15.5.2024 | Svátek má Žofie


Diskuse k článku

Je to příliš krásné

Kim a Mun se potkali, potřásli si rukama, dohodli se, že nebudou na poloostrově atomovky, a tím to končí? V roce 1950 začala válka. Byla to čistočistá severokorejská agrese. Armáda dědečka současného Kima smetla obranu Jihu a bez zásahu USA by dnes byl celý poloostrov komunistický. Jenže USA do války vstoupily a byla to první válka, kterou nevyhrály.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Schořík 29.4.2018 15:01

Re: Je problém v tomto případě zjistit PRAVDU?

Zas je na vás vedro co? ;)

M. Mařák 29.4.2018 15:22

Re: Je problém v tomto případě zjistit PRAVDU?

Jo, jsu schovaný v kuchyni ve stínu. Ale zítra valím do lesa, Beltaine a tak.

J. Matuška 29.4.2018 15:18

Re: Je problém v tomto případě zjistit PRAVDU?

Martine, informace je z Prvních zpráv.cz... Mně jde skutečně o "padni komu padni"...

M. Mařák 29.4.2018 15:25

Re: Je problém v tomto případě zjistit PRAVDU?

Tak jsem to otevřel, nahoře je článek Národ, národ, no a pak Paroubkovy bláboly...

No nazdar, zase jsem Ti naletěl.

J. Matuška 29.4.2018 15:33

Re: Je problém v tomto případě zjistit PRAVDU?

Martine, nevím, jestli si neděláš legraci. Pro jistotu jsem kliknul na odkaz. Vidím, že ses dostal pouze na lištu pod Svátek má Robert... Až teď jsem pochopil, ale tím spíš by se ta "pravda" měla ozřejmit, ŽE.

M. Mařák 29.4.2018 15:49

Re: Je problém v tomto případě zjistit PRAVDU?

Nedělám, to jsem tam na liště uviděl a okamžitě jsem to típl.

P. Novák 29.4.2018 15:05

Re: Je problém v tomto případě zjistit PRAVDU?

Jestli tu pravdu neodkryl ani Petr P. Pokorný, tak to asi problém bude.

J. Matuška 29.4.2018 15:22

Re: Je problém v tomto případě zjistit PRAVDU?

Ten má jiné starosti...

J. Matuška 29.4.2018 14:14

ANO nemá náhradní variantu, pokud nevyjedná vládu s ČSSD

/Pokorná-Jermanová/ „Pro nás je ZATÍM jedinou variantou ČSSD..." ... "Naše síla je udržet pohromadě a držet svého předsedu," uvedl šéf Sněmovny.

M. Mařák 29.4.2018 14:20

ANO-ČSSD-KSČM

je podle mne logické řešení situace. Z technického hlediska proti tomu nic nemám a i ideologicky je to správně, řekl bych.

L. Kolman 29.4.2018 15:06

Re: ANO-ČSSD-KSČM

Logické asi ne, protože Bělobrádek říká, že každé jiné řešení, než že budou ku vládnutí osloveni lidovci, je špatné. A to neřekl jednou, to opakuje co chvíle.

M. Mařák 29.4.2018 15:29

Re: ANO-ČSSD-KSČM

Ti tam také patří, jsou všude a za jakýchkoliv okolností.

M. Mařák 29.4.2018 13:25

Brouzdal jsem Exotopedií

a narazil jsem na pana inženýra Navrátila a jeho dílo: "Belzebub aneb Předsingulární Velvesmír", no a hlavně "Teorie o dvouveličinovém vesmíru".

"The Big Bang was – according to physicists beginning – origin of universe. My opinion is different."[[[2]]] -Ing. J. Navrátil"

M. Jandáková 29.4.2018 13:28

Re: Brouzdal jsem Exotopedií

Ve-smír je nutně dvouveličinový, to dá rozum: )

