12.5.2024 | Svátek má Pankrác


Diskuse k článku

Jedna ku sto sedmdesáti

Je to regionální, tedy pražská záležitost, ale dopad by mohl být širší. Pražský magistrát v pondělí přišel s tím, že si najal lidi od IT a ti že vyvinuli elektronické tramvajenky. Náklady na nový systém by neměly překročit deset milionů. Bémova Opencard přišla na 1,7 miliard korun.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Vobr 26.1.2016 20:39

Re: Dost zajímavý článek

Hoax,straw man,fištrón ....

_____________________________________

:-)))

P. Lepew 26.1.2016 20:41

Re: Dost zajímavý článek

Z toho fištrónu mám jenom o melj kousek menší strach než ze SŘLI :(

H. Balzám 26.1.2016 20:44

Re: Dost zajímavý článek

SŘLI je blbej, fištrón je opravdu zlej. Ale upíři jsou oba.

M. Prokop 26.1.2016 20:38

Re: Dost zajímavý článek

Jo, zaznamenal jsem. Ono už to bylo v papírových. A tohle také, to asi dají na web příští týden: http://kdosicosi.rajce.idnes.cz/Kultura_mlceni_nemeckych_medii/

H. Balzám 26.1.2016 20:45

Re: Dost zajímavý článek

Papírové noviny čtu jenom německé, když sedím někde v čekárně, jinak jenom časopisy :-)

H. Balzám 26.1.2016 20:43

Re: Dost zajímavý článek

Narazil jsem na něj mimochodem, když jsem si chtěl přečíst to o té Dánc, které hrozí pokuta za obranu pepřákem. To je mnohem víc opepřenej článek!

J. Matuška 26.1.2016 20:32

Co prezident Miloš Zeman řekl bez "úpravy"

http://video.aktualne.cz/zatim-nepouzivat-video-sobotky-se-lze-zbavit-kalasnikovem-za/r~31db6286c44a11e5a457002590604f2e/?utm_source=volnyHP&utm_medium=videobox&utm_term=position-1

M. Prokop 26.1.2016 20:33

Re: Co prezident Miloš Zeman řekl bez "úpravy"

Od presidenta (ne od tohohle, ovšem) by se dalo očekávat, že nebude na veřejnosti plácat pyskem jak Dežo Na růžku.

H. Balzám 26.1.2016 20:35

Re: Co prezident Miloš Zeman řekl bez "úpravy"

Zlobte se na mě, jak chcete, já tam ten návod k použití kalacha nevidím. Právě naopak.

M. Prokop 26.1.2016 20:39

Re: Co prezident Miloš Zeman řekl bez "úpravy"

Však jsem taky psal jen o plácání pyskem.

P. Klouda 26.1.2016 20:42

Re: Co prezident Miloš Zeman řekl bez "úpravy"

Nikdo se na Vás opravdu nezlobí. Někdo ho v tom vidí, jiný ne (a někdo nádavkem vidí toho, kdo ho v tom vidí, jako blba), ale ať tak, nebo tak, jistě by nešlo o návod k použití oné zbraně. Ale jinak už jsem odpolední rozpravou na toto téma více než méně znaven... ,)

H. Balzám 26.1.2016 20:46

Re: Co prezident Miloš Zeman řekl bez "úpravy"

Já bych vás tedy za blba neoznačil, pokud máte jiný názor než já a umíte mi říct, proč, vždyť to je něco, na co se na zdejších diskusích těším! (marně! :-) )

P. Klouda 26.1.2016 20:50

Re: Co prezident Miloš Zeman řekl bez "úpravy"

Jedna paní ovšem neváhala, a ani se nenamáhala zjistit, proč si to "někdo" myslí... Nějak mi to tu připadá den ode dne jako čím dál stejně "prosté"...

