20.5.2024 | Svátek má Zbyšek


Diskuse k článku

Jinak je život, jinak film

Ve filmu je to jednoduché: agent v přestrojení se vmísí mezi padouchy a minutu před vyvrcholením padoušství znemožní. Život není žádné cinema. V životě je to tak, že policie je trestána za to, že koná. Obhajoba nejednoho mediálně známého případu se nezabývá podstatou věci, zločinem samým. Staví na tom, že policie je špatná, jelikož dělala svoji práci.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
O. Uživatel 23.9.2017 8:48

Uživatel požádal o vymazání
V. Hájková 23.9.2017 8:51

Re: Jo to je demokracie

Než odejdu- přeji hezký den a posílám odkaz od bratru Slováku- pěkný článek a ještě hezčí fotky :-)))))))

http://forum24.cz/podvodnik-a-estebak-ide-vyhrat-volby-v-cesku-pisi-o-babisovi-na-slovensku/

E. Erat 23.9.2017 9:00

Re: Jo to je demokracie

No, bratři Slováci si na Hrad zvolili daňového podvodníka, takže teď ukazují na ČR.

O. Uživatel 23.9.2017 9:06

Uživatel požádal o vymazání
R. Neveselý 23.9.2017 8:57

Re: Jo to je demokracie

Jakou rovnováho máte na mysli, mysliteli? Kamera venku nikomu soukromí neruší. A kameru do svého objektu si může majitel namontovat jak jemu libo. Nebo snad ne?

A o čipech tady blouzníte jen vy.

P. Dvořák 23.9.2017 9:00

Re: Jo to je demokracie

Kamera venku neruší, doma si ji dokonce (ó děkuji!!) můžu namontovat. Aha.

Jenom zloděje nebo jiného kripla, který mi tam vlezl, nesmím nikomu ukázat.

R. Neveselý 23.9.2017 9:07

Re: Jo to je demokracie

To máte bohužel pravdu, pokud dáte záběry zloděje na net, tak si koledujete o postih. To je ovšem výsledek "díla" Šabatové a zavilých lidskoprávníků a následně zákonodárců. Proto je třeba kompletně tu chátru z Parlamentu vykopat.

M. Moravcová 23.9.2017 9:36

Re: Jo to je demokracie

a taky je to výsledkem podrobení se diktátu Velkého bratra.

I. Břízová 23.9.2017 9:03

Re: Jo to je demokracie

No nevíte. Třeba se pan Rys muchloval s cizí slečnou a nevšiml si, že jsou pod kamerou.To je potom narušení soukromí.:-))

E. Erat 23.9.2017 9:05

Re: Jo to je demokracie

A, není ?

O. Uživatel 23.9.2017 9:07

Uživatel požádal o vymazání
R. Neveselý 23.9.2017 9:10

Re: Jo to je demokracie

co to zase meleš....

F. Šimek 23.9.2017 9:46

Re: Jo to je demokracie

ponocnej se po "těžkej" noční obchůzce špatně vzbudil....:.))))))))))))))))))))))

E. Erat 23.9.2017 9:11

Re: Jo to je demokracie

Mince stažená z oběhu.

I. Břízová 23.9.2017 9:25

Re: Jo to je demokracie

To jste mě pochopil opravdu dost blbě.:-))

I. Břízová 23.9.2017 9:32

Re: Jo to je demokracie

No vždyť píšu, že je.

E. Erat 23.9.2017 9:03

Re: Jo to je demokracie

Může, ale pokud je to veřejný prostor, musí na to být návštěvník třeba obchodu upozorněn cedulkou. Ovšem doma můžete sledovat např. svého psa celý den dle libosti, když jste někde jinde.

R. Neveselý 23.9.2017 9:10

Re: Jo to je demokracie

Pokud je to veřejný prostor, tak při vašem muchlování s druhou osobou není narušeno vaše soukromí. Co na tom nechápete?

E. Erat 23.9.2017 9:15

Re: Jo to je demokracie

No, nevím jestli jste se někdy muchloval pod dozorem kamer, kde každé hova.. které sleduje monitor si může zvětšit jakýkoliv detail atd. Je to prostě šmírování, nic jiného.

R. Neveselý 23.9.2017 9:28

Re: Jo to je demokracie

Nikoliv, na veřejnosti jsem se nikdy nemuchloval. To děláte jen vy úchylové.

E. Erat 23.9.2017 9:31

Re: Jo to je demokracie

A vy normální znáte ženskou akorát z monitoru počítače, a u něj se ukájíte.

R. Neveselý 23.9.2017 9:35

Re: Jo to je demokracie

Že jste vůůůl, to vím dávno. Ale že jste korunovanej, to jste právě dostatečně prokázal.

E. Erat 23.9.2017 9:45

Re: Jo to je demokracie

Omlouvám se, že jsem vás tou ženskou urazil. Vy sledujete, a ukájíte se asi u kluků, ale s těmi se venku nemuchlujete, to zase jo.

R. Neveselý 23.9.2017 10:24

Re: Jo to je demokracie

Ty mně urazit nemůžeš, frustrovanej komouši.

E. Erat 23.9.2017 10:32

Re: Jo to je demokracie

Zcela chápu, disident a Chartista tvého formátu, toho jen tak někdo urazit nemůže. A je příznačné, že podporuješ estébácké metody šmírování.

M. Moravcová 23.9.2017 9:35

Re: Jo to je demokracie

to jste nemyslel vážně, že kamera venku soukromí neruší. Že vás neustále někdo sleduje,, vám nevadí? Mně ano, a to tak, že velmi. Člověk se nemůže beze svědků ani poškrábat. Teď mají ještě kamery se zvukovým záznamem, aby si lidi náhodou nepovídali něco, co se nesmí. Vám to fakt nevadí?

E. Erat 23.9.2017 9:41

Re: Jo to je demokracie

Neveselému nikoliv, venku se nemuchluje, na zadku se nikdy nepoškrábal, v parku nikdy nečůral, skoro nemluv a když už tak jenom chválí stranu a vládu, jo jako za starých dobrých časů STB.

R. Neveselý 23.9.2017 9:56

Re: Jo to je demokracie

Mně nikdo neustále nesleduje. A ano, když vejdu do obchodu, do metra a podobně, pak jsou kamery na místě. Kolik už bylo dopadeno zlodějů a násilníků díky kamerám ve veřejném prostoru. A poškrábejte se klidně na svém pozadí, Erat z toho bude mít orgasmus.

E. Erat 23.9.2017 10:15

Re: Jo to je demokracie

No, vy si budete muset počkat, až se bude škrábat Moravec nebo Pospíšil. To je vaše pivo.

P. Boublíková 23.9.2017 10:09

Re: Jo to je demokracie

Ne, mně to nevadí. Pochybuju, že by někoho zajímalo něčí škrábání se v zadku nebo muchlování se slečnou.

Mimochodem lesy jsou plné fotopastí (kvůli zvěři) a na snímcích jsou velmi často houbaři vykonávající potřebu :-)