23.5.2024 | Svátek má Vladimír


Diskuse k článku

Jak dopadne Porošenko

Ode dneška by ukrajinská armáda měla dodržovat klid zbraní a měla by se zdržet palby. Pro Porošenka je to zkouška, zdali má na armádu vliv, zdali je to organizované těleso podřízené jednotnému velení a jakou roli v něm hrají ozbrojené tlupy civilistů, včetně zabíječů ze zahraničí.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
E. Sevrát 5.9.2014 14:39

Re: Ruské impérium opět tvrdě udeřilo

Jo,právě na poutích.Poslední víkend v září je Svatováclavská pouť na starém Proseku a tam ho mívají.Jinak je současně i vinobraní na vinici Máchalka cca 10,00 minut od pouti pěšmo.Bývá to pěkné a veselé.

O. Uživatel 5.9.2014 14:46

Uživatel požádal o vymazání
E. Sevrát 5.9.2014 14:50

Re: Ruské impérium opět tvrdě udeřilo

Díky za radu,na Proseku ho zkusím vyhledat.

J. Jílek 5.9.2014 14:43

Re: Ruské impérium opět tvrdě udeřilo

to je tak, když máslo není máslo a čokoláda není čokoláda, viďte, národovče?

J. Jílek 5.9.2014 14:58

Re: Ruské impérium opět tvrdě udeřilo

kam pak na nás s normami...

J. Tolman 5.9.2014 14:03

Tzv. "proruští povstalci" to myslí dobře

Povstalci se hodlají j příměří připojit o hodinu později než Ukrajina, jako podmínku si ale kladou to, že Kyjev přijme mírový plán ruského prezidenta Vladimira Putina. Ten mimo jiné počítá s ukončením bojů, stažením dělostřelectva a obnovou sociálních a zdravotnických zařízení.

Takže příměří bude, spolehněte se.

J. Slanina 5.9.2014 14:37

Re: Tzv. "proruští povstalci" to myslí dobře

Tak to jó. Na rusáky byl vždycky spoleh. Hlavně aby za tu hodinu ti lumpové nestačili postoupit o nějakou stovku km na západ.

J. Matuška 5.9.2014 14:02

Zeman věří Lavrovovi. Na Ukrajině je to občanská válka,

ne ruská invaze..

To je nejlepší odpověď tomu Śvédovi, kterou si budeme moci poslechnout na vlastní uši v neděli.

Srovnával jsem summit NATO v Newportu se stranickými bojovností na stranických sjezdech. Jsou naši Eurožerykové spokojeni s výsledky zasedání NATO? Bylo skutečně přelomové?

J. Tolman 5.9.2014 14:08

Re: Zeman věří Lavrovovi. Na Ukrajině je to občanská válka,

Samozřejmě, že bylo přelomové. Na minulém Summitu NATO bylo Rusko přítomno jako přítel. Na letošním nebylo Rusko vůbec přítomno a jeho klasifikace přešla ze stupně "přítel" na "ne-přítel" a "agresor".

E. Heusinger 5.9.2014 14:18

Dialog prezidentů

USA: Helou budeme partnery

Rusko: Proč ne, a jak si to představujete

USA: No zapomeneme na sliby co jsme dali ohledně NATO. To se bude rozšiřovat, základny tam budeme budovat. To víte, proti islamistům se musíme nějak bránit. A Sevastopol by také patřil nám. Ten proti islamistům potřebujeme nejvíce.Samozřejmě, budeme rádi když to bude klapat jak za Jelcina

Rusko: Razve z uma sošli? Ja ne takoj duračok. Na takoje sotrudničestvo naplivať. Nu pogodí!

J. Jílek 5.9.2014 14:26

Re: Dialog prezidentů

kde se něco dozvíme o těch slibech, kremlobote? Ve kterém dokumentu zavazujícím následné politické reprezentace? To vám vyprávěla Baba Jaga, Marfuška nebo Mrazík?

P. Novák 5.9.2014 14:29

Re: Dialog prezidentů

Konec hlášení v ruském jazyce.

J. Matuška 5.9.2014 14:30

Re: Dialog prezidentů

Edmunde, stručně: gr8!

J. Jílek 5.9.2014 14:47

Re: Dialog prezidentů

vy to umíte ocenit, ne jako já...tak to vy mi asi povíte o tom dokumentu, že?

J. Slanina 5.9.2014 14:43

Re: Dialog prezidentů

Fíha. Šoustal se nám dal na sepisování ruských bylin.

J. Matuška 5.9.2014 14:18

Re: Zeman věří Lavrovovi. Na Ukrajině je to občanská válka,

A to je pro NATO zpráva pozitivní nebo negativní? Tím dochází k posílení MÍRU? Politika Drang nach Osten znamená úspěch pro Západ? V EU je téměř 27 mil.nezaměstnaných. Sankce napomohou ke snížení tohoto hrozného čísla? Kolik mld. nás budou sankce stát? Atd.

J. Jílek 5.9.2014 14:51

Re: Zeman věří Lavrovovi. Na Ukrajině je to občanská válka,

vás už nic, starosto....vy už prakticky jako byste tu ani nebyl...

J. Matuška 5.9.2014 15:02

Jsem nakonec rád, že jsem ho volil, i když má u mě vroubek.

Pane Jílku, hrubost od Vás přehlížím, protože jsem si už na ni zvykl. Holt už jste takový, svět je vlastně díky Vám barevnější a slušnost si může vůbec uvědomovat. Jste možná dobrý strojař, ale špatný ekonom. I důchodce si kupuje rohlíky, pije pivo, některý kouří, jezdí na dovolenou, platí nájem, kupuje benzín atd. atd., chtěl bych mít ty miliardy, kolik jich důchodci odevzdávají na daních. Na druhou stranu, VZP z nich moc nadšená není. Za lońský rok jsem stál 130 tis. korun... :-)

Z. Baldova 5.9.2014 14:25

Re: Zeman věří Lavrovovi. Na Ukrajině je to občanská válka,

A plnym pravem

J. Jílek 5.9.2014 14:13

Re: Zeman věří Lavrovovi. Na Ukrajině je to občanská válka,

ani na okamžik jsem nepochyboval, že ve vás zůstal bolševik a že budete věřit pindům Lavrova

Z. Baldova 5.9.2014 14:26

Re: Zeman věří Lavrovovi. Na Ukrajině je to občanská válka,

Lavrov je uplne to stejny jako Klaus lhar prvniho stupne

V. Hajková 5.9.2014 13:50

Další rána pro tu swini v KREMLU

Armáda neutráního Moldavska přejde na standardy NATO,

oznámil moldavský ministr obrany Valerij Trojenko. Při výcviku chce

armáda požívat metodiku NATO. "Kromě toho i individuální výcvik vojáku a

důstojníků se bude zlepšovat v rámci vojenské teorie, kterou používá

Aliance,"

J. Matuška 5.9.2014 14:13

Metodika, výcvik v rámci vojenské teorie Aliance,

tak jsou pro Rusko skutečně pecky. Po výsledcích přelomového summitu NATO Newportu prezident Putin telefonoval prezidentu Porošenkovi, že od pondělí se stává KRYM opět součástí Ukrajiny.

Nečekal jsem v podstatě nic od této schůzky, ale že výsledkem bude nula?

J. Jílek 5.9.2014 14:17

Re: Metodika, výcvik v rámci vojenské teorie Aliance,

co říci k takovým pindům? Změnilo se něco v uznání Krymu jaaaaako součást Ruska?

P. Hudec 5.9.2014 13:48

Svobodné informace na rádiu které straní Vám lidem

Svobodný vysílač CS http://www.svobodny-vysilac.cz - informace které se jinde nedozvíte, jelikož je oficiální tají..13:00 Mix hudby a informací- Studio Kladno - Martin Dukát 13:30 Osud Legionáře 6. část - Repríza  14:00 Stanislav Huml na Radiožurnálu o Ukrajině - Repríza

14:30 Válka v Dulce 15:00 MH17 maso z konzervy - Repríza  16:15 Debata s novinářem Vladimírem Kapalem o aktuálním dění u nás a ve světě - Repríza

Adresy pro přímý poslech rádia:

http://infowars.listen2myradio.com/

Alternativní server: http://svobodnyvysilac.caster.fm/

R. John 5.9.2014 13:54

Soudruha z VB si rád poslechnu....

E. Heusinger 5.9.2014 13:44

Miroslav Karas, zpravodaj ČT, Doněck

Tento titulek jsem shlédl na ČT 24. Kam zmizel Pazderka?

Nebo ČT už ví, že Doněck připadne Rusku?

E. Sevrát 5.9.2014 13:46

Re: Miroslav Karas, zpravodaj ČT, Doněck

V živém vstupu byl jak Karas tak později Pazderka.

E. Heusinger 5.9.2014 14:28

Díky,

mám pro Vás drobné upřesnění

Nádraží Bubeneč přestalo fungovat v 29. srpna v 0.34 hodin. Dále bude sloužit pouze jako výhybna. Po dokončení automatického zabzař jej opustí i SŽDC.

Zastávka Podbaba začala fungovat od 4.35 hodin.

Hospůdka je uzavřena a zrušena. Do prosince bude dokončena oprava trati do Holešovic a "nebude tam ani noha".

E. Sevrát 5.9.2014 14:36

Re: Díky,

Děkuji za upřesnění.Hospůdky je škoda.Bydlel jsem v mládí v ulici Ve Struhách,tedy hodně blízko,  takže to byla oblíbená štace.