29.5.2024 | Svátek má Maxmilián, Maxim


Diskuse k článku

Jak učit dějiny

Mediálním prostorem lomcuje problém Klinika – jde o klubovnu levičácké mládeže, načerno zřízené ve zchátralé budově v Praze na Žižkově. Budovu nikdo nepotřebuje, starat se o klubovnu není žádný rozumný důvod, a přesto se kolem té patálie rozhořel politický boj.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
H. Omar 15.1.2019 15:45

Re: Nejasná zpráva o konci EU ....

Forejt evidentně chytil všechno. :))))

J. Havelka 15.1.2019 15:50

Re: Nejasná zpráva o konci EU ....

od souseda.

A. Alda 15.1.2019 15:26

Česká školní inspekce bude prý brzy zrušena

a její funkce převezme BIS.

J. Jelínek 15.1.2019 15:29

Re: Česká školní inspekce bude prý brzy zrušena

Nedejbóže, aby přijel Revizor.

P. Vandas 15.1.2019 15:29

Re: Česká školní inspekce bude prý brzy zrušena

:-):-):-) To bude, jako z Pelíšků ten soudruh VB, jak vyprávěl dětem o zastavování muže s brašnou, že. :-):-):-)

P. Forejt 15.1.2019 15:58

Re: Česká školní inspekce bude prý brzy zrušena

dokonce se objevují názory, že by agenti mohli psát osnovy a nebo učit. Tomu se říká " dvě mouchy jednou ranou" !! Rozpustit zbytečný útvar a zároveň doplnit počty chybějících učitelů ...n-tssss

P. Vandas 15.1.2019 15:22

Kouknul jsem do trouby a viděl jsem tam tvrdý Brexit.

Vůbec se Britům nedivím, že nechtěji rozvod podle EU diktátu. Ono by to bylo divné. Když rozvod, tak rozvod, jak se patří. Od stolu i od lože. Takhle by to bylo jednostranné. Zůstalo by společné bydlení, stůl by zůstal také, akorát by Brit přišel o klíče od bytu, ale nájemné by platil stále a i ošukat by se musel nechat. Tvrdéh Brexitu bych se nebál. Ona EU sice dělá ramena, ale potřebuje britský trh úplně stejně, jako potřebuje Británie ten trh evropský.

Navíc, taková strukturální porucha, jako by byl tvrdý brexit by byla tolik chybějícím impulzem ve stojatých vodách skomírající ekonomiky. My jsme absolvovali mnohem tvrdší strukturální změnu v roce 1990 a nikdo nepochybuje, že byla a je dodnes ekonomickým přínosem, že. Tak , proč by se toho měli Britové bát. Nastane totiž trochu pohybu na zaprděných dvorcích v Londýně i v Bruseli. A to bude jenom dobře. :-):-):-)

J. Jelínek 15.1.2019 15:25

Re: Kouknul jsem do trouby a viděl jsem tam tvrdý Brexit.

Já myslel, že nesmíte ani naznačovat. A vy nám hned popisujete zaprděné Londýnské dvorky. Skoro by se mi, spolu s klasikem, chtělo říct - N-tsssss

P. Vandas 15.1.2019 15:28

Re: Kouknul jsem do trouby a viděl jsem tam tvrdý Brexit.

Já už jsem dál. Na mně už přišel ten mladý sekáč, co se nezakecá a tak se pouhým naznačováním už nezdržuji. :-):-):-)

J. Jelínek 15.1.2019 15:33

Re: Kouknul jsem do trouby a viděl jsem tam tvrdý Brexit.

Tak to je blbý, já se zatím docela držím, zdraví jakž takž. Jenom nějak začínám neslyšet a to je dost ku hovnu. Jo a ještě říkala doktorka něco o nějakém cholesterolu a dietě, tak vlastně nevím... Ale Sekáč? Ten zatím snad ne, to nepřeju nikomu.

P. Vandas 15.1.2019 15:42

Re: Kouknul jsem do trouby a viděl jsem tam tvrdý Brexit.

Kdybych já neměl momentálně tu rakovinu, tak bych byl také vcelku zdráv. :-):-):-)

J. Venc 15.1.2019 16:19

Re: Kouknul jsem do trouby a viděl jsem tam tvrdý Brexit.

A? Zvládáte to (doufám) doposud na pohodu.

I. Kellner 15.1.2019 15:26

Re: Kouknul jsem do trouby a viděl jsem tam tvrdý Brexit.

Copak 1990...ale to bylo pláče, hudrování a kvílení toho roku 1992, že když se rozpadnou dva bratrské národy, přijde zmar, bída, tápání, souchotě a rozpadlý dvojdomek.. -)

P. Boublíková 15.1.2019 15:43

Re: Kouknul jsem do trouby a viděl jsem tam tvrdý Brexit.

Njn, jenomže Československo byla pouhá federace. Jak je vidět, EU je Sajuz něrušymij :-)

M. Kolář 15.1.2019 15:27

Re: Kouknul jsem do trouby a viděl jsem tam tvrdý Brexit.

Aneb, jak pomocí eskamotérských žvástů zakrýt stupiditu Brexitu, kterou již zřejmě vidí většina Britů, nyní již v racionální úvaze, nikoliv v hysterii referenda uprotřed lhaní Farage a dalších proruských blbečků .. :::)))

J. Havelka 15.1.2019 15:30

Re: Kouknul jsem do trouby a viděl jsem tam tvrdý Brexit.

Přání otcem myšlenky, to tak bývá, nekamenujte proroky :-))

I. Kellner 15.1.2019 15:30

Re: Kouknul jsem do trouby a viděl jsem tam tvrdý Brexit.

Ano, to podporuje mojí teorii, že Angličané je zdegenerované stádo, ovlivnitelné i Farragem a Putinem.. -)

P. Forejt 15.1.2019 15:28

Re: Kouknul jsem do trouby a viděl jsem tam tvrdý Brexit.

to víte, že ten takřka konec Schengenu všechny neskonale dráždí. Tak jednotní jsme byli, tak uceleně to na mapě vypadalo ....a teď bác a díra do hranic, jak do stodoly ....

A jak jsme ten Schengen bránili ...joj ....nikdo se tam tady netoulal, žádné zboží se nepašovalo ....prostě jako v pohádce.

Právě ...že jen jako v pohádce ...n-tssss

P. Jirkovský 15.1.2019 15:29

Re: Kouknul jsem do trouby a viděl jsem tam tvrdý Brexit.

Diktát EU? V čem a jak se projevuje?

P. Vandas 15.1.2019 15:33

Re: Kouknul jsem do trouby a viděl jsem tam tvrdý Brexit.

Návrhem smlouvy o Brexitu, která se právě projednává v Britském Parlamentu. A kdybyste neměl jasno, neostýchejte se mne zeptat. :-):-):-)

P. Jirkovský 15.1.2019 15:39

Re: Kouknul jsem do trouby a viděl jsem tam tvrdý Brexit.

Příliš obecná odpověď, měl jsem na mysli, v čem konkrétně je ten diktát. Smlouvu uzavírají svéprávný subjekty, takže to diktát může bejt jedině v případě, že se jedna strana (strany) snažej vnutit druhý straně (stranám) nevýhodný podmínky. Pokud se ale vracejí v definici nových vztahů někam k jejich počátku, není a nemůže to bejt diktát.

H. Omar 15.1.2019 15:40

Re: Kouknul jsem do trouby a viděl jsem tam tvrdý Brexit.

Tak oni u toho nebyli? :)))

P. Forejt 15.1.2019 15:34

Re: Kouknul jsem do trouby a viděl jsem tam tvrdý Brexit.

pane Jirkovský ...vy sem zjevně nepatříte. Co kdybyste dělal zatím toho cikána, co tam leží s tou kudlou v zádech ??

P. Jirkovský 15.1.2019 15:36

Re: Kouknul jsem do trouby a viděl jsem tam tvrdý Brexit.

No pokud vám vadím, stačí říct.

P. Forejt 15.1.2019 15:38

Re: Kouknul jsem do trouby a viděl jsem tam tvrdý Brexit.

osobně nééé ...ale ty otázky ??.... n-tssss.

V čem se projevuje diktát EU se učí dnes již děti v 6. třídách !!

P. Jirkovský 15.1.2019 15:40

Re: Kouknul jsem do trouby a viděl jsem tam tvrdý Brexit.

Tak mě poučte, Mistře ....

J. Jelínek 15.1.2019 15:57

Re: Kouknul jsem do trouby a viděl jsem tam tvrdý Brexit.

Já bych se s dovolením také přidal.

M. Kolář 15.1.2019 15:38

Re: Kouknul jsem do trouby a viděl jsem tam tvrdý Brexit.

Správná otázka, ale odpověď od nich nedostanete .. Jenom bláboly, nebo útoky ..

I. Kellner 15.1.2019 15:38

Re: Kouknul jsem do trouby a viděl jsem tam tvrdý Brexit.

Pan Vandas odpověděl snad jasně.

J. Venc 15.1.2019 15:41

Re: Kouknul jsem do trouby a viděl jsem tam tvrdý Brexit.

Odpověděl. Absurdním blábolem. Každá smlouva má dvě strany a oběma stranám má i vyhovovat.

:-)