Čtvrtek 25. července 2024, svátek má Jakub
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 49  Kč / 1. měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Kam mizí Babiš?

Není to jenom o tom, že v žemříčku favoritů boje o prezidentské křeslo klesl Andrej Babiš na druhé místo a vede nyní Petr Pavel, kdežto Danuše Nerudová zůstává třetí. Zdá se totiž, že selhává v roli politika, přestává být čitelný a dokonce viditelný.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
VP

Bla,bla ,bla,bla Aston !

0 0
možnosti
PH

P53e87t37r 56H44a92n

19. 10. 2022 9:13

To je dobrý! A jak dělá kravička?

0 0
možnosti
PJ

jak může Neff vědět kolik má Schillerová příznivců?

to je ho psaní už není víc, než jedna paní povídala.. Nacher se sice snaží se Svobodou ovládnout Prahu, ale pro ostatní strany (a doufám že i pro Pražany) je tahle dvojka nepřijatelná..

0 0
možnosti
TK

Tady je to celkem snadné. Určitě přijatelnější než Pirát i Piráti.

0 0
možnosti
RV

Babiš žádný politik nikdy nebyl. Bohužel při výběru vedle vyslovených škůdců, o kterých se vědělo co jsou zač a jak hodlají šikovně zemi škodit, bylo lepší vybrat nepolitika Babiše.

0 0
možnosti
KN

K55a17r58e90l 28N16o80v73á94k

19. 10. 2022 8:57

Máte pravdu. Babiš použil stát jako dojnou krávu k rozmnožení svého majetku!!:-/

0 0
možnosti
PK

P53e46t44r 44K23u12č50e69r19a

19. 10. 2022 8:14

Alena Schillerová.

Takže se zdá, že promo fotky za 4,5 mega z eráru se této obézní dámě vyplatily, její popularita stoupá. (V jejím věku se dámy rozhodují, jestli vsadí na ksicht nebo na zadek. A.S. vsadila na ksicht - a má jej sice hodně tučný, ale opravdu bez vrásek.) I slyšet je hodně, má to však jednoduché: poslechne si, co říká vláda - a do éteru řekne pravý opak, protože ta vláda dělá špatně všechno. Takový je návod od šéfa. Kdyby se raději naučila nějaký ten cizí jazyk.

Jinak si tipuji, že Babiš kandidovat nebude, když zjistí, že by šel do prohrané bitvy. A možná odejde i ze "žvanírny", která ho vůbec nebaví, už tam ani nechodí. Ostatně bude mít na krku jiné schůzky, ty u soudu.

Přeji dobrý den.

0 0
možnosti
Foto

Schillerová dělá v opozici přesně to, co dělávali v opozici Fiala, Stanjura, Válek atd. Tedy, že cokoli udělala Babisova vláda, bylo špatně.

Tehdy jste to chválil, dnes to kritizujete.

0 0
možnosti
RM

když Neff nemá o čem psát, začne svoji mantru o Babišovi. a vsaďte se, že zítra to bude o Zemanovi. ---takové máme novináře. 8-o

0 0
možnosti
TK

Na to se dá snadno přijít. Spisovatel sci-fi má pořád tu samou mantru.

0 0
možnosti
OK

Aston se nám vyjadřuje ke fšemu, nejsou mu cizí nedotknutelní, jenom jedno nedotknutelné téma mu jaksi uniká - a to jsou ceny placené za plyn. Velmi by mne zajímalo srovnání cen plynu přímo z Ruska, z Norska, a z Ameriky. Asi bychom byli silně překvapeni. Ve sdělovacích prostředcích se dovíme - sláva, máme LPG z Ameriky, ale co to stojí je tabu-

0 0
možnosti
Foto

V USA stojí 1 MWh plynu 22 USD. V Evropě se 1 MWh prodává aktuálně za 160 USD. Tedy skoro 8 krát dráž.

Je úplně jedno, odkud se ten plyn do EU dodává. Pokud se obchoduje přes burzu, je to těch 160 USD.

Pokud mají některé země dlouhodobé kontrakty za pevné ceny s Gaspromem, může být cena zcela jiná.

0 0
možnosti
OM

"Při otázce na kandidáty do blížících se prezidentských voleb Zeman jen s úsměvem sdělil, že všichni vypadají dobře, a někteří dokonce mají drahé hodinky." Je možné, že by si Zeman rýpnul do svého odborářského favorita?

0 0
možnosti
Foto

UŽ JE TO ZASE TADY - BABIŠ !!!

Ceterum autem censeo Cartaginem esse delendam.

;-O;-O;-O;-O;-O;-O

0 0
možnosti

P56e18t17r 42Č49e56c36h

19. 10. 2022 7:51

Oni totiž příznivci ODS a TOP 09 , ba ani KDUČSL, Pirátů a STAN nic jiného neumí. Bez Babiše by neměli o čem mluvit.

0 0
možnosti
FN

Babiš nikdy neřekl, že bude kandidovat na prezidentskou funkci. Tak hloupý, aby se hrnul na hrad opravdu není. Do fiktivní role kandidáta ho neustále dosazují pouze hloupí novináři. Je to jejich styl práce. Nejdříve si vymyslí nějaký problém nebo možnou událost a pak o ní dlouze, složitě a zasvěceně žvaní. A protože se neodváží kritizovat neschopnost Pětikolkové vlády, píší o tom, že Babiš by to dělal ještě hůře. Což by bylo velmi obtížné.

0 0
možnosti
Foto

Do prezidentské funkce Babise hrnou nejen novináři, ale i členové ANO. A tady bych s vámi souhlasil, že jsou hloupí .

Babiš je díky svým podnikatelským aktivitám vhodný do exekutivy a nikoli do zákonodárných funkcí . Takže on si spíš počká na to, aby zas mohl být premiérem.

0 0
možnosti
JF

Dobré ráno z mlhavé Svobodné Republiky Králický Sněžník

Kam mizí netuším, ale vím, že zmizet z politiky měl už dávno a stejně jako ostatní bývalí komouši by měl v koutku zpytovat svědomí a ne se vnucovat ostatním na volebních kandidátkách. Ať už konečně táhne i se svými soudruhy do ošklivých končin.

0 0
možnosti
Foto

FRANKE, vy jste kovaný soudruh !!! ;-O;-O;-O;-O

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz