Sobota 20. července 2024, svátek má Ilja
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Jako Jeníček s Mařenkou

O příznivém přijetí ze strany Zuzany Čaputové se nedalo pochybovat. Ona sama za ním do Prahy přijela do volebního štábu a to ještě nebyly sečteny hlasy.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Ještě k TGM a jeho lásce ke koním.

Jsem se dnes dozvěděl, že TGM jel poprvé na koni v jezdeckém sedle až ve svých 65 letech. Za mlada sice na koni jel, ale jako všichni kluci bez sedla.

Na ten věk byly jeho projížďky na koni obdivuhodné. Veškrna to zkoušel, ale moc mu to nešlo, tak se na to vyprd ;-D;-D;-D

0 0
možnosti
Foto

Také sednu na koňa. Občas. :-):-):-)

0 0
možnosti
PO

Šílená Čaputová poté, co provedla českého prezidenta barem Teplárna, navrhovala ještě navštívit hrob zastřeleného novináře Kuciaka. Ale český Pávek to kvůli nedostatku času prej odmítl. Neuvěřitelné .....prostě ta slépka je Sorosova věrná Sorošova žákyně ...n-tssss

0 0
možnosti
ZL

V rámci vyváženosti zasypávání příkopů chtěl pan prezident položit věnce k památníku sovětských vojáků. Včas byl zadržen politrukem.

0 0
možnosti
Foto

Toho Ševčíka bych nevyakčňoval. :-):-):-)

0 0
možnosti
ZL

Ale jo,bude to dobrý premiér.

0 0
možnosti
PB

P94e74t46e 28B39r41i38c72h

14. 3. 2023 20:48

Bojovníci proti dezinformacím a dezolátům absolvovali společné školení. Proto používají společný vybraný slovník;-D

0 0
možnosti
DM

D86a77n16i56e26l 41M31a36c78h

14. 3. 2023 21:23

Nemusíte se chlubit. To bylo poznat hned.

0 0
možnosti
JF

"Šel jsem Václavákem a potkal mne člověk, který mne poprosil, co má dělat, že ho zbili policajti. Začal ten zásah a natlačili mne na zídku, a z toho jsou asi ty fotky, které jsou potom přisuzovány něčemu, kde jsem vůbec nebyl!"

https://www.stream.cz/udalosti-ludka-stanka/cesko-na-prvnim-miste-se-vymklo-z-kloubu-demonstranti-hajluji-a-jeci-na-spoluobcany-putina-na-vas-64573223

Šel po Václaváku, doprovázel člověka zkrvaveného brutální fialovou policií, a najednou je - již bez toho provázeného zkrvaveného člověka - natlačen na zídku schodiště vstupu do Národního Muzea.

Buď to je neuvěřitelný pechfógl nejspíš teleportovaný policejním terorem skrze ten hustý dav protestujících vlastenců - již bez toho zkrvavaveného spoluobčana - snad odněkud od Opletalky, přes Magistrálu, až na to schodiště u NM - nebo lže jako Lavrov ... anebo je to prostě chucpe prolhaný Ševčík ... :-(Rv

0 0
možnosti
Foto

prolhaný Ševčík = správně

0 0
možnosti
PO

Šidítko, v podobě syntetických paliv, je jen směšným úprkem před jednoduchým odmítnutím celého toho zeleného nesmyslu pod názvem Fit for 55 !!

Zatím jsou jen laboratorní výsledky, infrastruktura pro hromadnou výrobu neexistuje a nikdo ani neví, které firmy by do toho šly ??? ......cena totiž bude minimálně 3x dražší, než současná paliva !!

0 0
možnosti
MK

Člověče, tys tady loni fort žvanil že vláda sem nemá jak fyzicky dostat neruský zemní plyn.. No a ?? A teď kecáš stejně ... Jdi už odsud do p...e a zkus si o světě něco nastudovat, jestli máš vůbec čim..

0 0
možnosti
Foto

Tak jsem tady ... už mně furt nezvěte !!! ;-D;-D;-O

Byl jsem tedy od 12-12:45 na avizované prohlídce repre prostor lánského zámku. Byla to vzpomínka na TGM.Zůstalo tam po něm hodně.

Na památku jsem si přivezl lesní med od včeliček ze včelína od Joži Plečnika !!! Včeličky jsou ještě v úle a je slyčet jejich bzukot.

A na závěr vám položím otázku ... jestlipak víte jak se jmenoval oblíbený kůň pana presidenta Masaryka ???

No, cooo ???;-D;-D;-D

0 0
možnosti
Foto

Google poradil - Hektor.

No, už jsem to někde četla, ale zapomněla.

Jak jste pochodil u Zemanů při pokusu o návštěvu? :-)

0 0
možnosti
PO

Reakce prezidenta České republiky Petra Pavla k demonstraci, která se v sobotu konala v Praze na Václavském náměstí. Lidé, kteří tam přišli, podle něj „nechtějí naslouchat, ale bořit“. „Takové lidi nemůžete brát vážně,“ řekl prezident Petr Pavel při diskusi ve Slovenském národním divadle.

Nulová empatie, nálepkování, aplikace plošné presumpce viny, plošná ostrakizace, nadřazenost, povyšování, výroba nového třídního nepřítele, abyste zakryli podstatu problému, výroba nových mániček a podvratných živlů v přímém přenosu. Co se v mládí u socialistické armády naučíš, v pozici prezidenta ve stáří jako když najdeš.

PS ...to se to mluví, v neprodyšně hlídaném divadle ...na mítinku by jim to neřekl !! .....co je však důležíté ....prezident ČR je lhář !!

0 0
možnosti
VM

JÓ,

ZAČÍNÁ HEZKY,

Laudón !

0 0
možnosti
Foto

Kdysi jsem chodil s nadšením do čínských restaurací a používal jsem hůlky. Umím s nimi docela dobře zacházet. Byl jsem i v Japonsku, kde jsme s kolegou navštívili sushi bar. Tam byly dva běžící pásy, ze kterých jsme si mohli sundat jakýkoli talířek s čímkoli. U pokladny se pak sčítal počet talířků. V Nových Butovicích se to brzy objevilo taky. Sednete si k těm pásům a můžete sníst kolik chcete. Cena je jednotná. A nejen v NB, ale v celé Praze a v celé ČR. Jenže ti východní Asiati mě tak nějak přestali bavit. Jsou jako hračky na klíček.

0 0
možnosti
Foto

v Japonsku nejsou vítáni muslimové, takže tam nemigrují - opak Evropy

0 0
možnosti
PO

Výdaje státního rozpočtu spojené s pomocí uprchlíkům z Ukrajiny byly za letošní leden a únor 3,84 miliardy korun.

Lépe a pravdivěji by znělo „Občané zaplatili ze svých daní na pomoc ukrajinským uprchlíkům za leden a únor letošního roku 3,84 miliardy korun, ať chtěli nebo nechtěli“.......Uffff

0 0
možnosti
MK

S podporou většiny občanů této země..

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz