17.5.2024 | Svátek má Aneta


Diskuse k článku

Jak to bude, až to bude

Navýšení DPH v obou sazbách zdraží vše. Dopadne to na každého. Nespokojenost vzroste a nabude v Česku nebývalých podob, jistě i pod inspirací z ciziny. A bude ještě hůř, pokud politici budou nadále kázat vodu a pít víno.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Václavíková 18.3.2012 21:14

Re: Cožéé, to už vymazali i Šhela? Kdo z Vás to byl? Přiznejte se.

Přesně!

J. Forman 18.3.2012 20:42

Re: Cožéé, to už vymazali i Šhela? Kdo z Vás to byl? Přiznejte se.

Ano - je to tu banda udavačů.

J. Václavíková 18.3.2012 20:47

Re: Cožéé, to už vymazali i Šhela? Kdo z Vás to byl? Přiznejte se.

Jak to za ten krátký čas, co jste tu přetrpěl, můžete vědět?

J. Forman 18.3.2012 20:49

Re: Cožéé, to už vymazali i Šhela? Kdo z Vás to byl? Přiznejte se.

No tak se asi vymazali sami, že?

J. Václavíková 18.3.2012 20:55

Re: Cožéé, to už vymazali i Šhela? Kdo z Vás to byl? Přiznejte se.

To je otázka trochu mimo. Správnější je- bylo to na něčí popud, nebo zásah shora?

J. Láníček 18.3.2012 20:31

Tak si myslím, že my co jsme za vodou

bysme si tady měli udělat takový  svůj hybridní uzavřený elitní debatní klub. Přece nebudeme do nekonečna poslouchat nářek a sténání těch neschopných a neúspěšných neumětelů, když si tady můžeme mezi sebou vyměňovat informace o vývoji na burzách, burzovních indexech a tak podobně. Zkrátka abychom si navzájem pomáhali rozmnožovat svá aktiva a měli možnost se operativně domlouvat, co za kroky podnikneme proti té otravné chátře.

F. Vízek 18.3.2012 20:30

Má M. Kalousek pravdu? Pád vlády a jeho konec rovná se rozbrácená demokracie?

Myslí to vážně? Miroslav Kalousek, který s pravicí nejen posledních šest let, ale řadu let i s levicí  spravoval v různých funkcích tuto zemi, se "dospravoval" k výsledkům, že NA NIC NEJSOU PENÍZE.   Utahují se opasky rodinám s dětmi, důchodcům, invalidům, školákům, policistům, hasičům, kultuře, zdravotnictví, zemědělcům..., neboť "žijí jak prasata v žitě" (Kalouskovo zjištění)....

Zatímco v Evropě a ve světě lini přibylo jen 6 až 9% dolarových milionářů (je krize), v Česku jich přibylo podle Eurostatu plných 29%, krize nekrize.  

22 let budování kapitalismu rovná se 550 tisíc rodin bez jednoho živitele kvůli nezaměstnanosti, 30 tisíc bezdomovců atd.

Soběstační už nejsme ani v tradičních potravinách jako maso všeho druhu, obilniny, brambory, mléko... , čili sami sebe  nejsme schopni uživit, jako tomu bylo za smutné éry JZD...

A kdo toto nahlas říká, píše - ten ROZVRACÍ DEMOKRACII.  Padne-li Kalousek + Nečas, nastane nejspíš KONEC SVĚTA.

P. Vandas 18.3.2012 20:34

Re: Má M. Kalousek pravdu? Pád vlády a jeho konec rovná se rozbrácená demokracie?

Už aby to vzali do svých rukou zese Gross a Paroubek. Je to od národa nevděk, takhle s nimi zamést.

J. Tolman 18.3.2012 20:40

Re: Má M. Kalousek pravdu? Pád vlády a jeho konec rovná se rozbrácená demokracie?

Jak jste přišel na Grosse a Paroubka? A nezapoměl jste na Bobošíkovou? A co když to po volbách vezme někdo úplně jiný a kupodivu normální? 

P. Vandas 18.3.2012 20:47

Re: Má M. Kalousek pravdu? Pád vlády a jeho konec rovná se rozbrácená demokracie?

Zkuste naznačit, jsem nedovtipný.

J. Tolman 18.3.2012 20:51

Re: Má M. Kalousek pravdu? Pád vlády a jeho konec rovná se rozbrácená demokracie?

Podívejte se ještě jednou na ty, kteří tam jsou teď. Možná pochopíte.

P. Vandas 18.3.2012 20:56

Re: Má M. Kalousek pravdu? Pád vlády a jeho konec rovná se rozbrácená demokracie?

Vadějí mi méně, než Kavan, Zaorálek, či Gross jako ministr vnitra.

K. Drobková 18.3.2012 20:29

Dobrý večer všem

Tak jsem sledovala dnešní dění až večer a zaznamenala další nové účastníky. Šhel a nejednou zmizelo všechno od něj. To je podívaná. To tak někomu vadil ? 

L. Brabencová 18.3.2012 20:31

Re: Dobrý večer všem

Psal,že má službu u pumpy.Konečně zákazník.

K. Drobková 18.3.2012 20:34

Re: Dobrý večer všem

Ale no tak, paní Brabencová. Všechny jeho příspěvky ? A toho K.Lause taky. A toho Nováka 693 taky ? Jo.Jo. Tady je parta. Už se mi tady vůbec nelíbí. Samej udavač a přizdisráč ......

L. Brabencová 18.3.2012 20:37

Re: Dobrý večer všem

Šel byl vtipný,pobavil.

S. Lazárek 18.3.2012 20:38

Re: Dobrý večer všem

Zima jde letos definitivně do prdele už po neděli. Doufám, že tam nějaký čas pobude.

J. Václavíková 18.3.2012 20:24

Propána, tady se už zase mazalo? Kam zmizel Jezevčík?!!!

Tohle už je na bednu, co je to za sport?

L. Brabencová 18.3.2012 20:26

Re: Propána, tady se už zase mazalo? Kam zmizel Jezevčík?!!!

Jezevčík právě štěká u sousedů.

J. Václavíková 18.3.2012 20:27

Re: Propána, tady se už zase mazalo? Kam zmizel Jezevčík?!!!

A co se dělo, vždyť snad nebyl neurvalý?

J. Tolman 18.3.2012 20:28

Re: Propána, tady se už zase mazalo? Kam zmizel Jezevčík?!!!

Mě se zdá, že toho zmizelo víc. Tohop pana Šela taky nikde nevidím. Nebo se mýlím?

J. Tolman 18.3.2012 20:23

Ekoteroristé v USA řádí. Je zapotřebí, aby jim Češi vysvětlili, že to je nesmysl.

Na západním pobřeží USA začal fungovat první velký úsek tzv. elektrické dálnice nabízející dostatečně hustou síť stanic pro rychlé dobíjení elektromobilů.  Dobíjení trvá zhruba 20 minut a prozatím je bezplatné.  Dobíjecí stanice zatím fungují podél zhruba 260 kilometrů dálnice Interstate 5 ve státě Oregon. Do konce roku by se měly tyto rychlé dobíjecí stanice rozšířit na celý úsek Interstate 5 od Kanady po Kalifornii, což představuje vzdálenost zhruba 885 kilometrů.

Nynějších osm stanic se nachází vždy zhruba 40 kilometrů od sebe. Elektromobil Nissan Leaf například ujede na jedno nabití zhruba 110 kilometrů, takže nehrozí, že by se mu mezi stanicemi zcela vybila baterie. "Doufáme, že pokládáme základy pro první elektrifikovanou dálnici, která ale nemusí být nezbytně jedinou," uvedla Ashley Horvatová, která má projekt v Oregonu na starosti.

J. Václavíková 18.3.2012 20:26

Re: Ekoteroristé v USA řádí. Je zapotřebí, aby jim Češi vysvětlili, že to je nesmysl.

Syn mi nedávno hlásil nějaké vylepšení baterií, ale nevím přesně ten dosah. Snad se starým autem 160 km.

J. Tolman 18.3.2012 20:29

Re: Ekoteroristé v USA řádí. Je zapotřebí, aby jim Češi vysvětlili, že to je nesmysl.

Já jsem to tady také hlásil, máte to číst. Četl to akorát pan Vandas, který si z toho dělal prču.

J. Václavíková 18.3.2012 20:33

Re: Ekoteroristé v USA řádí. Je zapotřebí, aby jim Češi vysvětlili, že to je nesmysl.

Omluva, já už kolikrát nevím, kam informaci zařadit.

P. Vandas 18.3.2012 20:05

Jste většinou neobjektivní pytlempraštěnci ! Vedeme si velmi dobře a momentálně jdeme nahoru, zatímco ostaní svět jde dolů. To jsou slova šéfa OECD a já je jen potvrzuji... Dzp.: Autor: K. Janyška Datum: 21.11.2011 09:03

S. Lazárek 18.3.2012 20:09

Re: Jste většinou neobjektivní pytlempraštěnci ! Vedeme si velmi dobře a momentálně jdeme nahoru, zatímco ostaní svět jde dolů. To jsou slova šéfa OECD a já je jen potvrzuji... Dzp.: Autor: K. Janyška Datum: 21.11.2011 09:03

Já byl ještě včera ve třech tisících, ale zrovna u mně by to Kajan asi neocenil.....:-))

P. Vandas 18.3.2012 20:27

Re: Jste většinou neobjektivní pytlempraštěnci ! Vedeme si velmi dobře a momentálně jdeme nahoru, zatímco ostaní svět jde dolů. To jsou slova šéfa OECD a já je jen potvrzuji... Dzp.: Autor: K. Janyška Datum: 21.11.2011 09:03

To si piš, Stasi.

L. Brabencová 18.3.2012 20:00

Gott

dostal ve Vídni cenu za interpretaci písně Včelka maja. Tuhle cenu dostal J.Banc, B.Zone a další.