13.5.2024 | Svátek má Servác


Diskuse k článku

Jako králík z klobouku

Jak se zdá, nikomu to nevadí: Andrej Babiš podrazil svého koaličního partnera sociální demokracii v kauze Pocheho nominace. Jeho kouzelnický trik s dvojí vládní nominací patří do varieté a ne do demokratického státu. Libo ministr? Nelibo? Nevadí, sáhnu do klobouku a ejhle, je tu jiný.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Prokop 30.6.2018 20:28

Re: Ještě by to chtělo informaci,

Mně ne. Ona pravda zrovna kolem těhle dvou chodí dost obloukem.

R. John 30.6.2018 18:37

Hergot ! ..Čekám !

.. Co pražskej výběr ?.. kuwa, už z toho blbnu... pražská organicace.. doporučí mě ?.. Nenapínej mě...nemám ty nervy Bureše s Falmrem..

J. Schořík 30.6.2018 18:42

Re: Hergot ! ..Čekám !

Podívej, já jsem ti to nechtěl říkat rovnou, ale hledali jsme, hledali jsme, až jsme našli. Jak je Poche ten politickej tajemník (který tam je a zároveň není), tak ty bys dělal jeho tajemníka - jmenovalo by se to "tajný politický tajmeník politického tajemníka". Vědělo by o tom jednom pár hodně důvěryhodných (tzn. lžou a kradou míň než ostatní) lidí, ani sám Poche ne..

R. John 30.6.2018 18:45

Tak tajnýho pomocnýho radu bych dělal rád...

... ale mám podmínku, musel by mě politicky jistit Jyrka s Vobrem...A u ODS a IVK(b) by mě musel postrkovat Kajan..

J. Schořík 30.6.2018 18:50

Re: Tak tajnýho pomocnýho radu bych dělal rád...

Tak zas nic. Jyrka by nesnesl Vobra pro jeho krásu a inteligenci.. A Kajana bys musel přesvědčit zkouškou z kompostovky a stát se jeho učedníkem.. TO je na desítky let..

R. John 30.6.2018 18:55

Tak to jsem politicky vodkecanej...

... Kajan mě za učedníka nechce...že prej nemám praxi ve Svazarmu, Vobr zase chce, abych přísahal na Bureše a čapák.. kašlu na to..Asi pojedu na Slovensko a tam se pokusím prorazit u Kotlebovců...

F. Šimek 30.6.2018 18:42

Re: Ještě by to chtělo informaci,

jedině-NOVÝ VOLBY !!!

O. Kadlec 30.6.2018 18:59

Re: Ještě by to chtělo informaci,

Tak vám tu informaci poskytnu, když ji nemáte: "Tvrdí to agentura DPA"

U všeho, co tvrdí nějaká agentura, nebo dokonce nějaké Novinky, si musíte počkat, jak je to doopravdy. To není otázka Babiš nebo Merkel.

M. Prokop 30.6.2018 20:27

Re: Ještě by to chtělo informaci,

Oba. Pravidelně.

J. Vobr 30.6.2018 18:15

PROFESOR FIALA NENÍ ŽÁDNEJ PYTCHUS !!!

... je politolog !!!

_________________________________________

:-)))

:-)))

R. John 30.6.2018 18:20

Tak si představ...

... starej trumpeta měl bordel...řekl bys to ? A nějak se tomu dnešnímu ten "boj" za místa a prachy pro americký dělníky vysmekává z ruky... a takovej měl plán..Hele.. ale je to souzvuk duší.. jeden konfident podporuje druhého konfidenta.. tomu říkám družba, dokonce internacionální..

F. Šimek 30.6.2018 18:31

Re: PROFESOR FIALA NENÍ ŽÁDNEJ PYTCHUS !!!

nejen to, že je politolog, ale je tooo fešáák...hmmm. Má to chariyismaa....:-)

J. Blahová 30.6.2018 21:04

Re: PROFESOR FIALA NENÍ ŽÁDNEJ PYTCHUS !!!

Máte na mysli přitažlivost hliníkového kastrolu? :)))

V. Kotas 30.6.2018 17:18

Vyhrává fotbal.

Tak to má být.

J. Kanioková 30.6.2018 17:18

Kancléřka Angela Merkelová odhalila přistěhovalecký

plán spojencům. Kancléřka Angela Merkelová rozeslala koaličním partnerům dopis, ve kterém uvedla dohodu. V dopise se také požaduje vytvoření velkých "kotevních center" na hranicích Německa, které by zpracovávaly žadatele o azyl.

Německá kancléřka Angela Merkelová získala souhlas 16 členských států Evropské unie za rychlé navrácení migrantů, kteří nejprve dorazili do jiných zemí, podle dokumentu, který v sobotu zveřejnil německý zpravodaj.