H. Balzám 26.1.2016 20:52

Re: Co prezident Miloš Zeman řekl bez "úpravy"

Jsou jenom dvě možnosti - buď si zvyknete a obětujete část osobnosti, nebo utečete! Nikdo už není stejný, pokud ho pokousal Neviditelný Pes :-)

P. Klouda 26.1.2016 20:53

Re: Co prezident Miloš Zeman řekl bez "úpravy"

Uvidím. Asi budu "docházet" jen občas ~ člověk má jen jedno zdraví... 8)

H. Balzám 26.1.2016 20:59

Re: Co prezident Miloš Zeman řekl bez "úpravy"

Blbé je, že je to návykové. Já teda často sedím u kompa a když na něco čekám, tak si sem zajdu, ale jsou tu opravdu podivní lidé, kteří sem chodí na celý den, kafe do bandasky, sváču a už valej dvojtou směnu v tapetování :-)

P. Klouda 26.1.2016 21:01

Re: Co prezident Miloš Zeman řekl bez "úpravy"

Jak zpíval kdysi Hudka: »Samota, ta tíží...« ....... A může v tom být jistě i řada jiného. 8)

J. Matuška 26.1.2016 20:36

Re: Co prezident Miloš Zeman řekl bez "úpravy"

Plácat pyskem v Oválné pracovně by si určitě odpustil...

M. Prokop 26.1.2016 20:42

Re: Co prezident Miloš Zeman řekl bez "úpravy"

Jen nevím, jak by se tam dostal ... prověřují i uklízečky.

P. Lepew 26.1.2016 20:34

Re: Co prezident Miloš Zeman řekl bez "úpravy"

To je ale divná adresa :). Safraporte

R. John 26.1.2016 20:38

Jardo...průser....

... rublík jde dolu... za euro je skoro devadesát rublíků , kde jsou ty krásné časy, kdy byl rublík za šedesát ... tak ber jen ty zlaté.. víš který... ty jak o nich Putler troubil do světa, že jich vyrazí kopce... ale radši do každého kousni, né že bych rusobolševikovi nevěřil, ale splést se může každej...

J. Matuška 26.1.2016 20:44

Re: Jardo...průser....

Roberte, mezi námi, udělal ́s chybu. Dneska jsem dostal i za Tebe. Na lišce Ti dám ale kousnout!

R. John 26.1.2016 20:50

Naposledy jsem tam dostal do držky....

.. tam nejdu... jedině, že bys mě chránil.. to bych na tři točený malinovky šel...

J. Tolman 26.1.2016 20:14

Aliancí pořízené tiskárny tisknou nové afghánské pasy

Centrální pasové oddělení fungující v rámci afghánského ministerstva vnitra získalo nové tiskárny cestovních pasů z prostředků mise NATO Resolute Support. Každý den žádají o nový pas tisíce Afghánců, nové stroje urychlí výdej pasů a ztíží jejich padělání, stálo v prohlášení mise RS. Afghánská vláda žadatelům proces dále urychlila spuštěním on-line žádostí o elektronický pas.

S distribucí elektronických cestovních pasů začali Afghánci na začátku roku 2013 sběrem biometrických údajů žadatelů. Údaje v novém systému zkomplikovaly cestování kriminálníkům a povstalcům. Spuštění on-line žádostí uvítal i afghánský premiér Abdulláh Abdulláh, který je považuje za další krok v boji s korupcí

P. Bolec 26.1.2016 20:20

Re: Aliancí pořízené tiskárny tisknou nové afghánské pasy

Je aby je zase nezahodili ! Makrela otevřela branku Syřanům.

P. Spáčil 26.1.2016 20:21

Re: Aliancí pořízené tiskárny tisknou nové afghánské pasy

nemáte představu jaké promile Afghánců může o pas žádat on-line?

J. Tolman 26.1.2016 20:25

Re: Aliancí pořízené tiskárny tisknou nové afghánské pasy

Řekl bych, že prakticky všichni, kdo žijí ve městech.

P. Vandas 26.1.2016 20:30

Re: Aliancí pořízené tiskárny tisknou nové afghánské pasy

O pasy on-line v fghánistánu může zažádat i patník a bude mu vyhověno. :-).-).-)

H. Balzám 26.1.2016 20:36

Re: Aliancí pořízené tiskárny tisknou nové afghánské pasy

I pásovec! :-)

P. Spáčil 26.1.2016 20:30

Re: Aliancí pořízené tiskárny tisknou nové afghánské pasy

jo a na tom velbloudu do toho města taky dojedou. Dík za odpověď.

A ještě otázečka, jaké promile toho on-line využijí?