9.5.2024 | Svátek má Ctibor


Diskuse k článku

Jako v thrilleru

Bohužel to reálnou vraždou začalo, v únoru někdo na Slovensku zastřelil novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenku Martinu Kušnírovou. Čtvrteční ranní razie přinesla, jak se zdá, výsledky. Pod záštitou vrtulníku shora, přepadové komando ve čtyři ráno, osm lidí zůstalo v klepetech, mezi nimi by snad měl být i ten, kdo tiskl spoušť.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Mařák 30.9.2018 21:39

Re: Tak, že je celý život napíchlý na státní

To ne, oproti Vám nejsem neustále na státní cecík přisátý a celý svůj profesionální život pracuji v soukromém sektoru.

M. Martinovská 30.9.2018 21:18

Re: JAK SE POZNÁ PRAVIČÁK ? TAKTO.

Týjo, to celé jste napsal za minutu. Máte 65 úhozů za vteřinu. To je rachot.

K. Janyška 30.9.2018 21:21

Re: JAK SE POZNÁ PRAVIČÁK ? TAKTO.

Jsou to výhradně moje texty a je neekonomické si tímtéž znovu a znovu otloukat prsty. Kéžby se našel jeden jediný, který by dokázal argumentovat v čem jsou chybné. Aspoň jeden. To je můj sen, jak dnes pošuci pořád říkají... Dzp.

M. Martinovská 30.9.2018 21:23

Re: JAK SE POZNÁ PRAVIČÁK ? TAKTO.

Ale ne, proč psát o tom, v čem ej to chybné, když je to zcela správné? Třeba tohle. "O této věci nelze uvádět detaily, příspěvky by byly nekonečné". Tak to je úplně čirá pravda.

K. Janyška 30.9.2018 21:31

Re: JAK SE POZNÁ PRAVIČÁK ? TAKTO.

Texty mistrů jsou neuvěřitelně složité vždy ve složitých věcech. Měli byste být hrdí na to, že znáte někoho, který je umí perfektně zkrátit a přitom nezkomolit, tedy mě... Dzp.

M. Martinovská 30.9.2018 21:37

Jasně, třeba pan Mařák,

jak tu posledně dal ty Hayekovy texty o nacionalismu jako o nebezpečí pro svobodný svět. Hayek je velice chytrý a předvídavý, souhlasím.

P. Vandas 30.9.2018 21:18

Re: JAK SE POZNÁ PRAVIČÁK ? TAKTO.

Podle toho, je tu pravičák každý. To, že voda teče z kopce dolů a nedá se s tím nic dělat, ví zde všichni, jenom ty si myslíš, žes to objevil. :-):-):-)

D. Green 30.9.2018 21:20

Re: JAK SE POZNÁ PRAVIČÁK ? TAKTO.

Chovatelé mají raději hnědé slepice. „Záleží to na barvě slepice – ty bílé mají bílá vejce, tmavé slepice zase tmavá,“ vysvětlila mi prostou pravdu Ludmila Škodová, která slepice na dvorku chová celý svůj život a těmi bílými před Velikonocemi obdarovává vnoučata. „Ale hnědá plemena jsou odolnější a za život snesou více vajec, proto je chovám radši, bílých slepic mám vždycky méně,“ říká ještě majitelka malého hospodářství s tím, že tmavá vejce mívají pevnější skořápku. Podle Škodové je také snazší sehnat kuřata hnědých slepic, nejspíš proto, že jsou i kvůli výše uvedeným důvodům mezi chovateli celkově oblíbenější.

K. Janyška 30.9.2018 21:33

Re: JAK SE POZNÁ PRAVIČÁK ? TAKTO.

Ku "rwa, rudý Gryči, s vámi to ale cvičí... Dzp.

K. Janyška 30.9.2018 21:12

Největší problém mám s rudočernými. A na každém kroku.

Jsou to zločinci stejného řádu... Dzp.

M. Mařák 30.9.2018 21:19

Já s kolektivisty jako nacionalisté,

socani a tak podobně.

M. Prokop 30.9.2018 22:13

Re: Já s kolektivisty jako nacionalisté,

Nezapomínej na EUropeisty.

P. Vandas 30.9.2018 21:03

Du úplně náhodou kolem a ejhle Karlovy voloviny.

