Úterý 23. července 2024, svátek má Libor
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Jaký to bude zákon

Premiér Andrej Babiš jednal v neděli večer s pirátem Ivanem Bartošem a s Vítem Rakušanem (jak říkat šéfovi STAN? Cirkusáci říkají lidem od stanů tenťáci). Výstup byl podle očekávání kusý, nicméně jeden detail jistě vyvolá pozornost. Šlo o přijetí zákona, který by přijímání protiepidemických opatření zajistil bez vyhlášení nouzového stavu.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Tak jsem se dočetl, že prý ty nové "mutace" jsou úplně jiné kmeny, takže až vyřeší vakciny Covid 19 tak už tu budou úplně nové nákazy na které zas nebude žádná vakcina. To potom už budeme zavřeni u compu napořád, dokud si pro nás ten nový coviďák nepřijde. Jak pravil klasik " Přijde nový sekáč, mladý a ten se nezakecá." :-):-):-)

0 0
možnosti
PF

jasně ...na mutace stačí obyčejná vakcína, ale se kmeny se musí bojovat ......asi tak.

0 0
možnosti
PF

myslím, že už jsme na politické scéně v této zemi ledascos, ale aby se tady dávala dohromady politická parta bejvalejch poldů, za hlasitého hýkání médií a aby jim lidé ještě posílali peníze .....tak to ještě ne?!

Tihle hoši disponují takovými informacemi, že pokud se dostanou do Sněmovny, tak budou muset být vypnuté kamery ČT .....a Kalousek bude blednout závistí ?? ......no toto.

0 0
možnosti
Foto

Policajty bych nevolil nikdy a v žádném režimu. To je opravdu úchylné. :-):-):-)

0 0
možnosti
JM

Jaké možnosti jsou ve hře

14 volebních krajů

Ústavní právníci míní, že zachování současných obvodů by bylo nejjednodušší za předpokladu prohození dvou kroků, které zákon obsahuje. V prvním kroku by se hlasy mezi strany rozdělily na celostátní úrovni, aby nedošlo k disproporci. A teprve pak by se přidělily mandáty podle krajů. Nyní je to naopak, což poškozuje malé subjekty.

https://www.e15.cz/volby/volby-do-snemovny/vznik-jednoho-volebniho-obvodu-rozdeluje-politiky-nahrava-babisovi-a-okamurovi-1377720

Vybral jsem si tuto možnost...

0 0
možnosti
JK

je to tak snadné.počet všech platných hlasů v čr děleno 200. Tím dělit hlasy pro jednotlivé strany. Výsledek je počet mandátů pro stranu plus je tam nějaký zbytek Přiřadi pár mandátů dle velikosti zbytku. Podle počtu hlasů v kraji, krajům přiřadit počet mandátů. Pak to rozdělit stranám dle pořadí na kandidátkách.

0 0
možnosti
PF

viděli jste dneska někdo silničáře ??? ....asi jim ministr Blatný zakázal výjezd, aby snížil mobilitu ....no toto.

0 0
možnosti
PS

Jo, viděl. Ukazovali je v TV.

0 0
možnosti
JD

Úroveň dnešní diskuse dosáhla opět nebývalé kvality, jak je v posledních dnech zvykem.

Havel-kovi přebral někdo z Votic jalovici Hájkovou, Jirkovského babičce ukradli v rakvi zlaté zuby a Němec projevil obavu jestli našeho prezidenta stihnou v Polsku včas sešroubovat!

Musím říci, že takové starosti bych nikomu nepřál!:-(

0 0
možnosti
JP

Děkujeme za hluboké myšlenky...R^

0 0
možnosti
PF

všimněte si, jak rychle utichne tzv. problém chebské nemocnice poté, co ministr Blatný poslal k šípku všechny ty bruselské globalisty a pražské kavárníky, kteří chtěli převést pacienty ke "svým bratrům" do Němec ???

Své nemalé dílko v celé taškařici jistě sehrála i jejich česká televize ......a problém se vyřešil velice rychle : stačilo připomenout, že v chebské nemocnici leží několik pacientů z Německa .....a rázem bude klid !!

0 0
možnosti
PS

Že prý tam žádný Němec s Covid neleží.

0 0
možnosti
Foto

J30a10n 25V98e42n52c

8. 2. 2021 14:36

Bývalý kožešnický státní podnik Kara nepřežil kapitalismus a mandarínskýho virusáka.

Kotasovi a ostatním nostalgikům vyjadřuji upřímnou soustrast.

:-)

0 0
možnosti
VM

Spíše privatizace. Třeba se někdo najde, kdo koupí tito značku a vrátí jí na výsluní. Když bude pokračovat v dalších letech současná zima, tak má budoucnost. I když by musela většinu materiálu nakupovat v zahraničí. Zde, v ČR je totiž chov kožešinových zvířat zakázán. Bohužel.

0 0
možnosti
JM

Jaltská konference byla jedno ze setkání hlavních představitelů SSSR, USA a Velké Británie (Stalina, Roosevelta a Churchilla) během druhé světové války, které se konalo mezi 4. a 11. únorem 1945. Setkání mělo krycí název Argonaut a hlavními otázkami projednávanými byl vztah Spojenců k Německu a Francii, opět se projednávala polská otázka a také vznik Organizace spojených národů.

... Část dohod byla tajná, např. se samostatným zastoupením Ukrajiny a Běloruska v OSN se veřejnost seznámila až na konci války, Dohoda tří velmocí o otázkách Dálného východu byla zveřejněna až v roce 1946, a dokonce i Truman, v době Jalty Rooseveltův viceprezident, se o její existenci dozvěděl až po nástupu do úřadu. https://cs.wikipedia.org/wiki/Jaltsk%C3%A1_konference

Připomínka 75. VÝROČÍ...

0 0
možnosti
Foto

A já mám dneska skvělý den. Volejte sláva a tři dny se radujte! :-):-):-)

0 0
možnosti
SD

Též mám skvělý den. Tom Brady to zase dokázal :)

Jinak tedy sláááávaaaaa.

0 0
možnosti
JK

Připadá mi to, že čtu příspěvek nškoho z kavárny a on je zatím od Astona. Nechápu, jak může souhlasit se zákonem na omezování občanských svobod s odůvodněním "Covid", když každý vidí, jak jsou vládní pravomoce zneužívány právě proti občanům.:-([>-]

0 0
možnosti
SD

Termín "každý vidí" mě vždycky velmi pobaví. Příště byste to měl pro lepší účinek rozvést na "každý rozumný člověk vidí".

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz