30.6.2022 | Svátek má Šárka


Diskuse k článku

Jak udělat z prdu kuličku

Hrůzostrašné zjištění! Dá-li si každý z nás, nezodpovědných všežravců, k obědu biftek, zaviní tím katastrofu, neboť přispěje k radikálnímu zrychlení globálního oteplování.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Pavla B. 11.9.2008 8:32

Re: Je neuvěřitelné a zcela nepochopitelné . . .

Je to pravda, o 11. září není v NP ani jeden článek8-o o Moravovi asi tři8-o8-o8-o

teta 11.9.2008 8:32

Re: Re: jak udělat z prdu úvodník

je na doplnění, původně to znělo "quod licet Iovi, non licet bovi" a má to asi 2 tisíce let dlouhé fousy ;-)

gerontusinza 11.9.2008 8:32

madam jako vždy , chápete že diskuzi o vašich pitomcích s vámi Re: Re: Re: Sakra je ODS socialistická nebo pravicová strana....? ale ne, asi jenom zlodějská

ani náhodou...rozumíme;-) si?

Trouba 11.9.2008 8:30

Jak se vyhybat problému

Tak Troubo z prdu kulička......Tak ta se někdy dělá když je potřeba něco obejít,na něco neupozornovat,něco přebít něčím ...Udělat z prdu kuličku....A to se děje....Ano,přestavte si kdyby  na CSSD prasklo že se snaží skandalizovat poslance a ovlivnovat  takto  jejich chování....

To by Neff a Jaga zrušili vdavky a svatební cestu a denně by zde vytvářeli neskutečné variace na téma ........Hnus hnus hnus....

Ale pokud se jedná o jejich kluky..................udělá se z prdu kulička a pověsí se na psa...;-D!

A má troubové úspěch..............................................................:-D:-PJo z prdu koule se musí také umět zvládnout......

Karotka 11.9.2008 8:30

Re: Cílem všech zelených pomatenců

Omyl, cílem naprosté většiny lidí je prosadit se, cítit se dobře, zanechat po sobě stopu, vyrovnat se se strachem z vlastní smrti, rozmnožit se (fyzicky či v přeneseném smyslu slova). Pomatenci se od nepomatenců liší tím, že to zkouší za každou cenu. Ale samozřejmě by až na vyjímky nesouhlasili, že chtějí celé lidstvo vyvraždit. Jen (přinutit se) změnit :-D

gerontusinza 11.9.2008 8:29

Polib si Re: Je neuvěřitelné a zcela nepochopitelné . . .

(Y) magore,........ Chápu s USA na věčné časy a nikdy jinak,  sláva svatému radaru naší chloubě,  vezměte si mávátka, jděte na Brdy a zanotujte si......:-/ Tímto se omlouvám všem ostatním co to čtou, ale tento druh magorů jsem nesnášel bytostně celý život(Y)

Frank 11.9.2008 8:28

Re: Je neuvěřitelné a zcela nepochopitelné . . .

Chujoviny píšete vy, ale to zase tak zarážející není.

vlasta 11.9.2008 8:26

Re: Re: Nevidím problém!

To by se někteří nedoplatili.

.. 11.9.2008 8:26

Indicka spravedlnost

Je skvele cist a slyset, ze  "diplomaticke usili" muze vest ke zmene soudniho rozhodnuti. Inu, soudni moc je soudni moc. ...

Původně byl rozsudek vynesen již minulý čtvrtek, ale údajně v nepálštině, takže mu nikdo ze zúčastněných nerozuměl.

Karotka 11.9.2008 8:26

Re: Je neuvěřitelné a zcela nepochopitelné . . .

Témat dnešního dne je samozřejmě víc. Ještě jsem dneska nečetl zdaleka všechno, takže nevím, ale jestli o tom skutečně není ani zmínka, chápu vaše rozhořčení.

rezy 11.9.2008 8:25

Re: Re: Re: Bioplyn

CO2 z obnovitelných zdrojů je akceptovatelné, navíc metan, to je jeden uhlík a čtyři vodiky, čili , toho CO2 je minimum, vlastně mín ho může být jen když budete topit vodikem. Největší kazisvěti topěj jako já huhlím.

vlasta 11.9.2008 8:25

Re: BLBOVÉ

Gruntoráde, to není špatný nápad: když budete psát všechno kapitálkami, nemůžete v psaní velkých písmen pochybit.

AndyO 11.9.2008 8:25

Re: Re: Sakra je ODS socialistická nebo pravicová strana....? ale ne, asi jenom zlodějská

prev. prohlídky se částečně platily z pojištění, to je fakt. pardon

Karotka 11.9.2008 8:24

Co je skutečnou příčinou pobídky k vegetariánství a co příčinou naší nesouhlasné reakce?

Často tu zní, jaká to zase blbost přišla z IPCC. A je pravda, že taková byla i moje první reakce, když jsem si to přečetl v novinách.

Nicméně jak je ta reakce čím dál tím rozšířenější, všímám si jiné věci. Kdyby byl nějaký aktivista, bojující proti oteplování, řekněme vášnivým milencem a střídačem partnerek, a najednou by se přišlo na to, že střídání partnerek způsobuje globální oteplování a že máme mít jen jednoho partnera/ku a spát s ním/ní jen dvakrát do roka a ideálně vůbec, taky by to měl za naprostou blbost a říkal by si - kázání nevyšlo, zkoušejí to teď přes oteplování. Tím spíš, kdyby s tím přišel třeba nějaký prudérní a zapálený člen nějaké odnože křesťanské církve.

Fakt je, že máme maso rádi (lidi u nás povšechně). Jako bývalý vegetarián mám tudíž tendenci se nad touto kritickou reakcí škodolibě pochechtávat.

Ale k věci - co je na tom teda blbost? To, že se živočišná výroba podílí na vypouštění skleníkových plynů 18ti procenty? 18ti procenty z čeho? Z celkové lidské produkce? Ještě jsme se neustálili v názoru (viz včerejší článek od V.Klause), jestli je ta lidská produkce tak fatální. A jestli má pro nás to oteplování tak fatální důsledky.

Pokud (!!!) jo, milovníci stejků nebo ne, blbost to tak úplně není. Na druhou stranu pokud to není jasné, je návrh řešení oteplování hromadným vegetariánstvím jen pokusem zaměstnat masy (nikoliv maso) vášnivou diskusí a umělým a zbytečným vyvoláváním pocitů viny (u někoho) nad každým snědeným řízkem.

AndyO 11.9.2008 8:23

Re: Sakra je ODS socialistická nebo pravicová strana....? ale ne, asi jenom zlodějská

neuzákonil náhodou to placení nemocenské podnikem zlatej Paroubek, resp. ČSSD?  Nebránili socani tento zákon jak lvi se slovy, že podnikatel si může ohlídat simulanty ( nemůže a prakticky je nemůže ani vyrazit z práce, respektive není to tak jednoduché)?

Mimochodem, každej neplatíme zdravotní pojištění sám za sebe, polovina občanů ČR neplatí ani vorla- děti, důchodci, nezaměstnaní, muklové, rodiče na mateřské atd.  Povinné prev. prohlídky platí podnik už dávno, stejně jako všechno další povinné...co konkrétně Julínek ukrad?  Ostatně nemocenská není věc MZ.

fox 11.9.2008 8:23

Re: Nebezpečné

Přesné.Žít je nezdravé,drahé,to už říkám dávno.Teď musím dodat neekologické.

K. Babák 11.9.2008 8:23

Re: Re: Bioplyn

Naděláte CO2

POE 11.9.2008 8:22

Pokud jste podnikatel,

tak jste si jistě všiml, že zavedení limitů nemocenského a soc. pojištění, zavedení rovné daně, snížení daní firemních a odstranění nesmyslů typu registračních pokladen a minimální daně Vám stonásobně vynahradí  uvedené poplatky. Proplácení nemocenské navíc bude doprovázeno snížením odvodů a pokud nemáte místo zaměstnanců stádo simulantů , tak to žádný dopad do Vaší ekonomiky mít nebude. Existují jistě i jiné cesty , určitě to ale není Paroubek , nebo Filip.

BuBu 11.9.2008 8:21

Je neuvěřitelné a zcela nepochopitelné . . .

. . že v den, kdy si celý svět připomíná 7-leté výročí vyhlášení války,  kterou celému křesťanskému světu (tedy i nám) vyhlásili islámští fundamentalističtí psi . . . . . . že v tento den se píšou v úvodníku NP chujoviny hodné pouze mentálně retardovaných . . . a potažmo žádném článku na NP o tomto islámském sajrajtu nenajdeme ani zmínku - tak to je krutě zarážející !

Plácalové se vybíjejí na debilním Moravovi a na bolševikovi Tlustém - u kterého se projevily pouze pudy, bolševikům vlastní : Kdo nejde s námi - jde proti nám a "toho já sejmu" !

Takže : Na základě tvrzení předních představitelů Islámského hnoje, které zní : "Západní civilizaci musíme zničit za jakoukoliv cenu"  . . . . je nutno co nedříve : Vybudovat u nás  radarovou stanici a k ní postavit pořádnou armádu vojáků US army ! Ale pořádnou !!!!!!!!

To je téma dnešního dne . . . . přátelé pisálci !!!!!!!!

ijáček 11.9.2008 8:20

Re: Trochu reality

Nic nového, to už Plíhal:

Máme doma ve sklepě / malou černou díru / na co přijde, sežere, / v ničem nezná míru...

A taky vyprávěl, jak mu tuhle písničku nějaká kulturní referentka v Ostravě zakázala, že tak vulgární text mu nepovolí.

rezy 11.9.2008 8:19

Re: Re: Re: Re: Odvoláním Ježka jsme fakticky prohráli s Kaplickým

a myslíte, že by Petriny nebyly rády, kdyby jim tam k tomu natahli metro? Zdroje budou! ;-)

Gertrud 11.9.2008 8:18

Wagner udelal ze Psa cenzurovanou stoku

Zlata Jita Splitkova. To co provadi Wagner opravdu za to nestoji. :-/

rezy 11.9.2008 8:17

Re: Bioplyn

to asi není v rozporu, pokud vyrobíte bioplyn a pak třeba spálíte, nebudete mít s Bursíky problém, pokud to ale dělá nějaká kráva veřejně na pastvě, je to v těchto zelených kruzích na mrtvici;-D

Pavla B. 11.9.2008 8:17

Re: Re: Re: Odvoláním Ježka jsme fakticky prohráli s Kaplickým

Někde v podzemí.... mohlo by přímo k tomu jezdit metro.

rezy 11.9.2008 8:15

už jsem to psal včera

z prdu kuličku umí každej, ale zkuste kostku ;-P

Milan 11.9.2008 8:15

Cílem všech zelených pomatenců

je vyvraždění většiny lidstva.

K tomu je jim jakýkoli prostředek dobrý: třeba i zákaz toho či onoho pokrmu, jak na to prorocky upozorňoval sv. Pavel ve svém dopise sv. Timoteovi.

Pavla B. 11.9.2008 8:15

Bioplyn

Pamatuji časy, kdy se uvažovalo o biotechnologické velkovýrobě bioplynu pomocí metanogenních bakterií - čas oponou trhnul a metan je nežádoucí polutant, podivné....

rezy 11.9.2008 8:14

Re: Re: Odvoláním Ježka jsme fakticky prohráli s Kaplickým

tak s penězmi bych si nedělal starosti. Příští reálná  vláda v hávu : "Zdroje jsou" už něco vymyslí.Rv O to se bojím až v poslední řadě.  Čili, vracím se do bodu jedna: Kde to flekaté obludo postavit aby vadilo co nejmín a konec konců, aby taky i sloužilo účelu (tedy alespon pro mě, že;-).

gerontusinza 11.9.2008 8:13

Sakra je ODS socialistická nebo pravicová strana....? ale ne, asi jenom zlodějská

co to podnikatelé budou platit .... všichni platíme zdravotní pojištění každý sám za sebe a ještě za zaměstnance a budeme platit povinné (již zaplacené) preventivní prohlídky a dokonce i nemocenskou od a do jisté doby...... Jak nádherná pravicová strana, skutečně ten Julínek s tou svojí partají  krade ze všech stran .....  :-/ Zlatej Paroubek ....  ;-D

pepa 11.9.2008 8:11

Re: Re: nechod vasku na led......

kouknu ;-P