Díky Karle, žes mne zase obohatil. Aj sakra, do čehože jsem to vstůpil? To ty Karle? :-):-):-)

K. Janyška 30.9.2018 21:05

Re: Du úplně náhodou kolem a ejhle Karlovy voloviny.

To není pro vás, to je pro náhodné inteligetní kolemjdoucí, zedníku... Dzp.

P. Vandas 30.9.2018 21:08

Re: Du úplně náhodou kolem a ejhle Karlovy voloviny.

Karle o inteligenci nemluv, tebe se to netýká. Věnuj se dějinám Svazarmu, to je tvoje parketa. :-):-):-)

K. Janyška 30.9.2018 21:09

Re: Du úplně náhodou kolem a ejhle Karlovy voloviny.

Mně se to skutečně netýká, ta moje je nadinteligencí, rudý důstojníku rudé ČSLA... Dzp.

P. Vandas 30.9.2018 21:12

Re: Du úplně náhodou kolem a ejhle Karlovy voloviny.

Ti to furt píši a ty pořád Hugo! Hugo!... Ve vojenské knížce mám četaře v zál. s poznámkou RMNO 4678 "Nezařazovat na důstojnickou funkci!" :-):-):-) Byli to svině, a důstojnickou hodnost mi ukradli. Zločinci.:-):-):-)

K. Janyška 30.9.2018 21:14

Re: Du úplně náhodou kolem a ejhle Karlovy voloviny.

No, vidíte, zedníku, jak to z vás leze... Dzp.

P. Vandas 30.9.2018 21:16

Re: Du úplně náhodou kolem a ejhle Karlovy voloviny.

Ty zas nevíš která bije, co? :-):-):-)

M. Martinovská 30.9.2018 21:16

Re: Du úplně náhodou kolem a ejhle Karlovy voloviny.

Byl jste myslím zde spleten s panem Lazárkem. Pomůcka k zapamatování: Pro pana Janyšku:

Lazárek / rudá, jako zdravotnictví, Červený kříž a tak,

Vandas / rudočerná, jako Dobříš, Uhlí - černé uhlí, to je jasné.

K. Janyška 30.9.2018 21:18

Re: Du úplně náhodou kolem a ejhle Karlovy voloviny.

Kdo by si ty dva pošuky a vás nepamatoval... Dzp.

D. Green 30.9.2018 21:09

Re: Du úplně náhodou kolem a ejhle Karlovy voloviny.

Mentál už spí. Vzal si prášky a ruce má na peřině! :))))

K. Janyška 30.9.2018 21:11

Re: Du úplně náhodou kolem a ejhle Karlovy voloviny.

A kdo to je ? Vy ? Rudý Gryči ? Dzp.

D. Green 30.9.2018 21:17

Re: Du úplně náhodou kolem a ejhle Karlovy voloviny.

Vy, svazarmovská Rudá Pyčo.

S. Lazárek 30.9.2018 20:48

Nikdo nešel Kadle,

zkus to zase zítra.

M. Martinovská 30.9.2018 20:52

Re: Nikdo nešel Kadle,

Tak jsem zrovna náhodou šla kolem a přečetla si to taky jednou... "1.Všichni lidští obyvatelé a všechny národy Evropy se prohlásí dobrovolně, podtrhuji dobrovolně, za Němce." Tak tady je výhoda, když máte psy. Půjde pouze o lidské obyvatele a psi mohou zůstat při původní národnosti a štěkat čistě česky.

S. Lazárek 30.9.2018 20:57

Re: Nikdo nešel Kadle,

Kadel to všechno holt vidí v těch širších souvislostch. Mluvící auto si opravit neumí, ale jak vznik Vesmír, to ví. Protože ho stvořil......:-)

K. Janyška 30.9.2018 20:55

Re: Nikdo nešel Kadle,

Ano, máte pravdu, rudý Vzorný vojáku rudé ČSLA, jen vy tady, trdla rudá... Dzp.

S. Lazárek 30.9.2018 20:56

Re: Nikdo nešel Kadle,

Má vždycky pravdu, protože rozumím všemu....Dzp

K. Janyška 30.9.2018 20:58

Re: Nikdo nešel Kadle,

Vzorný rudý vojáku rudé ČSLA, vy dnes máte draka jak na podzim. Jinak si vaše hloupé výroky nelze vysvětlit... Dzp.