M. Mařák 29.4.2018 13:29

Argumentační diskuze pana Navrátila

"J. Navrátil vstoupí do odborné diskuse na libovolné téma z oblasti částicové fyziky, teorie relativity a podobných, a zdánlivě civilizovaně přispěje do diskuse textem který nesouvisí s diskutovaným problémem, ale unáší pozornost diskutujících k tomu "jak to vysvětluje teorie dvourozměrného vesmíru". Diskutující zcela automaticky přečtou úvodní exotův příspěvek a, stále jej považuje za vážně míněný argument, pokusí se J. Navrátilovi vysvětlit kde se ve svých úvahách dopustil chyby. J. Navrátil reaguje napadením oponentovy kvalifikace, zpochybněním toho že oponent vůbec četl co J. Navrátil psal, atd. Oponent se ohrazuje proti výpadům J. Navrátila a, v naivní snaze o civilizovanou diskusi, žádá více podkladů a zdrojů z nichž J. Navrátil čerpal, případně se zajímá o exotovu odbornost. J. Navrátil útočí podruhé, přesvědčen o tom že jeho oponenti jsou banda nevzdělaných blbečků kteří celou událost připravili jen proto aby se mu mohli vysmívat (což by nebylo tak těžké vzhledem k tomu že argumenty J. Navrátila by rozmetal i žák základní školy). Oponenti doporučují J. Navrátilovi aby si prostudoval podklady od skutečných vědců. J. Navrátil je trumfuje svými 24 lety po které svou teorii vyvíjel, a po intermezzu vulgarit a obviňování ostatních z necivilizované diskuse je odrovnává svou rovnicí "nekonečno krát nula se rovná jedna". Pro většinu diskutujících tím debata končí v záchvatech smíchu. Jen několik velmi vytrvalých či soucitných jedinců se stále pokouší s exotem diskutovat a vysvětlit mu konkrétně v čem se mýlí. Následuje obecné pobavení pro všechny kde tuto debatu sledují."

M. Jandáková 29.4.2018 13:32

Re: Argumentační diskuze pana Navrátila

Přelétla jsem text. Asi jste v něm vysvětlil, proč se o tuto osobu nezajímat - což jsem již udělala: )

M. Mařák 29.4.2018 13:50

Re: Argumentační diskuze pana Navrátila

No, nepřipomíná Vám to tady někoho?

:-)

M. Jandáková 29.4.2018 14:09

Re: Argumentační diskuze pana Navrátila

Opravdu jsem nečetla ani nebudu. Děkuji: )

M. Mařák 29.4.2018 14:12

Re: Argumentační diskuze pana Navrátila

Myslel jsem tím schéma argumentační diskuze, které jsem tady napastoval.

M. Jandáková 29.4.2018 14:18

Re: Argumentační diskuze pana Navrátila

V každém řádku Navrátil. )

K. Janyška 29.4.2018 13:58

Re: Argumentační diskuze pana Navrátila

Fyzika ? Slabota !!! Dzp.

M. Mařák 29.4.2018 14:21

Re: Argumentační diskuze pana Navrátila

Jasně.

P. Spáčil 29.4.2018 16:44

Re: Argumentační diskuze pana Navrátila

Není ten exot J.Navrátil brácha Omara-Ryse? (:-))

Ty popisované projevy jsou dost podobné.

Akorát Rys musí mít za každou cenu poslední odpověď. (:-))

D. Green 29.4.2018 12:28

Hyde Park Civilizace

Sledoval jsem dnešní reprízu a musím se pane Janyško, ztotožnit s názorem paní Hájkové:

"Autor: V. Hájková 383 Datum: 29.4.2018 8:37

Jak naprostý hlupák a nevzdělanec jako Vy - muže posuzovat tento skvělý pořad ? Jak je vidět- ty vaše slinty je nejlépe překračovat - jak kupičku psího lejna :-)))))))))))))".

Nevím, jaký jste byl supermanažer ODS (za 10.000,-Kč brutto), ale teď jste superhňup a zadarmo. :) ....Psř.

J. Jelínek 29.4.2018 12:39

Re: Hyde Park Civilizace

Možná by panu Janyškovi více konvenoval pan Soukup, či rodina Štikova, kdo ví.

M. Jandáková 29.4.2018 13:25

Re: Hyde Park Civilizace

Proč si to neověříte přímo - u pana Janyšky?

J. Jelínek 29.4.2018 15:20

Re: Hyde Park Civilizace

Rád bych, ale na další spontánně - kompozitivní bláboly prostě nemám sílu.

M. Jandáková 29.4.2018 16:41

Re: Hyde Park Civilizace

Ach! )

M. Mařák 29.4.2018 12:46

Na Kajana nedám dopustit

větší sranda tady nikdy nebyla. Snad jen pan Hejl, jenž Hlodačem pokořil gůgl, ho překonal.

M. Mařák 29.4.2018 13:00

Zde na Exotopedii

https://www.exotopedia.com/wiki/Petr_Hejl

A Kajan tam není. Jak je to možné?!