Středa 17. července 2024, svátek má Martina
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Jak na diktátory

Jsou na světě političtí vůdci, kteří v takových kritických obdobích jdou stále stejným směrem a obtíží se nezaleknou. Jiní politici s nasliněným prstem zkoumají, kterým směrem zafouká vítr veřejného mínění. K nim patří Silvio Berlusconi.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

hovnocuc

12. 9. 2006 12:50
pičus

smrdi ti pero

0 0
možnosti

Šumavák

2. 11. 2005 13:01
Bane Jurape, to Ti jenom uniklo!
To je známé už od jejího nástupu a ona tvrdila, že se o žádný střet zájmů nekoná.
0 0
možnosti

jura-p

2. 11. 2005 3:19
quetzale,
marnost nad marnostmi. On marketingovým ředitelem Zentivy je syn bývalé ministryně. A to nám dávají naši novináři až nyní. Ta byla v konfliktu zájmů celou dobu. Hergot, to je rodinný podnik, to ministerstvo. Fakt ti socani tedy jsou.
0 0
možnosti

jura-p

2. 11. 2005 2:22
No jo Quetzale,
ale víš kolikrát si přečteme, že když má manželku, tak ta, co s ní jenom žije a má s ní údajně dítě (já to slyšel dneska poprve), vlastně není osobou blízkou a tak. Mě se do toho ani nechce jít. Rath je pro mě osobou nedůvěryhodnou i bez toho. Já být prezidentem, tak ho nejmenuju už proto, že nemá slušné vychování a neví jako kandidát, jak se vyjadřovat v procesu posuzování své kandidatury. Mezitím jsem se dověděl, že existují lepší doktoři, ti z nemocnic - gážisti, a horší doktoři - soukromníci. A ti mají být rádi, že se jim dělají ústupky. Já dělal patnáct let v zařazení samostatný vysokoškolák, odborník, nelékař, specialista. a nikdo mi tehdy nedával najevo, že by byly kasty. No, asi se doba mění.
0 0
možnosti

Quetzal

2. 11. 2005 2:01
Juro-pe, ad Rath a Horká,
ať je třeba trigamista, ale nezní ti trochu blbě, když partnerka dělá pro soukro firmu v oboru?
0 0
možnosti

Quetzal

2. 11. 2005 1:59
Šumaváku,
ad zásuvka, máš pravdu, nějak se mi to v hlavě motá. Ale já používám jen notes, takže vypínám vše.
0 0
možnosti

jura-p

2. 11. 2005 1:33
Šumaváku, tak ještě bigamista.
No to by mě na něm vadilo snad nejméně.
0 0
možnosti

jura-p

2. 11. 2005 1:33
Vytahovat spotřebiče ze zásuvky.
To už snad raději vypnout jističe, těch je jenom dvanáct. Nebo seběhnout čtyři patra a tam je jen jeden. Pak taky telefon, anténu od televize. Možná ještě pro jistotu zašpuntovat zásuvky. Proud přece teče. Na druhé straně už nejsem tak bezstarostný, jak jsem býval. Na ty dražší mám přepětovou ochranu. Ale telefonní kabel, to jsem před Šumavákovým příběhem, a musím přiznat, že jsem se smál, když jsem to četl, ještě nikdy neslyšel.
0 0
možnosti

Šumavák

2. 11. 2005 1:15
No a tohle je taky dobrý :
Životní partnerka Davida Ratha Renata Horká přejde z pobočky německé farmaceutické firmy Böhringer Ingelheim do tuzemské farmaceutické firmy Zentiva. Uvedl to v úterý zpravodajský server http://www.euro.cz.************************************ PRAHA - Rath zastává funkci prvního náměstka ministra zdravotnictví, premiér Jiří Paroubek ho navrhl do funkce ministra. Rath je sice ženatý, ale podle tisku má s Horkou další rodinu. Renata Horká je podle serveru v nynějším zaměstnání ředitelkou pro vnější vztahy. Současně působí jako vedoucí oddělení vzdělávání České lékařské komory (ČLK), píše Euro OnLine.
0 0
možnosti

Šumavák

2. 11. 2005 1:08
Quetzale, vyndat ze zásuvky jo, to je dobré !
Ale tady ta rána přišla přes TELEFONNÍ kabel, a ten normálně nevyndaváte! Tedy , do té doby, než Ti shoří comp.
0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz