Pátek 19. července 2024, svátek má Čeněk
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Jako Jeníček s Mařenkou

O příznivém přijetí ze strany Zuzany Čaputové se nedalo pochybovat. Ona sama za ním do Prahy přijela do volebního štábu a to ještě nebyly sečteny hlasy.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
LN

Ukrajinské vedení na poradě u Zelenského rozhodlo, že armáda bude Bachmut bránit

Ukrajinské velení se rozhodlo dál bránit Bachmut, který se Rusové už měsíce pokoušejí dobýt. Píší to média o poradě, kterou svolal prezident Volodymyr Zelenskyj jako vrchní velitel ozbrojených sil. "Bylo přijato rozhodnutí o dalším udržení a obraně města Bachmut," napsal server RBK-Ukrajina s odvoláním na komuniké prezidentské kanceláře.

https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/valka-na-ukrajine-2022-online-prenos/r~2cdcaf94b42311ed8980ac1f6b220ee8/

0 0
možnosti
PB

P84e75t31e 82B75r77i58c25h

14. 3. 2023 16:57

Dobrá zpráva pro Vás. Zastřílíte si na russáky!!R^[UA]

0 0
možnosti
PO

Stačil den na to, aby byly vyvráceny Rakušanovy kecy a lži o pasivitě české policie u Muzea ?!!

Kdepak, nová doba ....dnes už nejsme odkázáni na kamery jejich české televize. Lidé mají mobily a tak si vše natáčí .....a no, a pak si to ostatní prohlédnou na netu !! ......na to ten vykulenec z Kolína asi zapomněl ??

0 0
možnosti
LN

Blbe, zase sem dáš tu vystříhnutou kravinu bez zvuku? ;-D

0 0
možnosti
PO

Doba je zlá, Kamile ...říkal Belmondo !!

Jo,jo ....když se uklidní komoditní burzy, žačne se to vařit ve finančním sektoru.

Panika z pádu amerických bank se šíří po světě. Vida, jak je to prosté, položit 16. největší banku v USA ??? Během jednoho dne se "vytratilo" 42% všech jejích depozit ...no toto. To se asi musely ty firmy domluvit ??? ......takže, vzhůru na Klondike !!

0 0
možnosti
EN

E13v75a 37N42o38v84o58t95n51y

14. 3. 2023 16:42

Omluva p. Sorgemu i ostatním - má pravdu. sutden že Žertu byl členem KSČ.

"Hlavní postavou je Ludvík Jahn, v raných padesátých letech jako student zapálený komunista, který byl kvůli žertovné pohlednici , kterou poslal spolužačce Markétě na socialistické školení, vyhozen že školy i že strany. Následně je poslán na vojnu, kde se seznamuje s Lucií. Zamiluje se do ní, ale ta ho kvůli své minulosti opustí.

Po vojně a službě v dolech je rehabilitován, ale stále se cítí ukřivděn a spřádá plány na pomstu Pavlu Zemánkovi, bývalému spolužákovi, který ho zradil a kvůli němuž ho vyloučili že strany. Rozhodně se ,že mu svede manželku Helenu a tak ho raní. Svůj plán provede s pomocí přítele Kostky, který mu zapůjčí svůj být. Bohužel mu jeho žert nevyjde, protože Helena s manželem již několik let nežije."

Ano, jenže je to je hodně zjednodušený výklad. Krom toho vynecháno, jaký trest si Jahn za svůj žert odpykal. Pointa je v tom, že Jahnův plán pomstít se Zemánkovi nevyšel, protože Zemánek, jako všichni zanícení komunisti z padesátých otočila ostoosmdesat a tvářil se jako vůdce obrodného procesu. Nasledkem toho si opatřil i adekvátní ženské společnice a jeho zanícená soudružka už ho nezajímala, byla mu na obtíž.

Vaculík vyprávěl, jaké bylo jeho zklamání, když se vypravil na první velkou schůzi nových komancu, čekal intelektuální debatu a zjitil, že se potkal s partou naprostých dementních primitivů.

Byl naivní a to byla většina nadšených soudruhu té doby ( kariéristi plus někteří s jakýmisi dejme tomu ideály).

0 0
možnosti
VZ

Co je vlastně Ševčíkovi kladeno za vinu? Účast na protisocialistické demonstraci a popírání vedoucí úlohy strany, nebo co?

0 0
možnosti
CP

C 41P74u98t61l83e69r

14. 3. 2023 16:36

Tak kolik ?

0 0
možnosti
PO

Česko se otepluje 2x více, než zbytek Světa !!

MYslím, že Moraváci by si měli dávat lepší pozor na to, jaké idioty poští k nám do Prahy ??? Jako by nestačil Fiala s Jurečkou a Stanjurou ...teď ještě Hladík ???

PS ...přestaňte pořádat průvody LGBT a ono se zase ochladí, vemena ....n-tssss

0 0
možnosti
PB

P10e18t42e 29B31r29i47c78h

14. 3. 2023 17:05

Dlouho si neškrtli, tak to teď musí dohnat!!;-)

0 0
možnosti
MP

Cituji z článku na Seunam.cz, po 16 hodině:

Státní rozpočet se propadá do hlubokého deficitu. Jen letos skončil za první dva měsíce se schodkem 120 miliard korun, což je 40 procent z plánovaného schodku rozpočtu na celý rok. Zatím není jasné, zda bude vláda muset kvůli prudkému nárůstu v lednu a únoru deficit pro letošek navyšovat. Novinkami oslovení ekonomové se ve svých odhadech rozcházejí, na jednom se však shodují: je potřeba přijít s konsolidační strategií.

0 0
možnosti
LN

Ekonomický negramota agent StB Pivoda se už zase zhostil své podvratné role... :-P

0 0
možnosti
CP

C 25P60u20t63l10e81r

14. 3. 2023 16:33

Mary Toddová. už volá.... :-P

0 0
možnosti
Foto

Myslíte tím paní Ivanu |Zemanovou, která se urazila, když jí přihlouplá MPA nazvala Ivou?

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz