1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

Jak to bude, až to bude

Navýšení DPH v obou sazbách zdraží vše. Dopadne to na každého. Nespokojenost vzroste a nabude v Česku nebývalých podob, jistě i pod inspirací z ciziny. A bude ještě hůř, pokud politici budou nadále kázat vodu a pít víno.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
K. Berka 17.3.2012 15:19

Re: Pitr

Já vždy zírám na jakékoliv zprávy, když říkají : Uprchlý podnikatel......

Správně mají říkat : odsouzený podvodník, zloděj a parhant....

P. Fryš 17.3.2012 15:22

Re: Pitr

To už je v Bananistánu celkem jedno. :-)

J. Tolman 17.3.2012 15:01

Temelín se vyplatí (otázkou je, komu)

V uplynulých 20 letech ceny energií z jádra a uhlí vytrvale rostly.

Za stejné období ceny OZE vytrvale klesaly. Během následujících 3-5 let se mají setkat. Potom by měly být ceny elektřiny OZE již levnější než z jiných zdrojů. Nemusí to tak být, ale zatím tomu vše nasvědčuje. 

ČEZ chce, aby se vláda zaručila, že rozdíl v ceně po roce 2020 doplatí. Tomu se říká bezpečné podnikání. Ovčané to jistí. Zaplatili Temelín I, tak proč by neměli zaplati Temelín II?  Klausova rodina také musí z něčeho žít.

J. Václavíková 17.3.2012 15:06

Re: Temelín se vyplatí (otázkou je, komu)

Jo, jádro je třeba podpořit, ať to stojí, co to stojí. Proti všem je naše heslo stále aktuální. Co Vy tu dnes, nejdete načerpat jarní povětří?

J. Tolman 17.3.2012 15:07

Re: Temelín se vyplatí (otázkou je, komu)

Byl jsem až dosud. Teď jsem jenom nakoukl.

P. Hlosta 17.3.2012 14:45

Se nám ti demosntranti nějak neshodnou. Co budou pak dělat ve vládě, kdyby jim ji někdo dal?

Tak se nějak nedokáží demonstranti domluvit. Ještě aby věděli, co po té vládní demisi udělat, kdyby přeci jen si vláda dala od nich říct. Taxikář, to by byl premiér! Pane jo. Měl by centrální taxametr.

http://www.lidovky.cz/protivladni-protest-holesovska-vyzva-se-distancuje-od-skutecne-demokracie-17c-/ln_domov.as

J. Boleslav 17.3.2012 14:47

Re: Se nám ti demosntranti nějak neshodnou. Co budou pak dělat ve vládě, kdyby jim ji někdo dal?

Však on Jyrka po jeho ostudném shození vlády v době předsednictví EU taky zrovna moc nápadů co dál neměl. To ale řadě lidí nevadí, jim stačí destrukce.

K. Berka 17.3.2012 14:57

Re: Se nám ti demosntranti nějak neshodnou. Co budou pak dělat ve vládě, kdyby jim ji někdo dal?

Pche, jednoho taxikáře již ve vládě máme, a je to ještě ministr na silovém rezortu. Za totáče vozil Chátru 77 a dělal jim zeď.

A ta holešovská výzva se nedere k moci, notabene není ani pol. stranou. Je to jen množina nasraných lidí, většinou "lidských zdrojů". Ještě tak zakládat partaj, již dnes jich je asi 80!

P. Hejl 17.3.2012 14:59

Re: Se nám ti demosntranti nějak neshodnou. Co budou pak dělat ve vládě, kdyby jim ji někdo dal?

Aj strojvůdca uš byl ve vládě. No řeknite, nejni to dost dobrej džob, vydělat si asi za 2 roky 100 mega?

K. Berka 17.3.2012 15:11

Re: Se nám ti demosntranti nějak neshodnou. Co budou pak dělat ve vládě, kdyby jim ji někdo dal?

Zdravím, p. Hejle. Já měl nějakou smůlu, dvacet let jsem jezdil, jako strojvůdce v Majlontě (což musíte znát) a ve vládě jsem nebyl. Pak mne přestalo bavit "šichtování" a tak jsem si udělal další školu a šel dělat do kanclu. A volal jsem : Haničko, ještě jedno kafíčko.

P. Hejl 17.3.2012 15:13

Re: Se nám ti demosntranti nějak neshodnou. Co budou pak dělat ve vládě, kdyby jim ji někdo dal?

Typickej smolař. Dyby vydržel u strojvůdcofství, moch sa stát předesdou vlády a 100 mega by jiche neminulo. Na druhý straně, třeba maj čistý svjedomí a klidně spjej,.

PS

Bydlel sem pár let v Obřanech kousek vod hřiště, s Majlontem sme hrávali fotbal.

K. Berka 17.3.2012 15:16

Re: Se nám ti demosntranti nějak neshodnou. Co budou pak dělat ve vládě, kdyby jim ji někdo dal?

Já jsem vesničan a do Majlontu (Kulkova ul) jsem dojížděl.

P. Hejl 17.3.2012 15:18

Re: Se nám ti demosntranti nějak neshodnou. Co budou pak dělat ve vládě, kdyby jim ji někdo dal?

Vodkad?

K. Berka 17.3.2012 15:22

Re: Se nám ti demosntranti nějak neshodnou. Co budou pak dělat ve vládě, kdyby jim ji někdo dal?

Malá osada u Rajhradu

J. Boleslav 17.3.2012 15:03

Re: Se nám ti demosntranti nějak neshodnou. Co budou pak dělat ve vládě, kdyby jim ji někdo dal?

To ho jedině ctí. Nasranost není program.

P. Hlosta 17.3.2012 15:07

Re: Se nám ti demosntranti nějak neshodnou. Co budou pak dělat ve vládě, kdyby jim ji někdo dal?

Ta "Chátra 77" umožnila vám podobným se ozvat, když se vám něco nelíbí. Komunistům byste ani necekl.

Stýská se, stýská potom lágru, kde zobat dostali, hubu drželi a čím větší hlupák, tím vyšší funkce. Jó, tehdá hlupák  to byl pán! Co?!

P. Hejl 17.3.2012 14:58

Re: Se nám ti demosntranti nějak neshodnou. Co budou pak dělat ve vládě, kdyby jim ji někdo dal?

Todle je problém každý neúspješný revoluce:

- nemá to masovou podporu

- nejni to dostatečně připravený

P. Hlosta 17.3.2012 15:08

Re: Se nám ti demosntranti nějak neshodnou. Co budou pak dělat ve vládě, kdyby jim ji někdo dal?

Nějak tý revoltě chybí inteligenti, že.

J. Boleslav 17.3.2012 17:34

Re: Se nám ti demosntranti nějak neshodnou. Co budou pak dělat ve vládě, kdyby jim ji někdo dal?

Inteligentů není nikdy moc. To je ostatně vidět i na NP. A jsou i daleko horší chaty.

J. Boleslav 17.3.2012 14:45

Re: Terra Mater

Snůška populistických výkřiků a nesmyslů. Autor se dokonce bojí pod ně podepsat.

P. Fryš 17.3.2012 14:57

Re: Terra Mater

Má to sice pátos bývalého Rudého Kráva, ale proč raději výkřiky a nesmysly nevyvracíte ?

J. Boleslav 17.3.2012 15:00

Re: Terra Mater

Omlouvám se, ale nemám tolik času vyvracet všechny blbosti, co se tady urodí.

P. Hlosta 17.3.2012 14:48

Re: Terra Mater

Ten Bláha je kdo?

K. Berka 17.3.2012 14:53

Re: Terra Mater

Co já vím, asi je bláhový.

P. Hejl 17.3.2012 15:03

Re: Terra Mater

Výborný článek, tesat do kamene!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

P. Hlosta 17.3.2012 15:09

Re: Terra Mater

Rušit se dá leccos, ale čím to nahradit, to už chce myslící hlavy, že.

P. Hejl 17.3.2012 15:15

Re: Terra Mater

Já bysem vjeděl.

P. Hejl 17.3.2012 14:36

Další

Nacistický válečný zločinec Demjanjuk zemřel v domově důchodců 

Dalšího nácka dostihla spravedlnost, i dyš né ta lidská. To to v poslední dobej vodsejpá.

F. Doušek 17.3.2012 13:40

Nastojte, že v Prachaticích chtěli Svatému Václavovi

v kapli přimalovat obličej Václava Havla.

Ještě chybí Žižka se samopalem.