19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

Jako z chlupaté deky

Německá média hlavního proudu mlčela až do pondělka o masivním sexuálním harašení, k němuž došlo v Kolíně nad Rýnem a Düsseldorfu. Co není v novinách se nestalo. Jenže informace se rozšířila po sociálních sítích a věc už nebylo možné ututlat.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Hofman 8.1.2016 19:59

Re: .

Vždyť to vidíte. Někdo tady záměrně lže, vy to uvedete na pravou míru, a ten dotyčný vás za to ještě napadne. A nikdo se vás nezastane, naopak.

S. Netzer 8.1.2016 20:15

Re: .

Samozřejmě, protože kdyby se mně zastal, tak by na něj mohl padnout stín podezření že je taky vítač. :-))))

P. Hofman 8.1.2016 20:22

Re: .

To zase ale člověk musí pochopit, neb by se to rovnalo rozsudku smrti.

S. Netzer 8.1.2016 20:33

Re: .

Tak.

http://www.spiegel.de/politik/ausland/koeln-internationale-stimmen-zur-silvesternacht-a-1071116.html

I. Mertl 8.1.2016 20:47

Re: .

Zatím snad ne. Zatím se nebojím, jen se mi do té břečky mechce.

J. Kombercová 8.1.2016 20:25

Re: .

Na jakou pravou míru, prosím? Paní Netzer se zmůže na odkaz médií, jimž po zkušenostech věřit na 100% nelze, copak to nevidíte... ostatně, tu autocenzuru jste tady obhajovali, to je pravda, ale uvědomte si, že kdyby byla bývala nebyla, kdyby přeci jen byli občané Německa alespoň zčásti informováni, co se děje běžně v uprchlických (německých) táborech, asi by ta kolínská silvestrovská noc nebyla takovým šokem, protože ty postižené ženy a dívky by asi tomu davu vyhli ne na délku paže, ale obloukem. Na co si hrajete, prosím?

J. Kombercová 8.1.2016 20:27

Re: .

opr. vyhly (event. vyhnuly), aby tenhle překlep nebyl dáván na větší váhu než větší.

J. Kombercová 8.1.2016 19:45

Re: .

Víte, po tom,co jste mi odpověděla, že Vás situace menšiny matek a dětí v převaze mužů u vás v německých táborech nezajímá, mě tyhle řeči nějak nedojímají. Dokonce se nebojím říct, že mě serou.

J. Kombercová 8.1.2016 19:48

Re: .

...tady se omlouvám panu Lazárkovi, že jsem nevydržela. :)

M. Berka 8.1.2016 19:54

Re: .

Se neomlouvejte, p.Lazárek je citlivý muž, to třeba já zase rozhodně nejsem... :D

S. Lazárek 8.1.2016 20:00

Re: .

Sama vidíte, že to opravdu nemá cenu, jejich morální převaha nad námi je propastná.

M. Berka 8.1.2016 20:30

Re: .

Tak dobře jsem se už dlouho nezasmál. Děkuji pane Lazárku, ještě teď smíchem brečím a nevidím na klávesy... :D

J. Veselý 8.1.2016 19:12

Tato prasata. ....

Jsou jen oťukávači. ... Jen blbec nevidí ...

J. Veselý 8.1.2016 19:17

Re: Tato prasata. ....

Jen takový lehká sonda co debílci sežerou. ... Teprve příjdou profíci ...

J. Veselý 8.1.2016 19:18

Re: Tato prasata. ....

"á"

Z. Čábelka 8.1.2016 19:26

Re: Tato prasata. ....

... a to jsou jiní sekáči :o), :o/, :o(.

J. Vobr 8.1.2016 19:20

ANO,JE TO SONDA

... jak EU zareaguje !!!

