J36i35r35k55o18v64s90k38ý
Asi se taky jmenuju politologem, takovejhle blbostí dám dohromady za odpoledne pět i tři.
M98a81r50t49i58n 33M96a64ř76á54k
Už se vybral ten národní pták Čechů? Doufám, že je to ta slepice, jak jsem tipoval.
Jsem také zvědavý, co si vyberou Moravané a Slezané.
H71a85n22a 97L43u88k87e62š38o63v56á
No nic dalšího jsem o tom načetla. Mně se moc a moc líbí vrabci. Já bych toho vrabčáka brala. :-)
I89v54o 29S84e49m98r87á54d
Tak čí pomníky u nás neomargzysté svrhnou?
Německého přisluhovače Václava, vraha Žižku, či ještě někoho dalšího?
Už se to sem řítí!
P24a94v64e54l 17J95i31r67k63o33v84s87k14ý
Vona na tom Karlově Mostě je taky pěkná sebranka ...
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz