6.5.2024 | Svátek má Radoslav


Diskuse k článku

Jako králík z klobouku

Jak se zdá, nikomu to nevadí: Andrej Babiš podrazil svého koaličního partnera sociální demokracii v kauze Pocheho nominace. Jeho kouzelnický trik s dvojí vládní nominací patří do varieté a ne do demokratického státu. Libo ministr? Nelibo? Nevadí, sáhnu do klobouku a ejhle, je tu jiný.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
R. Tesařík 1.7.2018 15:31

Re: ODS zdánlivě roste

Koho jste volil vy, že jsem tak smělý?

K. Janyška 1.7.2018 15:33

Re: ODS zdánlivě roste

Fialova ODS je skutečně k ničemu, ale vy, socani, s komunistou Foldynou, jste byli k ničemu, respektive jen ke zločinu, vždy... dzp.

A. Nový 1.7.2018 15:49

Re: ODS zdánlivě roste

A jé, prorok Rudolfo/Hofman zase chce překonat Sybillu a vypouští své socbolševické proroctví. Zda zadem, těžko říct.

K. Janyška 1.7.2018 15:29

Re: ODS stále roste

Záleží na tom, kdo má průzkumy zaplaceny. Ale ODS, i když mi z ní krvácí srdce, je určitě lepší zločinoidního a zločincova ANO... Dzp.-

L. Kolman 1.7.2018 14:39

Nerad se opakuji, ale osobně si myslím,

vzhledem k tomu, jak jsme byli horlivě ochotní a vstřícní k mírovým misím a humanitárním bombardováním v režii NATO, že těch bajvoko deset tisíc utečenců si po právu zasloužíme. To pro začátek, pokud se u nás zdárně asimilují, můžeme si přivést další. A také nutno vzít v potaz, že slušnost jim velí přijít za své osvobození slušně poděkovat. A jelikož jsou to slušní lidé, tak je tady máme!

M. Mařák 1.7.2018 14:45

Zeman jich z Bosny a tak

přijal zhruba pět tisíc a také se svět nezhroutil.

F. Doušek 1.7.2018 14:58

Re: Zeman jich z Bosny a tak

Přišli v době války a zase se vrátili domů. A většina z nich byly ženy s dětmi.

Ovšem ti sotva dvacetiletí černoši po tisících se plavící přes moře, to je jiné kafe.

M. Mařák 1.7.2018 15:01

Re: Zeman jich z Bosny a tak

Určitě se vrátili domů?

F. Doušek 1.7.2018 15:05

Re: Zeman jich z Bosny a tak

Určitě. Ve Stráži pod Ralskem jimi obsadili celé dvě velké ubytovny a pak všichni zase odjeli. Ty ubytovny od té doby chátrají, mimochodem.

M. Mařák 1.7.2018 15:07

Re: Zeman jich z Bosny a tak

A neodstěhovali se jen někam jinam, nebo co?

F. Doušek 1.7.2018 15:11

Re: Zeman jich z Bosny a tak

Přivezly je autobusy ministerstva vnitra a odvezly je autobusy ministerstva vnitra.

Že by jim ministerstvo pořídilo byty a pak je po jednom rozváželo po republice?

M. Mařák 1.7.2018 15:30

Jo, částečně máte pravdu

"Během konfliktu na Balkáně se stala Česká republika bezpečným přístavem pro téměř 11 tisíc uprchlíků. Jednalo se převážně o občany Bosny. Poté, co se situace zlepšila, je Česká vláda začala vracet zpět. V tuzemsku jich ale i tak zůstalo zhruba 1200, neboť dostali povolení k dlouhodobému nebo trvalému pobytu."

https://1url.cz/Dt7yW

L. Kolman 1.7.2018 15:01

Re: Zeman jich z Bosny a tak

Si myslím, že to může jenom prospět. Dojde tu ke genetickému a kulturnímu oživení. Se podívejte jen na některé tady, jací jsou to zdegenerovanci.

M. Mařák 1.7.2018 15:03

Re: Zeman jich z Bosny a tak

Pomůže to i naší národní fotbalové jedenáctce. Se podívejte třeba na Kyliána Mbappé, arabo-černoch a jak to v devatenácti válí...

B. Hančl 1.7.2018 13:27

K.H. Prouza

K.H. Prouza čumí a přiblble se usmívá jako Josef Švejk a asi tak smýšlí.

J. Schořík 1.7.2018 13:04

Tak už mám zase perikarditidu

To je stejně z teho rozcilovani tady! :))

S. Lazárek 1.7.2018 13:08

Re: Tak už mám zase perikarditidu

Nepodceňuj to a nech se pořádně proklepnout. Držím palce a kdybys potřeboval s něčím píchnout, dej vědět.

J. Schořík 1.7.2018 13:10

Re: Tak už mám zase perikarditidu

Byl jsem v nemocnici teď ráno. Recidiva. Nehýbat se, nerozčilovat se a zobať. CRP 130..

S. Lazárek 1.7.2018 13:11

Re: Tak už mám zase perikarditidu

Jo, ale má to nějaký původ, to jsem měl na mysli. Labina, snímek plic, cétéčko, a tak......

J. Schořík 1.7.2018 13:13

Re: Tak už mám zase perikarditidu

Vše proběhlo. Proste infekce a zase to skočilo zpátky. Musím doléčovat déle a tentokrát striktně. .

S. Lazárek 1.7.2018 13:14

Re: Tak už mám zase perikarditidu

Pak je všechno OK, tedy kromě tý perikarditidy.....:-)

J. Schořík 1.7.2018 13:18

Re: Tak už mám zase perikarditidu

To jsem přesně potřeboval teď na léto ;)). Opalovací krém, plavky a perikarditidu 

J. Kombercová 1.7.2018 13:33

Re: Tak už mám zase perikarditidu

Když už někomu něco přeji, tak hodně zdravíčka. Dtto, Pepe.

J. Schořík 1.7.2018 13:39

Re: Tak už mám zase perikarditidu

Diky moc. Jde spíš o děcka, prázdniny s tátou lazarem nebudou stát za moc

P. Jirkovský 1.7.2018 13:19

Re: Tak už mám zase perikarditidu

Skočte ke Klepetkům na oslavu. Přečte vám něco z bible, něco z Burešových nočních vizí - a buď vás to zabije nebo ten příval lidský vřelosti požene ten moribundus až na machometánský hranice.

J. Schořík 1.7.2018 13:31

Re: Tak už mám zase perikarditidu

Teď nevím jestli nemáte rad mne nebo Klepetko ;)

I. Mertl 1.7.2018 13:33

Re: Tak už mám zase perikarditidu

Klepetko určitě ne! Ani politiku, ani Psa! Deku, knihu, klidnou muziku a lehátko do vlahého stínu. Držím palce!

J. Kombercová 1.7.2018 13:32

Re: Tak už mám zase perikarditidu

...co ho nezabije, to ho posílí.

P. Boublíková 1.7.2018 13:21

Re: Tak už mám zase perikarditidu

Co zobete? Zjistili vám původce a testovali citlivost na atb? Asi v sobě máte nějakou rezistentní sviňu, která přežila minulou léčbu :*(

Držím všechny své mozolnaté palce.

J. Schořík 1.7.2018 13:28

Re: Tak už mám zase perikarditidu

Nějaké brutto ibace a colchitin. Stejně jako posledně, jenom všechno dvakrát déle. Dik.