30.4.2024 | Svátek má Blahoslav


Diskuse k článku

Kalouskův odchod za roh

Miroslav Kalousek opustil post poslance a rozloučil se s kolegy, kteří ho odměnili potleskem ve stoje. Jistě mnozí z nich zalitovali, protože se loučili s člověkem chytrým, zábavným, výrazným – kdyby všech 200 poslanců a poslankyň bylo jako Kalousek, nebylo by to ve sněmovně k vydržení.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
R. Brzák 20.1.2021 9:14

dnes se Aston přesně trefil i do mých obav...ODS dle mého názoru každopádně na věc doplatí - a přitom je to jediná alespoň trošilinku pravicověji laděná strana - ne, jistě není pravicová, ale není přímo levicová - a koho pak mám volit (svobodné volím jen já a možná můj soused...)....

R. Toman 20.1.2021 9:22

A já. R^

I. Mertl 20.1.2021 9:29

Jen se toho držte, historie Vám to nezapomene, pánové. Ale bacha, minulé bitvy se nevyhrávají.

A. Javůrek 20.1.2021 9:28

souhlas, měli se spíše domluvit se STAN, když už. TOPka si je názorově blížší spíše ANTIFAkům...

P. Čech 20.1.2021 9:38

U nás není žádná skutečně pravicová politická strana. Všechny jsou navýsost socanské. Ovšem není čeho litovat. Celý svět odchází od tradičního dělení na pravici a levici, protože obě se ukázaly být životaneschopné. Lidé se tak odvracejí od politických stran vůbec a obecně se přiklánějí k jiným politickým subjektům typu občanských hnutí.

P. Forejt 20.1.2021 9:12

Recyklace na všech kanálech ČT. Televize už ani nezakrývá úpadek ....vysíláme pro důchodce, hájí se !!

Seriály Jessiku Fletcher, Poirota, či radu Vacátka střídají vlastně už jen zprávy .......no toto.

J. Anděl 20.1.2021 9:15

No, Greta říkala, že se už nikdy nepodívá na nový film, seriál či pravodajský blok.

J. Drobný 20.1.2021 9:26

A co ty nové - Hlava medúzy, Kukačky a další?;-)

P. Vandas 20.1.2021 9:42

Z té hlavy medůzy jsem trochu rozpačitý. Nechce se mi to hned zadupat do země, neb příběh je docela dobrý, ale to pojetí má své mouchy. a.) Je to pomalé, jako ruský film. b.) Je tam pořád tma, jako by i ve dne byla noc. c.) Ta Čvančarová vždycky byla čupr baba, ale nyní nabývá tvaru kredenciózního. Něco by s tim měla holka dělat. Ale zas tak špatný to není, abych si nepočkal, jestli v třetím díle alespoň rozsvítí. :-):-):-)

A. Javůrek 20.1.2021 9:29

Poirot je dobrej, i pro mladý :-)

J. Franke 20.1.2021 9:10

Dobré ráno z oblačné Svobodné Republiky Králický Sněžník

Kalousek je pryč, teď by jej mohli následovat bývalí i současní komouši. Ti současní to mají na kahánku, jde jen o pár volebních procent. Ti bývalí se drží zuby nehty, párkrát vyměněné kabáty, drzá čela a absolutní ztráta sebereflexe... Snadno je poznáte, abyste se jim ve volbách vyhnuli, tak to prosímvás učiňte!

J. Drobný 20.1.2021 9:23

Kdo vám platí za ten politický marketing?:-/

J. Franke 20.1.2021 9:27

Jakýpak marketing? Své názory na komouše v politice tu zveřejňuji spoustu let a nic se na nich nezměnilo.

J. Drobný 20.1.2021 9:48

O vašich názorech na komouše nebudiž pochyb. Ale proč to vnucujete ostatním, to mi není jasné! ;-)

J. Franke 20.1.2021 10:01

Pokud nerozeznáte prosbu od vnucování, co s vámi...

J. Havelka 20.1.2021 9:08

Čtvrtek 21.1.2021; 21.den; 21.roku; 21.století. /wwww.kvantová terapie/

To už se nám nepovede!

J. Anděl 20.1.2021 9:14

"Tímto je (technika Kvantového Dotyku Matrixu) jedinečná a liší se od všech ostatních technik, které ve světě dnes existují."

Myslím, že tahle věta stačí. Hezké, děkujeme.

R. Nováček 20.1.2021 9:17

5ti denní kurz cca 14tis Kč

P. Forejt 20.1.2021 9:05

Hamáček slíbil Moravcovi, že socani budou ve vládě do konce nouzového stavu. Tak se nikdo nemůže divit, že ho chce ten magor pořád prodlužovat!!

To je tak, když dělá ministra "jen" středoškolák .... to Andrej, to je jiná liga ....n-tsssss

R. John 20.1.2021 9:04

Tak to je špatný... Olda mně telegrafoval, že Vobr je apatickej, nejí, nepije.... jen dokola stále opakuje " Na Kapitol" a máchá při tom výhružně berlema... ani Aranka ho nedokázala rozveselit...

J. Vobr 20.1.2021 9:08

ZDAR ÚTVARE !!!

NEVÍŠ KDE BYDLÍ DEMETER ???

https://www.youtube.com/watch?v=CKJ9NvDuynk

;-D;-D;-D

R. John 20.1.2021 9:19

Nazdáááár.... hlavně neudělej dnes nějakou nepředloženost...posílám ti pro obveselení k Arance ještě Eržiku... a prosím tě... voni holky fakt nevědí, kdo je Trumpeta.... nezkoušej je z politické geografie...

M. Matura 20.1.2021 8:59

Konečně někdo z vlády pochopil, že na potápějícim se Eurotitaniku je hloupost držet ještě díetu ;-D;-D;-D

https://www.mix24.cz/dalsi-rouskovne-pro-duchodce-malacova-rekla-kdy-ho-dostanou

J. Anděl 20.1.2021 9:04

A do třetí nohy....

R. John 20.1.2021 9:06

Dáme si do trumpety... statky hrdlem prolejeme, do požeráčku něco kaviáru zasuneme.... ať se kočky pudrujou... tra-dááá.... to je krásný vhled, na ten Burešův svět....

I. Mertl 20.1.2021 9:09

Konec konců, stejně nás nenavštěvujou, tak ať ty prachy jednou s úroky zaplatí, nevděčníci!

M. Matura 20.1.2021 9:10

To je svět madam Lejnové a jeho kladem je to, že ke dnu půjdete s Eurotitanikem i VY :-P:-P:-P

R. John 20.1.2021 9:27

Dáme humra k obědu ?... jsou ty nahnilý levný.... z té Británie, co se již zachránila z eu...

P. Forejt 20.1.2021 8:53

v Izraeli (náš vzor) přibývá nakažených a zemřelých. Zdá se tedy, že oslavovaná vakcína je na dvě věci ?? ....ale né..

V. Hájková 20.1.2021 8:55

Opět jste se projevil- jako naprostý dement!!!!