30.4.2024 | Svátek má Blahoslav


Diskuse k článku

Jak dál s ANO

předvolební: soudce Šott zprostil viny Andreje Babiše a Janu Nagyovou ve věci Čapí hnízdo. O kauze se mlčelo, do arzenálu ji nezařadil Babišův soupeř Petr Pavel, nepsala o ní média.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Havelka 1.2.2023 9:01

Kvočna...

R. Nešpůrek 1.2.2023 9:16

Vás dva, s p. Kolářem, ale vždycky a lehce strčí do kapsy. A bez urážek. ;-D

R. Nešpůrek 1.2.2023 9:11

Ano. Je to tak. NATO se blíží k Rusku.

Ne Rusko k NATO.

J. Kombercová 1.2.2023 9:15

A můžete tedy vysvětlit, proč tomu tak je? Proč sousedé Ruska chtějí do NATO? Proč?

S. Lazárek 1.2.2023 9:18

Švédové a Finové jsou krvelačný bestie, to ví mírumilovní Rusové už dlouho.

R. Nešpůrek 1.2.2023 9:26

Aby proti němu mohli bojovat ?

J. Kombercová 1.2.2023 9:33

No, tato odpověď je hloupá. Finsko a Švédsko požádaly o vstup do NATO okamžitě po vpádu rusácka na Ukrajinu. A znovu, proč?

K. Zelený 1.2.2023 9:06

Ciwe ženská, když domejete schody tak ten kýbl špíny vylejte do kanálu a ne sem, kdo to tady má furt překračovat?!

V. Novak 1.2.2023 8:58

Co to ten Šott udělal!?!

To nemohla ta kauza vydržet ještě aspoň přes jedny volby???

M. Šejna 1.2.2023 8:57

Tohle Neffovo žvanění je klasickou ukázkou novinářské virtuální reality, jakou předvádějí fanatičtí pravdoláskaři.

Parlamentní volby dopadly tak, že ANO má největší poslanecký klub ve Sněmovně. Ale podle Neffa Babiš prohrál.

V Senátních volbách si ANO přilepšilo o pár senátorů a komunální dokonce vyhrálo s největším počtem zastupitelů. Ale podle Neffa Babiš prohrál.

V prezidentské volbě prohrál Babiš druhé kolo, kdy se volilo stylem "všichni proti jednomu". Ano, tohle byla prohra. Já tuto volbu považuji za předkolo výhry ANO v příštích sněmovních volbách , takže Neff by se radovat neměl.

Vlastně se radovat může, protože nedávno tu oznámil, že se toho už nedožije.

P. Čech 1.2.2023 8:56

Je tu ještě háček třetí, Astone. Konkrétně ten, že u nás existuje nemálo lidí, socanů, kteří jsou líní efektivně pracovat a nebo neschopní samostatně vydělávat peníze a kteří silně závidí těm, kdo toto dovedou a líní nejsou. Tt ochotně skáčou na špek všelijakým korupčníkům, kteří z korupce žijí (obvykle členové různých politických stran) a kteří tvoří a rozviřují v médiích kauzy, ostouzející lidi úspěšné.

" Václav Klaus byl významnější persona než Andrej Babiš"???

Čím byl významnější?Tím že z titulu své funkce předsedy rozbil Občanské fórum? Tím, že v zásadním rozporu s platným ústavním zákonem rozbil společný československý stát? Nebo tím, že zbavil ČR její suverenity a podepsal Lisabonskou smlouvu? Tak v tom já významnost opravdu nespatřuji.

V. Mokrý 1.2.2023 9:04

TI JMENOVANÍ,

nejsou socani, ale jiná sorta společnosti, která je od " sametu " tolerována i mnohdy přes dávky, dotace, podporována.

Členové a voliči původní ČSSD, byli a jsou lidé práce - stačilo by zveřejnit data z let do r.1947. V obnovené socdem, tomu tak bylo také tak.

P. Čech 1.2.2023 9:12

Nemluvím jen o členech ČSSD, ale o socanech obecně. O těch lidech, kteří jsou rozlezlí po úplně všech politických stranách, ale i hnutích a kteří žijí z prosazování a poskytování právě těch dotací, přídavků, příspěvků, dávek a pobídek státu směrem k lidem líným a neschopným.

J. Urban 1.2.2023 8:55

V ANO asi zadna otazka moc nerezonuje, mozna si ji klade Vondrak a s nim nekolik malo jakz takz premyslivych (nikoli zasadovych, ti v ANO byt nemuzou). Nejake trafiky furt jeste jsou a kadry z ANO by je jinde stejne neziskaly, tak co? Agrofert jede a jeste dlouho pojede, minimalne do te doby, dokud pojedou dotace (a jejich konec je ne-pochopitelne v nedohlednu).

P. Čech 1.2.2023 8:58

Ony trafiky jsou už dávno rozebrány a to členy různých politických stran, ponejvíce těch, které si je vyhandlovaly v rámci různých koaličních jednání.

I. Pávek 1.2.2023 8:52

No skvěle. Váš budoucí prezident pinďuři už začíná trousit myšlenky, připravte si zápisníky a naostřete tužky. Začíná zasívat vítr, myšlenková fujavice teprve přijde. Až bude sedět pod křišťálovými lustry a černý kaviár zapíjet šampaňským a podepisovat mobilizaci.

P. Han 1.2.2023 8:56

Budoucí prezident České republiky. Tedy i váš, vztahuje se to i na dementy. Pokud nepíšete třeba z Ruska.

M. Šejna 1.2.2023 9:02

Zeman byl i váš prezident? Byl nebo nebyl?

Nebo se to teď na dementy nevztahuje?

P. Čech 1.2.2023 9:08

Můj prezident to není a nikdy nebude. Nemohu si pomoci, ale nikdy nemohu uznávat člověka, který zrazuje své přísahy a který je jako bývalý funkcionář zločinecké a zavrženíhodné politické strany zodpovědný za zločiny komunismu (čl. 1, odst.2 zákona 198/1993 sb. " Za spáchané zločiny a další skutečnosti, uvedené v odstavci 1 jsou plně spoluodpovědni ti, kteří komunistický režim prosazovali jako funkcionáři, organizátoři a podněcovatelé v politické i ideologické oblasti"). On totiž ten člověk byl předsedou ZOKSČ.

R. Nešpůrek 1.2.2023 8:56

Už trousí na Seznamu :

“Pavel: Ukrajina si zaslouží stát se po válce členem NATO”

(Já jsem si myslel, že právě toto Ukrajinu do války dostalo ...)8-o

M. Kolář 1.2.2023 8:58

To jste si myslel mylně.. Ukrajinu do války dostal vývoj v Rusku..

R. Nešpůrek 1.2.2023 9:06

A koho ten vývoj v Rusku varoval, že překračuje červenou čáru ? A proč ?

V. Machálková 1.2.2023 9:19

Nepředělávejte historii, všichni nejsme tak hloupí, abychom vám na to skočili. Ale možná to myslíte tak, že Rusko už se nenechalo Západem vykrádat, což Západ tak naštvalo, že použilo Ukrajinu k vyvolání války. Takže vývoj v Rusku ve prospěch Ruska. To naštve!

Já bych byla ráda, kdyby začal vývoj Ceska ve prospěch Česka. Konečně.

J. Havelka 1.2.2023 8:58

No právě, Neš půrek začne myslet...:-/

P. Čech 1.2.2023 9:17

Ukrajinu do války dostalo Rusko tím, že provedlo vojenskou invazi do tohoto suverénního státu. Ukrajina potom následně nejela do Moskvy podepisovat nějaké Moskevské protokoly jako naši vlastizrádci a velezrádci v roce 1968, ale jala se svou suverenitu vojensky bránit.

R. Nešpůrek 1.2.2023 9:28

To je pravda.

Já jsem se bavil o tom, proč Rusko provedlo tu invazi.

J. Urban 1.2.2023 8:57

pokud bude treba branit republiku pred agresorem, tak jeho podpis pod mobilizaci bude zcela pochopitelny (nikoli ovsem tobe, kolaborante)

I. Pávek 1.2.2023 9:01

Můj prezident to není a nikdy nebude. Nikdy nebudu ho brát jako svého. Je to vlastizrádce, kolaborant Antikrist. Čurbane -

M. Kolář 1.2.2023 8:57

Takovéto legrační strašení obecně funguje spíše na voliče Babiše či dříve Zemana.. Babiš zkoušel strašit i v kampani a projel to..

Pavel zatím na jedničku ..

J. Urban 1.2.2023 8:58

1*