11.5.2024 | Svátek má Svatava


Diskuse k článku

Jedna ku sto sedmdesáti

Je to regionální, tedy pražská záležitost, ale dopad by mohl být širší. Pražský magistrát v pondělí přišel s tím, že si najal lidi od IT a ti že vyvinuli elektronické tramvajenky. Náklady na nový systém by neměly překročit deset milionů. Bémova Opencard přišla na 1,7 miliard korun.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Lepew 26.1.2016 21:41

Re: Koukám, jak zde chybím, hned se diskuse vylepší. :-):-):-)

Strach pánové. Jestli nespravím cukr, cholesterol a dalších asi deset ukazatelů, tak mi dochtóři nasadí nějaký patáky. A já patáky nesnáším.

Row, row, row your boat..

H. Balzám 26.1.2016 21:44

Re: Koukám, jak zde chybím, hned se diskuse vylepší. :-):-):-)

Bubeníku, zvyš tempo na sto dvacet! Angelika si chce zajezdit na vodních lyžích! :-)

M. Prokop 26.1.2016 21:56

Re: Koukám, jak zde chybím, hned se diskuse vylepší. :-):-):-)

Ideální je přestat sledovat hodnoty nebo vyměnit lékaře.

H. Balzám 26.1.2016 21:35

Re: Koukám, jak zde chybím, hned se diskuse vylepší. :-):-):-)

Minulý týden jsem celý měl job jako stěhovák. Jeden den jsem opravdu osm hodin chodil do schodů a ze schodů s krabicemi letáků, katalogů a upomínkových předmětů. Co já bych dal za chřipku :-)

R. Brzák 26.1.2016 21:39

Re: Koukám, jak zde chybím, hned se diskuse vylepší. :-):-):-)

Máte můj soucit - já stěhoval jen středu čtvrtek a půl pátku - a nedělní tenis podle toho vypadal...

H. Balzám 26.1.2016 21:42

Re: Koukám, jak zde chybím, hned se diskuse vylepší. :-):-):-)

Na čtyři dny si mě najali při výměně počítačů na soudu - zhruba sto deset kompletních sestav, s tiskárnami, v šesti patrech, deset hodin denně, nastěstí s výtahem! Budova s ostrahou, šacovala mě taková krásná justiční strážkyně a nevěřila mi, že nemám u sebe teleskopický obušek :-)

R. Brzák 26.1.2016 21:45

Re: Koukám, jak zde chybím, hned se diskuse vylepší. :-):-):-)

to jste si tedy užil...

H. Balzám 26.1.2016 21:48

Re: Koukám, jak zde chybím, hned se diskuse vylepší. :-):-):-)

Takovej je život, věděl jsem, do čeho jdu, když jsem šel za prací do Němec...

J. Matuška 26.1.2016 21:28

Kdo se ptá, ten se dozví!

Dneska jsem se na Virtually dozvěděl, že R&R&CO znamená: Rotschild&Rockefeller&další. /Na Internetu jsem v jednom článku našel větu: "Není tajemstvím, že neviditelní lídři světa, které pojmenováváme R & R & Co..."/

Hned se mi bude lépe spát...

M. Prokop 26.1.2016 21:31

Re: Kdo se ptá, ten se dozví!

Tak dobrou noc, ať se vám zdá o hnusných bohatcích!

K. Janyška 26.1.2016 21:28

To je banda prolhaná, řízená jasně z jednoho místa..Dzp.

„Český prezident Miloš Zeman pobouřil řadu vládních i opozičních politiků, když v pondělí žertoval, že jen další volby nebo kalašnikov mohou vést k odstranění prezidentova dlouholetého politického rivala, premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD),“ píše agentura Reuters.

P. Vandas 26.1.2016 21:30

Re: To je banda prolhaná, řízená jasně z jednoho místa..Dzp.

To napráskali naši uálové. :-):-):-)

R. Brzák 26.1.2016 21:08

ad pan Green - "Žonglujete ze slovy, lžete, jste prase..."

Žádal jsem Vás, abyste doložil, čím jsem se Vás dotkl na cti a které Vaše výroky jsem vytrhl z kontextu. Namísto toho máte potřebu se hájit výčtem Vašeho jistě bohatého a úspěšného života - jakoby tolik záleželo na tom, co by si o Vás teoreticky mohl myslet nějaký oponent na netu. Konstatuji, že se cítíte být zraněn, ač nemáte důkazy mého záměru Vám ubližovat. Přiznávám, že mám ve zvyku psát tak, že někdy nechávám "viset ve vzduchu" drobný osten - ale nikdy neurážím. To se zdá být spíše Vaší doménou. Nemám potřebu nikoho urážet - to Vy hledáte v mých slovech významy, které tam nacházíte, avšak v souladu s prostým - "podle sebe soudím Tebe". Jste přecitlivělý - to není odsouzení. Lituji toho totiž - neb takto přicházím o možnost s Vámi diskutovat. To Vy to nedovolíte.

Vaše invektivy přecházím, protože si uvědomuji, že zde se jedná o virtuální realitu - tento postoj doporučuji i Vám. Pokud ale se cítíte tak zle, že chcete nějaký rozhovor či "satisfakci", jak svými vyhrůžkami naznačujete, budu Vám k dispozici.

Těším se na případnou výměnu názorů. Toto zde jí bohužel není.

H. Balzám 26.1.2016 21:12

Re: ad pan Green - "Žonglujete ze slovy, lžete, jste prase..."

Ale jinak se nám ta zábava dneska vydařila, ne? Tak dobrou noc a ruce na deku, ať vás z té lásky nebolí! :-)

R. Brzák 26.1.2016 21:17

Re: ad pan Green - "Žonglujete ze slovy, lžete, jste prase..."

Z lásky nebolí nic (tedy krom porodu).

H. Balzám 26.1.2016 21:20

Re: ad pan Green - "Žonglujete ze slovy, lžete, jste prase..."

Platoniku! :-)

R. Brzák 26.1.2016 21:37

Re: ad pan Green - "Žonglujete ze slovy, lžete, jste prase..."

Jen odděluji významy - sex je pouze součástí lásky.

P. Klouda 26.1.2016 21:27

Re: ad pan Green - "Žonglujete ze slovy, lžete, jste prase..."

A nebo ruce a nohy na kříži.......

H. Balzám 26.1.2016 21:31

Re: ad pan Green - "Žonglujete ze slovy, lžete, jste prase..."

Nevím, já když láskuju celou noc, tak mě pak docela bolí... rodinné klenoty se tomu myslím říká :-)

P. Klouda 26.1.2016 21:37

Re: ad pan Green - "Žonglujete ze slovy, lžete, jste prase..."

Musíte láskovat ohleduplně ~ ke všem a ke všemu. Jak to občas píše pan Brzák (teď ale budu parafrázovat ve výkladu nikoliv jeho, nýbrž autora onoho proslulého výroku ~ snad mě za to nikdo neukamenuje či neexkomunikuje!!): »Miluj svého bližního jako sám sebe,« chilli nic se nemá přehánět... 8)

H. Balzám 26.1.2016 21:39

Re: ad pan Green - "Žonglujete ze slovy, lžete, jste prase..."

Když ono se občas zadaří a nemůžeme si v té posteli jenom povídat :-)

P. Klouda 26.1.2016 21:40

Re: ad pan Green - "Žonglujete ze slovy, lžete, jste prase..."

Tak povídat ne. Taky jsou knížky... 8))

H. Balzám 26.1.2016 21:47

Re: ad pan Green - "Žonglujete ze slovy, lžete, jste prase..."

Já jsem single, věřte mi, že když dostanu do postele pěknou babu, určitě si nebudeme číst, ani Dobrého člověka!!! :-)

P. Klouda 26.1.2016 22:22

Re: ad pan Green - "Žonglujete ze slovy, lžete, jste prase..."

Tak to je jiná! Na rozdíl od "dobrodružství" po pár desítkách let... ,)

K. Janyška 26.1.2016 21:13

Re: ad pan Green - "Žonglujete ze slovy, lžete, jste prase..."

Z toho si nic nedělejte, Green je ještě větší komunistický blbec, než Vzorný voják rudé ČSLA Lazárek... Dzp.

D. Green 26.1.2016 21:33

Re: ad pan Green - "Žonglujete ze slovy, lžete, jste prase..."

Ty hajzle, sranda končí. Dám ti za komunistického blbce takovou lekci, že se konečně doučíš Hayeka.

D. Green 26.1.2016 21:38

Re: ad pan Green - "Žonglujete ze slovy, lžete, jste prase..."

Běž do prdele, kecálku. Neumíš číst, slovu Howgh nerozumíš, bývalý soudruhu ? Hňupe, už ani nevíš, co jsi dnes vyslintal.

R. Brzák 26.1.2016 21:43

Re: ad pan Green - "Žonglujete ze slovy, lžete, jste prase..."

Chápu, že dnes už k argumentaci opravdu nedojde. Dobrou noc

M. Prokop 26.1.2016 21:47

Re: ad pan Green - "Žonglujete ze slovy, lžete, jste prase..."

Nikdy nedojde.

D. Green 26.1.2016 21:52

Re: ad pan Green - "Žonglujete ze slovy, lžete, jste prase..."

Vy mi taky, Molotku Srpoviči. Morse už umíte, soudruhu řediteli marmeládových dolů ?