J. Veselý 8.1.2016 19:21

Re: ANO,JE TO SONDA

Jo

J. Urban 8.1.2016 19:07

Merkel to řekla jasně:

Německo je tu pro všechny! Tedy i pro islámské kozo m rr dy, násilníky a vrahy. Tak proč ten údiv, proč odvolaný policejní president v Kolíně nad Rýnem? Oktrojovanou zprávu o klidné silvestrovské noci 1. Ledna přece včas a ve správném znění vydal!?

M. Berka 8.1.2016 19:14

Re: Merkel to řekla jasně:

Ona to přece ve skutečnosti nemyslela vážně, to byl jenom takový ujetý blábol... To jste ji jistě špatně pochopil. Ona jen chtěla, aby Německo tak pěkně humanisticky vypadalo. Byla taková německá fráze přece: "Arbait macht frei."

Takže vlastně chtěla říct, že práce v Německu z vás udělá svobodné lidi... :D :D :D

P. Hofman 8.1.2016 18:45

Jsou ti připrchlíci ale dětmi štěstěny

Přestavte si, že by třeba takové Česko vyměklo a servilně odsouhlasilo Německu (čili Merkelové) a EU (čti Junckerovi) povinné kvóty!

To by se pak podobné nechutné události mohly odehrát na Staromáku. Česká skvělá policie by okamžitě zasáhla (neb ani ve dvou by nebyla poddimenzována), pachatele by zpacifikovala (chránit a pomáhat), zatkla a identifikovala, což by pak vedlo k jejich okamžitému vyhoštění (přetížené soudy by nebylo třeba takovou prkotinou otravovat).

V duchu dobrých českých tradic by ovšem taky došlo k veřejnému lynčování jejich soukmenovců a k organizovanému vysídlení (nikoliv vyhnání, to by Češi nikdy nepřipustili) všech zde připrchvších cizinců. Vše samozřejmě za velkého potlesku báťušky cara z Kremlu (za odměnu bychom možná dostali půl roku levnější chatku, no nekup to).

Nemají ti svalnatí chlapci s drahými mobily a značkovým oblečením vlastně štěstí? Je musí opravdu, ale opravdu ochraňovat bůh!

D. Green 8.1.2016 18:53

Re: Jsou ti připrchlíci ale dětmi štěstěny

Vítači, nemáte na mozku uzel ?

R. Veselý 8.1.2016 18:53

Re: Jsou ti připrchlíci ale dětmi štěstěny

Nechaj se vyšetřit u psychiatra, Hofman. A vezmou ssebou ubožačku Netzer, stejně postiženou.

P. Klouda 8.1.2016 18:56

Re: Jsou ti připrchlíci ale dětmi štěstěny

Lynčovat? To ne ~ jsem pacifista. Ale vysídlit? ~ proč ne? Jenže kam?!! Kdo by je chtěl... Nikomu bychom je ttž nemohli vnutit, tkž i vysídlení je nesmyls ~ NE-SMY-SL.

J. Kombercová 8.1.2016 18:59

Re: Jsou ti připrchlíci ale dětmi štěstěny

Vysídlit lze někoho již usazeného, lepší je nenechat se usídlit.

P. Klouda 8.1.2016 19:27

Re: Jsou ti připrchlíci ale dětmi štěstěny

To jistě ano. Jenomže p.Hofman tam psal o »organizovaném vysídlení všech zde připrchvších cizinců.« Tkž. asi i těch z dřívějška; aspoň tak jsem mu rozumněl.

J. Kombercová 8.1.2016 19:40

Re: Jsou ti připrchlíci ale dětmi štěstěny

Rozumět jsem už vzdala.

P. Klouda 8.1.2016 19:58

Re: Jsou ti připrchlíci ale dětmi štěstěny

No JO, ale v tom případě nelze reagovat... 8)

R. Tesařík 8.1.2016 19:05

Re: Jsou ti připrchlíci ale dětmi štěstěny

Ono, bohužel , nebude kam. Nemají doklady a původní země je nepříjmou.

P. Klouda 8.1.2016 19:28

Re: Jsou ti připrchlíci ale dětmi štěstěny

Ano, to je přesné.