Mezi země patří Maďarsko, Polsko, Česká republika, Belgie, Dánsko, Estonsko, Francie, Finsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Nizozemsko, Portugalsko a Švédsko.

https://www.dw.com/en/chancellor-angela-merkel-unveils-immigration-plan-to-allies/a-44468640?maca=en-Twitter-sharing

F. Doušek 30.6.2018 17:04

Hamáček chválí komunisty.

Že prý jsou zodpovědní. Kdyby alespoň držel hubu.

J. Anděl 30.6.2018 17:07

Re: Hamáček chválí komunisty.

Jsou zodpovědní za ledacos :-)

F. Doušek 30.6.2018 17:11

Re: Hamáček chválí komunisty.

Proč za to tedy nepykají?

P. Jirkovský 30.6.2018 17:32

Re: Hamáček chválí komunisty.

Ale pykají, jen se podívejte na ty šichty v parlamentu, u Bureše ani nemluvím ....

J. Anděl 30.6.2018 18:11

Re: Hamáček chválí komunisty.

Protože Boží mlýny melou velice pomalu, až se zdá, že žádné nejsou. To ovšem není nic nového.

Ale řekněte si upřímně - měnil byste s někým z nich?

R. John 30.6.2018 18:22

Bude zase slučovačka...

.. krásné splynutí bolševických duší...

J. Schořík 30.6.2018 18:38

Re: Bude zase slučovačka...

Ale no tak.. Tohle bylo zlé :)

Hamáček přece jen musel poděkovat, kdyby ta vláda spadla už teď po tom všem co jsme tomu obětovali a co jsme skousli, tak by to byla jistá koncovka.

A slučovat těžko, kromě toho že jsme ta "levice" tak nemáme s komančema společného skoro nic, jo takhle za pár let pod ZUimolou a Foldynou se o tom můžeme bavit :).

R. John 30.6.2018 18:49

Jak zlé ?

... ty nepřeješ zdejšímu lidu krásné chvíle ?.. dyť si vo to říkaj a žadoněj... Každý den tu truchlí po RVHP a Varšavské smlouvě... Ty jsi ale nepřejícnej...

J. Anděl 30.6.2018 16:55

Svatý Babiš

Vidím, že vše, co se předchozí vládě povedlo, je Babišova zásluha, co se nepovedlo či někomu vadí, je vina někoho jiného.

Dává to smysl. A i v téhle vládě bude mít na špinavosti lidi.

L. Kolman 30.6.2018 16:52

Když jsem poslouchal Pospíšila,

Kalouska, Fialu a Stanjuru a starosty, tak komunisté to tady už zase přebírají. A nejspíš už definitivně. A příští týden vystupujeme z NATO a ten další z EU. Bych to spíš viděl tak, že hošíci naši demokratičtí mají v první řadě obavu, že Babišova vláda bude úspěšná. Navíc si nedovedu představit funkční vládu jinou. Už se těším na ten kvikot, který nastane poté, co vláda získá důvěru. Kalousek bude minimálně týden v lihu.

O. Kadlec 30.6.2018 17:04

Re: Když jsem poslouchal Pospíšila,

Jestli je vláda úspěšná nebo není dnes už nikdo nepozná. Všedchny vlády byly úspěšné. Nebo nebyly úspěšné. I Kalousek byl velmi úspěšný ministr. Nebo nebyl. Záleželo na tom, kdo to říká, ale Kalousek tvrdil, že úspěšný je.

Je to jen váš názor. Očekáváte, že ta vláda bude úspěšná, tak pro vás bude.

J. Anděl 30.6.2018 18:13

Re: Když jsem poslouchal Pospíšila,

Je to tak, dost přesně.

V. Čermák 30.6.2018 18:16

Re: Když jsem poslouchal Pospíšila,

A pro vás úspěšná nebude, to už je jasné dlouho....

J. Anděl 30.6.2018 18:30

Re: Když jsem poslouchal Pospíšila,

Po mě může být vcelku úspěšná, ale nebude mi určitě sympatická :)

M. Šejna 30.6.2018 18:17

Kalousek byl nejúspěšnější levicový ministr

žádněj ministr financí před Kalouskem ani po Kalouskovi nezvýšil tolik daně, jako ultralevičák Kalousek.

Dolní sazbu DPH zvedl z 5% na 15% (tj. trojnásobně). Horní sazbu DPH zvýšil z 19 na 21%. Daň z převodu nemovitosti zvýšil ze 3% na 4%. Zavedl solidární daň pro bohaté a pokoušel se zrušit paušalní náklady pro živnostníky.

Extremnějšího levičáka na postu ministra financí jsme neměli.