18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

Jako brouci pod kamenem

Veliký pohyb nastává po parlamentních volbách. Největší hemžení pochopitelně nastalo ve vedení sociální demokracie. Pád vládní strany s rizikem dalšího propadu až za hranici politické bezvýznamnosti nezbytně vyvolá značné posuny.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
R. John 24.10.2017 21:48

Ani nevím... o čem píšeš...

... hergot, tak si udělej svojí televizi... to je takovej problém...? Bureš s polojaponcem a mentor s Machem ti pošlou videa a konečně ti někdo bude hrát na tvojí notečku...bude se ti to líbit ... vím to... televizi můžeš odhlásit, víš to ?... Co ti brání... nebreč furt jak ta.. no... jednej barde jednej... Nebo to máš doma povinné , čumět do bedny ?... :-))

P. Vandas 24.10.2017 21:54

Re: Ani nevím... o čem píšeš...

Když přestanou vybírat poplatky za ČT tak klidně, ale doteď jsem platil poplatky za Tvou televizi a tak s výkřikem "Střídáme!" bych chtěl mít chvíli svou televizi. :-):-):-)

R. John 24.10.2017 22:01

Já na ní moc nekoukám...

..a když, tak pokud je něco na Artu... ale nic moc... občas zprávy a diskuzní pořady... to by se ti nelíbílo... a jak jsem psal, nebreč a zruš jí... není problém.. můžeš si pouštět videa s národovčíkama... a nebo si je dej za okno a koukej z okna, ušetříš za proud... a odebírej Protiproud, tam je všechno pro tebe libé... :-))

P. Vandas 24.10.2017 22:05

Re: Já na ní moc nekoukám...

Dobře, žes mi to připomněl. Už jsem Protiproud dlouho nečetl. Musím zkouknout co je tam nového. :-):-):-)

R. John 24.10.2017 22:16

Prosím tě.... neber to letmo...

... pořádně to prostuduj a piš to sem ve velkým a s vysokou kadencí... takovej tlampač IVK(b) ... pořádná osvěta tu dlouho nebyla...:-))

P. Vandas 24.10.2017 22:20

Re: Prosím tě.... neber to letmo...

Nevíš, o co přicházíš. Tam je to ten správný nářez. :-):-):-)

M. Prokop 24.10.2017 22:05

Re: Ani nevím... o čem píšeš...

Klidně si udělám, ale platit musím ČT s teplým Hujerem.

M. Prokop 24.10.2017 22:02

Re: Je tu neopakovatelná šance vymést ze státního aparátu

Nemusíš ani teď.

A obávám se, že náhrada by byla minimálně stejně nevábná.

R. John 24.10.2017 21:50

A kuwa...

... nejste ta pěst dělnické třídy ?.. Zatím dle příspěvku, budete tou sebrankou vy...

P. Vaňura 24.10.2017 23:41

Dnes by ta "pěst" byla potřeba

Dálnice do Budělovic bude hotová za dva roky, na rakouské hranice za tři roky. Pokud ne budete zastřelen. Máte samozřejmě veškeré plné moci, ke stavbě potřebné!

M. Kolář 24.10.2017 22:24

Re: Je tu neopakovatelná šance vymést ze státního aparátu

Člověče, s takovým štvaním jste se měl ocitnout někdy v 50. letech.. To by tak odpovídalo .. Když něčemu nerozumíte, tak to ještě neznamená že je to špatně..

M. Prokop 24.10.2017 22:25

Re: Je tu neopakovatelná šance vymést ze státního aparátu

Tak to nás je hodně, kteří ČT jen nerozumí .... :-P

P. Vandas 24.10.2017 22:30

Re: Je tu neopakovatelná šance vymést ze státního aparátu

Opak je pravdou. Rozumím jim dobře a právě proto mne štvou. :-):-):-)

M. Kolář 24.10.2017 22:35

Re: Je tu neopakovatelná šance vymést ze státního aparátu

Otázka zda verifikace správnosti vlastního úsudku o jiných (ČT, Přibáň, a další )) je správná .. To je vždy riziko .. Jsme jen děti ... ))

J. Franke 24.10.2017 21:02

Právě mě ty tanečky přestaly bavit.

U nás v SRKS si vládní posty bereme sami. No a když už není nic k dispozici, vymyslí se resort nový, žádné potíže s tím nejsou. Pravda, parlament nemáme a tak o nás nikdo nehlasuje, neboť se vše řídí hnutím mysli...

M. Franková 24.10.2017 21:07

Re: Právě mě ty tanečky přestaly bavit.

Jo takový ministr bez portfeje , ten se má nejlíp.-))

J. Franke 24.10.2017 21:35

Re: Právě mě ty tanečky přestaly bavit.

No a co teprve ministryně zmatků a zemětřesení či ministr erotiky sexu a nahánění!!!

R. John 24.10.2017 21:55

Tak já bych přijel na státnickou návštěvu...

... zejména bych měl zájem , jak prc...pra...cu...je...te s masami.. potom bysme mohli zajít na exkurz do toho ministerstva sexu... abych věděl, o čem to je a mohl doma varovat před nástrahami nezbedného a zahálčivého života...

J. Franke 24.10.2017 22:02

Re: Tak já bych přijel na státnickou návštěvu...

Bude mi potěšením, ale resort erotiky sexu a nahánění už není co býval, ministr nám jaksi stárne a na zasedáních vlády ani striptérky už nevozí, bída je to!!!

R. John 24.10.2017 22:31

S vysokým politováním musím oznámit....

... velectěné vládě SRKS, že státní návštěva se odkládá, z důvodu složité vnitrostátní situace. Též moje vláda i já osobně, přeji jeho exelenci ministru sexu brzké uzdravení a plno sil k řízení svého vysoce odpovědného úřadu... v dokonalé úctě, ministr nemravností...vlastní rukou... jako podpis kurwa...podpis ! :-)))

J. Venc 24.10.2017 21:53

Ideální stav

Jen bude brzy třeba zvolit/určit (?) silného vůdce, který udrží status quo.

:-)

J. Franke 24.10.2017 22:00

Re: Ideální stav

Tento stav se drží samotíží již od 80. let... SRKS je nezničitelná!!!

J. Venc 24.10.2017 22:07

Nechci Vám brát iluze

ale žádná z mocných říší není a nikdy nebyla nezničitelnou. Naopak.

Nekulturní barbaři na hranicích + ti domácí a tak vůbec.

:-)

J. Franke 24.10.2017 23:02

Re: Nechci Vám brát iluze

Prozradím Vám tajemství. Na Sněžník se nikomu nechce. Není tam chata, nic. Musíte tam po svých a to se málokomu podaří. Lenost vítězí nad lží a nenávistí, žádná pravda. Ale u Vás to moc neříkejte, nebo budete nesmrtelní jako my.

Ostatně víte jak daleko do minulosti byste musel jít, kdy Mrtvé moře bylo ještě marod? To je SRKS!

P. Spáčil 24.10.2017 21:00

toho ml. Klause by měli vyloučit

"ODS ve volbách sice uspěla, jenže podle Klause ne dost. Z necelých osmi procent hlasů v roce 2013 na necelých 12 procent o čtyři roky později. Tenhle výsledek znamená pro občanské demokraty jen tolik, že se z opozice dostali zpátky do opozice a nemají sílu reálně prosazovat politiku, kterou prosazovat chtěli."

"ODS, která myslím nepřesvědčila lidi, že nechce být jen opozicí, co bude z dálky kritizovat špatné lidi a nepravosti a bude spokojena s tím, že nemusí vést."

https://echo24.cz/a/pwgax/ve-stredu-neni-misto-ods-musi-doprava-rika-vaclav-klaus-ml

M. Mařák 24.10.2017 21:05

Doleva nebo s Klausem

tady již jednou bylo, no a skončilo to spolkem se socany...

M. Prokop 24.10.2017 21:13

Re: Doleva nebo s Klausem

Tak úplně spolek to nebyl.

A a pamatuji si i postoje jiných stran, než jen ODS a socanů.

M. Mařák 24.10.2017 21:17

Re: Doleva nebo s Klausem

No a já si pamatuji výsledek a to, co to pak přineslo. Rozdaly se vzájemné palašíky na všech úrovních a skončila role opozice jako demokratická kontroly nejen v parlamentu.

M. Prokop 24.10.2017 21:22

Re: Doleva nebo s Klausem

Výsledek si pamatuji také. P&L se v senátních volbách podařilo zničit ústavní většinu, nutnou ke změně volebního systému k mnou oblíbenějšímu většinovému. Takže potom už to jen tak pytlíkovali. Opozice pochopitelně byla, strany, které ODS a Klause k oposmlouvě dohnaly a v Parlamentu byly a mohly opozicovat dle libosti. Had na tři i jiní "dárečci".

S. Lazárek 24.10.2017 21:26

Re: Doleva nebo s Klausem

Klasika, může za to prostě někdo jinej.....:-P